TVP1 - Program TV na wtorek 03 października 2023

 • 04:35 Klan - odc. 4194 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Jasiek stara się przypodobać swojej ...

  Jasiek stara się przypodobać swojej ukochanej i serwuje jej śniadanie do łóżka. Niestety, Jagodzie to się nie podoba. Jasiek po pracy zagląda do domu po swoje rzeczy. Beata podpytuje, jak mu się mieszka z Jagodą i w ogóle jaka ona jest. Cały czas ma nadzieję, że syn wróci do domu rodzinnego. Dymka zabiera Dżastina do szkoły. Uprzedza Darka, że po lekcjach gdzieś razem się wybiorą. Darek cieszy się z wolnego wieczoru i umawia się z Barbarą. Kiedy wybiera się na randkę, słyszy podejrzany hałas przy drzwiach. Do domu wraca rozzłoszczony Dżastin. Jego ojciec tłumaczy, że chłopak chciał go naciągnąć na kupno najdroższych słuchawek. Konrad zbiera się do wyjścia, kiedy akurat przychodzi Roman. Korzysta z okazji, że są sami i wykłada swoje racje. Nie podoba mu się, że Konrad mieszka w jego domu, ale jeszcze bardziej martwi się o Gabrielę i jej majątek. Jasiek wraca do domu i zastaje Jagodę w towarzystwie kilku koleżanek. Jagoda oświadcza, że to jest parapetówka. Leszek wiezie Tymona do biura szefa. Rutka pokazuje materiał z pendrive’a i mówi, czego oczekuje od Tymona. Uprzedza, że pendrive nie może opuścić tego biura.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 122 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Trwają przygotowania do rocznicy İkbal ...

  Trwają przygotowania do rocznicy İkbal i Ziyi. Zuhal ma nadzieję, że będzie to dla niej okazja, by zbliżyć się do Yamana. Wyjaśnia się nieporozumienie między Yamanem a Seher. Yaman radzi się jej w sprawie organizacji. Zakłada, że Seher także weźmie udział, w uroczystości. Ku jego zaskoczeniu Seher postanawia zostać z Yusufem w domu, ze względu na chorobę morską chłopca. W ostatniej chwili Yaman oświadcza, że źle się czuje i także zostaje. Seher jest przerażona perspektywą spędzenia dwóch dni tylko z Yusufem i Yamanem. Wściekła İkbal donosi o wszystkim Selimowi. Selim, chcąc zemścić się na rywalu, informuje Camgöza o policyjnej operacji policji, której celem jest Yaman. Kiraz denerwuje się, że nie podoła pracy w restauracji. Niechęć Bara i gorzkie słowa Sultan wcale jej nie pomagają. Nerwy i niepewność przynoszą fatalne skutki potrawy Kiraz nie nadają się do jedzenia. Korespondencyjna znajoma Ibrahima nalega na spotkanie, Kirpi bezskutecznie próbuje ją zniechęcić.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:10 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat + Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Kościół z bliska , magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
  Codzienny program o bieżących wydarzeniach ...

  Codzienny program o bieżących wydarzeniach kulturalnych z całego świata, w tym Polski oraz innych krajów europejskich, a w nim o premierach teatralnych, filmowych, koncertach, festiwalach, wystawach itp.
  Informacje Kulturalne o stałej porze do zobaczenia na antenach TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Wilno, TVP Historia, TVP Kultura2, a także w TVP 1 oraz w wydaniu anglojęzycznym w TVP World.
  Z widzami spotykają się: Beata Chmielowska - Olech, Katarzyna Sanocka, Klaudia Carlos oraz Agata Konarska.

 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.III - odc. 39 (seria III, odc. 13) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2008
  Do konfesjonału ustawia się kolejka ...

  Do konfesjonału ustawia się kolejka kobiet, a w kolejce wszystkie, z którymi polonista przeprowadzał wywiady. Kiedy spowiedź się kończy, ksiądz jak bomba wypada z konfesjonału i pędzi do polonisty. Witebski dostaje dożywotni zakaz rozmawiania z kobietami o ich duszy, ze wszystkimi tego konsekwencjami, bo inaczej ksiądz osobiście wyrwie mu nogi z tego miejsca, w którym są. Ogarnięty zgrozą ksiądz bierze się za dalsze porządki moralne, postanawiając pożenić wszystkie pary, co żyją bez ślubu, a jest takich par sporo. Akurat jednak większość par dochodzi do podobnego wniosku, co misję księdza czyni nad wyraz skuteczną. Nawet w przypadku Kusego i Lucy okazuje się, że Lucy brała za oceanem jedynie cywilny ślub, więc z kościelnego punktu widzenia nie ma żadnych przeszkód. W finale wzruszony ksiądz udziela ślubu pięknie wystrojonej parze: okazuje się, że to Japycz z Michałową stoją na ślubnym kobiercu. Uroczystość trzeba jednak przyspieszyć, bo obecna w kościele córka Więcławskich, Werka, być może ze wzruszenia, akurat zaczyna rodzić Więcławskim chińskiego potomka.

 • 09:40 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 09:50 Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie, Chiny: Polska , sprawozdanie, 2023
 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:55 Natura w Jedynce - Królestwo iberyjskiego rysia (Dehesa - forest of the iberian lynx) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Austria 2022
  2 - częściowa opowieść o ...

  2 - częściowa opowieść o rysiu iberyjskim. Dehesa to najlepiej strzeżona tajemnica Półwyspu Iberyjskiego, czasami nazywana hiszpańską Serengeti, to starożytna, dzika łąka usiana drzewami. Ale to nie są zwykłe drzewa, dęby ostrolistne, korkowe i dęby galasowe ukształtowały ten krajobraz, a dziś duże zwierzęta roślinożerne pasą się tutaj z wielką ochotą. W tym pięknym krajobrazie, skradające się rysie iberyjskie krążą w cieniu, potężne orły patrolują niebo, a kolorowe kwiaty skrywają drapieżniki, które tak zdumiewający kamuflaż, że wydają się całkowicie znikać. Dehesa to niezwykle ważny ekosystem z budzącą podziw różnorodnością biologiczną. Mimo całej pozornej ciszy i spokoju jest to dzikie terytorium, gdzie walka o życie nigdy nie jest daleko, a każde żywe stworzenie walczy o przetrwanie z dnia na dzień aż do następnego wschodu słońca. Część 1. Na Półwyspie Iberyjskim, rozciągające się w strefie śródziemnomorskiej lasy zapewniają schronienie niektórym z najbardziej zagrożonych zwierząt w Europie. Tutaj działalność człowieka i ochrona przyrody przeplatają się ze sobą. Niegdyś większość iberyjskich lasów wyglądała właśnie tak. Nawet dziś, w niektórych pasmach górskich na południu półwyspu, te spowite gęstą mgłą dżungle nadal rosną. Jednak działalność człowieka i hodowla zwierząt zmieniły znaczną część krajobrazu. Ten unikalny ekosystem jest efektem współpracy przyrody i człowieka. Ryś iberyjski stał się symbolem tego miejsca.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 27 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Pelin stara się ugościć przestraszoną ...


  Pelin stara się ugościć przestraszoną Sunę. Seyran jest zaskoczona szalonym pomysłem męża. Kazim nie chce zawiadamiać policji. Yusuf wchodzi po drabinie na taras i próbuje rozmówić się z Seyran. Abidin, na prośbę Ferita, nocuje z Suną u Pelin.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /767/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 123 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Kolejne kulinarne niepowodzenia sprawiają, że ...

  Kolejne kulinarne niepowodzenia sprawiają, że Kiraz całkiem traci wiarę w swoje zdolności. Sultan i Nadire próbują jej pomóc, ale efekty są opłakane. Seher nadal nie może sobie poradzić z bliskością Yamana. Próbuje od niego uciekać, ale Yusuf wciąż ciągnie do stryja. Yaman przekłada wszystkie zobowiązania, żeby nie opuszczać rezydencji. Poznana w internecie dziewczyna, ku przerażeniu Ibrahima i Kirpiego zamierza odwiedzić Ibrahima na posterunku. Ludzie Camgöza zamykają nielegalnych uchodźców w jednym z magazynów Yamana. Odnajdują ich ludzie Alego, dowodzącego policyjną operacją.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5172 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4195 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4195Agnieszka próbuje dowiedzieć się od ...

  4195
  Agnieszka próbuje dowiedzieć się od Tymona, jak udała się współpraca z prezesem Rutką. Niestety, Tymon zasłania się tajemnicą, choć nie ukrywa, że niewiele udało mu się zrobić. Wygląda na to, że ktoś użył sztucznej inteligencji, żeby pognębić Rutkę. Rutka nie zraża się jednak niepowodzeniem. Odgraża się, że i tak znajdzie tego, kto mu wszedł w drogę. Irmina sugeruje, że przydałby się prywatny detektyw. Do Rosso przychodzi Zofia w towarzystwie swojej sympatii z dawnych lat – Zbyszka. Przedstawia go Gabrieli i panie umawiają się na wieczór. Dymka czeka przed szkołą na syna. Po ostatniej scysji w sklepie z elektroniką – Dżastin nie ma ochoty na towarzystwo ojca. Twierdzi, że już umówił się, że odbierze go wujek Brajan. Darek usiłuje wykorzystać wolny wieczór i jedzie do Barbary. Niestety, miło zapowiadające się spotkanie przerywa telefon od Brajana. Jagoda informuje, że dzisiaj wpadną do nich jej rodzice. Jasiek próbuje ogarnąć bałagan, ale nie daje rady. Iga i Zyga podpytują, jak im się razem mieszka, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Beata z zapasem jedzenia. Tymczasem Jagoda oświadcza, że umówiła się z koleżankami i wychodzi. Zadowolona Paulina wraca z pracy. Oświadcza, że projekt restrukturyzacji, nad którym pracowała został przyjęty, a ona dostała propozycję awansu na dyrektora działu.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 750 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Jacek na wieść o tym, ...

  Jacek na wieść o tym, że Magda i Piotr są parą, znów się upija. Marian mówi Pati o pomyśle, aby przeprowadziła się do niego na stałe. Przerażona dziewczynka dzwoni do Magdy, ale ta ma wyciszony telefon. Gdy Ździebłowska oddzwania, zgłasza się poczta. Janusz odbiera podziękowania za szlachetną postawę i uratowanie życia Kasi. Początkowo jest z tego powodu wściekły, ale odkrywa, że pozycję filantropa może wykorzystać do realizacji swoich celów.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 6/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 Jak oni kłamią magazyn, magazyn, 2023
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 81 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  "Wymuszony pokój". Początek roku 1411. ...

  "Wymuszony pokój". Początek roku 1411. Pokój z zakonem podpisany. Żmudź wróciła do Litwy, ale Korona nie odzyskała Pomorza. Wielki Mistrz Krzyżacki Heinrich von Plauen (Mikołaj Osiński) wysyła Heinricha (Oliwer Witek) z tajną misją do Budy. Zawisza Czarny (Robert Jarociński) i Mszczuj (Dawid Czupryński) od jego sługi (Łukasz Kaczmarek) dowiadują się o tej misji i o szlachciance w niewoli. Oleśnicki (Przemysław Stippa) obawia się, że zaprzepaści karierę duchownego, bo w obronie Jagiełły (Sebastian Skoczeń) zabił pod Grunwaldem Dypolda. Femka (Żaneta Homa) skarży się Annie Cylejskiej (Milena Staszuk), że Zyndram (Maciej Raniszewski) po powrocie z wojny dziwnie się zachowuje. Lech (Mariusz Jakus) i Bogdan (Sylwester Maciejewski) kłócą się o przyszły los Nieradki i dziecka.

 • 21:10 Reset - odc. 14 film dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  Film dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową ...

  Film dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową oraz relacje Polski z krajami NATO oraz Rosją. Kulisy prowadzenia tej polityki w rozmowach ze specjalnymi gośćmi.

 • 22:30 Lokatorka - odc. 4 serial, film fabularny telewizyjny, 2021
  Uparta podkomisarz Szerucka dociera do ...

  Uparta podkomisarz Szerucka dociera do coraz bardziej niewygodnych dla kręgów biznesowo - politycznych faktów i powiązań. Posiada niebezpieczną wiedzę i wkrótce zostaje napadnięta we własnym mieszkaniu. Przełożony odsuwa ją od dalszego prowadzenia śledztwa. Szerucka jednak nie chce się poddać. Niebawem okazuje się, że przestępcy mają swoje wtyki także w policji, a córka Markowskiej trafia na przesłuchanie, by usłyszeć poważne zarzuty.

 • 23:25 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery ...

  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery serie: Media, Biznes, Służby, Politycy, w których pokazujemy powiązania elit medialnych, biznesowych, politycznych i naukowych III RP ze strukturami PRL - u i służbami specjalnym.

 • 00:05 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 283 / magazyn, magazyn, 2023
 • 00:45 Dron (Drone) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.Kanada 2017
  Bohater filmu to amerykański operator ...

  Bohater filmu to amerykański operator dronów wojskowych, Neil Wistin, jeden z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Pracuje dla CIA. Z odległości tysięcy kilometrów przeprowadza tajne operacje na terenach zajętych przez talibów. W marcu 2016 roku dron wystrzelony w kierunku Pakistanu precyzyjnie uderza w zamierzony cel. Powoduje jednak także dodatkowe zniszczenia. Giną niewinni ludzie.
  W rocznicę ataku drona, dom Neila Wistina namierza tajemniczy Imir Shaw. W tym czasie rodzina Winstinów opłakuje śmierć ojca Neila. Syn próbuje napisać przemowę pożegnalną i pakuje rzeczy zmarłego. Kiedy wywozi paczki do domu opieki społecznej, Imir śledzi jego żonę Ellen, która, jak się okazuje, spotyka się z kochankiem. Po powrocie Neil zauważa, że przed jego domem kręci się nieznajomy mężczyzna. Zaczepiony przez niego Imir Shaw oświadcza, że jest zainteresowany kupnem wystawionego na sprzedaż jachtu. Neil zaprasza go do środka, by mogli omówić warunki transakcji. Podając się za pakistańskiego biznesmena, Imir łatwo zdobywa zaufanie Neila, Ellen i ich syna. Zostaje nawet u nich na kolacji. W czasie rozmowy przy stole wyjawia, że właśnie mija pierwsza rocznica śmierci jego żony i córki.

 • 02:25 Chichot losu - odc. 11/13 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Krystyna informuje Joannę, że zamierza ...  Krystyna informuje Joannę, że zamierza adoptować swoje wnuki. Do czasu zakończenia wszelkich formalności pozwala jej jednak mieszkać wraz z dzieciakami w mieszkaniu Elżbiety. Kolejna informacja
  szokuje Joannę. Krystyna zna adres Tadeusza w Łomiankach, ale nie zamierza ujawnić jego miejsca pobytu. Marcin, Joanna i dzieci jadą nad morze. Spędzają szczęśliwy dla wszystkich weekend. Na miejscu
  zatrzymują się w pensjonacie prowadzonym przez rodziców Joanny. Marcin przypada jej rodzicom do gustu. Widzą też, jak chłopak pięknie zajmuje się Agnieszką i Karolem. Joanna jednak uparcie twierdzi, że między nią a Marcinem jest tylko przyjaźń. Ta znajomość pewnego chłodnego wieczoru kończy się jednak zbliżeniem tych dwojga. Joanna debiutuje w telewizji. Tadeusz postanawia jednak skontaktować się z Joanną. Umawia się z nią w restauracji. Policja wpada na trop Huberta, chłopak zostaje aresztowany.

 • 03:15 Chichot losu - odc. 12/13 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  Dochodzi do spotkania Tadeusza z ...


  Dochodzi do spotkania Tadeusza z Marcinem i Joanną. Mężczyzna jest zaskoczony faktem, że Krystyna chce się zająć jego dziećmi. Twierdzi, że nie jest to podobne do jego matki i wietrzy podstęp. Być może chodzi o jakieś pieniądze, bo Krystyna jest bardzo interesowna. Wspólnie zastanawiają się nad motywami postępowania babci dzieci. Joanna rzuca pracę u Matyldy, ma dosyć upokorzeń. Marcin przedstawia Joannie Julię, swoją matkę. Odbywa się spotkanie nowej rodziny Tadeusza z Agnieszką i Karolem. Następnego dnia wspólnie wybierają się do posiadłości rodziców Elżbiety. Wiedzą już, co knuje Krystyna. • 04:10 Notacje - Anna Wajszczuk cykl dokumentalny, felieton, 2021
 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv