TVP1 - Program TV na wtorek 10 października 2023

 • 04:40 Klan - odc. 4199 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4199Kaja wciąż bardzo przeżywa wczorajszy ...

  4199
  Kaja wciąż bardzo przeżywa wczorajszy afront w klubie. To nie do pomyślenia, żeby selekcjoner nie wpuścił ich do środka. Odgraża się, że nie zostawi tak tej zniewagi. Monika namawia Feliksa, żeby znalazł jakieś pewne miejsce w Warszawie, gdzie Kaja z Danielem będzie mogła spędzić wieczór. Jednak z powodu wizyty Jacka u Moniki, Kaja zmienia plany i postanawia zostać w domu. Władek nakręca się, żeby jeszcze dzisiaj przeprowadzić Oliwkę do domu teściów i Michała. Jak tylko wyjadą rodzice dziewczyny, mogą się przenosić. Niestety, pod jednostką czeka na niego Oliwka. Prosi o kilka dni zwłoki, bo teraz musi wyjechać do rodziców. Michał słyszy, jak Mariusz rozmawia z Norbertem na temat remontu jego starej warszawy. Nie wierzy w tłumaczenia o sprawach rodzinnych. Twierdzi, że Norbert coś ukrywa. I się nie myli. Kiedy Michał zatrzymuje się pod firmą, widzi, jak z biura wybiega radosna Franka, wita się z Norbertem i wsiada do jego samochodu. Wiga zgadza się na wyjazd do Chorwacji kamperem. Nie ma wątpliwości, że to uszczęśliwi Pawła. Po południu na Truskawieckiej zjawia się Bolek aby uzgodnić plan zwiedzania. Chojniccy obiecują zająć się domem i Pawełkiem. Tymczasem Pawełek wraca ze spotkania, raczej nie z Zuzą.

 • 05:05 Dziedzictwo - odc. 127 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman w ciężkim stanie trafia ...

  Yaman w ciężkim stanie trafia do szpitala. Cała rodzina czeka na szpitalnym korytarzu. İkbal i Zuhal robią wszystko, żeby pozbyć się stamtąd Seher. Wychodzi na jaw matrymonialne oszustwo Ibrahima i Kirpiego, Ali jest na nich wściekły i postanawia wymierzyć im karę. Tymczasem Melisa jest wyraźnie zauroczona Alim i zamierza poznać go bliżej. Kiraz jest przekonana, że Ali rzeczywiście od dłuższego czasu korespondował z dziewczyną. Stróż Sedat zmienia swoje zeznania. Oczyszczenie Yamana z zarzutów to tylko kwestia czasu. İkbal dowiaduje się, że to Seher skłoniła Sedata do wyznania prawdy i postanawia zrobić wszystko, żeby zataić ten fakt przed Yamanem.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".


 • 06:10 Audycje Komitetów Wyborczych (Senat + Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".


 • 06:30 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów ...

  Referendum 2023. Audycje referendalne podmiotów uprawnionych do udziału w kampanii referendalnej ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji referendalnych ponoszą podmioty uprawnione do udziału w kampanii referendalnej".

 • 06:45 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Kościół z bliska , magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.IV - odc. 44 (seria IV, odc. 5) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2009
  Wójt nie dowierza technice manipulacji. ...

  Wójt nie dowierza technice manipulacji. Czerepach postanawia mu udowodnić jej skuteczność. Zakłada się z wójtem, że uwiedzie księgową, panią Lodzię. Ksiądz nakłania Lucy, żeby kandydowała przeciwko wójtowi, który tumani wyborców, wykorzystując do tego najnowsze techniki perswazji. Namawia ją również miejscowa znachorka. Lucy zgadza się kandydować. W swoim programie popiera wymianę doświadczeń między pokoleniami. Młodzież ma uczyć starszych posługiwania się najnowszymi technikami. Okazuje się jednak, że starsi młodym niewiele mają do przekazania. Ich doświadczenia nie są przydatne w szybko zmieniającym się świecie. Tymczasem Kusy próbuje odnaleźć się w niełatwej roli ojca i partnera kobiety kandydującej na urząd wójta. Wilkowyjskie kobiety interesu, Więcławska, Hadziukowa i Solejukowa, zawiązują spółkę. Razem będą lepiej sobie radzić na europejskim rynku. Solejukowa wnosi do tego interesu cenne umiejętności, o które nikt jej do tej pory nie podejrzewał.

 • 09:40 Komisarz Alex s.VII - odc. 82 (seria VII, odc. 4) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2014
  Tym razem policjantom przyjdzie się ...


  Tym razem policjantom przyjdzie się zmierzyć z zagadkową serią zabójstw, na pierwszy rzut oka pozbawionych motywu. Ofiary to: pracownik kina zaatakowany gaśnicą, kobieta pobita na ulicy przez nieznanego sprawcę, młody człowiek zaatakowany we własnym mieszkaniu. Rozważane są różne przyczyny śmierci tych osób: od nowego narkotyku, poprzez dodatek chemiczny w puszkowanym napoju, aż po hipnotyzera.

 • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 208 (Ojciec Mateusz XVI odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  W restauracji trwa bankiet z ...

  W restauracji trwa bankiet z okazji matury Kazika (Dominik Mirecki). To pierwsza matura w rodzinie Broniszów. Staszek (Sebastian Perdek) informuje rodziców o planach brata. Nocul dostaje wezwanie do bójki na rynku między Kazikiem i jego bratem Staszkiem. Obaj zostają zatrzymani w areszcie. Natalia wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny i wycieczkę do Egiptu. Pod mostem znaleziono ciężko rannego Staszka. Okazuje się, że chłopak wziął szybką pożyczkę. Dziubak i Nocul sprawdzają alibi Kazika. Zatrzymują właściciela firmy pożyczkowej. Zabezpieczają też na telefonie Staszka obraźliwego SMS - a od Renaty (Gracja Niedźwiedź), dziewczyny Kazika oraz powtarzający się numer do agencji nieruchomości. Renata zostaje zatrzymana. Policja zabezpieczyła zapach na ubraniu Staszka. Mateusz kojarzy fakty.

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 83 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  "Plotka". Rok 1411. Anna Cylejska ...

  "Plotka". Rok 1411. Anna Cylejska (Milena Staszuk) obawia się, że król poważnie potraktował plotki o jej romansie z Kurowskim (Dariusz Jakubowski). Jagiełło (Sebastian Skoczeń) nie wierzy w te plotki i ufa Annie. Wzywa arcybiskupa do Wilna. Jan Szafraniec (Dariusz Toczek) i Zbigniew Oleśnicki (Przemysław Stippa) cieszą się z kłopotów Kurowskiego. To oni i Ciołek rozpuszczają plotki. Zyndram (Maciej Raniszewski) pije na umór. Nie może się pogodzić, że stracił łaskę króla. Moniwid (Mateusz Jordan - Młodzianowski) donosi księciu Witoldowi (Michał Chorosiński) i Jagielle, że bojarzy chcą sprawiedliwości i praw takich, jakie mają polscy panowie. Karim (Adam Młynarczyk) mówi Dobkowi (Ernest Nita), że król powinien uważać na Mścisława. Ale na razie muszą dogadywać się z Hanuszem (Mateusz Grydlik). Arcybiskup Kurowski chce jak najszybciej oczyścić się z zarzutów. Niestety, w drodze dostaje ataku serca.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Ameryka Południowa (Wildest Latin America) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Niderlandy (Holandia) 2012
  Niezwykła przyroda i kultura Ameryki ...

  Niezwykła przyroda i kultura Ameryki Południowej. Pierwszy odcinek przenosi widza do największego obszaru lasów równikowych na ziemi. Tak wielkiego, że sam generuje połowę swoich opadów. To Amazonia. W tym królestwie bioróżnorodności można znaleźć 1/3 gatunków flory i fauny występujących na całej planecie. Amazonia to jednak nie jeden, ale wiele światów; niezwykłe połączenie różnorodnych, kontrastujących często ze sobą elementów, które zwierzęta i ludzie nauczyli się wykorzystywać na niezliczone sposoby.

 • 14:00 Złoty chłopak - odc. 32 (Yali Capkini) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2022
  Ferit nalega na Seyran, by ...

  Ferit nalega na Seyran, by dokończyć mecz tenisa stołowego. Seyran przegrywa, ale nie jest skłonna natychmiast pomyśleć o dziecku, zgodnie z obietnicą daną dziadkowi. Ferit naciska i dopytuje, co naprawdę łączyło ją z Yosufem. Wezwany chłopak kłamie, że spał z Seyran. Ferit jest pewien, że żona nie chce mu się oddać, bo nadal kocha Yusufa.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:15 Audycje referendalne , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
 • 15:30 Gra słów. Krzyżówka - /772/ teleturniej, teleturniej, 2023
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 15:55 Dziedzictwo - odc. 128 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  İkbal i Zuhal robią wszystko, ...

  İkbal i Zuhal robią wszystko, żeby nie dopuścić Seher do Yamana, Seher jednak udaje się za pośrednictwem pielęgniarki przekazać Yamanowi liścik ze słowami otuchy. Selim dowiaduje się od Frata, co spotkało Yamana. Selima dręczą coraz większe wyrzuty sumienia. Ali odwiedza Yamana w szpitalu i przyznaje się do swojego błędu. Choć tego nie okazuje, Yaman jest pod wrażeniem jego honorowej postawy. Okazuje się, że Melisa jest córką przyjaciela dowódcy Alego. Dowódca nakazuje Alemu pomóc jej przy serii artykułów o policji i policjantach. Dziewczyna nie zamierza odstępować Alego na krok. Yaman aranżuje romantyczne spotkanie na szpitalnym tarasie, podczas którego odwdzięcza się Seher za kawę. Kiraz jest coraz bardziej przekonana, że Melisa i Ali są parą. Yaman zostaje oczyszczony z zarzutów, wypisuje się na własne żądanie i wraca do domu. Troska Seher bardzo mu schlebia, jednocześnie doprowadzając Zuhal do szaleństwa.

 • 16:40 Audycje Komitetów Wyborczych (Sejm) , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5179 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2023
 • 17:55 Klan - odc. 4200 telenowela TVP, telenowela, 2023
  4200Paweł z Wigą szykują się ...

  4200
  Paweł z Wigą szykują się do wyjazdu kamperem na Chorwację. Zanim przyjedzie po nich Bolek, Paweł rozmawia jeszcze z synem. Podpytuje o Tolę i ich wzajemne relacje. Na szczęście dla Pawełka – przyjeżdża Bolek. Po południu przychodzi Tola na kocioterapię. Kiedy Pawełek chce zabrać psa na spacer – deklaruje, że chętnie się z nim przejdzie. Kaja nie może darować zniewagi w nocnym klubie i umawia się na spotkanie z właścicielami. Szybko orientuje się, że ci młodzi ludzie tylko tutaj zarządzają. Postanawia jednak dotrzeć do właściciela mimo, że Daniel stara się ją od tego odwieść. Michał decyduje się uświadomić Frankę w sprawie Norberta. Ta jest mocno zaskoczona informacją, że jej nowa sympatia ma żonę i dwoje dzieci. Paulina prosi przyjaciółkę o spotkanie. Obawia się, że jej awans nie jest pewny, bo czuje, że jest w ciąży. Ramona radzi zrobić test i powiedzieć Jackowi, który na pewno oszaleje ze szczęścia. Po krótkim spotkaniu z Franczeską Norbert jest w psychicznym dołku. Tymczasem w warsztacie zjawia się Michał. Norbert od razu robi awanturę i rzuca się na dawnego wspólnika z pięściami. Mariusz próbuje ich rozdzielić.

 • 18:25 Leśniczówka - odc. 755 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Konrad prosi Ewelinę, żeby nie ...

  Konrad prosi Ewelinę, żeby nie wysyłała skargi do nadleśnictwa. Kowalczuk przekonuje dopiero podsłuchana rozmowa Lesińskiego z Kasią. Postanawia dać szefowi drugą szansę. Nina ogłasza, że za kilka dni wyprowadza się do męża, do Warszawy. Dziewczyna odwiedza Ewę, żeby jej za wszystko podziękować i się pożegnać. Jacek wraca na plebanię i prosi o nocleg. Rano Filip orientuje się, że Mondrasiuk pił i go wyrzuca. Po pełnym upokorzeń dniu Jacek znów prosi księży o pomoc. Zapewnia, że chce wytrzeźwieć.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 11/139 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:30 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 84 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  "Radość i łzy". Rok 1411. ...

  "Radość i łzy". Rok 1411. Para królewska dowiaduje się, że arcybiskup Mikołaj Kurowski nie żyje. Jan Szafraniec (Dariusz Toczek), Zbigniew Oleśnicki (Przemysław Stippa) i Ciołek (Daniel Mosior) mają nadzieję, że nie wyda się, kto rozpuszczał plotki o rzekomym romansie królowej i arcybiskupa. Król Władysław Jagiełło (Sebastian Skoczeń) uroczyście wjeżdża do Krakowa. Karim (Adam Młynarczyk) i Dobek (Ernest Nita) ratują Katarzynę z Goraja (Aleksandra Sroka). Hanusz (Mateusz Grydlik) rzuca się na Heinricha (Oliwer Witek) i ginie. Zyndram (Maciej Raniszewski) szykuje się do wizyty na Wawelu. Lech (Mariusz Jakus) ukradkiem wsypuje mu do polewki tajemniczy proszek. Na polecenie Mścisława (Karol Dziuba), który go szantażuje. Zyndram się chwieje, jakby znowu był pijany. Wchodzi do auli wawelskiej i pada na twarz.

 • 21:10 Reset - odc. 15 film dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  Film dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową ...

  Film dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową oraz relacje Polski z krajami NATO oraz Rosją. Kulisy prowadzenia tej polityki w rozmowach ze specjalnymi gośćmi.

 • 22:30 Lokatorka II - odc. 1 serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Polska 2023
  Śląski zakład hutniczy skazany jest ...

  Śląski zakład hutniczy skazany jest na zamknięcie. Pełen młodzieńczego entuzjazmu i ideałów Bartosz Glik zostaje przyjęty na staż do prestiżowego biura architektów. Początkowo dostaje same nieciekawe zlecenia, aż do momentu gdy szef daje mu projekt renowacji zaniedbanego osiedla familoków przy zakładzie hutniczym. Okazuje się, że mieszkają tam jego dziadkowie. Bartek wraz z rodziną cieszą się na pozytywne zmiany dla lokalnej społeczności. Tymczasem kierowniczka inwestycji Justyna Andrzejewska wraz ze swoim biznesowym i prywatnym partnerem Edwardem Kowalskim mają wobec osiedla zupełnie inne zamiary.

 • 23:25 Resortowe Dzieci cykl reportaży, reportaż, 2023
  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery ...

  Cykl "Resortowe dzieci" to cztery serie: Media, Biznes, Służby, Politycy, w których pokazujemy powiązania elit medialnych, biznesowych, politycznych i naukowych III RP ze strukturami PRL - u i służbami specjalnym.

 • 00:05 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 284 / magazyn, magazyn, 2023
 • 00:45 Operacja Delta Force (Operation Delta Force) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niderlandy (Holandia),Republika Południowej Afryki,USA 1996
  Klasyczne kino akcji. Doskonale ...  Klasyczne kino akcji. Doskonale przeszkoleni komandosi, wyborowi strzelcy posługujący się supernowoczesną bronią maszynową, w spektakularnych pościgach i walkach z potężną organizacją terrorystyczną.
  W pierwszej scenie filmu uzbrojeni agenci amerykańskich służb specjalnych przystępują do wykonania niebezpiecznego zadania. Akcja rozpoczyna się na dachu najwyższego wieżowca w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Wyborowi komandosi mają odbić z rąk uzbrojonych terrorystów uprowadzonego afrykańskiego polityka. Zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach akcja kończy się pełnym sukcesem. Na razie to jednak tylko ćwiczenia amerykańskich służb specjalnych, elitarnej jednostki "Delta Force". Niebawem komandosów czeka prawdziwe niebezpieczne zadanie. W wojskowym laboratorium w Mozambiku naukowcy prowadzą tajne badania nad wirusem, który może unicestwić ludzkość. Afrykanerscy ekstremiści organizują napad na pilnie strzeżony obiekt, urządzając prawdziwą masakrę. Zabrawszy kapsuły ze śmiercionośnym wirusem, uciekają. Spośród kilkudziesięciu pracowników naukowej placówki przy życiu pozostaje jedynie major Jeffrey Tipton. Słynny specjalista w zakresie wirusologii ma wspomóc siły Delty w akcji odbicia kapsuł. Z takiego obrotu sprawy jest niezadowolony największy wróg Tiptona, major Skip Lang, który obwinia go o śmierć swego brata. Obaj jednak muszą być posłuszni rozkazom głównego zwierzchnika Delty, admirała Henshawa. Tymczasem terroryści porywają pociąg pełen pasażerów, których przetrzymują w charakterze zakładników. Mając na względzie życie niewinnych ludzi, komandosi organizują desant na pędzący skład. Zamierzają wysadzić w powietrze tunel, by zablokować przejazd. Rozpoczyna się mordercza walka na śmierć i życie. Przywódca terrorystów, Johan Nash, zatrzymuje pociąg i wraz ze swymi ludźmi ukrywa się w pobliskiej opuszczonej kopalni. • 02:25 Chichot losu - odc. 13/13 serial TVP, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Polska 2011
  Marcin namawia Joannę na rozmowę ...


  Marcin namawia Joannę na rozmowę z nowym szefem "Firmy na plus". Okazuje się, że Julia za namową Marcina zgadza się, by to Joanna była nowym prezesem. Po pierwszej rozprawie Sąd Wojewódzki we Wrocławiu skazuje Huberta za nieumyślne spowodowanie śmierci. Darek przynosi Marcinowi zaproszenie na ślub z Ulą, przyjaciółką Joanny. Marcin nie ukrywa swojego zdziwienia. On i Joanna nawet nie podejrzewali, że tych dwoje ma się ku sobie. Joanna decyduje się przyjąć tymczasowo stanowisko nowego prezesa "Firmy na plus". A za osiem miesięcy razem z Marcinem będą już szczęśliwymi rodzicami. Toczy się rozprawa w Sądzie Rodzinnym w Warszawie. Stronami w sprawie są Tadeusz i Krystyna. Po wysłuchaniu świadków: Joanny, dzieci, sierżanta Jakubczyka, sąd przywraca prawo do opieki ojcu dzieci.

 • 03:20 Siedlisko - odc. 1/9 serial TVP, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Polska 1998
  "Jest to opowieść o ...


  "Jest to opowieść o ludziach dojrzałych, którzy po trzydziestu latach małżeństwa przenoszą się na wieś i odkrywają na nowo łączącą ich miłość" - tak krótko scharakteryzował "Siedlisko" Janusz Majewski
  ("Zaklęte rewiry", "Zazdrość i medycyna", "C. K. Dezerterzy"). Nie krył przy tym, że jego najnowszy serial jest utworem na poły autobiograficznym. Dość przypomnieć, że zdjęcia do cyklu powstawały w okolicach Starych Juch na Mazurach, gdzie reżyser ma posiadłość, którą sam przebudowywał i remontował. Zaangażował się nawet w życie lokalnej społeczności. Wszystko to, odpowiednio wymieszane z fabularną
  fikcją, znalazło wyraz w "Siedlisku". Reżyser zadbał też o należyte wyeksponowanie mazurskiej przyrody, ciągle pięknej, mimo licznych szkód i dewastacji spowodowanych przez niefrasobliwych turystów. Dlatego, podobnie jak w "Chłopach" Jana Rybkowskiego, rytm akcji w serialu podporządkowany został naturalnemu biegowi pór roku. Bohaterami "Siedliska" są malarka Marianna i jej mąż Krzysztof. Pewnego dnia dowiadują się, że Marianna otrzymała w spadku po zmarłej ciotce Róży nieruchomość na Mazurach. W pierwszej chwili nawykli do miejskiego życia małżonkowie chcą spieniężyć posiadłość. W tym celu jadą do Ełku, by załatwić sprawę w majestacie prawa. Jednak powodowana sentymentem Marianna pragnie najpierw zobaczyć dom Róży, w którym przed laty spędzała wakacje. Niestety, upływ lat sprawił, że niedokładnie pamięta drogę. W lesie spotykają niejakiego Wolfa, dość tajemniczego osobnika, który wskazuje im właściwą drogę do Panistrugi.


 • 04:20 Notacje cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2023
 • 04:35 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv