TVP1 - Program TV na wtorek 05 marca 2024

 • 04:50 Klan - odc. 4292 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4292Z powodu niedyspozycji Skoczka planowany ...

  4292
  Z powodu niedyspozycji Skoczka planowany na sobotę brydż nie odbył się. Paweł nie ma wątpliwości, że sąsiad pochorował się z powodu nadużycia alkoholu na swojej imprezie, choć jego żona mówi co innego. Niestety, sąsiad Skoczek nadal ma potrzebę bratania się z Lubiczami i proponuje kolejne spotkanie. Olga nie może się powstrzymać i jedzie pod dom, w którym mieszka teraz jej córka. Zaczepia Mildę, kiedy ta wychodzi do pracy i namawia, żeby do nich wróciła. Leokadia skończyła pracę w przedszkolu i szuka sobie jakiegoś zajęcia. Odbiera telefon od Gieni, która zaprasza na chrzciny prawnuczka w najbliższą niedzielę. Leokadia uważa, że to najlepszy dowód na to, że Gienia świetnie się czuje z rodziną. Kamila denerwuje się, że Borys nie może jej odebrać z pracy. Z pomocą przychodzi klient Bogdan, który oferuje podwózkę jej i córki do domu. Kamila chętnie korzysta i zaprasza Bogdana na herbatę. Niebawem Borys wraca z pracy. Bogdan szybko orientuje się, że nie jest mile widziany. Paulina z Karoliną spotykają się w kafejce. Karolina opowiada, co się z nią działo przez dwadzieścia lat, kiedy się nie widziały. Teraz jest samotną matką wychowującą dwoje dzieci i nie ma stałej pracy. Pyta Paulinę o kogoś poszukującego osoby do sprzątania.

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 228 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ali atakuje mężczyznę aresztowanego za ...

  Ali atakuje mężczyznę aresztowanego za pobicie żony. Świadkiem zajścia jest inspektor, zajmujący się sprawą śmierci Kiraz. Yaman, z pomocą Frata i Seher, robi wszystko, żeby odnaleźć İkbal. Działania Melahat wymykają się Zuhal spod kontroli. Okazuje się, że kobieta wydała rozkaz zabicia zarówno İkbal, jak i Yamana. Zuhal w ostatniej chwili udaje się anonimowo ostrzec Yamana przed zasadzką.

 • 06:05 Złoty chłopak - odc. 130 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Halis oficjalnie wita rodzinę Kazima ...

  Halis oficjalnie wita rodzinę Kazima w swoim domu. Ferit i Kaya dostają specjalne zadanie od dziadka. Seyran wpada na pomysł wspólnej wycieczki do Marmaris. Suna próbuje pogodzić się z Abidinem. Kazim nie jest zadowolony ze swojego pokoju w rezydencji. Idzie z reklamacjami do Halisa.

 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2024
 • 07:30 Kościół z bliska , magazyn, 2024
 • 08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 22 Zabójcza wygrana (SOKO Kitzbühel ep. Mordsgewinn) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Austria,Niemcy 2011
  Opiekunka osób niepełnosprawnych zgłasza śmierć ...


  Opiekunka osób niepełnosprawnych zgłasza śmierć jednej ze swoich klientek. Policja podejrzewa, że za sprawą stoi przedsiębiorca budowlany, który bezskutecznie usiłował kupić od ofiary działkę
  pod nowe osiedle.

 • 08:50 Ranczo s.II - odc. 23 (seria II, odc. 10) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2007
  Sala uniwersytetu w Wilkowyjach jest ...

  Sala uniwersytetu w Wilkowyjach jest pełna jedynie na wykładach proboszcza. Duda wpada na pomysł, jak zapewnić frekwencję także na innych prelekcjach. W urzędzie gminy urzędnicy przy okazji każdej załatwianej sprawy żądają zaświadczeń o obecności na jakimś wykładzie. Sale uniwersytetu zapełniają się niemal natychmiast. Poróżniona z bratem Japycza Michałowa urządza księdzu piekło na plebanii, a i gotuje coraz gorzej. Ksiądz postanawia więc nakłonić oboje do zgody. Trudno jest jednak osiągnąć kompromis między racjami zakochanej kobiety a męską potrzebą wolności.
 • 09:50 Komisarz Alex s.XVI - odc. 202 serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  W jednym z łódzkich apartamentowców ...

  W jednym z łódzkich apartamentowców wybucha pożar. Okazuje się, że w mieszkaniu znajdują się zwłoki właścicielki, Joanny Falskiej, znanej łódzkiej projektantki mody. Poprzedniego wieczoru udzielała na żywo
  internetowego wywiadu. Na wizji modelka Agata Serafin oskarżyła ją o kradzież projektów do nowej kolekcji. Groziła Falskiej. Czy byłaby zdolna do zabójstwa? Wilczak i Alex na miejscu rozmawiają z Arturem Nowackim, dowódcą strażaków. Według niego pożar to był wypadek, nie ma nic wspólnego z zabójstwem. Okazuje się, że przystojny strażak jest byłym chłopakiem Jagody. Tymczasem policjanci odkrywają, że Falska szykowała się do rozwodu z mężem. Mężczyzna miał motyw do pozbycia się żony, po rozwodzie zostałby bez niczego. Mąż jednak twierdzi, że w czasie zabójstwa nie było go w Łodzi. Policjanci zdobywają dowód, że kłamie. Był tego wieczoru w mieszkaniu. Czy zamordował żonę? Następuje kolejny zwrot w śledztwie. Falska była świadkiem w sprawie o gwałt. Proces miał się zacząć za dwa dni. Czyżby chłopak oskarżony o gwałt pozbył się Falskiej, żeby uniknąć kary? Wilczak, Alex i reszta zespołu będą musieli dopasować do siebie elementy kryminalnych puzzli.

 • 10:45 Ojciec Mateusz s.XXV - Odc. 328 (Ojciec Mateusz s. XXV, odc. 12) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Seria dziwnych wypadków z udziałem ...

  Seria dziwnych wypadków z udziałem sandomierskiej młodzieży niepokoi zarówno miejscowych lekarzy, którzy nie nadążają z pomocą potrzebującym, jak i policjantów, którzy nie są w stanie od nikogo z pokrzywdzonych zdobyć zeznań, wskazujących jakikolwiek trop. Jedynym wspólnym mianownikiem jest kamienica na starówce, z której spadło w tajemniczych okolicznościach kilku z poszkodowanych. Tymczasem Dominik Możejko, syn inspektora policji, z coraz większym entuzjazmem angażuje się w geocaching, internetową zabawę, polegającą na odszukiwaniu za pomocą nawigacji GPS skrytek utworzonych przez innych graczy. Nieoczekiwanie okazuje się, że nowa pasja Dominika ma wiele wspólnego z czarną serią dziwnych wypadków, a geocaching z edukacyjnej i sprawnościowej zabawy, może stać się niebezpiecznym narzędziem, jeśli steruje nim ktoś, kto ma złe zamiary.

 • 11:35 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 139 (sezon 2 odc. 14) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Grunwaldu nie będzie. Rok 1422. ...

  Grunwaldu nie będzie. Rok 1422. Trwa wojna golubska. Krzyżacy zamykają się w zamku w Golubiu. Polacy przejmują list do Wielkiego Mistrza, w którym jest jasno napisane, że Zygmunt Luksemburczyk popiera zakon. Stanisław Ciołek (Daniel Mosior) wraca na Wawel. Zabawia Zofię (Maria Pawłowska) i jej gości opowieściami o Ginewrze i Lancelocie. Królewna Jadwiga (Maja Szopa) dostaje zaproszenie, ale, ale nie przyjmuje. Krzyżacki szpieg Herman (Robert Kowalewski) próbuje ją otruć. Zatrute pierniczki bierze jednak z tacy mały Fryderyk (Mikołaj Wachowski). W Krakowie złodziejski pojedynek Lecha (Mariusz Jakus) i Sławoja (Arkadiusz Smoleński). Lech idzie do łaźni i kradnie płaszcz Spytka z Melsztyna (Adam Rosa).

 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 12:35 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Magiczny krąg rafy koralowej (The Magic Circle of the Reef. (1/4) Ring of Fire) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2022
  4-odcinkowa seria dokumentalna o przyrodzie ...

  4-odcinkowa seria dokumentalna o przyrodzie trójkąta koralowego. Jest to rafa zawierająca największą różnorodność gatunków morskich i koralowców na naszej planecie. Ta rafa stworzyła własny ekosystem i udaje jej się rozwijać pomimo agresji zewnętrznej, tworząc magiczny krąg żywieniowy między gatunkami. Seria pokazuje nam ten magiczny ekosystem; zamkniętego i samowystarczalnego kręgu, który urzeka swoim pięknem i spokojem.
  Odc. 1 Trójkąt Koralowy obejmuje obszar od Indonezji po Filipiny i Mikronezję. Na powierzchni sześciu milionów kilometrów kwadratowych rozciągają się liczne rafy koralowe. Miejscowe wulkany tworzą część obrzeży Oceanu Spokojnego, zwanych Pacyficznym Pierścieniem Ognia. To rejon silnych kolizji płyt tektonicznych skorupy ziemskiej, powodujących liczne trzęsienia ziemi i dużą aktywność wulkaniczną. W tej strefie o długości 40 tysięcy kilometrów wznosi się 450 wulkanów. Trójkąt Koralowy, jeden z regionów Pacyficznego Pierścienia Ognia o największym zagęszczeniu aktywnych wulkanów, istnieje od 20 milionów lat. Czy Trójkąt Koralowy może pomóc ocalić inne rafy przed śmiertelnym niebezpieczeństwem? Zagrożenie nie zanika, ale jest też nadzieja.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 131 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Kaya chwali lokalizację nowego sklepu. ...

  Kaya chwali lokalizację nowego sklepu. Suna z Seyran zamawiają alkoholowe drinki. Nukhet zamienia się z Kazimem na pokój. Sultan znajduje u Dicle koszulkę Orhana i postanawia śledzić córkę. Seyran przeprasza siostrę za swoje zachowanie.

 • 14:55 Jaka to melodia? - odc. 5320 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /822/ teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 229 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Inspektor ma wiele zastrzeżeń do ...

  Inspektor ma wiele zastrzeżeń do postawy Alego i zawiesza go w obowiązkach. Tymczasem Ali nie może dojść do siebie po stracie ukochanej i zdaje się zupełnie nie przejmować sytuacją w pracy. Ziya bardzo niepokoi się o İkbal, Seher próbuje podtrzymać go na duchu. Yaman w ostatniej chwili ratuje İkbal z rąk porywaczy i przywozi ją do rezydencji. Domownicy nie posiadają się z radości. İkbal czuje się upokorzona, nie może znieść serdeczności Seher. Frat przypadkiem zauważa na mieście samochód Bory w nienaruszonym stanie. Jest przekonany, że Bora nie miał żadnego wypadku i okłamał Neslihan. Bora realizuje kolejny etap swojego planu i oświadcza się Neslihan.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5321 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:55 Klan - odc. 4293 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4293Paulina bardzo chce pomóc przyjaciółce, ...

  4293
  Paulina bardzo chce pomóc przyjaciółce, z którą spędziła kilka lat w domu dziecka. Niestety, Karolina skończyła tylko ogólniak, a teraz zajmuje się głównie sprzątaniem. Jacek obiecuje, że popyta w firmie, czy nikt nie potrzebuje takiej osoby. Proponuje, żeby oni sami ją zatrudnili. Paulina uważa, że to może wypaść niezręczne. Po wczorajszym spięciu Kamila i Borys nie odzywają się do siebie. Kamila oznajmia tylko, że to Borys ma odebrać Jaśminkę ze żłobka, bo ona ma zebranie. Kiedy właśnie zbiera się do wyjścia, do biura zagląda Bogdan i przeprasza za wczorajszy dzień. Niebawem zjawia się również Borys z Jaśminą. Gabriela zagląda do Romana z powodu alarmującego SMS-a, którego od niego dostała. Roman jest w bardzo kiepskiej formie po kolejnym cyklu chemioterapii. Po południu Konrad namawia na wspólny wieczór, ale Gabriela nie może przestać myśleć o Romanie. Ola dowiaduje się od siostry, że dzisiaj na zajęciach znowu będzie Tomasz – sobowtór Rafała. Bardzo chciałaby, żeby panowie w końcu się poznali i namawia Rafała na wypad do szkoły jogi. Twierdzi, że nie ma takiej możliwości, żeby ona nie rozpoznała swojego męża.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 847 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Magda i Jacek szczerze rozmawiają. ...

  Magda i Jacek szczerze rozmawiają. Wbrew oczekiwaniom Ździebłowskiej, Mondrasiuk nie błaga jej jednak, aby odwołali sprawę rozwodową. Jacek zwierza się Tomkowi, jak bardzo kocha żonę. Tamara ma pretensje do Janusza o serię telefonów poprzedniego dnia. Uważa, że zazdrość to dowód na brak zaufania. Prosi Karcza, aby uspokoili się. Janusz się oburza. Wieczór spędza samotnie. Ojciec Misi i Franka w ostatniej chwili odwołuje przyjazd do Warszawy. Dzieciaki zostają na weekend bez opieki. Robert postanawia zabrać Misię i Franka do Aquaparku. Udaje, że to inicjatywa ich taty.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 2/141 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Program informacyjny , serwis informacyjny (dziennik), 2024
  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

  Główne wydanie codziennego programu informacyjnego.

 • 19:55 Gość , dysk./wywiad/debata, 2024
  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi ...

  Audycja publicystyczna. Rozmowa z zaproszonymi gośćmi, komentarz do bieżących wydarzeń.

 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:15 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 140 (sezon 2 odc. 15) serial historyczny TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Ostatnie ostrzeżenie. Rok 1422. Mały ...

  Ostatnie ostrzeżenie. Rok 1422. Mały Fryderyk Hohenzollern i królewna Jadwiga (Maja Szopa) nie zjedli zatrutych pierniczków. Mikołaj Trąba (Radosław Pazura), Zawisza Czarny (Robert Jarociński) i Jastrzębiec (Arkadiusz Janiczek) jadą do Kiezmarku na spotkanie z Zygmuntem Luksemburskim. Arcybiskup nie zdąży przed śmiercią wyjawić, kto jest węgierskim szpiegiem na Wawelu. Pokój mełneński z Krzyżakami zostaje zawarty. Polscy rycerze nie chcą świętować. Według nich tylko Litwa zyskała na tej wojnie - odzyskała Żmudź. Jagiełło (Sebastian Skoczeń) ściera się z księciem Witoldem (Michał Chorosiński) o przyzwolenie Zygmuntowi Korybutowiczowi (Mikołaj Chrostowski) na radykalną husycką herezję - komunię pod dwiema postaciami. Zofia (Maria Pawłowska) wyciąga rękę do Jadwigi, lecz kończy się to wypadkiem, podczas którego Jadwiga zapała zachwytem do Jana Hinczy (Kamil Szklany).

 • 21:10 Piłkarski poker komedia sensacyjna, film fabularny kinowy, 1988
  Laguna, niegdyś sławny piłkarz, którego ...

  Laguna, niegdyś sławny piłkarz, którego karierę przerwała kontuzja, pogrąża się w alkoholizmie. Jego dawnym kolegom z boiska też nie wiedzie się najlepiej. Laguna - obecnie sędzia - jest bacznym obserwatorem tego, co się wokół niego dzieje. Zdaje sobie sprawę z istniejących w piłkarskim światku układów, przekupywania piłkarzy i sędziów, manipulowania ludźmi. Nie chce mieć z tym nic wspólnego. Postanawia w niezwykły sposób ukoronować swoją sędziowską karierę - zadrwić z traktujących go protekcjonalnie działaczy klubowych. Chce doprowadzić do tzw. niedzieli cudów, czyli "ustawić" ostatnią kolejkę rozgrywek ligowych tak, by w poszczególnych meczach padły ustalone przez niego wyniki. Różnymi sposobami przekupuje zawodników, a nawet innego sędziego. Gdy jednak dochodzi do decydującego meczu, nieoczekiwanie zmienia swój plan. Roboczy tytuł filmu brzmiał "Kocham piłkę", co ujawniało tęsknotę reżysera za romantyką sportu, której spragnieni są jego prawdziwi miłośnicy. Utrzymany w konwencji filmu sensacyjnego "Piłkarski poker" ujawnia kulisy krajowej piłki. "Polska piłka nożna toczy się po równi pochyłej. Wyniki i jakość gry są uzależnione od wartości pieniądza. Na trybunach siedzi kilka lub kilkanaście tysięcy naiwnych kibiców. Czekają na wynik, nie wiedząc, że ustaliło ten wynik wcześniej kilka osób" - mówił reżyser Janusz Zaorski.

 • 23:05 Gliniarz z Belleville (BELLEVILLE COP) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,Wielka Brytania 2018
  Sebastian "Baaba" Bouchard jest policjantem ...

  Sebastian "Baaba" Bouchard jest policjantem w Belleville, tętniącej życiem, wieloetnicznej dzielnicy Paryża. Tu się urodził, dorastał, tu chciałby spędzić całe swoje życie. Ale jego dziewczynie nie podoba się to zatłoczone miejsce, ona od dawna nakłania ukochanego, by wynieśli się jak najdalej stąd. Baaba chciałby wyzwolić się spod kontroli swojej apodyktycznej matki, która zbytnio ingeruje w jego sprawy. Pewnej nocy w Belleville zostaje zamordowany jego przyjaciel z dzieciństwa, Roland. Policjant przyleciał z Miami do Paryża, by ostrzec przed ekspansją groźnego narkotykowego gangu. Baaba postanawia przenieść się na Florydę, by tam kontynuować dochodzenie i złapać morderców przyjaciela. Zabiera swoją matkę. W Miami zostaje przydzielony do pracy z Ricardo, miejscowym stróżem prawa. Muszą współpracować, choć dzieli ich prawie wszystko. • 01:05 Geniusze i marzyciele. Ludwik Hirszfeld film dokumentalny, film dokumentalny, 2018
  Film dokumentalny przedstawiający sylwetkę prof. ...

  Film dokumentalny przedstawiający sylwetkę prof. Ludwika Hirszfelda. Jego osiągniecia są znane w świecie, ale w Polsce jedynie w kręgach naukowych. Ludwik Hirszfeld (1884 - 1954, lekarz, bakteriolog, twórca polskiej szkoły immunologicznej. Urodził się w Warszawie, medycynę studiował w Niemczech. Jego odkrycia z zakresu bakteriologii i immunologii przyczyniły się i wciąż się przyczyniają do ratowania milionów ludzkich istnień na całym świecie. W czasie I wojny światowej zwalczył epidemię duru plamistego w Serbii, za co otrzymał honorowe obywatelstwo od króla tego kraju. Opracował podział krwi na grupy (O, A, B, AB), oznaczył czynnik Rh oraz odkrył zasady jego dziedziczenia. Wyjaśnił przyczyny konfliktu serologicznego między matką a płodem, za co został nominowany do Nagrody Nobla. W czasie II wojny leczył chorych na tyfus w warszawskim getcie.

 • 02:15 Samotność w sieci cz. 1 film obyczajowy, film fabularny telewizyjny, 2006
  Gdy w 2001 r. ukazała ...

  Gdy w 2001 r. ukazała się powieść Janusza L. Wiśniewskiego, sprzedano ją w ponad 400 tys. egzemplarzy i otaczano niemal kultem, zachwycając się nowatorskim pomysłem i formą. Miała być obrazem nowej rzeczywistości, coraz bardziej stechnicyzowanej i pociągającej za sobą zmiany także w dziedzinie obyczajowości, relacji międzyludzkich, uczuć. Nic zatem dziwnego, że podjęty przez znanego operatora, Witolda Adamka, zamysł jej przeniesienia na ekran wydawał się tyleż kuszący, co karkołomny. Kinową premierę "S@motności w sieci" przyjęto różnie, doceniono jednak urodę plastyczną filmu (co jest zasługą reżysera i operatora w jednej osobie), surowe, industrialne przestrzenie podkreślające nowoczesny klimat opowieści, minimalistyczną formę komunikowania się bohaterów i umiejętne wykorzystanie ciszy, będącej wyrazem samotności bohaterów, ich wyobcowania i tęsknoty, a także nadającej całości kontemplacyjny nastrój. Są też znakomici aktorzy, nawet w drobnych epizodach, a przede wszystkim Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra, którzy po raz pierwszy zagrali tu razem główne role.
  Ewa mieszka w Warszawie. Atrakcyjna blondynka pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych i jest żoną przystojnego architekta Marka. Zajmują eleganckie mieszkanie w centrum miasta, obracają się w gronie podobnych im przedstawicieli zamożnej klasy średniej. Nie mają dzieci, bo nie chciał ich Marek. Ewa pragnie zajść w ciążę, ale próba kończy się, być może nie pierwszy raz, poronieniem. Małżonkowie coraz bardziej oddalają się od siebie, mają sobie coraz mniej do powiedzenia, chociaż Marek wydaje się tego nie dostrzegać. Podczas jednej z podróży służbowych Ewa mija na dworcu w Berlinie Jakuba, znanego polskiego genetyka pracującego w Niemczech, ale ich pociągi odjeżdżają w przeciwnych kierunkach i żadne z nich nie zapamiętuje osoby zauważonej przez szybę wagonu. Niebawem jednak los styka ich ze sobą ponownie: obojgu spodobał się bowiem ten sam obraz na internetowej aukcji. Ewa, coraz bardziej nieszczęśliwa w swoim związku, postanawia zwierzyć się nieznajomemu, ukrywającemu się pod internetowym pseudonimem eljot, ze stanu swoich uczuć. Świadomie wybiera obcą osobę, uważając, że ktoś taki, bez względu na to jak zareaguje na jej słowa, nie zdoła jej zranić. Jakub odpisuje tajemniczej korespondentce i tak zaczyna się ta znajomość. Odtąd regularnie kontaktują się w sieci, poznają się coraz lepiej i stają się sobie coraz bliżsi. Odsłaniają przed sobą swoje słabości, pragnienia, swoją samotność i głód uczuć. Zarazem czują się bezpieczni, bo to znajomość na odległość, wciąż na swój sposób anonimowa, bez zobowiązań, a jednocześnie intrygująca, zagadkowa, kusząca wielką niewiadomą. W końcu jednak tęsknota i ciekawość biorą górę nad obawami i pragnieniem bezpieczeństwa. Ewa i Jakub postanawiają się spotkać w realu. Na miejsce spotkania wybierają Paryż.

 • 03:50 Ja wam pokażę! - odc. 9/13 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2007
  Przed wyjściem do pracy Judyta ...


  Przed wyjściem do pracy Judyta prosi Tosię, żeby odebrała Piotrusia ze szkoły. Tosia, która umówiła się na popołudnie z ojcem, daje malcowi klucze do domu pod warunkiem, że nikomu o tym nie powie.
  Na zebraniu w redakcji naczelny wspomina o niedocenianych i niedostrzeganych pracownikach. Ma na myśli Irenkę, którą awansuje na swoją asystentkę. Podczas zebrania sekretarka informuje Judytę, że dzwoniono z policji, bo jej dziecko zostało aresztowane. Judyta jedzie do komisariatu. Okazuje się, że Piotruś został zatrzymany za jazdę tramwajem bez ważnego biletu i legitymacji. Wkrótce Judyta zostaje wezwana do szkoły Piotrusia. Pani Welczas, wychowawczyni dziecka, uważa, że chłopiec jest zaniedbywany i zdemoralizowany. Eksio nadzoruje remont u Joli. Przypadkiem wypowiada słowa, ktore kobieta opacznie rozumie. Jola dochodzi bowiem do wniosku, że Eksiowi potrzebna jest gosposia, a nie żona i nie chce słyszeć o powrocie do wspólnego życia. Eksio jest zdruzgotany. Judyta i Tosia robią porządki. Tosia czyta list Judyty do czytelniczki na temat miłych chwil w małżeństwie. Zaintrygowana wypytuje matkę, czy pamięta jakieś wspaniałe chwile spędzone z tatą. Judyta z rozczuleniem opowiada jej o takich szczególnych momentach, ale jednocześnie daje do zrozumienia, że to już przeszłość, do której nie ma powrotu.

 • 04:40 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv