TVP1 - Program TV na środę 14 czerwca 2023

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 48 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Cała rodzina Kirimli nie może ...

  Cała rodzina Kirimli nie może dojść do siebie po tym, co spotkało Seher. Ziya ma koszmary. Śni mu się Kevser. Ikbal jest przerażona. Boi się, że jej mąż przypomni sobie, co tak naprawdę spotkało ich szwagierkę. Ali z powodu choroby nie stawia się na spotkanie z Begum, która chce jak najszybciej zacząć przygotowania do ślubu. Tymczasem Kiraz bardzo troskliwie opiekuje się Alim. Osman, choć zna prawdziwe pobudki, jakimi kieruje się Ali w kwestii ślubu, zapewnia go, że zawsze może liczyć na jego wsparcie. Zuhal zaczyna traktować Seher jak służącą.

 • 06:05 Klan - odc. 4116 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Witold snuje dalekosiężne plany swojej ...

  Witold snuje dalekosiężne plany swojej działalności na pionierskim polu druku 3D stomatologicznych implantów. Cieszy się, że dzięki poparciu doktora Kowalskiego nawet Ilona przekonała się do jego pomysłów. Dzisiaj spotyka się jeszcze z dawną szefową, aby omówić ostatnie nieskończone zlecenia. W biurze mija się z Darkiem, którego firma zajmuje się instalacją fotowoltaiki u Barbary. Michał żali się Mariuszowi, jak dał się wkręcić we współpracę z nowym facetem Franczeski. Pod wpływem kolegi postanawia jeszcze spróbować się wymigać. W firmie spotyka Franię i próbuje się upewnić, jaki miała plan ściągając do nich swojego faceta. Nie wątpi, że to jej mała zemsta na nim. Ula z Kornelem i Piotrusiem wpadli na chwilę do Leopolda, żeby opowiedzieć o wizycie u pani psycholog. Trudno powiedzieć, jaki będzie wynik, bo teraz trzeba czekać na rozprawę. Wieczorem odwiedza ich Jack, mąż Żanety. Twierdzi, że jest w Polsce w sprawach służbowych, ale ma dla nich propozycję. Żaneta jest w ciąży, więc dla wszystkich byłoby najlepiej, żeby oni bez dalszych rozpraw zgodzili się na regularne kontakty Piotrusia z mamą. Na Truskawiecką wpadają Karol i Dominika, bo w domu trudno wytrzymać z Lutką i Krzysztofem. Przyszedł również Michał, żeby
  porozmawiać z ojcem. Przy okazji namawia Karola z Dominiką na podnajem mieszkania, który wcześniej wynajął Władek.

 • 06:30 Leśniczówka - odc. 671 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Helena ma w szpitalu atak ...


  Helena ma w szpitalu atak agresji. Lekarz decyduje, że w takiej sytuacji operacja musi się odbyć w narkozie. Ewa i Krzysztof zostawiają Marcela pod opieką Hani i wybierają się na randkę. Podczas romantycznej kolacji postanawiają nie rozmawiać o synku. Zapada więc niezręczna cisza. Błażej wciąż udaje przed Wiktorem, że chodzi do pracy w LasPoście. Prawdę zdradza proboszczowi Aniela, która przynosi na plebanię listy.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Otrzyjcie już łzy , reportaż, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.VII - odc. 91 (seria VII, odc. 13) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Po wyjściu z więzienia Lucy ...

  Po wyjściu z więzienia Lucy wdraża dwie drastyczne, życiowe decyzje. Obie wywołują żywiołowe protesty: w domu ze strony Kingi, w pracy ze strony wszystkich urzędników, którzy organizują strajk okupacyjny. Strajk jest specyficzny; urzędnicy nie chcą wypuścić Lucy, dopóki nie zmieni decyzji o rezygnacji z funkcji wójta. Także senator przeżywa całą gamę emocji. Najpierw dostaje propozycję zostania ministrem bardzo dziwnego, nieistniejącego ministerstwa, a zaraz potem ofertę sojuszu od innej partii. Wielkie poruszenie także na plebanii, Tam z kolei z nagłą wizytą przybywa biskup, który składa nieoczekiwaną propozycję Michałowej. Propozycja biskupa oznacza wielkie zmiany na plebanii i w domu Michałowej. Stach w związku z tym popada w straszną frustrację, a i księża po pierwszym szoku też jakby stracili energię do życia. Na ratunek przychodzą niespodziewanie przyjaciele Stacha z ławeczki, którzy sami podejmują się dyplomatycznej interwencji. Duda znów ma sercowe rozterki, tym razem z powodu nadmiaru uczuć. Musi podjąć trudną decyzję. Sytuacja w dworku, napięta do granic, w końcu eksploduje, a zdesperowany Kusy składa Lucy szalony dowód swojej miłości.

 • 09:40 Komisarz Alex - odc. 228 (seria XVIII, odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Zostaje zamordowana Sylwia Wojtal - ...

  Zostaje zamordowana Sylwia Wojtal - właścicielka apteki. Alex i komisarz Wilczak pracują w parze z komendantką Bogną. Pierwszym podejrzanym jest były pracownik apteki, Paweł Juraszek. Zwolniono go dyscyplinarnie za wykradanie relanium. Alex doprowadza Wilczaka i Bognę do podejrzanego. Bogna jest w trakcie testowania wydajności zespołu. Nadkomisarz Marta podejrzewa, że nowa szefowa szykuje im jakąś niespodziankę. Prosi Komendanta, żeby użył swoich kontaktów i dowiedział się, co planuje Bogna. Komendant jest słomianym wdowcem po wyjeździe Izy do koleżanki. Częściej niż zwykle odwiedza starych znajomych. Gutek przeżywa wyjazd Jagody do Akademii FBI. Pojawia się kolejny trop: zamordowana Sylwia Wojtal była szantażowana przez mężczyznę poznanego na szybkiej randce. Czy to on stoi za jej zabójstwem? Wilczak, Bogna i Alex chcą sprawdzić ten trop. Idą do klubu organizującego randki. Dzięki Alexowi udaje się zatrzymać szantażystę. Tymczasem zostaje zamordowany emerytowany prokurator, znajomy komendanta. Prowadzili razem wiele spraw. Czy to znaczy, że życie komendanta też może być zagrożone? Co łączy oba zabójstwa? Na te pytania będzie musiał odpowiedzieć Alex wraz z resztą zespołu.

 • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 126 (seria X odc. 5) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Mateusz odwiedza dom rodziny zastępczej, ...

  Mateusz odwiedza dom rodziny zastępczej, który prowadzą Halina i Włodek Zawadzcy. Małżeństwo opiekuje się kilkorgiem chorych dzieci. Wśród nich jest Karol, którego matka zaraziła przy porodzie wirusem HIV. Chłopak w zaufaniu zwierza się swemu koledze Pawłowi, że jest zarażony. Następnego dnia rodzice dzieci domagają się od dyrektora usunięcia Karola nie tylko z klasy, ale także ze szkoły.

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 11 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Zdrada i kara. Wiosna 1402. ...

  Zdrada i kara. Wiosna 1402. Świdrygiełło (Michał Chruściel) ogłosił się nowym Wielkim Księciem Litewskim. Co prawda, na razie w kobiecym przebraniu podąża w stronę Malborka, ale ma dla Krzyżaków prezent.
  Odda im Żmudź. W Poznaniu Jagiełło (Sebastian Skoczeń) skazuje na ścięcie nieuczciwego szlachcica. Spotyka po latach Elżbietę Granowską (Karolina Porcari). W wawelskim lochu dziwny cudzoziemiec mówi,
  że jego sprawa wstrząśnie Koroną. Anna Cylejska (Milena Staszuk) zasłabła po kroplach, które niepostrzeżenie dała jej Saule (Agata Pieszko). Chce powiedzieć mężowi o ciąży, ale Saule zrobi wiele, aby do tego nie dopuścić. Podkłada cierń pod siodło Anny.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zwierzęta. Sezon 2 (Just Animals. Sezon 2 Ep. 2 Penguins) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2020
  Odcinek 2. Pingwiny to jedne ...

  Odcinek 2. Pingwiny to jedne z najbardziej rozpoznawalnych zwierząt. Kontrastujące barwy piór zapewniają im charakterystyczny, dystyngowany wygląd. Mogą być niewielkie, tak jak pingwiny małe, albo mieć nawet ponad metr wysokości, jak pingwiny cesarskie. Te urokliwe nielotne ptaki ujmują wdziękiem. Potrafią pływać trzy razy szybciej niż nasi mistrzowie olimpijscy. Na lądzie poruszają się dość nieporadnie. W grupie prezentują się imponująco, choć nie należą do najcichszych. Ich kolonie liczą setki tysięcy osobników. Mimo możliwości nieograniczonego wyboru, większość gatunków jest monogamiczna. Niektóre dobierają się w pary na całe życie. Czy to niezwykła odporność, czy nieco komiczne zachowanie - jest w pingwinach coś, co przyciąga naszą uwagę. Pingwiny nie przypominają żadnego innego zwierzęcia. Nie znaczy to jednak, że są biologiczną anomalią. Jak wszystkie kręgowce mają kręgosłup, co widać po ich wyprostowanej sylwetce. Składają jaja, tak jak bezkręgowce i niektóre kręgowce. Kolejną ich charakterystyczną cechą są pióra, typowe dla przedstawicieli gromady ptaków. Oprócz piór ptaki łączy wiele innych wspólnych cech. • 14:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 279 (s. 4, odc. 60) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 279 (s. 4, ep. 60)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Ahmet pasza potajemnie wysyła złoto ...

  Ahmet pasza potajemnie wysyła złoto buntownikom, stwarzając pozory, że to książę Bajazyd ich wspiera. Tymczasem książę próbuje ocalić ludzi, którzy dali się podburzyć, oszukani przez fałszywego Mustafę i demaskuje oszusta. Sułtanka Hurrem zakazuje Selimowi mówić sułtanowi o ślubie Bajazyda z Huricihan.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /653/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 49 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Po ostatnich wydarzeniach Yamanowi i ...

  Po ostatnich wydarzeniach Yamanowi i Seher trudno jest zachowywać się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Yaman, choć bardzo stara się to ukryć, nie jest w stanie oderwać wzroku od dziewczyny. Ziyę nękają obrazy z przeszłości. Ku przerażeniu İkbal mężczyzna przypomina sobie, że to właśnie ona popchnęła Kevser, powodując jej śmierć. İkbal robi wszystko, żeby Yaman i Seher o niczym się nie dowiedzieli. Dzięki opiece Kiraz, Ali czuje się coraz lepiej. Jednak Begüm drwi z jej ludowych metod.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5006 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
 • 18:00 Ranczo s.I - odc. 13 (seria I, odc. 13) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2006
  Zbliża się koniec kadencji wójta, ...

  Zbliża się koniec kadencji wójta, czas na nowe wybory. Wójt już czuje się zwycięzcą, jednak pojawia się pogłoska, że Lucy także zamierza kandydować. Do jej sztabu wyborczego zostaje wprowadzony szpieg. Program wyborczy Lucy zostaje przez wójta skradziony i ogłoszony jako swój. Lucy w końcu nie zgłasza swojej kandydatury. Wójt znowu zostaje wójtem i dopiero wtedy orientuje się, że odniósł pyrrusowe zwycięstwo. Wyborcza intryga się powiodła.. Kusy i Lucy padają sobie wreszcie w ramiona. Wkrótce jednak znowu w życie prywatne bohaterów wkroczy polityka.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 5/131 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:35 Velvet s.I - odc. 6 (Velvet) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2014
 • 21:30 Stulecie Winnych s.I - odc. 4 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Władka podrzuca noworodka pod drzwi ...

  Władka podrzuca noworodka pod drzwi klasztoru. Kiedy wraca, atakuje ją dwóch niemieckich żołnierzy, próbując zgwałcić. Do Brwinowa dociera długo oczekiwana wiadomość o końcu wojny, Polska staje się niepodległa. Stanisław dostaje duże stolarskie zlecenie od sióstr zakonnych. W klasztorze spotyka maleńką podopieczną siostry Alberty, Łucję. Andzia poznaje młodego kolejarza, Radomira. Synowie Władzi z trudem dźwigają rodzinne tajemnice: Florian ucieka od problemów w alkohol, a Ignacy w modlitwę, marzy o nauce w seminarium duchownym. Kajetan Winny, żołnierz polskiego wojska, szykuje się na wojnę z bolszewikami. Podczas Wigilii 1918 roku dochodzi do kłótni pomiędzy Stanisławem i Florianem. Pewnej zimowej nocy Bronię budzi walenie do drzwi. • 22:30 Osiecka - Odc. 2 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Agnieszka marzy o twórczej aktywności. ...

  Agnieszka marzy o twórczej aktywności. Nowo poznany przystojny poeta Witold Dąbrowski wprowadza ją do Studenckiego Teatru Satyryków. Oddelegowana na praktykę dziennikarską do Głosu Wybrzeża przyszła mistrzyni pióra poznaje Cybulskiego, Kobielę i Federowicza, którzy tworzą wariacki teatr Bim Bom. Chęć wyzwolenia Agnieszki buduje konflikt pomiędzy nią a Witoldem i dominującą poetyką STS - u.

 • 23:25 Uwięzieni (Stash House) thriller, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania,USA 2012
  Film rozpoczyna się od zaskakującej ...

  Film rozpoczyna się od zaskakującej sceny. Do konfesjonału podchodzi mężczyzna, który oświadcza księdzu, że chciałby ofiarować pewną sumę na kościół. Nie czekając jednak na odpowiedź spowiednika,
  strzela sobie w głowę. W kolejnej scenie widz poznaje Amy Nash i jej męża Davida, świętujących urodziny kobiety, która dostaje w prezencie nowy dom. Dave kupił go żonie po bardzo atrakcyjnej cenie. Ogromna posiadłość jest położona w spokojnej i przyjaznej okolicy, wydaje się idealnym miejscem na szczęśliwe życie. Początkowo niezbyt entuzjastycznie nastawiona żona, szybko przyznaje, że pokochała ich nowe gniazdko. Odwiedza ich przyjaciółka Amy, Trish, a potem niejaki Ray, witając nowych lokatorów w sąsiedztwie. Kiedy małżonkowie zostają sami, niespodziewanie słyszą dziwne odgłosy. Lekceważą je, uznając, że to grasują myszy. Ale od tej pory nowy dom zamienia się w piekło, z którego nie można się wydostać. Małżonkowie odkrywają duże ilości heroiny. Kiedy chcą powiadomić policję, zjawia się Ray, który zaczyna ich terroryzować. Strzela do Davida, a potem mierzy do Amy. Natychmiast pojawia się jego rosły wspólnik Andy, który uważa, że powinni jeszcze pozostawić parę przy życiu. Małżonkowie są uwięzieni we własnym domu, który, zamiast wymarzonym, przytulnym gniazdkiem okazuje się dobrze zorganizowanym magazynem jednego z potężnych karteli narkotykowych.

 • 01:15 Ines, pani mej duszy - odc. 11 (Ines del Alma Mia) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Chile,Hiszpania 2020
  Żołnierze z fortu Santiago de ...


  Żołnierze z fortu Santiago de Nueva Extremadura szykują się do wyprawy na podbój Araukanii. Ponieważ wojna
  może potrwać bardzo długo, Ines i Rodrigo de Quiroga postanawiają jak najszybciej wziąć ślub. Valdivia szaleje
  z zazdrości. Zamroczony bólem spada z konia i doznaje skomplikowanego złamania kości stopy. Grozi mu amputacja,
  co oznaczałoby koniec marzeń o konkwiście. Valdivia nie chce o tym słyszeć i każe wezwać Ines, jedyną osobę, której
  ufa i która potrafi mu pomóc. Wyprawa wreszcie wyrusza, lecz po drodze wpada w zasadzkę Indian. Valdivia ginie
  w pojedynku z Felipe Lautaro, w miejscu oddalonym o dwa tysiące kilometrów od upragnionego celu Cieśniny Magellana.
  Po jego śmierci Ines pełni obowiązku gubernatora Chile doprowadzając kraj do rozkwitu.

  (INES DEL ALMA MIA)

  Dramat, Hiszpania/Chile 2020
  Reżyseria: Nicolas Acuna, Alejandro Bazzano
  Scenariusz: Paco Mateo
  Aktorzy: Elena Rivera, Enrique Arce, Eduardo Noriega, Carlos Bardem, Patricia Cuyul

 • 02:10 Enklawa strachu - odc. 1 (Wall, The - Cover Your Tracks (aka La Faille)) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kanada 2019
  W Fermont, niewielkim miasteczku górniczym ...
  W Fermont, niewielkim miasteczku górniczym położonym na dalekiej północy Kanady, policja natyka się
  na zwłoki młodej kobiety. Znaleziono je w kanałach wentylacyjnych Muru - budowli, w której mieści się
  większość tutejszych obiektów handlowych, usługowych i mieszkaniowych. Do wyjaśnienia tej wyjątkowo
  trudnej sprawy zostaje oddelegowana doświadczona pani detektyw z Quebecu, Celine Trudeau, która ma
  na swym koncie duże osiągnięcia. Jej zawodowym prtnerem zostaje Alex Theberge. Młody detektyw od samego
  początku jest zafascynowany Celine. Zakochuje się w niej, choć jest żonaty i na tyle młody, że mógłby być
  jej synem.

  (LA FAILLE/THE WALL - COVER YOUR TRACKS))

  Serial kryminalny, Kanada 2019
  Reżyseria: Patrice Sauve
  Aktorzy: Isabel Richer, Alexandre Landry, Maripier Morin, Noah Parker, Marc Messier, Jean - Philippe Perras, Patrick Hivon, Eveline Gelinas

 • 03:00 wojsko - polskie.pl reportaż, reportaż, 2023
 • 03:30 Polowanie na ISIS (Hunting ISIS) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2021
  Film dokumentalny. W obozie Al ...

  Film dokumentalny. W obozie Al - Roj w Syrii setki kobiet i dzieci żyją w tragicznych warunkach, podczas gdy świat się zastanawia, co z nimi zrobić. To żony i dzieci bojowników ISIS, schwytanych po upadku kalifatu. Wśród nich są setki ludzi z Zachodu, którzy desperacko chcą wrócić do domu. Szacuje się, że połowa zagranicznych bojowników, którzy opuścili Europę, aby dołączyć do ISIS, wróciła już do swoich krajów pochodzenia. Udając uchodźców lub podróżując na fałszywych paszportach, inni mogli uciec z kalifatu na Zachód i zacząć nowe życie. 33 - letni Ahmad Ramadan prowadzi tajną siatkę mającą na celu wyśledzenie tych byłych dżihadystów i pociągnięcie ich do odpowiedzialności za popełnione zbrodnie. Dziś jest na tropie wojownika, który prawdopodobnie mieszka teraz w Niemczech. Film dostarczony przez informatora pokazuje, jak uczy się zawodu kierowcy ciężarówki. Dzięki tej sieci w Europie aresztowano znanych członków, takich jak rzecznik dżihadu Abdul Kader el Raqqaoui. Ale sami członkowie płacą wysoką cenę i sami są celem represji ze strony ISIS.

 • 04:35 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv