TVP1 - Program TV na środę 24 kwietnia 2024

 • 04:45 Klan - odc. 4326 telenowela TVP, telenowela, 2024
 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 262 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Selim pokazuje Seher fałszywe dokumenty ...

  Selim pokazuje Seher fałszywe dokumenty tożsamości. Dziewczyna jest przerażona jego desperacją i zachowaniem graniczącym z obłędem. Nie może uwierzyć, że kiedyś Selim był jej najbliższym przyjacielem. Firat ustala, że to Ikbal doprowadziła do kontrolnych wizyt opieki społecznej. Czarna troskliwie opiekuje się chorym Ibrahimem, który pragnie uczestniczyć w poszukiwaniach Selima. Mimo zaleceń Alego, Yaman nie jest w stanie bezczynnie czekać. Próbuje nakłonić Camgoza do mówienia. Gdy ten jednak jest nieugięty, postanawia inaczej wyciągnąć z niego informacje. Kradnie dostawę broni Camgoza. Ikbal dowiaduje się, że jest śledzona. Czarnej i Ibrahimowi udaje się ustalić przybliżone miejsce pobytu Selima. Podczas szamotaniny z Selimem, Seher rani mężczyznę.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 165 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Suna zaniepokojona obecnością Pelin, przychodzi ...

  Suna zaniepokojona obecnością Pelin, przychodzi po radę do Ifakat. Orhan, pod wpływem ojca, próbuje rozmówić się z żoną. Ferit znajduje sposób, jak odwrócić uwagę od feralnego zdjęcia. Kaya przygotowuje romantyczną kolację dla Suny. Halis wyznacza rodzinie nowe obowiązki.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2024
  Magazyn religijny prezentujący świadectwa mężczyzn ...

  Magazyn religijny prezentujący świadectwa mężczyzn - mężów, ojców i synów, doświadczonych przez różne kryzysowe sytuacje i życiowe trudności. W programie opowiadają o swoich radykalnych przemianach. To świadectwo działania Ducha Świętego w życiu każdego człowieka, który otworzy się na Jego działanie. Symboliczna scenografia - ruiny starego kościoła - ukazują proces odbudowy Kościoła i wspólnoty, w której żyje bohater. Karol Gnat, w sposób dociekliwy, ale jednocześnie taktowny, będzie pogłębiał historię życia bohatera danego odcinka.

 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 57 Spokojne wody (SOKO Kitzbühel ep. Stille Wasser) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2014
 • 08:50 Ranczo s.V - odc. 62 (seria V, odc. 10) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Czerepach przysparza parafii środków finansowych, ...

  Czerepach przysparza parafii środków finansowych, nie zapominając przy tym o sobie i wójcie. Rozszerza asortyment apteki o cudowną wodę ze świętych źródełek. Na razie tylko krajowych, ale w planach są też te najsłynniejsze, zagraniczne. Lucy ma coraz więcej problemów w gminie. Próbuje nakłonić wieśniaków do rekreacji, rozprawić się z dzikimi wysypiskami śmieci i złym traktowaniem zwierząt. Więcławski po raz pierwszy za jej kadencji wygrywa przetarg i próbuje okazać pani wójt wdzięczność, co Lucy kategorycznie odrzuca. Następnie zleca Więcławskiemu zorganizowanie imprezy sportowej. Namówienie miejscowych mężczyzn do tego, żeby grali w koszykówkę wcale nie jest łatwe. Na fali narastającego niezadowolenia społecznego niegdysiejszy radny Myćko, wciąż pałający chęcią zemsty, zgłasza wniosek o referendum w sprawie odwołania Lucy.

 • 09:45 Komisarz Alex - odc. 242 (seria XIX, odc. 13) "Kobieta z autokaru" serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Autokar z Warszawy dojeżdża do ...

  Autokar z Warszawy dojeżdża do Łodzi. Pasażerowie wysiadają, zostaje jedna z kobiet, zbiera swoje bagaże. Kilka godzin później obsługa autokaru znajduje zwłoki kobiety. Zginęła od uderzenia nożem. Nie ma przy niej żadnych dokumentów. Alex znajduje ulotkę salonu sukni ślubnych. Właścicielka ją rozpoznaje. Zmawiała u nich suknię, ale niedawno zrezygnowała. Nazajutrz do policjantów zgłasza się kobieta, która od 12 godzin nie ma kontaktu z przyjaciółką. Ostatni raz rozmawiały, gdy ruszała z Warszawy do Łodzi, miała przyjechać do niej na kolację. Rozpoznaje zamordowaną. To Agnieszka, która za tydzień miała wyjść za mąż. Kiedy była w Warszawie, spotkała się ze swoim byłym chłopakiem. Był o nią zawsze bardzo zazdrosny. Andrzej i Bogna jadą do Warszawy przesłuchać byłego chłopaka Agnieszki. W czasie podróży nieoczekiwanie zbliżają się do siebie. Bogna nie chce jednak mieszać pracy z życiem prywatnym, choć Andrzej podoba się jej coraz bardziej. Siostra Andrzeja, Kasia, spotyka się z Gutkiem. Andrzej jest temu przeciwny, chce, by wróciła do Krakowa i skończyła studia. Kasia buntuje się, jest już dorosła. Tymczasem Alex zaprzyjaźnia się z właścicielem stoiska zoologicznego nieopodal komendy. Codziennie dostaje tam przysmaki i rachunek dla Andrzeja. Pewnego dnia zaczyna zachowywać się jakoś dziwnie. Nie reaguje na swoje imię. Ktoś mu dosypał coś do jedzenia? A może to nie jest Alex!

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXVIII - Odc. 368 (s. XXVIII, odc. 13) Nigdy Cię nie opuszczę serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Kiedy jedna z najlepszych lekarek ...

  Kiedy jedna z najlepszych lekarek sandomierskiego szpitala, dr Ewa Suchocka, pada ofiarą przestępstwa, wydaje się, że tylko jedna osoba mogła źle jej życzyć: mężczyzna, którego właśnie wyrzuciła z domu. W trakcie śledztwa okazuje się jednak, że dr Suchocka utrzymywała również tajemnicze relacje z bezdomnym Jerzym Płonkiem, którego brat choruje na tajemniczą chorobę. Zagadkowe i trudne do postawienia jednoznacznej diagnozy objawy ma też inny pacjent Suchockiej, 10-letni Łukasz, którym z oddaniem opiekuje się matka Iza. Ojciec chłopaka zwierza się ks. Mateuszowi, że chciałby bardziej włączyć się w opiekę nad Łukaszem, ale była żona go od niego odsuwa. W tym szpitalnym labiryncie relacji najlepiej wydaje się orientować Zosia Nocul, która dołącza do sandomierskich policjantów, odbywając staż. Co zaskakujące, najmniej zadowolony z jej obecności wydaje się jej ojciec, Mietek Nocul.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 159 (sezon 2 odc. 34) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Wypadek na polowaniu. Rok 1426. ...

  Wypadek na polowaniu. Rok 1426. W Krakowie szaleje zaraza. Król (Sebastian Skoczeń) i królowa (Maria Pawłowska) przebywają w Wilnie, królewicz w Chęcinach, a królewna Jadwiga (Maja Szopa) pozostaje zamknięta w wawelskiej komnacie. Być może zaraziła się od chorej służącej. Tylko Adam Świnka (Bartosz Jędraś) jej nie opuścił.
  W krakowskiej karczmie trwa kwarantanna. Greta (Iwona Katarzyna Pawlak) z Kunegundą (Weronika Jaskółka) szorują Lecha (Mariusz Jakus), który wysmarował się cuchnącą maścią. Witold (Michał Chorosiński) chce dogadywać się z Krzyżakami i dostać od nich poparcie w czasie wyprawy na Ruś. Jagiełło na polowaniu zostaje zaatakowany przez dzika. Jan z Czyżowa (Bartosz Obuchowicz) próbuje go bronić.

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2024
 • 12:55 Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii seria III (Our Big Blue Backyard III Te Tau Ihu (3/6)) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Nowa Zelandia 2022
  Seria przyrodnicza, która zabiera nas ...

  Seria przyrodnicza, która zabiera nas pod powierzchnię morza, do świata oszałamiających stworzeń żyjących wzdłuż wybrzeża Nowej Zelandii i na lokalnych wyspach. Ta seria ukazuje codzienne dramaty, wyzwania i triumfy zwierząt morskich żyjących w tych dzielnicach - od kultowych orek, delfinów i rekinów po dorsza błękitnego i raki oraz wszystko pomiędzy.
  Odc. 3 Te Tau Ihu. Północny kraniec Wyspy Południowej Nowej Zelandii to krajobraz pełen kontrastów. Miejscowa ludność nazywa to miejsce wierzchołkiem dna. Na zachód rozciąga się jedna z najdłuższych na świecie mierzei, łagodnie okalająca Zatokę Mohua - Golden Bay. Na wschodzie urwiste góry wpadają do morza. Zalane przez Pacyfik doliny rzeczne tworzą niezwykły obszar cieśnin - Marlborough Sounds. Rwące prądy morskie łączą przeciwstawne i zarazem dopełniające się krajobrazy, tworząc zdradliwy korytarz. Musi go pokonać każdy, kto wkracza na obszar, którym rządzi nieustanny ruch. Prądy przynoszą też pożywienie. Dlatego przybywa tu wielu oceanicznych wędrowców. Kontrast między wschodnią i zachodnią częścią krainy widać w jej niezwykłych mieszkańcach. Zarówno pod wodą, jak i na lądzie to dynamiczne miejsce pełne jest skrajności. Te Tau Ihu o Te Waka - a - Maui - kraniec Wyspy Południowej. Początek wiosny. Wiatr wzburza wodę u wejścia do Marlborough Sounds na północnym krańcu Wyspy Południowej. Regularnie o tej porze morski krajobraz wzbogacają delfiny ciemne. To ostatni etap ich morskiej wędrówki.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 166 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5369 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /856/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 263 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5370 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4327 telenowela TVP, telenowela, 2024
 • 18:25 Leśniczówka - odc. 881 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 16/142 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 19:55 Pytanie dnia , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 160 (sezon 2 odc. 35) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 21:10 Gra szpiegów (The Courier (Ironbark)) film sensacyjny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA,Wielka Brytania 2020
  Akcja tej sensacyjnej opowieści rozgrywa ...  Akcja tej sensacyjnej opowieści rozgrywa się na początku lat 60. ubiegłego stulecia. To okres wciąż trwającej
  zimnej wojny między Wschodem a Zachodem, czasy wielkich niepokojów i napięć na świecie.
  Scenariusz został oparty na prawdziwej historii biznesmena Greville'a Maynarda Wynne'a, zwerbowanego
  przez MI6, brytyjską służbę specjalną do tajnej misji, ze względu na jego częste podróże do Europy Wschodniej.
  Pod pozorem działań biznesowych Greville Wynne nawiązuje kontakt z Olegiem Pienkowskim, oficerem wywiadu.
  Staje się on źródłem ważnych tajemnic wojskowych, co może pomóc zażegnać groźbę wojny nuklearnej. Spotkania
  odbywają się podczas podróży służbowych Wynne'a do Moskwy. Celem współpracy jest zakończenie kryzysu kubańskiego,
  politycznych napięć między dwoma supermocarstwami.
  (THE COURIER/IRONBARK)

  Film sensacyjny, Wielka Brytania 2020
  Reżyseria: Dominic Cooke
  Scenariusz: Om O'Connor
  Aktorzy: Benedict Cumberbatch, Angus Wright, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan, Jessie Buckley, Vladimir Chuprikov, Miles Richardson

 • 23:10 Chirurdzy - Chirurgia naczyniowa serial dokumentalny, film dokumentalny, 2023
 • 00:10 Kto ratuje jedno życie. Cudak dramat, film fabularny kinowy, 2021
  Historia Romka Cudakowskiego, muzyka, który ...  Historia Romka Cudakowskiego, muzyka, który wyprowadza z getta swojego największego konkurenta, wybitnie
  uzdolnionego skrzypka Szymona Akermana. Mężczyźni skonfliktowali się jeszcze przed wybuchem wojny, ponieważ
  Romek myślał, że Akerman podbiera mu najbardziej lukratywne zlecenia. Po ucieczce z getta Szymon gra w orkiestrze
  Romka w burdelu, którego stałymi gośćmi są Niemcy. Im lepiej mężczyźni się poznają, tym bardziej zacierają się granice,
  które kiedyś ich dzieliły.

 • 01:55 Ogień zwalczaj ogniem (Fire with Fire) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2012
  Strażak Jeremy Coleman jest świadkiem ...

  Strażak Jeremy Coleman jest świadkiem morderstwa w sklepie spożywczym. W napadzie giną właściciel sklepu i jego syn. Śmiertelne niebezpieczeństwo groziło także Colemanowi, ale jakimś cudem uszedł z życiem. Nadal jednak żyje w traumie. Zostaje bowiem zmuszony do zeznań przeciwko bezwzględnemu gangsterowi Davidowi Haganowi, a w zamian ma być objęty programem ochrony świadków. Otrzymuje nową tożsamość. Ale sprawy wymykają się spod kontroli. Chcąc ratować swoją ukochaną, Jeremy musi pokonać gangstera, przeciwko któremu ma zeznawać.

  (FIRE WITH FIRE)

 • 03:45 Tabu - odc. 3 (. Taboo) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA,Wielka Brytania 2017
  Miniserial kostiumowy, Delaney, chcąc chronić ...  Miniserial kostiumowy,

  Delaney, chcąc chronić życie przed Kompanią Wschodnioindyjską i Koroną, spisuje testament,
  w którym stwierdza, że w razie jego śmierci cały jego majątek ma przejść na własność rządu
  Stanów Zjednoczonych. Kiedy Lorna Bow zgłasza roszczenie do połowy majątku Horace’a Delaneya,
  zostaje ostrzeżona, że jej życie jest zagrożone.

 • 04:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv