TVP1 - Program TV na środę 06 marca 2024

 • 04:50 Klan - odc. 4293 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4293Paulina bardzo chce pomóc przyjaciółce, ...

  4293
  Paulina bardzo chce pomóc przyjaciółce, z którą spędziła kilka lat w domu dziecka. Niestety, Karolina skończyła tylko ogólniak, a teraz zajmuje się głównie sprzątaniem. Jacek obiecuje, że popyta w firmie, czy nikt nie potrzebuje takiej osoby. Proponuje, żeby oni sami ją zatrudnili. Paulina uważa, że to może wypaść niezręczne. Po wczorajszym spięciu Kamila i Borys nie odzywają się do siebie. Kamila oznajmia tylko, że to Borys ma odebrać Jaśminkę ze żłobka, bo ona ma zebranie. Kiedy właśnie zbiera się do wyjścia, do biura zagląda Bogdan i przeprasza za wczorajszy dzień. Niebawem zjawia się również Borys z Jaśminą. Gabriela zagląda do Romana z powodu alarmującego SMS-a, którego od niego dostała. Roman jest w bardzo kiepskiej formie po kolejnym cyklu chemioterapii. Po południu Konrad namawia na wspólny wieczór, ale Gabriela nie może przestać myśleć o Romanie. Ola dowiaduje się od siostry, że dzisiaj na zajęciach znowu będzie Tomasz – sobowtór Rafała. Bardzo chciałaby, żeby panowie w końcu się poznali i namawia Rafała na wypad do szkoły jogi. Twierdzi, że nie ma takiej możliwości, żeby ona nie rozpoznała swojego męża.

 • 05:20 Dziedzictwo - odc. 229 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Inspektor ma wiele zastrzeżeń do ...

  Inspektor ma wiele zastrzeżeń do postawy Alego i zawiesza go w obowiązkach. Tymczasem Ali nie może dojść do siebie po stracie ukochanej i zdaje się zupełnie nie przejmować sytuacją w pracy. Ziya bardzo niepokoi się o İkbal, Seher próbuje podtrzymać go na duchu. Yaman w ostatniej chwili ratuje İkbal z rąk porywaczy i przywozi ją do rezydencji. Domownicy nie posiadają się z radości. İkbal czuje się upokorzona, nie może znieść serdeczności Seher. Frat przypadkiem zauważa na mieście samochód Bory w nienaruszonym stanie. Jest przekonany, że Bora nie miał żadnego wypadku i okłamał Neslihan. Bora realizuje kolejny etap swojego planu i oświadcza się Neslihan.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 131 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Kaya chwali lokalizację nowego sklepu. ...

  Kaya chwali lokalizację nowego sklepu. Suna z Seyran zamawiają alkoholowe drinki. Nukhet zamienia się z Kazimem na pokój. Sultan znajduje u Dicle koszulkę Orhana i postanawia śledzić córkę. Seyran przeprasza siostrę za swoje zachowanie.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Przerwany posiłek reportaż, reportaż, 2023
  Ludzie myśleli, że to miejsce ...

  Ludzie myśleli, że to miejsce zapomniane przez Boga. Lucia razem z mamą i rodzeństwem uciekała, gdy ostrzeliwano ich dom. Archer ratując życie, zgubił swoją rodzinę. Trzyletnia dziewczynka biegła, niosąc talerz, bo gdy zaczęli atakować, jadła posiłek. Pewnej nocy salezjanie przyjęli do siebie 30 tysięcy ludzi, ratując ich przed śmiercią. Poznaj historie uchodźców mieszkających w Gumbo w Sudanie Południowym i przekonaj się, że nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.

 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 23 Tłumaczka (SOKO Kitzbühel ep. Die Dolmetscherin) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2011
  Do Kitzbuhel przybywa delegacja z ...


  Do Kitzbuhel przybywa delegacja z Chin. Przedsiębiorcy zamierzają kupić w Austrii licencję na kolej linową. Niestety, najlepszy tłumacz firmy ginie w tajemniczych okolicznościach.

 • 08:50 Ranczo s.II - odc. 24 (seria II, odc. 11) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2007
  Wójt wykorzystuje sprawowaną przez siebie ...

  Wójt wykorzystuje sprawowaną przez siebie funkcję i zaczyna uwodzić Violetkę, która ma słabość do przedstawicieli władzy. In flagranti zaskakuje ich jednak wójtowa. Mimo to wójt wszystkiego się wypiera. Tłumaczy żonie, że jedynie pocieszał dziewczynę, która cierpi z powodu nieszczęśliwej miłości do policjanta. Następnie, żeby uwiarygodnić swoją wersję wydarzeń, każe funkcjonariuszowi odgrywać rolę narzeczonego Violetki. Policjant wywiązuje się z zadania nazbyt gorliwie i połączy go z Violetką płomienny romans. Pietrek nabiera ogromnej wiary w siebie. Postanawia nawet ożenić się z córką wójta. Aby nie narazić się na odmowę ze strony rodziców, od nich zaczyna oświadczyny. Jak się wkrótce okazuje, niesłusznie potraktował zgodę Klaudii na małżeństwo z nim jako zwykłą formalność. Kusy odkrywa, że bogaty lokator Lucy nie jest tym, za kogo się podaje. Sprawa kończy się brawurową akcją sił prewencji.

 • 09:45 Komisarz Alex s.XVI - odc. 203 serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Podczas prac renowacyjnych w przyklasztornym ...

  Podczas prac renowacyjnych w przyklasztornym kościele spada z rusztowania Wiktor Zimny, wybitny konserwator sztuki. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalają, że nie było to wypadek, lecz zabójstwo. Ofiara po upadku z wysokości została przez sprawcę uderzona młotkiem w głowę. Wstrząśnięci tym faktem są miejscowi zakonnicy. Dodatkowo okazuje się, że z miejsca zbrodni zniknęły wartościowe materiały złotnicze. Śledczy próbują ustalić alibi osób blisko związanych z denatem, a więc jego asystenta, żony, z którą był w separacji, córki oraz partnerki, będącej jednocześnie jego współpracownicą. Relacje między nimi a denatem były złożone, policjanci nie wykluczają więc, że któraś z tych osób miała związek z morderstwem. Śledztwo nabiera tempa, kiedy Gutek odkrywa, że na jednym z portali internetowych ktoś wystawił na sprzedaż skradzione materiały złotnicze. Mimo że ogłoszenie szybko znika, policjantom udaje się ustalić, że zostało wystawione przez osobę zamieszkującą blisko klasztoru. Komisarz Alex wraz z zespołem udaje się na miejsce, aby ustalić, kim była ta osoba i jaki miała związek ze śmiercią Wiktora Zimnego.


 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXV - Odc. 329 (Ojciec Mateusz s. XXV, odc. 13) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Urodziny inspektora Oresta Możejki, jak ...

  Urodziny inspektora Oresta Możejki, jak co roku, okazują się dla policjantów z sandomierskiego posterunku trudnym do sprostania wyzwaniem. Na szczęście z odsieczą przychodzą im mieszkańcy plebanii - a zwłaszcza niezastąpiona w takich sytuacjach Natalia i jej legendarny migdałowy tort. W dniu urodzin na posterunku zjawia się jednak niezapowiedziany naczelnik Morus, aby ponarzekać trochę na jednostkę kierowaną przez Możejkę. Ale to nie ostatnia przykra niespodzianka. Dopięte na ostatni guzik przyjęcie urodzinowe Możejki w jednej chwili staje się sceną terroru, kiedy kontrolę nad posterunkiem przejmuje dwóch warunkowo zwolnionych z więzienia przestępców. A najgorsze dla zakładników wydaje się to, że jednego z porywaczy łączy z sandomierskimi policjantami pewne tragiczne wydarzenie z przeszłości, za które teraz właśnie postanowił się w zemścić.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 140 (sezon 2 odc. 15) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Ostatnie ostrzeżenie. Rok 1422. Mały ...

  Ostatnie ostrzeżenie. Rok 1422. Mały Fryderyk Hohenzollern i królewna Jadwiga (Maja Szopa) nie zjedli zatrutych pierniczków. Mikołaj Trąba (Radosław Pazura), Zawisza Czarny (Robert Jarociński) i Jastrzębiec (Arkadiusz Janiczek) jadą do Kiezmarku na spotkanie z Zygmuntem Luksemburskim. Arcybiskup nie zdąży przed śmiercią wyjawić, kto jest węgierskim szpiegiem na Wawelu. Pokój mełneński z Krzyżakami zostaje zawarty. Polscy rycerze nie chcą świętować. Według nich tylko Litwa zyskała na tej wojnie - odzyskała Żmudź. Jagiełło (Sebastian Skoczeń) ściera się z księciem Witoldem (Michał Chorosiński) o przyzwolenie Zygmuntowi Korybutowiczowi (Mikołaj Chrostowski) na radykalną husycką herezję - komunię pod dwiema postaciami. Zofia (Maria Pawłowska) wyciąga rękę do Jadwigi, lecz kończy się to wypadkiem, podczas którego Jadwiga zapała zachwytem do Jana Hinczy (Kamil Szklany).

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2024
 • 12:50 Natura w Jedynce - Magiczny krąg rafy koralowej (The Magic Circle of the Reef. (2/4) The Coral Paradise) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2022
  Odc. 2 Zobaczymy, jak różne ...

  Odc. 2 Zobaczymy, jak różne gatunki koralowców wpływają na zdolność rafy do samodzielnego funkcjonowania i w jak różny sposób podtrzymują ten najwspanialszy ekosystem świata. Dno morza w Trójkącie Koralowym pokrywają masy koralowców. Wbrew powszechnemu przekonaniu korale nie są roślinami. Komórki ich ciała zbudowane są podobnie jak komórki innych zwierząt. Olbrzymia liczba ich gatunków i podgatunków, dzięki obecności symbiotycznych glonów, dostarcza niezbędny dla przetrwania rozmaitych organizmów morskich tlen, który dociera też do atmosfery. W tej krainie koralowce występują w olbrzymich ilościach. Wyróżniamy korale twarde, o konsystencji kamienia oraz miękkie, kołyszące się pod wpływem falowania i prądów morskich. Imponujące gorgonie budową przypominają wachlarze. Te korale wyróżnia elegancka prezencja. Koralowce to wciąż niedoceniani menedżerowie życia, gwarantujący odżywianie i rozwój innych gatunków. Naukowcy zgodnie potwierdzają, że rafy koralowe należy postrzegać jako niezwykle ważne obszary mórz i całej naszej planety. To fundamentalny element idealnie działającego systemu.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 132 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Ferit jest wściekły, że Seyran ...

  Ferit jest wściekły, że Seyran słucha rad Kayi. Nie dość, że chce iść na studia, to jeszcze nosi nieprzyzwoite stroje. W barze dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Kazim zarzuca Halisowi, że źle traktuje wnuka. Daje mu rady i Halis ma go dość. Suna wygarnia Abidinowi prawdę, a on nie umie na to zareagować. Ferit i Seyran się godzą, a potem znów dochodzi do awantury.

 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5321 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /823/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 230 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Postępowanie Yamana w końcu przynosi ...

  Postępowanie Yamana w końcu przynosi efekty i Seher mu wybacza. Zdumiona Neslihan przyjmuje pierścionek od Bory. Chłopak prosi ją jednak, żeby swoje zaręczyny utrzymywali w tajemnicy. Bliscy Alego próbują sprawić, by odzyskał wolę życia. İkbal nie może dojść do siebie po porwaniu. Melahat jest wściekła, że jej plan nie wypalił. Za wszelką cenę chce odnaleźć osobę, która doniosła. Z pomocą Dondu, Zuhal zdobywa nagranie z porwania z telefonu Melahat i przesyła je İkbal.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5322 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4294 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4294Ola podpytuje męża o wrażenia ...

  4294
  Ola podpytuje męża o wrażenia po spotkaniu z własnym sobowtórem. Ku jej zdziwieniu, Rafał nie jest specjalnie zainteresowany osobą Tomasza i nie widzi powodów, żeby tę znajomość pogłębiać. Olę bardzo jednak interesuje ten temat i postanawia regularnie uczęszczać na zajęcia jogi do szkoły Agnieszki. Kamila i Borys znowu mają ciężkie dni. Kamila czepia się o wizytę ankieterki, nie może darować, co Borys jej powiedział o ich życiu rodzinnym. Dżesika chce się dowiedzieć od brata, co Czesia w końcu zdecydowała w sprawie spadku. Uważa, że to dziwne, że w ogóle miała jakieś wątpliwości. Brajan decyduje się powiedzieć jej o bolesnych doświadczeniach Czesi ze spadkodawcą. Aleks namawia Konrada, żeby wieczorem wyskoczyli gdzieś na miasto. Konrad odmawia, bo musi wesprzeć Gabrielę, gdyby tego potrzebowała w związku z chorym mężem. Zawiedziony Aleks zaczepia Gabrielę na korcie. Dosadnie jej mówi, że powinna zostawić Konrada, bo z powodu różnicy wieku ich związek i tak nie ma szans. Borys z przeprosinami zagląda do biura Kamili. Pogodzeni wracają do domu, gdzie akurat Zuza ma gościa. Cyryl, skąpo ubrany przebiega właśnie przez korytarz. Dżesika ma pomysł na świetny temat. Namawia Czesię, żeby udzieliła jej wywiadu na temat molestowania seksualnego,

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 848 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Rosnąca popularność Marianny jest nie ...

  Rosnąca popularność Marianny jest nie po myśli szefa telewizji, emitującej show o szyciu. Gdy okazuje się, że tematem finału ma być mini w panterkę, Kurkowa zwołuje naradę ze wszystkimi finalistami. Jacek potrzebuje pieniędzy, aby zapłacić prawniczce. Prosi Tomka, aby załatwił im nowe zlecenie. Magda organizuje spotkanie męża z córką. Pati przeprasza Jacka za swoje zachowanie. Tym razem to Janusz nie odbiera telefonów od Tamary. Zaniepokojona kobieta zjawia się przed urzędem. Napięcie między kochankami znika.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 3/141 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Gość , dysk./wywiad/debata, 2024
  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi ...

  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi gośćmi, komentarz do bieżących wydarzeń.

 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 141 (sezon 2 odc. 16) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Pożegnanie Trąby. Rok 1422. W ...

  Pożegnanie Trąby. Rok 1422. W Kieżmarku przewodnik Gaspar (Jędrzej Jan Fulara) odzyskuje demaskujący Strasza (Paul Matura) list. Na razie nikt się nie dowie, kto na Wawelu jest szpiegiem Luksemburczyka. Zawisza (Robert Jarociński) spotyka się z Zygmuntem (Wojan Trocki). Zapewnia go, że Jagiełło (Sebastian Skoczeń) nie popiera Zygmunta Korybutowicza. Jagiełło, po podpisaniu pokoju z Krzyżakami, wraca na Wawel. Ucztę, na której Zofia (Maria Pawłowska) i Jadwiga (Maja Szopa) nawet razem tańczą, przerywa wiadomość o śmierci Mikołaja Trąby (Radosław Pazura). Jagiełło bardzo to przeżywa. Zofia zabiera go na trakt, którym Jastrzębiec (Arkadiusz Janiczek) wiezie zwłoki Trąby. W karczmie Lech (Mariusz Jakus) i Sławoj (Arkadiusz Smoleński) pokazują ukradzione fanty. Kto wygra złodziejski pojedynek i zostanie królem krakowskich złodziei? Spytek (Adam Rosa) szuka skradzionego mu płaszcza. Rozpoznaje Lecha.

 • 21:10 Trzy sekundy (The Informer) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2019
  Kryminał o polskiej mafii, która ...

  Kryminał o polskiej mafii, która opanowała narkotykowy rynek Nowym Jorku. W szeregi zorganizowanej grupy przestępczej ma przeniknąć były agent sił specjalnych Peter Koslow, by rozsadzić ją od środka. Agent działa na zlecenie FBI, godząc się na pewien układ. Dla zmylenia przeciwnika i zyskania wiarygodności, Koslow trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze. Wskutek fatalnego zbiegu okoliczności, zostaje jednak zdemaskowany. Pozbawiony policyjnej ochrony i ścigany przez mafię, Peter Koslow od tej pory jest zdany wyłącznie na siebie. Walczy nie tylko o swoje życie, ale przede wszystkim próbuje chronić żonę Sofię oraz córkę, którym również zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo.

 • 23:10 Komando Foki atakuje (U. S. Seals) film akcji, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2000
  Na morzu giną bez śladu ...

  Na morzu giną bez śladu dziesiątki amerykańskich statków z ładunkami. Władze podejrzewają, że cenny towar pada łupem współczesnych piratów. Decydują się wysłać specjalną jednostkę U. S. Seals, znaną z przeprowadzania najtrudniejszych operacji militarnych. Żołnierze elitarnego oddziału sił specjalnych Marynarki USA zostają zrzuceni ze spadochronami. Mają zniszczyć bazę przestępców, znajdującą się na opuszczonej platformie wiertniczej nieopodal wybrzeży Turcji. Niestety, z pozoru rutynowa akcja przybiera nieoczekiwany obrót. Na oddział komando Foki bandyci zastawiają pułapkę. Ginie dowodzący grupą, Mike Bradley. Żołnierze ruszają w dramatyczny pościg za zabójcami swego przywódcy. • 00:55 Gliniarz z Belleville (BELLEVILLE COP) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,Wielka Brytania 2018
  Sebastian "Baaba" Bouchard jest policjantem ...

  Sebastian "Baaba" Bouchard jest policjantem w Belleville, tętniącej życiem, wieloetnicznej dzielnicy Paryża. Tu się urodził, dorastał, tu chciałby spędzić całe swoje życie. Ale jego dziewczynie nie podoba się to zatłoczone miejsce, ona od dawna nakłania ukochanego, by wynieśli się jak najdalej stąd. Baaba chciałby wyzwolić się spod kontroli swojej apodyktycznej matki, która zbytnio ingeruje w jego sprawy. Pewnej nocy w Belleville zostaje zamordowany jego przyjaciel z dzieciństwa, Roland. Policjant przyleciał z Miami do Paryża, by ostrzec przed ekspansją groźnego narkotykowego gangu. Baaba postanawia przenieść się na Florydę, by tam kontynuować dochodzenie i złapać morderców przyjaciela. Zabiera swoją matkę. W Miami zostaje przydzielony do pracy z Ricardo, miejscowym stróżem prawa. Muszą współpracować, choć dzieli ich prawie wszystko. • 02:55 Czarne żniwa - Odc. 6 (I budut ludy (There Will Be People)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Ukraina 2019
  Ranny w nogę Fedir wraca ...

  Ranny w nogę Fedir wraca do chutoru siostry. Mykoła przychodzi do ojca Diodorija, który obiecuje mu pomóc w ucieczce za granicę. Młody Hajduk odwiedza dom matki, by się z nią pożegnać. Hanża nie
  potrafi zapomnieć o przeszłości i rozstaje się z Martą. Fedir i Ołesia mają się coraz bardziej ku sobie, ale Tetiana i Oksen są przeciwni temu związkowi. Dochodzi do awantury, po której Fedir opuszcza ich chutor. Ołesia dowiaduje się od Marty o swojej przeszłości i postanawia uciec z Fedorem. Tetiana zaczyna rodzić i Oksen jedzie po lekarza.

 • 04:00 Czarne żniwa - Odc. 7 (I budut ludy (There Will Be People)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Ukraina 2019
  Oksen przyprowadza do rodzącej Tani ...
  Oksen przyprowadza do rodzącej Tani lekarza. Okazuje się, że jest to Ołeh, który ukrywa się pod obcym nazwiskiem. Mieszka w innej wsi i jest związany z inną kobietą. Tania popada w depresję. Nie chce
  zajmować się gospodarstwem. Szuka pretekstu, by odwiedzić Ołeha. Pragnie także podjąć pracę jako nauczycielka, ale Hanża jej odmawia. Podobnie Ołeh popada w melancholię i z trudem odnajduje się
  w życiu rodzinnym. Władza radziecka zamyka cerkiew w Tarasiwce. Ojciec Witalij musi przeprowadzić się do Jaresiek, gdzie otrzymuje posadę wiejskiego urzędnika i zrujnowaną chatę. Podobny los spotyka ojca Diodorija, który podejmuje pracę jako pszczelarz. Obaj żyją jednak nadzieją, że ich los się odmieni


 • 04:50 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv