TVP1 - Program TV na poniedziałek 19 czerwca 2023

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 51 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman przeżywa trudne chwile w ...

  Yaman przeżywa trudne chwile w kostnicy. Seher cierpi razem z nim. Okazuje się jednak, że odnaleziony mężczyzna to nie Ziya. İkbal jest przerażona faktem, że Ziya może nie żyć. To przecież jej przepustka do fortuny rodziny Kirimli. Odczuwa wielką ulgę, gdy okazuje się, że to nie jego ciało odnaleziono. Begüm bezlitośnie wyżywa się na Kiraz. Ali dostrzega przygnębienie dziewczyny. Tymczasem Frat dzieli się z Osmanem swoimi wątpliwościami odnośnie do Begüm. W poszukiwaniu brata, Yaman udaje się do rodzinnego domu, towarzyszy mu Seher. Tragiczne wspomnienia z przeszłości odżywają z całą mocą. Na miejscu odnajdują niegroźnie rannego Ziyę i razem wracają do rezydencji.

 • 06:05 Klan - odc. 4119 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Okazuje się, że również Bożenka ...

  Okazuje się, że również Bożenka i Heniutka miały przygody z samochodem. Miłosz wybiera się do warsztatu, aby uzgodnić warunki naprawy. Tymczasem telefonicznie zapowiada się Sandra. Bożenka wpada na pomysł, że może Norbert zajmie się ich autem. Aneta gości w swoim domu Krzysztofa. Jej były mąż będzie musiał wpaść do swojego domu po pendrive z dokumentami. Przy wyjściu spotyka Jerzego. Przyznaje się, że wyprowadził się do Anety, ale prosi, żeby nie wspominać o tym Eli. Iga zagląda do Beaty z "sernikiem pokoju". Razem z Zygą doszli do wniosku, że być może ich zachowanie było dla innych dziwne. Proponuje na zgodę sernik, a także wspólny wyjazd na weekend do Lizbony. Wszystko sprawdziła i mogę lecieć w najbliższy piątek. Beata obiecuje, że skonsultuje to z Piotrem, choć tak naprawdę, nie ma na to ochoty. Gabriela zastanawia się, czy wrócić do gry w tenisa. Feliks tak ją namawia, że w końcu dzwoni do klubu, żeby umówić się na lekcje z jakąś kobietą. Kiedy Gabriela zjawia się na korcie, okazuje się, że jej nauczycielka nie dojedzie i może grać z trenerem, którego wczoraj poznała. Kama z Borysem już przenieśli się do domu znajomego pod Warszawę. Z pracy wraca Borys ze świetną nowiną. Mogą pojechać do ślubu karetką pogotowia!

 • 06:30 Leśniczówka - odc. 674 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Janusz i Kasia łączą siły ...

  Janusz i Kasia łączą siły w walce o udostępnienie Czerwonego Zagajnika mieszkańcom. Karcz nagrywa filmik, a portal Ruszczycówny go udostępnia. Burmistrz kapituluje i organizuje uroczyste otwarcie. Anna i Wiktor chcą zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Błażeja. Solenizant tymczasem planuje świętowanie w Borowiku. Krzysztof słabo radzi sobie w pracy bez Ewy, a Płoska chciałaby wrócić do zawodowych obowiązków. Ale żadne z nich nie mówi o tym drugiemu. Dopiero Robert pomaga im się porozumieć.


 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Studio Raban magazyn, magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.VIII - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Lucy i Monika próbują z ...

  Lucy i Monika próbują z całych sił przekonać Kusego, że przyjazd Moniki to dla niego najlepsze rozwiązanie. Kusy uważa, że to głupie i jawnie daje upust swemu niezadowoleniu. Monika, na wieść o ognisku, jakie Kusy zrobił wcześniej ze swoich obrazów w ofierze miłości, wpada w szał, oraz traci zainteresowanie Kusym, bo artysta bez obrazów wartości nie przedstawia. Już ma wyjechać, kiedy okazuje się, że to dramatyczne wydarzenie zostało nagrane przez Kingę na komórce. Filmik ma nie tylko wartość emocjonalną, ale może przede wszystkim rynkową; teraz zapał Moniki do reprezentowania Kusego staje się totalny. Totalne jest także jej działanie, aby nakłonić Kusego do malowania. Pietrek gorączkowo próbuje wymyślić hitowy program, który uzasadniłby przedłużenie jego kontraktu. Pomysł podsuwa mu niespodziewanie tak zwane życie codzienne, które we wsi, takiej jak Wilkowyje toczy się najczęściej pod sklepem. Idea, a jednocześnie nazwa programu to "Wybacz mnie" i Pietrek jest pewny, że wpadł na genialne rozwiązanie swojego problemu, bo przecież powszechnie wiadomo, że nic tak nie podnosi oglądalności, jak grzebanie się w cudzych, prywatnych sprawach. Polska Partia Uczciwości w osobie swoich założycieli, senatora i Czerepacha, ma nowe wyzwanie - jak przed wyborami poradzić sobie z tzw. parytetem, skoro w szeregach partii kobiet brak. Senator wpada na pomysł, który Czerepach ocenia jako genialny i przede wszystkim prosty w realizacji. Obaj panowie w swoim zadufaniu zapomnieli tylko o jednym; ich osobiste żony, fundament powodzenia akcji parytet, już dawno przestały być li tylko reprezentacyjnym i niemym dodatkiem przywódców partii. Wśród wielu nowych inicjatyw duszpasterskich wikarych jest także próba założenia chóru przez księdza Macieja, która, z powodu poziomu reprezentantek, kończy się niepowodzeniem. Swój pomysł naprawy życia na wsi przedstawia także ksiądz; plan ten wymaga jednak pozyskania środków finansowych. Zagrożony widmem utraty pracy Pietrek, realizuje swój pomysł hitowego programu. Niestety, w trakcie programu wychodzą pewne scenariuszowe niedociągnięcia prowadzące do dramatycznych, wręcz gorszących skutków. Kiedy Witebski dociera do Wilkowyj i wkracza do swojego studia, okazuje się ono okiem cyklonu.

 • 09:40 Komisarz Alex s.I - odc. 2 (seria I, odc. 2) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Na parkingu przy trasie wlotowej ...

  Na parkingu przy trasie wlotowej do Łodzi, znaleziono zwłoki mężczyzny. Przyczyna zgonu jest bardzo nietypowa jak na środek lata: zmarł z wychłodzenia. Wygląda na to, że podróżował w chłodni. Nie ma przy nim żadnych dokumentów, a jego rysy wskazują na wschodnie pochodzenie. Czy był nielegalnym uchodźcą? To jedno z wielu pytań, na które musi odpowiedzieć komisarz Bromski.
  Alex odkrywa na parkingu ślady po płynie, który wyciekł z tira. Podejmuje trop, ale po kilku kilometrach ślad się urywa. Na pobliskiej stacji benzynowej Bromski pyta o podejrzanych klientów. Pracownica przypomina sobie dziwnych facetów w czerwonym busie. Bromski prosi o telefon, gdyby się znowu pojawili. Komisarz wraz z psem jedzie na wysypisko śmieci, które znajduje się w pobliżu. Z pomocą Aleksa dokonuje makabrycznego odkrycia. Do Bromskiego dzwoni dziewczyna ze stacji benzynowej z informacją, że znowu pojawił się czerwony bus. Komisarz jedzie drogą, którą według dziewczyny oddalił się podejrzany samochód. Dojeżdża do opuszczonej fabryki, gdzie jest świadkiem przekazywania nielegalnych imigrantów. Uchodźcy podróżowali w chłodni tira. Bromski zostaje jednak zdemaskowany, ale Aleksowi udaje się uciec. Podąża za busem, którym mafiosi wiozą komisarza i uchodźców. Docierają do opuszczonego gospodarstwa, gdzie kwitnie nielegalny proceder.

 • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 129 (seria X odc. 8) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Justyna odwiedza Natalię na plebanii. ...

  Justyna odwiedza Natalię na plebanii. Proponuje gospodyni ojca Mateusza, by ta poprowadziła w gazecie kącik kulinarny. Natalia zgadza się, choć domownicy kpią z jej umiejętności. Tymczasem na komendę dzwoni wędkarz z informacją, że nad rzeką znalazł ciało mężczyzny. Ofiara nie ma przy sobie dokumentów, widać ślady walki. Ma charakterystyczne tatuaże.

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 14 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Wspierać i dbać. Rok 1403. ...

  Wspierać i dbać. Rok 1403. Król Władysław (Sebastian Skoczeń) i królowa Anna (Milena Staszuk) chcą mieć dziedzica. Oboje proszą o radę spowiednika - Mikołaja Trąbę (Radosław Pazura). Na Wawel przybywa papieski legat (Andrzej Słabiak). Krzyżacy za wszelką cenę chcą zniechęcić wysłannika Ojca Świętego do popierania Jagiełły. Ulryk von Jungingen (Szymon Nygard) wysyła do Krakowa krzyżackiego szpiega, który przekaże Saule (Agata Pieszko) najnowsze rozkazy. Anna Cylejska nie wie, że drżenie rąk duchownego powoduje choroba, a nie nadużywanie wina. Podpuszczona przez Saule, nieopatrznie obraża papieskiego legata Pietro de Revendę (Andrzej Słabiak).

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:55 BBC w Jedynce - Planeta doskonała (A Perfect Planet. The Sun. (2/5)) cykl dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2020
  Dokumentalny serial o cudownościach środowiska ...

  Dokumentalny serial o cudownościach środowiska naturalnego. Podziwiamy epickie i potężne siły natury. Seria pokazuje, jak doskonale nasza planeta jest przygotowana do pielęgnowania życia. Odkrywamy, jak działa niesamowita żywa planeta. Zobaczymy, jak światło słoneczne, pogoda, przypływy oceanów i wulkany działają razem w zawiłej równowadze, która kształtuje i wspiera różnorodność życia na ziemi. Serial nakręcony w spektakularnych siedliskach na całym świecie pokazuje, jak zwierzęta o różnych kształtach i rozmiarach są doskonale przystosowane do wszystkiego, co daje im środowisko. Ale co się stanie, gdy siły natury zostaną uszkodzone przez działalność człowieka. Planeta doskonała. Słońce. Niemal każda część powierzchni ziemi jest w skali roku oświetlona równie długo. Łącznie przez 4380 godzin. Światło słoneczne dociera jednak na ziemię w różnej ilości w różnych porach roku, w zależności od miejsca na naszej planecie. Tylko w strefie tropikalnej, w pobliżu równika, Słońce oświetla Ziemię 12 godzin dziennie przez cały rok. W takich warunkach mogła powstać formacja o wielkim bogactwie życia - tropikalny las deszczowy. Liście to naturalne panele słoneczne. Gromadzą energię słoneczną i zasilają mnóstwo roślin. W lasach południowo - wschodniej Azji żyją gibony. Pięcioletnia samica i jej partner mają do wykonania zadanie. Codziennie rano przemierzają swoje terytorium, szukając świeżych owoców. Jeden z gatunków drzew interesuje je bardziej niż inne. To figowiec.

 • 14:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 282 (s. 4, odc. 63) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 282 (s. 4, ep. 63)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Selim proponuje, by zorganizować w ...

  Selim proponuje, by zorganizować w stolicy uroczystość obrzezania jego syna Murata. Sułtan wyraża zgodę wbrew protestom Hurrem i Bajazyda. Rustem pasza próbuje zdyskredytować Ahmeta paszę w oczach sułtana. Nurbanu naraża się Huricihan. Sulejman skazuje Ahmeta paszę na śmierć.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /656/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 52 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ekipa Alego w tajemnicy przed ...

  Ekipa Alego w tajemnicy przed ich przełożonym prowadzi własne dochodzenie w sprawie matki Begum. Osman również dzwoni do znajomego z Monachium i prosi go o sprawdzenie tamtejszych szpitali i nawiązanie kontaktu z mamą przyszłej synowej. Ali jest świadkiem jego rozmowy. Ma żal do stryja, że nie uszanował jego decyzji. Nazajutrz Kiraz odkrywa, że Osman zniknął i co gorsza, nie wziął rano leków. Ali i Kiraz wyruszają na poszukiwania. Begium jest zła, że Ali znowu nie pomoże jej w przygotowaniach do ślubu. Okazuje się, że Osman pojechał do swojego znajomego zaprosić go na ślub. Yaman próbuje dowiedzieć się od Ziyi, co zaszło. Ikbal umiera ze strachu w obawie, że jej mąż powie bratu prawdę o śmierci Kevser. Ziya przyznaje, że doznał szoku na widok wypadku Seher. Adalet jest chora, Neslihan nie radzi sobie w kuchni. Zuhal i Ikbal proszą Seher, żeby przygotowała kolację.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5009 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
 • 18:00 Ranczo s.II - odc. 16 (seria II, odc. 3) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2006
  Generalny remont gospody nareszcie ma ...

  Generalny remont gospody nareszcie ma się ku końcowi. Nad wejściem do lokalu pyszni się światowa nazwa Country Club. Podczas uroczystego otwarcia ekskluzywnego klubu dla miejscowej elity dochodzi jednak do awantury. Burdę prowokują dawni bywalcy gospody z Japyczem na czele. W obawie przed dalszymi zamieszkami wójt postanawia udostępnić Country Club miejscowej ludności.
  Tymczasem Lucy znajduje w internecie informacje o Grundtvigu, twórcy idei uniwersytetów ludowych. Wpada na pomysł, aby taki uniwersytet powstał również w Wilkowyjach. Uznaje, że najwłaściwszym sojusznikiem w przeforsowaniu tej sprawy będzie Czerepach, obeznany w zawiłościach unijnych funduszy. Ale Czerepachowi zaczyna się wydawać, że stał się dla Amerykanki interesujący także jako mężczyzna. Wiąże z tą znajomością wielkie plany na przyszłość. Kiedy Lucy studzi zapały coraz bardziej natrętnego Czerepacha, urażony mężczyzna postanawia się zemścić.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 8/131 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:35 Serial fabularny , film fabularny telewizyjny, 2023
 • 21:30 Reset , , 2023
 • 22:35 Program publicystyczny , , 2023
 • 23:40 Gala XXII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej - Dwa Teatry widowisko, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  W dniach 16 - 19 ...

  W dniach 16 - 19 czerwca 2023 r. w Zamościu odbędzie się XXII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry. Podczas uroczystości wręczone zostaną nagrody w 18 kategoriach dla twórców. Galę poprowadzą Katarzyna Sanocka i Krzysztof Grzybowski.

 • 01:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv