TVP1 - Program TV na środę 04 października 2023

 • 04:40 Klan - odc. 4195 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4195Agnieszka próbuje dowiedzieć się od ...

  4195
  Agnieszka próbuje dowiedzieć się od Tymona, jak udała się współpraca z prezesem Rutką. Niestety, Tymon zasłania się tajemnicą, choć nie ukrywa, że niewiele udało mu się zrobić. Wygląda na to, że ktoś użył sztucznej inteligencji, żeby pognębić Rutkę. Rutka nie zraża się jednak niepowodzeniem. Odgraża się, że i tak znajdzie tego, kto mu wszedł w drogę. Irmina sugeruje, że przydałby się prywatny detektyw. Do Rosso przychodzi Zofia w towarzystwie swojej sympatii z dawnych lat – Zbyszka. Przedstawia go Gabrieli i panie umawiają się na wieczór. Dymka czeka przed szkołą na syna. Po ostatniej scysji w sklepie z elektroniką – Dżastin nie ma ochoty na towarzystwo ojca. Twierdzi, że już umówił się, że odbierze go wujek Brajan. Darek usiłuje wykorzystać wolny wieczór i jedzie do Barbary. Niestety, miło zapowiadające się spotkanie przerywa telefon od Brajana. Jagoda informuje, że dzisiaj wpadną do nich jej rodzice. Jasiek próbuje ogarnąć bałagan, ale nie daje rady. Iga i Zyga podpytują, jak im się razem mieszka, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Beata z zapasem jedzenia. Tymczasem Jagoda oświadcza, że umówiła się z koleżankami i wychodzi. Zadowolona Paulina wraca z pracy. Oświadcza, że projekt restrukturyzacji, nad którym pracowała został przyjęty, a ona dostała propozycję awansu na dyrektora działu.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 123 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Kolejne kulinarne niepowodzenia sprawiają, że ...

  Kolejne kulinarne niepowodzenia sprawiają, że Kiraz całkiem traci wiarę w swoje zdolności. Sultan i Nadire próbują jej pomóc, ale efekty są opłakane. Seher nadal nie może sobie poradzić z bliskością Yamana. Próbuje od niego uciekać, ale Yusuf wciąż ciągnie do stryja. Yaman przekłada wszystkie zobowiązania, żeby nie opuszczać rezydencji. Poznana w internecie dziewczyna, ku przerażeniu Ibrahima i Kirpiego zamierza odwiedzić Ibrahima na posterunku. Ludzie Camgöza zamykają nielegalnych uchodźców w jednym z magazynów Yamana. Odnajdują ich ludzie Alego, dowodzącego policyjną operacją.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:10 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat + Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2023
  Gościem kolejnej rozmowy z Karolem ...

  Gościem kolejnej rozmowy z Karolem Gnatem jest Mateusz Bartoszek - mąż, ojciec dwójki dzieci. W młodości obracał się w towarzystwie, gdzie prym wiódł alkohol oraz narkotyki. Wyjechał za granicę, gdzie popłynął. Mówił, że Kościół to instytucja czarnej mafii. Oprócz tego kojarzył mu się z bolącymi kolanami. Wspierał aborcję. W momencie poznania żony zaczął się proces jego nawrócenia i powrotu do Boga. Postawiła mu warunek wytrwania w czystości do ślubu. Uważa, że to najlepsza rzecz, która mogła się zdarzyć. Zmienił obraz Boga. Dziś zaświadcza o Jego Miłości do człowieka.

 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.IV - odc. 40 (seria IV, odc. 1) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Lucy rodzi córeczkę. Na wieść ...

  Lucy rodzi córeczkę. Na wieść o tym Kusy mdleje. Boi się, że nie podoła roli ojca. Wybiera dla małej imię Dorotka. W nocy czuwa w fotelu przy jej łóżeczku. Do wójta przyjeżdża córka Klaudia z chłopakiem. Dziewczyna od niedawna studiuje w Lublinie, Zygmunt też jest studentem i to już czwartego roku psychologii, pisze pracę na temat psychoanalizy. W czasie śniadania interpretuje sen wójta jako obawę przed utratą władzy i męskich sił witalnych, czym wywołuje konsternację żony i córki. Zygmunt ostrzega go przed depresją, radzi zgłosić się do lekarza. W podobnym stanie znajduje się również brat bliźniak wójta, proboszcz. Od kiedy na plebanii pojawił się młody wikary Robert, proboszcz czuje się niepotrzebny. Ze wszystkimi problemami wierni zgłaszają się bowiem tylko do wikarego. Nawet jako spowiednik proboszcz nie ma "wzięcia". Ostatecznie proboszcz i wójt spotykają się w poczekalni u lekarza. Doktor Wezół zapisuje im obu tabletki łagodzące stan depresji. Chwilowe załamanie psychiczne szybko jednak braciom mija. Urodziwa żona lekarza uwodzi wójta, co powoduje, że w mężczyźnie budzi się nowy duch. Z kolei proboszcz wyrzuca pigułki, kiedy wikary okazuje mu swój szczery podziw i szacunek. Tymczasem Pietrek odbiera od Więcławskiego swój udział za dość szczególną pomoc w prowadzeniu interesów. Pieniądze postanawia zainwestować w działalność artystyczną. Kupuje kolorowy bus do przewozu muzyków, farbuje włosy na zielono i załatwia swojej dziewczynie Joli oraz sobie występy w okolicznej dyskotece. Koledzy z przedsklepowej ławeczki śmieją się z niego. Milkną jednak, kiedy się dowiadują, ile będzie zarabiał.

 • 09:40 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 09:50 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:40 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2023
 • 12:55 Natura w Jedynce - Królestwo iberyjskiego rysia (Dehesa - forest of the iberian lynx) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Austria 2022
  2 - częściowa opowieść o ...

  2 - częściowa opowieść o rysiu iberyjskim. Część 2. Z lotu ptaka Dehesa jest idealnym terenem łowieckim: szeroko rozstawione drzewa zapewniają rozległy widok. Tutaj działalność człowieka i ochrona przyrody przeplatają się ze sobą, a walka o przetrwanie przybiera różnorodne formy. Dehesas - to porośnięte drzewami pastwiska, ostoja ostatnich rysi iberyjskich. Położona na granicy Hiszpanii i Portugalii dehesa, to las stworzony przez człowieka na przestrzeni wieków. Na razie mieszkańcy dehesy nadal strzegą swojego terytorium. Z roku na rok pojawiają się tu nowi przybysze i rodzi się nowe życie, a tym samym nadzieja na dalsze istnienie tego wyjątkowego regionu na Półwyspie Iberyjskim. Dehesa, to wspólny twór natury i człowieka. Od nas zależy zachowanie tego siedliska dla iberyjskiego rysia i dla przyszłości.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 28 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Kazim jest wściekły, że Suna ...


  Kazim jest wściekły, że Suna zniknęła. Seyran i Ferit kupują dywan, w którym przewiozą Sunę do domu. Kazim ogląda dom, który proponuje mu Orhan, ale okropnie wydziwia. W końcu wyjawia, że Suna zaginęła i prosi o pomoc w odnalezieniu jej. W domu znęca się nad Esme, która w końcu nie wytrzymuje ciągłych awantur i wpada w szał. Przypadkiem podpowiada mężowi, że Seyran wie, gdzie jest Suna. Kazim jedzie rozmówić się z młodszą córką.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /768/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 124 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Wobec obciążających zeznań uchodźców, Ali ...

  Wobec obciążających zeznań uchodźców, Ali nie ma wątpliwości co do winy Yamana. Pomiędzy Seher a Yamanem dochodzi do szczerej rozmowy. Seher wyznaje, że ufa Yamanowi i już się go nie boi. Intymną rozmowę przerywa pojawienie się policji. Mimo protestów Seher, Ali aresztuje Yamana. Seher mówi, że to ludzie Camgöza próbują ściągnąć podejrzenia na Yamana. Frat jest skłonny uwierzyć Seher. Seher udaje się uzyskać zgodę na widzenie z Yamanem. Dla niego najważniejsze jest, że Seher wierzy w jego niewinność. Kiraz traci wiarę w to, że znów będzie gotowała. Ali próbuje ją pocieszyć powtarzając mądre słowa, które sam usłyszał od Arifa. Cenger próbuje podtrzymać Seher na duchu, wyjawia jej również swoją tajemnicę. Selim źle się czuje z powodu swojego postępku i nie chce mieć nic wspólnego z Camgözem i jego ludźmi.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5173 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4196 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4196Jacek z matką cały czas ...

  4196
  Jacek z matką cały czas są pod wrażeniem wczorajszej informacji o propozycji awansu dla Pauliny. Mimo że to na razie tylko propozycja, jest co świętować. Jacek nawet jest gotowy zrezygnować z pójścia na korty. Zofia postanawia, że to będzie dobry moment, by wszystkim przedstawić jej sympatię - Zbyszka. I koniecznie trzeba zaprosić też Gabrielę. Władek jest dzisiaj ostatni dzień w pracy, bo jutro stawia się do jednostki. Cieszy się, że udało mu się dostać przydział do szwadronu kawalerii. Jagoda ma poczucie winy za wczorajszy wieczór i szykuje dla Jaśka jajecznicę. Przyznaje się, że gotowanie nie jest jej najmocniejszą stroną. Beata zaprosiła Igę i Zygę. Chce z nimi porozmawiać na temat związku ich dzieci, a w szczególności – postawy Jagody. Niestety, jej rodzice są szybsi. Od razu chcą zaplanować młodym ślub w jakimś uroczym miejscu na świecie. Pod nieobecność Dżesiki Dymka stara się więcej przebywać z synem. Tłumaczy się Darkowi, że musi jakoś nawiązać więź z synem. U Michała trwa przyjęcie na cześć młodego żołnierza. Niespodziewanie zjawia się kolejny gość – Oliwka. Tłumaczy Władkowi, że już nie jest z Markiem, złożyła pozew o rozwód i wychodzi.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 751 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Pati nie pojawia się w ...

  Pati nie pojawia się w szkole. Magda i Marian zawiadamiają policję. Nowacki wszczyna poszukiwania. Tadeusz dowiaduje się, że rano Jacek kupił w kawiarni ulubione ciastka córki. Pati spaceruje z Jackiem w lesie. Gdy Mondrasiuk oddala się, żeby napić się wódki, dziewczynce robi się słabo i zaczyna iść przed siebie, gubiąc się wśród drzew. Nowacki, Magda, Marian i Tadeusz odnajdują Jacka. Mondrasiuk nie wie, gdzie jest Pati. Dziewczynka już jakiś czas temu powinna wziąć leki konieczne dla osób po przeszczepie.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 7/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 Jak oni kłamią magazyn, magazyn, 2023
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 82 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  "Gdzie jest Katarzyna?" Wiosna 1411. ...

  "Gdzie jest Katarzyna?" Wiosna 1411. Władysław Jagiełło (Sebastian Skoczeń) i Anna Cylejska (Milena Staszuk) przyjeżdżają do Wilna. Witold (Michał Chorosiński) dostaje Podole w dożywotnie władanie.
  Mszczuj (Dawid Czupryński) przywozi wieści. Wielki Mistrz Krzyżacki spiskuje z Luksemburczykiem, a pod Malborkiem przetrzymywana jest porwana szlachcianka. Dobek (Ernest Nita), Karim (Adam Młynarczyk) i Hanusz (Mateusz Grydlik) ruszą razem na poszukiwania Katarzyny Gorajskiej (Aleksandra Sroka). Lech (Mariusz Jakus) odgraża się, że odda dziecko Nieradki (Malwina Dubowska) na wieś. Bogdan (Sylwester Maciejewski) obiecuje pomóc dziewczynie. Do Jagiełły dociera wieść o rzekomym romansie Anny z Kurowskim (Dariusz Jakubowski). Każe Mszczujowi sprowadzić arcybiskupa do Wilna.

 • 21:10 Tu mówi Polska program publicystyczny, dysk./wywiad/debata, 2023
 • 22:25 Dla niej wszystko (Next Three Days) thriller, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2010
  Oskarżona o zabójstwo swego szefa, ...  Oskarżona o zabójstwo swego szefa, Lara Brennan zostaje skazana na dożywotnie więzienie. Jej syn Luke, który ją odwiedza, wyraźnie coraz bardziej oddala się od matki. Odwołanie od wyroku kończy się odmową, ale prawnik podejmuje kolejne kroki. Zrozpaczona Lara próbuje popełnić samobójstwo. Oddany mąż stara się za wszelką cenę wyciągnąć żonę z więzienia. John kontaktuje się z Damonem Penningtonem, byłym skazańcem, który napisał książkę o ucieczkach z więzienia. John wkracza w niezwykle niebezpieczny przestępczy świat. Ryzykuje wszystko, by uwolnić ukochaną żonę. Próbuje zdobyć fałszywy dowód tożsamości, sprzedaje meble i cenne rzeczy z domu. Kiedy dowiaduje się, że za trzy dni Lara ma być przewieziona do odległego zakładu karnego o zaostrzonym rygorze, wpada w panikę i przygotowuje awaryjny plan odbicia żony. Aby zdobyć więcej pieniędzy, postanawia obrabować bank.


 • 00:45 Trener film dokumentalny, film dokumentalny, 2022
  Fiodor Łapin - trener zawodowych ...

  Fiodor Łapin - trener zawodowych polskich bokserów. Przegląd największych trenerskich i sportowych osiągnięć. Treningi, zgrupowania, ale też życie osobiste, wspomnienia o wzlotach i upadkach. Trener w akcji podczas walk jego zawodników, a także podsumowanie dotychczasowych osiągnięć.

 • 01:55 Tajemnice rodu Valentów s.III - odc. 43 (sezon 3. odc. 8) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Aresztowany bankier Navratil zamierza złożyć ...

  Aresztowany bankier Navratil zamierza złożyć zeznania. Przedtem jednak żąda widzenia z Marią. Nie podoba się to Jaroslavowi. Irena wyprowadziła się od Hansa, ale nadal się go boi. Vladimir i Magdalena starają się uzyskać jak najwięcej informacji o broni, którą dysponują niemieccy sportowcy. Czy znajdą klucz do rozwiązania wszystkich problemów?

 • 03:00 Tajemnice rodu Valentów s.III - odc. 44 (sezon 3. odc. 9) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Szkwor przygotowuje Magdę do wystąpienia ...

  Szkwor przygotowuje Magdę do wystąpienia przed posłami. Odwiedzają ich Jaroslav z Marią i zapraszają na ślub. Vojta pomaga ojcu w gospodarstwie, a jednocześnie szuka kłusownika, którego stary Toufar zranił w lesie. Odkrywa, że ów kłusownik jest zamieszany w próbę uciszenia Magdaleny. Czy Magdalena nadal będzie walczyć, czy też wycofa się i podda?

 • 04:05 wojsko - polskie.pl reportaż, reportaż, 2023
 • 04:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv