TVP1 - Program TV na środę 17 kwietnia 2024

 • 04:50 Klan - odc. 4321 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4321Oliwka przemyślała całe zamieszanie z ...

  4321
  Oliwka przemyślała całe zamieszanie z Arletą i postanawia nie odpuszczać szwagierce. Bojowo nastawiona wychodzi do pracy. Niestety, okazuje się, że jej prześladowczyni nie ma dzisiaj w zakładzie. Dzięki temu Oliwka może spokojnie porozmawiać z szefową i wyjaśnić jej swoją rodzinną sytuację. Po wczorajszej rozmowie ze Zbyszkiem Gustaw nabiera odwagi i pyta Teresę, czy pojedzie z nim na Wyspy Zielonego Przylądka w ich planowaną podróż poślubną. Teresa nie ma wątpliwości, że to głupi pomysł. Kiedy jednak po południu Gustaw ratuje ją z opresji, zgadza się. Po zażyciu antybiotyku Dżesika czuje się lepiej. Dziękuje Waldkowi, że wczoraj przywiózł znajomego lekarza, ale szybko dodaje, żeby Dymka za dużo sobie nie obiecywał. Waldek przywozi po lekcjach Dżastina, wygląda na to, że zaraził się od Dżesiki. Zofia prosi Małgosię o pomoc przy opiece nad dziećmi Jacka i Pauliny podczas ich podróży poślubnej. Zbyszek przypomina o decyzji w sprawie wynajęcia barki gastronomicznej. Małgosia dalej spiera się z Bazylim czy lepsza barka na Wiśle, czy autobus – ogórek. W końcu decydują się na losowanie. Oliwka i Wanda nakrywają do obiadu, kiedy w przedpokoju słyszą głośne krzyki. Arleta przyszła z awanturą do Oliwki. Dzisiaj była ostatnia rozprawa jej brata. Marek dostał dwadzieścia pięć lat. Gdyby Oliwka zeznawała na jego korzyść, wyrok mógłby być łagodniejszy.

 • 05:20 Dziedzictwo - odc. 257 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Neslihan i Firat imponują Adalet ...

  Neslihan i Firat imponują Adalet i Sultan swoją dojrzałością, bliskością i czułością. Kobiety przepraszają się za wcześniejsze kłótnie. Ku radości Ziji, Ikbal może zostać w rezydencji. Kobieta po raz kolejny triumfuje. Yaman jednak nie ma całkowitej pewności co do jej niewinności. Nedim ma mu pomóc ustalić, czy bratowa nie działa na niekorzyść Seher. Wynajmuje detektywa, żeby śledził Ikbal. Tymczasem Melahat nie przestaje dręczyć Zuhal. Dziewczyna jest na skraju wyczerpania nerwowego. Gdy Melahat zamyka ją w łazience pełnej myszy, Zuhal traci zmysły i próbuje odebrać sobie życie. Bora podsłuchuje rozmowę Frata i Neslihan. Zaskakuje dziewczynę i każe się jej tłumaczyć z zaręczyn z policjantem.

 • 06:10 Złoty chłopak - odc. 160 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Nukhet próbuje uzmysłowić synowi, że ...


  Nukhet próbuje uzmysłowić synowi, że uratowała go przed nieudanym małżeństwem. Kaya nalega, by matka przeprosiła Sunę. Ferit prosi Pelin o pomoc. Seyran, mimo tłumaczeń Pelin, nie zamierza wrócić do Ferita. Suna każe wyrzucić Kazima z rezydencji.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2024
  Gościem odcinka będzie Artur Skowron ...

  Gościem odcinka będzie Artur Skowron - pisarz i ewangelizator. Doktor nauk teologicznych w zakresie teologii biblijnej, lider wrocławskiej wspólnoty Kompania Jonatana, nauczyciel w szkole podstawowej, autor książek. W przeszłości bezdomny i narkoman. Na ulicy usłyszał: "Choćby cię twój ojciec i matka opuścili, to Ja zawsze będę z tobą". Te słowa, które wypowiedział do Niego Jezus, odmieniły Jego życie. Miłość, którą poczuł, zrodziła pragnienie poznania tego, który jest Miłością. Artur nauczył się hebrajskiego, aramejskiego i greki. Odwiedza wspólnoty, grupy rekolekcyjne i młodzieżowe, by opowiadać o tym, w jaki sposób Bóg zmienił i nadal zmienia jego życie.

 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 52 Garda (SOKO Kitzbühel ep. Ohne Deckung) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2013
  W klubie bokserskim dochodzi do ...


  W klubie bokserskim dochodzi do tajemniczego wypadku. Sugerując się zeznaniami trenera policja zaczyna szukać szajki szantażującej zawodników.

 • 08:50 Ranczo s.V - odc. 56 (seria V, odc. 4) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Kozioł jako przewodniczący skutecznie kieruje ...

  Kozioł jako przewodniczący skutecznie kieruje posiedzeniami Rady Gminy. Ku zdumieniu Lucy i jej współpracowniczek wspiera ich projekty. Na ławeczkę dosiada się Więcławski. Jego żona uważa, że mąż stoczył się moralnie i urządza mu awanturę. Więcławski postanawia aktywnie starać się o nowe kontrakty. Prosi o pomoc proboszcza i panią wójt. Hadziuk, Solejuk i Japycz widzą, że Lucy odwiedziło dwóch amerykańskich generałów. Dochodzą do wniosku, że Amerykanie będą zakładać bazę w gminie. Tropią generałów na spacerze. Po swojemu upewniają się, gdzie będzie baza, a następnie realizują genialny plan. Odkupują za pieniądze małżonek i oszczędności życia Japycza stosowne pole od chłopa i ze spokojem czekają na propozycję amerykańskiego rządu. Ich spokój burzą Hadziukowa i Solejukowa. I nie obejdzie się bez rękoczynów. Parafia popada w finansowe tarapaty z powodu nadmiernej dobroci wikarego Roberta. Tymczasem w przychodni, ku rozpaczy doktorowej, pojawia się młoda i piękna Mulatka, pielęgniarka Jagna Nowak.

 • 09:45 Komisarz Alex - odc. 236 (seria XIX, odc. 7) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Zamach na biznesmena Podgórskiego stawia ...

  Zamach na biznesmena Podgórskiego stawia ekipę Alexa na nogi. Strzelec chybił, ale życie biznesmena wydaje się zagrożone. W firmie Podgórskiego krąży plotka, że ma romans z pracownicą, Mirecką. Czy za próbą zabójstwa stoi jeden z zazdrosnych partnerów? Podgórski ma żonę, Mirecka jest w związku z behawiorystą zwierzęcym Bieńczykiem. Śledztwo w sprawie próby zabójstwa nie jest jedynym problemem policjantów. Alex stracił apetyt, chociaż badania wykluczają chorobę. Marta postanawia wykorzystać sytuację i wziąć pod lupę Bieńczyka, a przy okazji pomóc Alexowi. Podczas sesji Bieńczyka z Alexem role się odwracają. To Bieńczyk szuka u psa pomocy. Wyznaje Alexowi winę. Wcześniej upił się w barze. Sądzi, że powodowany zazdrością o narzeczoną, zlecił zabójstwo Podgórskiego. Zabójca zadzwonił dwa dni później, każąc Bieńczykowi szykować pieniądze. Wkrótce zdruzgotany Bieńczyk powtarza swoje słowa policjantom, bo ofiarą tajemniczego zabójcy pada jego narzeczona, Mirecka. Podgórski wysłał ją do swojej willi po dokumenty. Kiedy otwierała drzwi, eksplodowała bomba. Bieńczyk nie potrafi podać rysopisu mężczyzny z baru. Ma luki w pamięci. Alex z kolei wie coś, o czym nie wiedzą policjanci. W barze oprócz Bieńczyka była też żona Podgórskiego. Maskowała się zmieniając wygląd, ale pies wyczuł jej zapach. Trop związany z przeszłością Podgórskiego wprowadza śledztwo na nowe tory. Być może zamach na Podgórskiego był blefem mającym zmylić policjantów, a celem od początku była narzeczona Bieńczyka. Tak podejrzewają Marta i Alex. Czy psu uda się powstrzymać zbrodnię i ochronić Mirecką?

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXVIII - Odc. 362 (s. XXVIII, odc. 7) Weekend z duchami serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Konserwator zabytków, Zygmunt Górka, skutecznie ...

  Konserwator zabytków, Zygmunt Górka, skutecznie namawia biskupa i ks. Jacka do uzupełnienia i odświeżenia spisu zabytków w pałacu biskupim. Czasu jest mało, zatem o pomoc w archiwizacji zbiorów poproszony zostaje ks. Mateusz. Z tego pomysłu najmniej zadowolona jest Natalia, bo w zastępstwie Mateusza na plebanię przybywa ks. Tomasz z nowymi porządkami. Już pierwszego wieczoru, który ks. Mateusz spędza w pałacu, dochodzi do osobliwego zdarzenia - napadu rabunkowego, któremu towarzyszy pojawienie się ducha. Choć ten ostatni ukazuje się jedynie ks. Jackowi. Jakby tego było mało, na komisariat policji zgłasza się kobieta, której też wydaje się, że widziała ducha i to ducha zmarłego męża, po którym zostały jej tylko długi. Ks. Mateusz, który jako człowiek silnej wiary ma duży dystans do zjawisk paranormalnych, zaczyna podejrzewać, że takie nagromadzenie duchów musi mieć jednak jakieś bardziej realne źródło.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 156 (sezon 2 odc. 31) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bunt Siemowita. Lato 1425. Książęta ...

  Bunt Siemowita. Lato 1425. Książęta mazowieccy nie chcą złożyć Koronie hołdu lennego. Jagiełło (Sebastian Skoczeń) karci księżnę Aleksandrę (Agnieszka Wagner) za jej synów. A tymczasem w Płocku młodzi książęta Kazimierz (Marcin Dąbrowski) i Trojden (Filip Łeszega) planują zamknąć matkę w klasztorze. Awdokia (Joanna Moro) przyjmuje oświadczyny Daniła (Pavel Kryksunou), ale nie chce opuszczać królowej (Maria Pawłowska). Decyduje się jednak na ślub. Danił jest zachwycony. Głowacz (Mateusz Weber) chce kupić dom Femki (Żaneta Homa), ale Honzik (Kamil Drążek) obiecuje, że ją obroni. Pewnego dnia widzi dwóch chłopców wędrujących z tobołkami. Nie wie, że to synowie rzeźnika uciekli z domu. Zaczynają ich szukać. Głowacz podsuwa myśl, że to na pewno husyta Honzik ich porwał. Rusza na niego obława. Dzięki Grzymkowi (Krzysztof Brzazgoń) i Samborowi (Kacper Młynarkiewicz) znajduje schronienie w zamtuzie.

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:25 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:30 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2024
 • 12:50 Natura w Jedynce - Rumunia nieokiełznana (Untamed Romania) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Niderlandy (Holandia),Rumunia 2019
  Film dokumentalny o Rumunii. Poza ...

  Film dokumentalny o Rumunii. Poza zgiełkiem miast istnieje świat, którego nikt nie zna. Góry, prastare lasy i rozległe tereny podmokłe zapewniają siedliska wielu najbardziej charakterystycznym stworzeniom kontynentu. Ten film dokumentalny to celebracja naturalnego piękna i różnorodności Rumunii w całej okazałości, wdzięku i dzikości. Potężne góry sięgają chmur. Łańcuch górski o długości tysiąca sześciuset kilometrów, ciągnący się przez siedem krajów. Te góry to szkielet Rumunii. Rządzi nimi okrutna pani zima. W Karpatach pełno jest małych strumieni spływających po zboczach gór. W miejscu, gdzie Dunaj wpływa do Morza Czarnego, jest najpiękniejsza dzika przyroda Rumunii. Delta Dunaju to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów w Europie. Nad filmem pracowało dwudziestu dwóch operatorów kamery w osiemnastu różnych lokalizacjach. Zapisano blisko czterysta godzin materiału. Ten wspaniały kraj może znaleźć się w czołówce turystyki przyrodniczej, a także zostać liderem w dziedzinie ochrony przyrody.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 161 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Suna wraca do rezydencji Korhanów ...


  Suna wraca do rezydencji Korhanów jako żona Kaya. Nukhet ma żal do syna, że postąpił wbrew jej woli. Ferit jest załamany po odejściu Seyran. Suna pomaga Ifakat odzyskać wiarę w siebie. W wynajętym przez Orhana mieszkaniu zjawia się Gulgun. Seyran chce jak najszybciej znaleźć pracę.

 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5362 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /851/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 258 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ziya bardzo się cieszy z ...

  Ziya bardzo się cieszy z obecności İkbal, zaś Yaman nie do końca wierzy w jej niewinność. Selim z Camgözem szykują się do porwania Seher. Bora dalej zwleka z ogłoszeniem zaręczyn. Pomiędzy Firatem i Borą dochodzi do konfrontacji. Sultan szykuje wiano dla Firata. Czarna postanawia powiedzieć kobiecie prawdę o sytuacji Neslihan i Firata. Lekarzom udaje się odratować Zuhal. Ludzie Yamana wnikliwie sprawdzają wszystko, co dotyczy İkbal, zaostrzają również środki ostrożności w rezydencji. Yaman dostaje informację o pożarze w jednym z magazynów i nie może towarzyszyć Seher i Yusufowi podczas wizyty w szpitalu. Okazuje się, że szpitalu czekają już na nich ludzie Camgöza.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5363 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4322 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4322Władek liczy, w którym roku ...

  4322
  Władek liczy, w którym roku wyjdzie z więzienia mąż Oliwki. Oliwka będzie się starała pozbawić praw rodzicielskich Marka. Na razie jednak musi się rozmówić z Arletą. W zakładzie fryzjerskim dochodzi do awantury w obecności szefowej a potem do bójki. Szefowa zwalnia Arletę dyscyplinarnie. Gustaw chwali się Annie, że Teresa zgodziła się z nim jechać na Wyspy Zielonego Przylądka. Opowiada, jak ją na to namówił. Anna jednak wątpi, czy należy zgodę Teresy traktować poważnie. I okazuje się, że miała rację. Teresa zdecydowanie odmawia. Ola wybiera się na kurs spadochronowy. Dzisiaj jest szczególny dzień, bo będzie wreszcie skakać. Rafał po raz kolejny daje do zrozumienia, że jest przeciwny takiemu niebezpiecznemu hobby. Gabriela odwiedza dom Jacka. Zofia przygotowuje zapas jedzenia na czas swojej nieobecności. Małgosia zgodziła się pomóc przy dzieciach, ale może Gabriela też się włączy. Przychodzą kolejni goście Małgosia z Bazylim. Chwalą się, że wydzierżawili barkę na lokal gastronomiczny. Bogdan zagląda do Rafała. Właśnie usłyszał w radiu, że zdarzył się wypadek podczas skoków spadochronowych w okolicach Warszawy. Przestraszony Rafał jedzie do aeroklubu.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 876 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  876Nowa kucharka w Borowiku okazuje ...

  876
  Nowa kucharka w Borowiku okazuje się kulinarnym beztalenciem, a w dodatku osobą nieodpowiedzialną. Zibi ją zwalnia. Nie chce się jednak zgodzić, aby z powrotem zatrudnić Mariannę. Janusz domyśla się, że Daniel kocha się w Tamarze, ale nie podejrzewa, że tych dwoje łączy coś więcej. Młody Karcz i Stańczyk uznają, że to korzystna dla nich sytuacja. Przed debatą Janusz próbuje zdekoncentrować Orłowskiego groźbami. Kasia nie zgadza się na pomysł Izdebskiej, aby dosypać Karczowi do wody lek na przeczyszczenie.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 11/142 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Pytanie dnia , dysk./wywiad/debata, 2024
  "Pytanie dnia" to rozmowa i ...

  "Pytanie dnia" to rozmowa i prośba o skomentowanie aktualnych wydarzeń dnia przez zaproszonego gościa. Emisja bezpośrednio po głównym wydaniu programu informacyjnego ma związek z charakterem problematyki poruszanej w każdym odcinku.

 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 157 (sezon 2 odc. 32) , film fabularny telewizyjny, 2024
  Nieugaszone pragnienia. Listopad 1425. Księżna ...

  Nieugaszone pragnienia. Listopad 1425. Księżna Aleksandra (Agnieszka Wagner) błaga swojego syna Siemka (Kamil Rodek), aby on i bracia ukorzyli się przed Jagiełłą (Sebastian Skoczeń). Jagiełło przeprowadza ostrą rozmowę z siostrzeńcem: hołd albo podbój Mazowsza! Strasz (Paul Matura) przekazuje Zdenkowi (Mateusz Trembaczowski) wiadomości dla Luksemburczyka. Czy widział ich Adam Świnka (Bartosz Jędraś)?
  Honzik (Kamil Drężek) nadal ukrywa się w zamtuzie, a Femka (Żaneta Homa) odnajduje dzieci rzeźnika u Guślarza (Tomasz Obara). Uciekli z domu, bo ojciec ich bił. Katka (Anna Oberc), Kunegunda (Weronika Jaskółka) i Femka wymierzają rzeźnikowi karę za bicie synów.

 • 21:10 Pan życia i śmierci (Lord of War) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,Niemcy,USA 2005
  Za podstawę scenariusza filmu posłużyły ...

  Za podstawę scenariusza filmu posłużyły rzeczywiste historie oparte na wydarzeniach zaczerpniętych z życia handlarzy bronią. Emigranci z Ukrainy przybyli do Stanów Zjednoczonych za chlebem, w poszukiwaniu lepszego życia i lepszej przyszłości. Protagonistą jest tu Jurij Orłow, który wraz z bratem Witalijem pomaga rodzicom prowadzić rodzinny biznes, który jednak nie przynosi zbyt wielkich dochodów. A Jurij ma zdecydowanie większe „ambicje”, jemu marzy się „american dream”, szybkie i łatwe spełnienie się w życiu osobistym. Najprostszą drogą do sukcesu, a co za tym idzie do dużych pieniędzy wydaje się nielegalny handel bronią. Jurij szybko uczy się nowego „fachu”, stając się „panem życia i śmierci”.

  (LORD OF WAR)

 • 23:20 Chirurdzy - Otolaryngologia serial dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  Choć dr n. med. Eliza ...

  Choć dr n. med. Eliza Brożek - Mądry kocha wykonywany przez siebie zawód, w przeszłości marzyła o tym, by zostać inżynierem. Problemy zdrowotne w dzieciństwie sprawiły jednak, że swoją przyszłość związała właśnie z zawodem laryngologa. Jako kierowniczka Kliniki Otolaryngologii PIM MSWiA codziennie wkłada całe serce w to, by polepszyć jakoś życia swoich pacjentów. Każdy dzień pracy to bowiem wielogodzinne operacje, nowe wyzwania zawodowe oraz kolejne przypadki medyczne do rozwiązania. To również nauka młodych lekarzy i chęć jak najlepszego przygotowania ich do pracy. Czy każdy pacjent może liczyć na wyzdrowienie? Czy całe życie profesor dedykowane jest wykonywanemu zawodowi? W czym dr Brożek - Mądry znajduje chwilę wytchnienia?

 • 00:20 Kto ratuje jedno życie. Ciotka Hitlera dramat, film fabularny kinowy, 2021
  Historia piaskarza Leona, który wraz ...

  Historia piaskarza Leona, który wraz z synami pracuje na Wiśle. Pewnego razu wyławiają z rzeki kobietę próbującą w desperacji popełnić samobójstwo wraz z córką. Okazuje się, że kobieta jest Żydówką, uciekła z Warszawy, gdzie już nie mogła ukrywać się z dzieckiem. Kiedy Leon dowiaduje się o tym, podejmuje heroiczną decyzję. Postanawia ukryć matkę z córką w swoim domu, ryzykując w ten sposób życie swojej rodziny.

 • 01:55 Fatalna układanka (Fatale) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2020
  Agent sportowy Derrick Tyler osiągnął ...

  Agent sportowy Derrick Tyler osiągnął w życiu wszystko. Ma satysfakcjonującą go pracę, która przynosi mu również spore dochody, jest szczęśliwy w małżeństwie z uroczą Tracie. Ale życiowa harmonia zostaje zburzona, gdy pewnego razu wdaje się w przypadkowy romans. Jedno fatalne zauroczenie, a w konsekwencji noc spędzona w ramionach atrakcyjnej detektyw Val Quinlan, zaważy jednak na jego spokojnej dotąd egzystencji. Zostaje uwikłany w prowadzone przez Val śledztwo i w końcu sam staje się głównym podejrzanym o morderstwo. Derrick rozpaczliwie próbuje ratować swoje życie i małżeństwo.

 • 03:45 Tabu - odc. 1 (. Taboo) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA,Wielka Brytania 2017
  Jest rok 1814. Uważany za ...


  Jest rok 1814. Uważany za zmarłego James Keziah Delaney (w tej roli Tom Hardy), wraca do Londynu, by wziąć udział w pogrzebie ojca. Poza skrawkiem ziemi w Ameryce Północnej, Horace nie pozostawił
  po sobie nic wartościowego. Cieśnina Nootka jest przedmiotem sporu między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi, które są w stanie wojny. Kompania Wschodnioindyjska miała odkupić cieśninę od Zilphy Geary, przyrodniej siostry Jamesa, ale James odrzuca ofertę.

 • 04:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv