TVP1 - Program TV na środę 11 października 2023

 • 04:35 Klan - odc. 4200 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4200Paweł z Wigą szykują się ...

  4200
  Paweł z Wigą szykują się do wyjazdu kamperem na Chorwację. Zanim przyjedzie po nich Bolek, Paweł rozmawia jeszcze z synem. Podpytuje o Tolę i ich wzajemne relacje. Na szczęście dla Pawełka – przyjeżdża Bolek. Po południu przychodzi Tola na kocioterapię. Kiedy Pawełek chce zabrać psa na spacer – deklaruje, że chętnie się z nim przejdzie. Kaja nie może darować zniewagi w nocnym klubie i umawia się na spotkanie z właścicielami. Szybko orientuje się, że ci młodzi ludzie tylko tutaj zarządzają. Postanawia jednak dotrzeć do właściciela mimo, że Daniel stara się ją od tego odwieść. Michał decyduje się uświadomić Frankę w sprawie Norberta. Ta jest mocno zaskoczona informacją, że jej nowa sympatia ma żonę i dwoje dzieci. Paulina prosi przyjaciółkę o spotkanie. Obawia się, że jej awans nie jest pewny, bo czuje, że jest w ciąży. Ramona radzi zrobić test i powiedzieć Jackowi, który na pewno oszaleje ze szczęścia. Po krótkim spotkaniu z Franczeską Norbert jest w psychicznym dołku. Tymczasem w warsztacie zjawia się Michał. Norbert od razu robi awanturę i rzuca się na dawnego wspólnika z pięściami. Mariusz próbuje ich rozdzielić.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 128 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  İkbal i Zuhal robią wszystko, ...

  İkbal i Zuhal robią wszystko, żeby nie dopuścić Seher do Yamana, Seher jednak udaje się za pośrednictwem pielęgniarki przekazać Yamanowi liścik ze słowami otuchy. Selim dowiaduje się od Frata, co spotkało Yamana. Selima dręczą coraz większe wyrzuty sumienia. Ali odwiedza Yamana w szpitalu i przyznaje się do swojego błędu. Choć tego nie okazuje, Yaman jest pod wrażeniem jego honorowej postawy. Okazuje się, że Melisa jest córką przyjaciela dowódcy Alego. Dowódca nakazuje Alemu pomóc jej przy serii artykułów o policji i policjantach. Dziewczyna nie zamierza odstępować Alego na krok. Yaman aranżuje romantyczne spotkanie na szpitalnym tarasie, podczas którego odwdzięcza się Seher za kawę. Kiraz jest coraz bardziej przekonana, że Melisa i Ali są parą. Yaman zostaje oczyszczony z zarzutów, wypisuje się na własne żądanie i wraca do domu. Troska Seher bardzo mu schlebia, jednocześnie doprowadzając Zuhal do szaleństwa.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".

 • 06:10 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat + Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".


 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów ...

  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji referendalnych ponoszą podmioty uprawnione do udziału w kampanii referendalnej".

 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2023
  W ruinach kościoła z Karolem ...

  W ruinach kościoła z Karolem Gnatem rozmawia Bartosz Nosiadek. Mąż i ojciec piątki dzieci. Właściciel biura nieruchomości. Doświadczony deweloper i szkoleniowiec. Autor książek i poradników, które oparł na własnych doświadczeniach. W wieku 25 lat nadzorował zespół liczący pięciuset pracowników. Pragnienie większych pieniędzy sprawiło, że stracił dorobek życia. Na skraju załamania spotkał Boga, który pokazał mu kim jest i jaką drogą podąża. Dla niego to był moment nawrócenia, początek duchowej przemiany i nowej perspektywy. Dziś przekonuje, że istnieją uczciwe sposoby na pomnażanie pieniędzy i szczęśliwe życie. Przekonuje, że szczęśliwy jest ten, kto posiada czas, a nie pieniądze.

 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Wójt ma problem. Zbliżają się ...

  Wójt ma problem. Zbliżają się urodziny wojewody, a on nie wie, jaki kupić prezent, żeby przypodobać się władzy. Nieoczekiwanie świetny pomysł podsuwa mu nowy znajomy Klaudii, psycholog behawiorysta.
  W ramach pokoleniowej wymiany Klaudia prowadzi dla młodzieży praktyczny kurs modnych subkultur. W Wilkowyjach pojawiają się gromady przebierańców. Jola i Pietrek, jako duet piosenkarski, spodziewają się wypłynąć na szerokie wody. Ich koncert odwiedził dziennikarz z prasy regionalnej i obiecał napisać recenzję. Po jej ukazaniu się Jola traci głos, a Pietrek wyrusza do Lublina, żeby ręcznie wymierzyć dziennikarzynie sprawiedliwość. Małżeństwo Michałowej przeżywa wzloty i upadki. Atmosfera na plebanii staje się nie do zniesienia. Proboszcz postanawia temu zaradzić.

 • 09:40 Komisarz Alex s.VII - odc. 83 (seria VII, odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Grupa alpinistów wspina się bez ...


  Grupa alpinistów wspina się bez zabezpieczenia i asekuracji na wysoki budynek. Niestety, jeden z nich, najbardziej doświadczony Kuba Burski, odpada i ginie. Rano zostaje znaleziony kilkanaście metrów od budynku. Pozostali alpiniści przenieśli ciało, pozorując wypadek samochodowy, by ich szkoła wspinaczkowa nie straciła licencji z powodu organizowania nielegalnych zawodów. Szef tej szkoły i przyjaciel ofiary, Filip, nie ma żadnych wątpliwości, ale pozostałych dręczą poważne wyrzuty sumienia, zwłaszcza Igora. Orlicz, który sam kiedyś się wspinał, przypomina sobie, że Burski przed dwoma laty brał udział w wyprawie w Himalaje, która skończyła się nie do końca wyjaśnioną śmiercią jednego z uczestników. W tej wyprawie uczestniczyli także Filip i Igor. Policjanci podejrzewają, że te zaszłości mogą mieć znaczenie w wyjaśnieniu
  sprawy.


 • 10:40 Ojciec Mateusz - odc. 209 (Ojciec Mateusz XVI odc. 10) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Mateusz rozmawia z nauczycielem angielskiego ...

  Mateusz rozmawia z nauczycielem angielskiego Kosmą Siwczukiem o fundacji i lekcjach dla biednych dzieci. Nagle przez okno wpada cegła z kartką z pogróżkami. Mateusz sugeruje, by zawiadomić policję, jednak Kosma bagatelizuje sprawę. Natalia czyta w gazecie artykuł o pedofilu z wyrokiem. Na zdjęciu rozpoznaje Kosmę. Siwczuk zostaje odsunięty od fundacji do czasu wyjaśnienia sprawy. Kosma opowiada Mateuszowi swoją historię. Zdradza mu, dlaczego zmienił nazwisko. Następnego dnia nauczyciel zostaje znaleziony martwy w swoim samochodzie w garażu.


 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 84 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  "Radość i łzy". Rok 1411. ...

  "Radość i łzy". Rok 1411. Para królewska dowiaduje się, że arcybiskup Mikołaj Kurowski nie żyje. Jan Szafraniec (Dariusz Toczek), Zbigniew Oleśnicki (Przemysław Stippa) i Ciołek (Daniel Mosior) mają nadzieję, że nie wyda się, kto rozpuszczał plotki o rzekomym romansie królowej i arcybiskupa. Król Władysław Jagiełło (Sebastian Skoczeń) uroczyście wjeżdża do Krakowa. Karim (Adam Młynarczyk) i Dobek (Ernest Nita) ratują Katarzynę z Goraja (Aleksandra Sroka). Hanusz (Mateusz Grydlik) rzuca się na Heinricha (Oliwer Witek) i ginie. Zyndram (Maciej Raniszewski) szykuje się do wizyty na Wawelu. Lech (Mariusz Jakus) ukradkiem wsypuje mu do polewki tajemniczy proszek. Na polecenie Mścisława (Karol Dziuba), który go szantażuje. Zyndram się chwieje, jakby znowu był pijany. Wchodzi do auli wawelskiej i pada na twarz.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Ameryka Południowa (Wildest Latin America) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Niderlandy (Holandia) 2012
  Patagonia, niedostępny region położony na ...

  Patagonia, niedostępny region położony na krańcach świata, gdzie szaleją potężne wichury, fale rozbijają się o skały, a krajobraz rzeźbią gigantyczne lodowce. Przetrwają tu tylko najsilniejsi, którzy wytrzymają ostre zimy i najsprytniejsi, którzy potrafią korzystać z krótkich okresów obfitości. Na lądzie życie jest ciągłą walką z żywiołami. Tymczasem głębiny oceanu tętnią życiem. To bodaj najdzikszy i najbezwzględniejszy obszar Ameryki Południowej.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 33 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Ferit w klubie spotyka koleżankę, ...


  Ferit w klubie spotyka koleżankę, która przedstawia mu swoją znajomą. Ta go podrywa, choć Ferit pokazuje jej obrączkę. Wściekła Pelin atakuje dziewczynę i omal nie dochodzi do bójki. Dziennikarz robi im zdjęcie. Abidin próbuje przekonać go, żeby nie publikował tego zdjęcia. Ferit boi się reakcji dziadka. Gdy się nie udaje, opowiada rodzinie o tym, co się stało i wszyscy próbują nie dopuścić do publikacji zdjęcia.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów ...

  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji referendalnych ponoszą podmioty uprawnione do udziału w kampanii referendalnej".

 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /773/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 129 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Melisa otwarcie flirtuje z Alim ...

  Melisa otwarcie flirtuje z Alim i chociaż on jest obojętny, a wręcz poirytowany sytuacją, Kiraz widzi to zupełnie inaczej. Jest zazdrosna i wściekła na Alego, że zataił przed nią tę znajomość. Ali nie ma pojęcia, co jest przyczyną dziwnego zachowania Kiraz. Seher pożycza Yamanowi swoją ulubioną książkę. Zakreślone w niej fragmenty poruszają Yamana, który zaczyna zdawać sobie sprawę z uczuć, jakimi darzy Seher. Rezydencję odwiedza stróż Sedat i jego żona, podczas rozmowy z nimi Yaman dowiaduje się, że to Seher skłoniła ich do wyznania prawdy i to jej zawdzięcza wolność. Selim dzwoni do Seher i przeprasza ją za swoje zachowanie wobec Yamana. Seher wciąż nie chce się z nim widzieć. Tymczasem Yaman podarowuje Seher wyrzeźbiony w drewnie symbol nieskończoności, który ma dla niego szczególne znaczenie. Ali wyjaśnia Kiraz, że nic go nie łączy z Melisą i ich relacje wracają do normy. Z podsłuchanej rozmowy Zuhal dowiaduje się, że Yaman zamierza przekazać Seher część udziałów w firmie. Natychmiast informuje o tym İkbal.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5180 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4201 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4201Michał jest na budowie i ...

  4201
  Michał jest na budowie i rozmawia z Mariuszem na temat wczorajszej bójki. Tłumaczy, że musiał się bronić, bo to Norbert go zaatakował. Mariusz martwi się, że bez pomocy Norberta nie skończy sam naprawy swojej starej warszawy. I kto będzie jeździć z młodymi parami? Po raz kolejny próbuje dodzwonić się do Norberta, ale na próżno. Jacek uważa, że Paulina jak najszybciej powinna w pracy powiedzieć o swojej ciąży. To pokaże, że jest pracownicą, której można ufać. Zofia uważa, że na to jeszcze za wcześniej, choćby z powodu, że ciąży nie potwierdziły jeszcze badania lekarskie. Leokadia z Bronkiem wybierają się do urzędu pracy, bo brakuje im jakiegoś sensownego zajęcia, odkąd Kasia zamknęła barek. Leokadia pokazuje pocztówkę od Gieni z sanatorium. Nie może się do niej dodzwonić i prosi Poldka, żeby zadzwonił do Janki. Sandra, zaniepokojona stanem męża, umawia go na wizytę lekarską. Szczepan przyjeżdża do Warszawy na badania. Przy okazji zagląda na budowę domu dla Mildy i wnuczki. Dymka koniecznie chce się spotkać z Dżesiką. Twierdzi, że ich syn jest uzależniony od komputerów i gier i trzeba go wysłać na terapię. Wściekła Dżesika nie chce o tym słyszeć. Darek popiera stanowisko biologicznego ojca Dżastina. Dżesika jednak cały czas utrzymuje, że jej syn jest normalnym, wrażliwym dzieckiem.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 756 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Karcz ustala z burmistrzem, że ...

  Karcz ustala z burmistrzem, że w obecności dziennikarzy otrzyma nagrodę filantropa roku. Janusz prosi Kasię o wygłoszenie laudacji. Ruszczycówna zgodnie z planem Karcza odmawia. Na plebanii ksiądz Filip pilnuje Jacka, żeby wytrzymał bez alkoholu. Nie jest to ani łatwe, ani przyjemne, bo Mondrasiuk bywa agresywny. Udaje mu się jednak przetrwać dobę w trzeźwości. Magda dowiaduje się od Tomka, że Piotr powiedział Jackowi o jej rzekomym romansie. Ździebłowska jest wściekła na Wiśniewskiego. Idzie do przychodni, żeby jej wszystko wyjaśnił.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 12/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
  Codzienny serwis sportowy.

  Codzienny serwis sportowy.

 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 85 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  "Goście". Początek roku 1412. Na ...

  "Goście". Początek roku 1412. Na Wawelu trwają przygotowania do ślubu księżniczki Cymbarki Mazowieckiej (Aniela Płudowska) z Ernestem Habsburgiem zwanym Żelaznym (Jakub Łopatka). Przyszła panna młoda woli jednak polowania. Spotyka na wawelskim dziedzińcu interesującego mężczyznę. Katarzyna Gorajska (Aleksandra Sroka) jest w klasztorze w Sączu. Płacze, bo nie chce tam zostać na zawsze. Jeśli została zhańbiona w czasie porwania, nikt się z nią nie ożeni. Zapewnienie dziewczyny się nie liczy. Wraca jednak do Krakowa. Karim (Adam Młynarczyk) i Dobek (Ernest Nita) prześcigają się w zalotach. Anna (Milena Staszuk) dowiaduje się, że Elżbieta Granowska (Karolina Porcari) czuwała w Płocku przy łożu chorego Jagiełły (Sebastian Skoczeń) i że król majacząc widział anioły. A o aniołach Władysław śnił ostatniej nocy. Zyndram (Maciej Raniszewski), w czasie spotkania z królem, stracił przytomność. Zaczyna podejrzewać, że dosypano mu czegoś do polewki. Kto zostanie nowym arcybiskupem gnieźnieńskim - Wojciech Jastrzębiec (Arkadiusz Janiczek) czy Mikołaj Trąba (Radosław Pazura)? Lech (Mariusz Jakus) planuje oddanie wnuczki na wieś, bo Nieradka (Malwina Dubowska) nie może pracować i jednocześnie zajmować się dzieckiem.

 • 21:10 Tu mówi Polska program publicystyczny, dysk./wywiad/debata, 2023
 • 22:25 Midway (Midway) dramat wojenny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Chiny,USA 2019
  Bitwa o Midway odegrała w ...

  Bitwa o Midway odegrała w rejonie Pacyfiku równie ważną rolę jak bitwa o Anglię w Europie. Leżący w zachodniej części archipelagu wysp hawajskich atol Midway stanowił cenną bazę morską floty Stanów Zjednoczonych, klucz do panowania nad Pacyfikiem. Po rozgromieniu floty amerykańskiej podczas ataku na Pearl Harbor w grudniu 1941 r. Japończycy zmierzali do ostatecznego wyeliminowania Amerykanów także z tego ważnego strategicznie miejsca. Reżyser Roland Emmerich śledzi dzieje bitwy oczami zwykłych marynarzy, pilotów, a także generałów i polityków, których decyzje miały zdecydować o życiu tysięcy ludzi. Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojenna uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, po przerwaniu którego Japonia zapanuje niepodzielnie na Pacyfiku, co może przesądzić o losach wojny.


 • 00:50 Edycja genów nowe wyzwanie (Gene Editing - A New Ethical Challenge / Natur nach Mass - wie Gene manipuliert werden) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Austria 2021
  Film dokumentalny o inżynierii genetycznej. ...

  Film dokumentalny o inżynierii genetycznej. Świat jutra tworzą ludzie. Dzięki nowej metodzie Crispr materiał genetyczny może być wycinany, zmieniany i ponownie włączany. Genetyczne nożyczki mogą być używane do wstawiania lub usuwania genów. To jest nadzieja dla osób z chorobami genetycznymi. technologia CRISPR - Cas otwiera zupełnie nowe możliwości. Proces jest szybszy, dokładniejszy i bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Crispr fundamentalnie zmieni relacje między człowiekiem a naturą a także samymi ludźmi. Celem ma być stworzenie ludzi odpornych na HIV. Ale naukowcy na całym świecie ostrzegają również, że eksperymenty zmienią zdolność do myślenia. Ponadto opracowywane są Xenoboty maleńkie żywe istoty, które można wbudować w narządy ludzkie i zmieniać ich funkcje. Cywilizacja stoi być może przed największym wyzwaniem etycznym w dotychczasowych dziejach. Nożyczki do genów rozpoczęły rewolucję w świecie roślin i technologii rolniczej, w hodowli zwierząt i w medycynie. Wiele z nich jest pomocnych, niektóre budzą wątpliwości i są niebezpieczne.

 • 01:55 Tajemnice rodu Valentów s.III - odc. 46 (sezon 3. odc. 11) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Valentowie bezskutecznie szukają Vladimira. Magdalena ...

  Valentowie bezskutecznie szukają Vladimira. Magdalena próbuje dowiedzieć się od Ireny, kto z przyjaciół Lippiego może im pomóc. Irena nikogo takiego nie zna. Chciała pokochać Hansa i czuje żal, że ich małżeństwo się nie udało. Kilian zamierza zeznawać na policji. Hans von Lippi przekonuje go, żeby tego nie robił. Czy Kilian odważy się przeciwstawić Hansowi?

 • 03:00 wojsko - polskie.pl reportaż, reportaż, 2023
 • 03:30 Notacje cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2023
 • 03:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv