TVP1 - Program TV na środę 10 kwietnia 2024

 • 04:50 Klan - odc. 4316 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4316Kubuś i Antek obserwują zachowanie ...

  4316
  Kubuś i Antek obserwują zachowanie Mariusza. Antek nie ma wątpliwości, że nie chodzi wyłącznie o grę na bębnach, ale głównie o nauczycielkę Kubusia. Kubuś przypomina, że tata obiecał dzisiaj basen, skoro wczoraj z powodu wizyty u Patrycji nie zdążyli. Anulka jest załamana. Odgraża się, że nie wyjdzie z domu aż do matury, bo wszyscy się z niej śmieją. Czesia wzywa na pomoc Dżesikę, jako doświadczoną vlogerkę. Może jej się uda przekonać dziewczynę, że hejt internetowy to jeszcze nie koniec świata. Witold liczy przyszłe zyski z nowego biznesu 3D. Ilona patrzy na męża już z większą uwagą, ale jednak swoje pieniądze woli trzymać na koncie, w razie, gdyby Witusiowi ten biznes nie wyszedł. Mariusz odbiera Kubusia ze szkoły. Pamięta o basenie, ale i tak chwilę musi porozmawiać z Patrycją. Jerzy odbiera telefon od Dominiki. Od kilku miesięcy mieszkają z dzieckiem u matki Karola w Poznaniu. W najbliższy czwartek Karol przyjedzie jednak do Warszawy, bo tu znalazł pracę na weekendy. Jerzy z Elżbietą zastanawiają się, gdzie może zanocować. Pytają Szczepana i Olgę, czy u nich znalazłoby się miejsce, zanim oni nie przeprowadzą się do własnego domu. Rozmowę przerywa telefon od Mildy. Zaskoczona Olga próbuje się dowiedzieć czegoś więcej, ale partner Mildy przerywa połączenie.


 • 05:20 Dziedzictwo - odc. 252 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Czarna i İbrahim tworzą zgrany ...

  Czarna i İbrahim tworzą zgrany duet - ona pomaga mu w kuchni, on jej w pracy. Seher odzyskuje sprawność w nogach, dowiaduje się też od Yamana, że Belgin celowo próbowała doprowadzić ją do kalectwa. Yaman mobilizuje wszystkich swoich ludzi, żeby odnaleźli Belgin i dowiedzieli się, na czyje zlecenie działała. İkbal czuje, że grunt pali jej się pod nogami. Belgin próbuje uciec za granicę, lecz w ostatniej chwili zostaje zatrzymana przez Yamana i jego ludzi. Kobieta wyznaje, że to İkbal kazała jej podawać szkodliwe zastrzyki. İbrahim zaprasza wszystkich na kolację. Adalet znajduje w rzeczach Neslihan pierścionek zaręczynowy. Nie mogąc skontaktować się z Neslihan, dzwoni do jej przyjaciółki, która w panice mówi, że narzeczonym jest Frat.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 155 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Seyran wyznaje Feritowi, że jest ...


  Seyran wyznaje Feritowi, że jest gotowa na dziecko. Wuj zmusza Pelin do zaręczyn z szoferem. Suna, mimo rozczarowania Kayem, nie zmienia ślubnych planów. Asuman chce powiedzieć Gulgun prawdę o Orhanie. Ferit prosi Pelin, by zabrała paszport i chce ją wysłać do Paryża.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2024
  Gościem odcinka będzie Waldemar Rożek ...

  Gościem odcinka będzie Waldemar Rożek - mąż i ojciec czwórki dzieci. W przeszłości amatorsko grał w koszykówkę we wrocławskich ligach. W poszukiwaniu pieniędzy i lepszego życia wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Ciągłe pragnienie posiadania więcej, oddalały go od domu i Chrystusa. Przełomowym wydarzeniem w życiu Waldka był wyjazd do Medjugorie i szczera spowiedź, do której przystąpił po dziesięciu latach. Jego patrzenie na świat i Boga zmieniła śmierć bliskich mu osób. Od tego czasu, jest na drodze nawrócenia. Aktywnie działa w Fundacji dla Rodziny. Angażuje się w budowanie relacji poprzez wędrówki rodziców z dziećmi i wspólne biwakowanie.

 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 47 Zbrodnia prawie doskonała (SOKO Kitzbühel ep. Ein fast perfekter Mord) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2013
  Bogaty przedsiębiorca umiera na zawał. ...

  Bogaty przedsiębiorca umiera na zawał. Wydaje się, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Z dnia na dzień policja odkrywa jednak coraz więcej chętnych na majątek po zmarłym.

 • 08:50 Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Świat jest generalnie podły, ale ...

  Świat jest generalnie podły, ale na szczęście są na nim jeszcze przyzwoici ludzie. Ci właśnie grupują się wokół Lucy, oburzeni brudnymi chwytami tandemu: Czerepach - wójt. Ci ostatni też nie składają broni, emitując bez ustanku telewizyjne spoty wyborcze wójta, w których twórczo połączone zostały najatrakcyjniejsze elementy programów najsilniejszych kandydatów w ostatnich wyborach prezydenckich. Wójt i Czerepach mają w ten sposób nadzieję trafić do wszystkich. W drużynie Lucy najoryginalniejszą metodę walki wyborczej stosuje babka, która sięga przeciw wójtowi do ludowych zaklęć i uroków. Gdzie indziej to już od dawna są może zabobony, ale w Wilkowyjach jeszcze działają. Dodatkowym kłopotem dla wójta i księdza jest ich stara ciotka, nestorka rodu, która pojawia się w Wilkowyjach z przedśmiertną misją pogodzenia braci. Co gorsza, upiera się, że nie wyjedzie, dopóki bliźniaków nie pogodzi.

 • 09:45 Komisarz Alex - odc. 230 (seria XIX, odc. 1) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Nad komisarzem Wilczakiem i Alexem ...

  Nad komisarzem Wilczakiem i Alexem wisi widmo przeniesienia do wydziału dochodzeniowego. Marta próbuje rozmawiać z Bogną o cofnięciu decyzji. Bogna zaczyna się wahać. Ma wątpliwości, czy dobrze zrobiła, nalegając na przeniesienie. Dochodzi do zabójstwa Doroty Obarskiej. Kobieta mieszkała w tej samej kamienicy, co inspektor Bogna Bugaj. Była jej sąsiadką. Ciało zamordowanej znajduje Wanda Pawlik. Jest nie tylko sąsiadką denatki, ale też mamą mężczyzny, z którym Dorota się spotykała. Bardzo przeżywa jej śmierć. Do Bogny z wizytą przyjeżdża córka, Tosia. Poprzednim razem nastolatka nabrała mamę, że została porwana. Tym razem Bogna liczy, że córka będzie zachowywała się dojrzale. Policjanci zaczynają śledztwo. Dla Wilczaka i Alexa może to być ostatnie dochodzenie w wydziale zabójstw. Pierwszy trop wiedzie do kuzyna zamordowanej. Damian Kurek ma poważne kłopoty finansowe. Czyżby zabił dla pieniędzy? W kręgu podejrzanych jest też Monika Żak. Pracowały z Dorotą w jednej firmie. Monika ma problem z agresją. Została oskarżona o mobbing. Winą za swoje zwolnienie obciążała Dorotę. Finalnie gra będzie się toczyć o życie Tosi, córki inspektor Bogny. Czy Alexowi uda się uratować dziewczynkę? Czy Wilczak i Alex pozostaną w swoim wydziale?

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXVIII - Odc. 356 (Ojciec Mateusz s. XXVIII, odc. 1) "Dzień wnuczka" serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Wizyta komendanta Morusa w sandomierskim ...

  Wizyta komendanta Morusa w sandomierskim komisariacie pozostawia inspektora Możejkę w kiepskim nastroju. Naczelnik nie tylko wypomina mu brak zadowalających wyników w pracy, ale również uświadamia mu, że jeden z sandomierskich recydywistów o pseudonimie Bebzon, spokojnie prowadzi kanał w internecie, na którym uczy złodziejskiego rzemiosła. Znacznie pilniejszą sprawą, niż medialna kariera Bebzona, wydaje się jednak przetaczająca się przez Sandomierz fala wyłudzeń na wnuczka, której ofiarami padają starsze panie. Wszystkie łączy fakt, że mają solidne oszczędności w banku. Kiedy oszuści wykręcają również numer Natalii, ojciec Mateusz zaczyna podejrzewać, kto może stać za wszystkimi wyłudzeniami. Policjanci w tym czasie sprawdzają inny trop, który prowadzi ich do niezwykłego odkrycia na temat sposobów zarobkowych młodych mężczyzn z Sandomierza.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 153 (sezon 2 odc. 28) , film fabularny telewizyjny, 2024
  Kwiecień 1425. Mały królewicz Władysław ...

  Kwiecień 1425. Mały królewicz Władysław (Kamil Winerowicz - Stanik) jest chory. Awdokia (Joanna Moro) rozrzuca wokół kołyski sól, aby odpędzić złe uroki. Królewna Jadwiga (Maja Szopa), która pości w ramach pokuty, mdleje. Jagiełło (Sebastian Skoczeń) prosi o pomoc Stanisława Ciołka (Daniel Mosior). Ten sprowadza na Wawel młodego kanonika i poetę Adama Świnkę (Bartosz Jędraś). Strasz (Paul Matura) zaczyna roznosić po Wawelu plotki, że służka królowej jest wiedźmą i odprawia gusła nad kołyską. Jagiełło przygotowuje się do zjazdu szlachty w Brześciu Kujawskim. Oleśnicki (Przemysław Stippa) ma ambicje, aby po śmierci króla, zostać regentem. W krakowskiej karczmie Lech (Mariusz Jakus) przekonuje Bdzigosta (Jakub Wieczorek), że wie jak ciężkie jest życie króla. Przecież sam jest królem krakowskich złodziei: "Co za los..." Femka (Żaneta Homa) z Honzikiem (Kamil Drężek) wracają do Krakowa. Femka w snach widzi Pietrka (Mateusz Tomaszewski).

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2024
 • 12:55 Natura w Jedynce - Królestwo iberyjskiego rysia (Dehesa - forest of the iberian lynx) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Austria 2022
  2 - częściowa opowieść o ...

  2 - częściowa opowieść o rysiu iberyjskim. Dehesa to najlepiej strzeżona tajemnica Półwyspu Iberyjskiego, czasami nazywana hiszpańską Serengeti, to starożytna, dzika łąka usiana drzewami. Ale to nie są zwykłe drzewa, dęby ostrolistne, korkowe i dęby galasowe ukształtowały ten krajobraz, a dziś duże zwierzęta roślinożerne pasą się tutaj z wielką ochotą. W tym pięknym krajobrazie, skradające się rysie iberyjskie krążą w cieniu, potężne orły patrolują niebo, a kolorowe kwiaty skrywają drapieżniki, które tak zdumiewający kamuflaż, że wydają się całkowicie znikać. Dehesa to niezwykle ważny ekosystem z budzącą podziw różnorodnością biologiczną. Mimo całej pozornej ciszy i spokoju jest to dzikie terytorium, gdzie walka o życie nigdy nie jest daleko, a każde żywe stworzenie walczy o przetrwanie z dnia na dzień aż do następnego wschodu słońca. Część 1. Na Półwyspie Iberyjskim, rozciągające się w strefie śródziemnomorskiej lasy zapewniają schronienie niektórym z najbardziej zagrożonych zwierząt w Europie. Tutaj działalność człowieka i ochrona przyrody przeplatają się ze sobą. Niegdyś większość iberyjskich lasów wyglądała właśnie tak. Nawet dziś, w niektórych pasmach górskich na południu półwyspu, te spowite gęstą mgłą dżungle nadal rosną. Jednak działalność człowieka i hodowla zwierząt zmieniły znaczną część krajobrazu. Ten unikalny ekosystem jest efektem współpracy przyrody i człowieka. Ryś iberyjski stał się symbolem tego miejsca.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 156 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Pelin nocuje w mieszkaniu dla ...

  Pelin nocuje w mieszkaniu dla pracowników rezydencji. Od rana trwają przygotowania do ślubu Suny i Kaya. Dziennikarz Taylan próbuje skontaktować się z Seyran. Jej telefon odbiera ojciec Kazim. Suna odkrywa wielką tajemnicę Ferita. Sehmuz szuka Pelin w rezydencji Korhanów.

 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5355 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /846/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 253 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Dzięki radom Czarnej kolacja İbrahima ...

  Dzięki radom Czarnej kolacja İbrahima wypada wspaniale. Wspólne działanie bardzo zbliża ich do siebie. Yaman nie może uwierzyć, że to İkbal ich zdradziła. Opętany wściekłością robi İkbal awanturę, jednak w obawie o Ziyę i o to, jak ta sytuacja może na niego wpłynąć postanawia ukryć przed domownikami zdradę szwagierki, tylko Seher poznaje prawdę. Rządy Zuhal dobiegają końca. Dzięki znajomościom Melahat doprowadza do przeniesienia dotychczasowych współwięźniarek i zastąpienia ich swoimi poplecznicami. Adalet ma pretensje do Neslihan, że ta w tajemnicy przed nią zaręczyła się z Fratem. Dziewczyna jest przyparta do muru i nie wie, jak odkręcić całą sytuację.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5356 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4317 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4317Olga, Szczepan i Chojniccy zastanawiają ...

  4317
  Olga, Szczepan i Chojniccy zastanawiają się, co powinni zrobić w sprawie Mildy. Nikt nie ma wątpliwości, że kobieta była pod wpływem środków odurzających. I pewnie to ją trzyma u boku tego dilera. Elżbieta uważa, że należy o wszystkim zawiadomić policję. Szczepan obawia się, że Mildzie grozi więzienie. Anula umawia się na spotkanie z Łukaszem. Razem narobili sobie kłopotów w sieci, razem muszą znaleźć sposób, jak z tego wybrnąć. Czesia sugeruje, że Anula powinna myśleć teraz o maturze. Dżesika odbiera telefon od właściciela mieszkania, z informacją, że musi się wyprowadzić w ciągu miesiąca. Zdenerwowana, zastanawia się, gdzie ona teraz znajdzie takie wygodne lokum. Dymka proponuje, żeby przeprowadziła się razem z Dżastinem do niego. Kusi dużym domem i osobnym pokojem. Dżesika najpierw stanowczo odmawia ale pod wpływem argumentów Waldka, coraz bardziej przekonuje się do pomysłu. Franczeska czeka w samochodzie Michała przed domem Olgi i Szczepana. Nagle zauważa w oddali wychodzącego z sąsiedniego domu Antka Zabużańskiego. W biurze pokazuje niewyraźne zdjęcie Renacie. Do Pawła przychodzi sąsiad Skoczek. Tym razem nie chce mówić o przyszłym ślubie dzieci, ale musi się wygadać. Otóż nad ranem okradli jego sklep monopolowy. Darek przyjechał pomagać córce w matematyce. Z góry schodzi Anula w towarzystwie vlogera Łukasza – Stevena. Kiedy Ania biegnie z powrotem na chwilę do swojego pokoju, Czesia z Darkiem rozmawiają z vlogerem. Skoro on jest dla Anuli takim autorytetem, może przekona ją do nauki?

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 871 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  871Detektyw po kolejnej wypłacie od ...

  871
  Detektyw po kolejnej wypłacie od Wieśka informuje go o możliwym szlacheckim przodku. Kurkowie dowiadują się, że przelew z wygranej Marianny został wstrzymany na czas procesu sądowego. Żaba spotyka w lesie Łysego. Ochroniarz o pojawieniu się intruza w okolicy donosi Karczowi. Janusz zamierza spotkać się z nieznajomym. Obawia się, że może być przysłany przez mafię Rożka. W szpitalu Piotr informuje Magdę, że gdy odzyska zdrowie i sprawność, zamierza odpocząć i nie wróci do pracy. Kolega z budowy oskarża Jacka, że to on ponosi winę za ich wypadek.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 6/142 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Pytanie dnia , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący: Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 154 (sezon 2 odc. 29) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Przywileje szlacheckie. Czerwiec 1425. W ...

  Przywileje szlacheckie. Czerwiec 1425. W Brześciu Kujawskim wszyscy czekają na królową Zofię (Maria Pawłowska). A jej orszak myli drogę. Zjazd szlachty w Brześciu Kujawskim nie przebiega po myśli Jagiełły (Sebastian Skoczeń) i Witolda (Michał Chorosiński). Oleśnicki (Przemysław Stippa) rośnie w siłę i szykuje sobie grunt pod regencję. Awdokia (Joanna Moro) i Danił (Pavel Kryksunou) mają się ku sobie, tymczasem w Krakowie zbierają się nad kobietą czarne chmury inkwizycji. Głowacz (Mateusz Weber) szuka dowodów, że Awdokia odprawia czary. Królewna Jadwiga (Maja Szopa) świetnie się czuje w towarzystwie poety Adama Świnki (Bartosz Jędraś). Femka (Żaneta Homa) rozpacza po śmierci Pietrka. Bdzigost (Jakub Wieczorek) próbuje ją pocieszyć.

 • 21:10 "Bo źródło wciąż bije..." - Koncert w dwudziestą rocznicę śmierci Jacka Kaczmarskiego widowisko, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  Jacek Kaczmarski - bard, poeta, ...

  Jacek Kaczmarski - bard, poeta, prozaik, kompozytor kojarzony z etosem pierwszej Solidarności oraz stanem wojennym, którego twórczość identyfikowano z głosem antykomunistycznej opozycji. Odszedł 10 kwietnia 2004 roku. W 20. rocznicę jego śmierci emisja koncertu "Bo źródło wciąż bije". Przypomnimy postać barda, jego poezję i wpływ jaki wywarł na swoje pokolenie. Przy akompaniamencie bandu Grzegorza Urbana i ze wsparciem chóru Music Everywhere zaśpiewają znani artyści, także aktorzy, m.in. Janusz Radek, Jacek Wójcicki, Maciej Musiałowski, Katarzyna Dąbrowska.
  Koncert zrealizowany w Gdańsku w klubie B90, na terenie dawnej Stoczni, w scenerii historycznych dźwigów i obiektów przemysłowych. Prowadzi: Artur Żmijewski.

 • 22:20 Chirurdzy - Transplantologia serial dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  W szóstym odcinku serii "Chirurdzy" ...

  W szóstym odcinku serii "Chirurdzy" widzowie poznają kolejnego wybitnego chirurga - prof. dr hab. n. med. Marka Durlika. To on jako jedyny lekarz w Polsce wykonuje operacje trzustki za pomocą robota da Vinci. Tym razem profesora czeka kolejny zabieg - rodzinny przeszczep nerki. W walce o zdrowie pacjentów towarzyszyć mu będzie zespół lekarzy z Kliniki Chirurgii Gastroentorologicznej i Transplantologii PIM MSWiA. Czy poza pracą profesor znajduje czas dla żony i ukochanego psa? I jak postęp medycyny wpływa na wykonywaną przez niego pracę?

 • 23:20 Kto ratuje jedno życie. Bracia dramat, film fabularny kinowy, 2021
  Wieś na Mazowszu, 1943 rok. ...

  Wieś na Mazowszu, 1943 rok. Nastoletni Janek i Staszek znajdują ukrywających się w obejściu gospodarstwa dwóch młodych Żydów. Rozpoznają w nich swoich rówieśników - Abrama i Chaima, synów szanowanego aptekarza, który mieszkał przed wojną w pobliskim miasteczku. Tylko oni ocaleli z pogromu jaki Niemcy urządzili Żydom w pobliskim lesie. Na przekór śmiertelnemu zagrożeniu Janek i Staszek postanawiają ukryć chłopców. O swojej decyzji nie mówią nikomu.

 • 00:55 Urodzeni zwycięzcy (Mississippi Grind) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2015
  Agent nieruchomości Gerry walczy ze ...


  Agent nieruchomości Gerry walczy ze swoimi skłonnościami do hazardu. Ostatnio szczęście go zupełnie opuszcza i popada w tarapaty finansowe. Nie zamierza jednak się poddawać i kiedy poznaje w kasynie młodszego od siebie charyzmatycznego pokerzystę Curtisa, wchodzi z nim w układ. Ma nadzieję, że odwróci złą passę i los znowu zacznie mu sprzyjać. Razem wygrywają dużą forsę, ale Gerry wszystko przegrywa. Grunt pali mu się pod nogami i musi uciekać. Z nowym kompanem rusza na południe do stanu Missisipi, by ostatecznie dotrzeć do Nowego Orleanu i wziąć udział w pokerowej grze o dużą stawkę. Przyświeca im jeden cel: chcą zdobyć forsę i nareszcie się odkuć.
  (MISSISSIPPI GRIND)


 • 02:55 Zdrajca - odc. 5 (Traitor, ep 5) serial sensacyjny, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Estonia 2018
  Serial inspirowany aferami szpiegowskimi współczesnej ...


  Serial inspirowany aferami szpiegowskimi współczesnej Estonii. Rosyjscy agenci podrzucają podejrzliwemu informatykowi pornografię dziecięcą. Mildeberg zostaje aresztowany. Vint prosi Walerija o pomoc w sprawie Rity, w efekcie czego kobieta znika. Tymczasem major Arrak na własną rękę szuka powiązań Vinta z Rosjanami.

 • 04:10 Tacy byliśmy - /5/ Gdy nam śpiewał Krzysztof Krawczyk cykl reportaży, reportaż, 2022
  Sentymentalny cykl dokumentalno - rozrywkowy, ...

  Sentymentalny cykl dokumentalno - rozrywkowy, który stanowi niezwykłą i barwną podróż w czasie do lat 70. i 80. minionego stulecia. Przypominamy, jak wyglądało wówczas życie i... jacy byliśmy.
  W tym odcinku Krzysztof Krawczyk.

 • 04:35 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv