TVP1 - Program TV na wtorek 20 czerwca 2023

 • 05:15 Dziedzictwo - odc. 52 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ekipa Alego w tajemnicy przed ...

  Ekipa Alego w tajemnicy przed ich przełożonym prowadzi własne dochodzenie w sprawie matki Begum. Osman również dzwoni do znajomego z Monachium i prosi go o sprawdzenie tamtejszych szpitali i nawiązanie kontaktu z mamą przyszłej synowej. Ali jest świadkiem jego rozmowy. Ma żal do stryja, że nie uszanował jego decyzji. Nazajutrz Kiraz odkrywa, że Osman zniknął i co gorsza, nie wziął rano leków. Ali i Kiraz wyruszają na poszukiwania. Begium jest zła, że Ali znowu nie pomoże jej w przygotowaniach do ślubu. Okazuje się, że Osman pojechał do swojego znajomego zaprosić go na ślub. Yaman próbuje dowiedzieć się od Ziyi, co zaszło. Ikbal umiera ze strachu w obawie, że jej mąż powie bratu prawdę o śmierci Kevser. Ziya przyznaje, że doznał szoku na widok wypadku Seher. Adalet jest chora, Neslihan nie radzi sobie w kuchni. Zuhal i Ikbal proszą Seher, żeby przygotowała kolację.

 • 06:05 Klan - odc. 4120 telenowela TVP, telenowela, 2023
  Kamila jest obrażona na przyszłego ...

  Kamila jest obrażona na przyszłego męża. Nie rozumie, skąd mu przyszedł do głowy taki głupi pomysł. Ona nie zamierza robić z siebie pośmiewiska i zajeżdżać pod urząd na sygnale. Borys też nie chce ustąpić. Bazyli dla swojej żony zrobił wyjątkowy deser z okazji Dnia Kobiet. Tymczasem dzwoni Magdalena od ciotki Aurelii z Francji. Zaskoczony Bazyli relacjonuje rozmowę Małgosi. Wygląda na to, że sama matka postanowiła zająć się pensjonatem ciotki i teraz on będzie musiał jej pomóc. Karol i Dominika postanawiają dzisiaj powiedzieć rodzinie o swojej decyzji pobrania się. Karol odgraża się, że przygotuje na tę okazję coś wyjątkowego. Miłosz spotyka się z Borysem w sprawie rejestracji wideo ich ślubu. Słucha o konflikcie w sprawie pojazdu ślubnego, i tak jak Zuza, radzi, żeby nie upierać się przy karetce, skoro Kama chce limuzyny. Do biura w Rosso zdecydowanym krokiem wchodzi Ada asystentka Romana. Oświadcza Gabrieli, że to ona będzie decydowała o swoim życiu i swojej pracy. I właśnie z niej rezygnuje, bo nie potrzebuje łaski. Feliks jest pod wrażeniem. Karol beatboxując oznajmia zebranym, że zamierzają się z Dominiką pobrać. Po krótkiej chwili zaskoczenia Lubiczowie i Chojniccy składają gratulacje. Impreza się rozkręca. Do drzwi puka wściekły sąsiad, który grozi policją z powodu hałasów!

 • 06:30 Leśniczówka - odc. 675 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Błażej nie zjawia się na ...

  Błażej nie zjawia się na własnym przyjęciu urodzinowym w Borowiku, bo miło spędza czas z Anną i Wiktorem, którzy przygotowali mu cały wieczór atrakcji i niespodzianek. Ewa decyduje się wyjechać na dwudniową konferencję. Początkowo jest zachwycona, ale w środku nocy wraca do domu. Pierwsza wspólna sprawa Wieśka i Artura okazuje się porażką. Zdjęcia, które miały ukazać zdradę ze strony żony klienta, dowodzą wierności kobiety. Sekretarka burmistrza znika bez słowa. Jej miejsce chce zająć Kazia Szuwar.


 • 07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze , sprawozdanie, 2023
 • 07:30 Kościół z bliska , magazyn, 2023
 • 08:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:10 Kwadrans polityczny , komentarz, 2023
 • 08:25 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
 • 08:30 Pogoda poranna , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 08:40 Ranczo s.VIII - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Senator i Czerepach z rosnącym ...

  Senator i Czerepach z rosnącym niepokojem obserwują coraz bardziej rozbuchaną emancypację swoich żon, zwłaszcza od momentu wpisania ich na listy wyborcze. Obaj panowie postanawiają zorganizować małżonkom spektakularną lekcję skromności. Po raz kolejny potwierdza się, że właściwie zainwestowane środki potrafią czynić cuda. Z braku innych możliwości Monika podejmuje się desperacko opieki nad Dorotką, mimo całkowitego braku predyspozycji. Okazuje się, że dziecięca psychika, pozornie tak delikatna, może być silniejsza nawet od stalowej psychiki doświadczonej agentki. Misja niesienia pomocy najbardziej potrzebującym w Wilkowyjach, a przy okazji nauczenia dzieci szacunku dla starszych i dbałości o nich, podejmowana przez księdza i wikarych jakkolwiek szczytna i godna naśladowania, od początku wzbudza wiele kontrowersji. Wniosek płynie z tego jeden: zatwardziałości budowanej przez lata nie da się wyplenić w ciągu kilku dni. Solejukowa, śmiertelnie zawstydzona emitowaną na żywo w poprzednim odcinku karczemną awanturą z Wargaczową, schodzi do podziemia. Rozgłosu, jaki stał się jej udziałem, pozazdrościłby jej niejeden celebryta, ale że Solejukowej mentalnie do celebrytki daleko, opuszcza dom jedynie w głębokim kamuflażu i najchętniej po zmroku, co zresztą wzbudza podobne emocje, jak jej wystąpienie w wilkowyjskim studiu. Jola i Pietrek dostają zaproszenie od Witebskiego na uroczystą kolację. Pietrek jest pewny, że Witebski chce im wręczyć wymówienie. Jakież jest ich zdziwienie, kiedy jako ostatni z gości docierają do radia. Misyjne próby nakłonienia pań do zgody, podejmowane przez księdza Macieja, wydają się nie przynosić skutku, jednak jest prawdą, że kropla drąży skałę, choć rzeźbi zwykle inną drogę, niż byśmy się spodziewali.

 • 09:40 Komisarz Alex s.I - odc. 3 (seria I, odc. 3) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2011
  W centrum Łodzi dochodzi do ...

  W centrum Łodzi dochodzi do wybuchu w firmowym sklepie znanego producenta pluszowych zabawek. Ładunek został umieszczony w jednym z misiów. Komisarz Marek Bromski rozmawia z Majewską, właścicielką fabryki produkującej zabawki oraz jej asystentem. Nie mają jednak pojęcia, kto mógł podłożyć ładunek. Śledztwo prowadzi do gangu szantażującego łódzkich sklepikarzy. Bromski aresztuje ich szefa. Kiedy wydaje się, że sprawa jest rozwiązana, dochodzi do drugiej eksplozji w kolejnym sklepie z misiami Majewskiej. Tym razem zostaje ranna młoda kobieta. Bromski obawia się, że drugi zamach może oznaczać początek krwawej serii. Na miejscu zdarzenia komisarz zwraca uwagę na nerwowe zachowanie jednego z gapiów. Kiedy chce z nim porozmawiać, mężczyzna rzuca się do ucieczki. Bromski i Alex zatrzymują go. Jest to były pracownik fabryki pluszaków. Wysyłał właścicielce anonimy z pogróżkami. Chciał się zemścić na Majewskiej, ale zapewnia, że nie ma nic wspólnego z eksplozjami. Na jaw wychodzą nowe fakty. Asystent Majewskiej był w każdym ze sklepów w dniu eksplozji. Komisarz i Alex jadą do fabryki.


 • 10:35 Ojciec Mateusz - odc. 130 (seria X odc. 9) serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Marczak i Karolina dostają wezwanie ...

  Marczak i Karolina dostają wezwanie do kościoła. Jest noc. Natalia zgłosiła włamanie. Karolina wpada z bronią na zakrystię i na gorącym uczynku zatrzymuje złodziei. Nie zauważa jednak wszystkich napastników. Zostaje obezwładniona.

 • 11:25 Korona królów. Jagiellonowie - odc. 15 telenowela historyczna TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Legat. Rok 1403. Królowa Anna ...

  Legat. Rok 1403. Królowa Anna (Milena Staszuk) stara się za wszelką cenę uzyskać przebaczenie papieskiego legata. Z pomocą przychodzi jej sekretarz dostojnika (Marek Kossakowski) oraz kosztowny drobiazg. Pietro de Revenda (Andrzej Słabiak) zgadza się pojechać z Jagiełłą (Sebastian Skoczeń) na Litwę. Ale wyjątkowy prezent dla papieskiego wysłannika szykują także Krzyżacy. Wilno jest przygotowane na wizytę duchownego z Rzymu, ale krzyżacki podarunek spowoduje, że Pietro de Revenda stwierdzi, że Litwa nie jest chrześcijańska i że będzie przekonywał papieża, aby ten nie wydawał bulli, tak potrzebnej Koronie i Wielkiemu Księstwu.

 • 12:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 12:30 Agropogoda magazyn, felieton, 2023
 • 12:35 Magazyn Rolniczy , magazyn, 2023
 • 12:50 Natura w Jedynce - Zwierzęta. Sezon 2 (Just Animals. Sezon 2 Ep. 5 Insects) serial dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.USA 2020
  Mnogość, od której huczy w ...

  Mnogość, od której huczy w powietrzu. Ziemia jest planetą owadów. Na każdego człowieka przypada ich prawie półtora miliarda. Stanowią co najmniej 80 procent wszystkich opisanych gatunków zwierząt. Charakterystyczne, delikatne struktury często uważa się za przyczynę ich niezwykłego sukcesu. Owady to jedyne bezkręgowce ze skrzydłami. Dzięki umiejętności lotu wiele z nich może poszerzać horyzonty, kolonizować nowe terytoria lub szybciej uciec przed zagrożeniem. W sztuce przetrwania owady wiodą prym. Przedstawiciele tej gromady żyją na ziemi od setek milionów lat. Niektóre pojawiły się przed dinozaurami. Te małe zwierzęta mają wielką moc. Nie zdołały podbić jedynie środowisk wokół aktywnych wulkanów oraz obszarów ekstremalnie chłodnych. Bywają irytujące, ale bez nich ludzkość nie przetrwałaby. Zapylanie, dekompozycja, zwalczanie szkodników, pożywienie i eteryczne piękno. To zaledwie drobne przykłady, jak hojnie owady obdarowują nasz świat. Choć imponują różnorodnością, łączy je wspólna cecha - ciało złożone z trzech części. Pozbawione szkieletu wewnętrznego, należą do bezkręgowców. Nie jest to wielka niedogodność. Do tej grupy należy ponad 90 procent gatunków zwierząt. Koralowce, meduzy, małże, wszystkie są bezkręgowcami, tak jak i stawonogi.

 • 14:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 283 (s. 4, odc. 64) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 283 (s. 4, ep. 64)) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2014
  Sułtanka Fatma jest pogrążona w ...

  Sułtanka Fatma jest pogrążona w żałobie po stracie męża. W pałacu trwa uroczystość z okazji obrzezania księcia Murata. Huricihan widzi, jak Nurbanu spotyka się ze służącym Gazanferem i grozi jej. Podczas kłótni Nurbanu rani Huricihan, która traci przytomność. Sułtanka Hurrem rozkazuje wszcząć śledztwo.

 • 15:00 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:10 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 15:20 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 15:35 Gra słów. Krzyżówka - /657/ teleturniej, teleturniej, 2022
  Codzienny, od poniedziałku do piątku, ...

  Codzienny, od poniedziałku do piątku, teleturniej oparty na formule krzyżówki. Czworo uczestników zmierzy się ze sobą, by zdobyć tytuł finalisty dnia i uzyskać tym samym możliwość wzięcia udziału w finale tygodnia.

 • 16:05 Dziedzictwo - odc. 53 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ali i Kiraz jadą odebrać ...

  Ali i Kiraz jadą odebrać Osmana. Kiraz źle zapisuje adres i samochód grzęźnie w błocie. Ali nie ma wątpliwości, że Kiraz przyciąga pecha jak magnes. Ziya ma ochotę na skrzydełka z grilla w sosie według przepisu Arifa. Seher korzysta ze wskazówek Yamana i przygotowuje sos. Zuhal korzysta z okazji i dolewa do sosu kilka kropli chemikaliów, w nadziei, że to skompromituje Seher. Podczas kolacji okazuje się jednak, że Seher niezadowolona z pierwszej wersji sosu, przygotowała skrzydełka od początku. Wszyscy są pod wrażeniem jej talentu kulinarnego. Alemu i Kiraz wreszcie udaje się wydobyć z błota i odbierają Osmana. Ali przeprasza stryja za swoje zachowanie. Pod nieobecność Begum, Kiraz odbiera telefon od jej matki. Przekonana, że rozmawia z córką, kobieta opowiada o prezentach ślubnych, które kupiła dla Begum i Alego we Włoszech. Kiraz jest zdezorientowana. Nie może uwierzyć, że Begum zmyśliła chorobę matki, żeby poślubić Alego. Ta szantażuje Kiraz, że odbierze sobie życie, jeśli powie Alemu prawdę. Zuhal poniża Seher. Yaman, który jest świadkiem tej sceny, surowo ją karci. Ma również pretensję do Seher, że pozwala sobą pomiatać.

 • 17:00 Teleexpress , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:15 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 17:20 Jaka to melodia? - odc. 5012 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
 • 18:00 Ranczo s.II - odc. 17 (seria II, odc. 4) serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2006
  W Wilkowyjach szykuje się pierwsza ...

  W Wilkowyjach szykuje się pierwsza od lat wizyta biskupa. Co prawda, kościelny hierarcha przybywa incognito, ale i tak parafia powinna się godnie zaprezentować. Nawet wójt jest gotów przeznaczyć z tej okazji specjalne środki na przygotowanie gminy do takich odwiedzin. Decyduje też o przyznaniu biskupowi dyskretnej ochrony w osobie policjanta po cywilnemu. Biskup, w przeszłości inwigilowany przez lepiej wyszkolonych funkcjonariuszy, łatwo demaskuje "ochronę". Czerepach podsuwa wójtowi pomysł sporządzenia rejestru wykroczeń obywateli wobec gminy. Początkowo wójtowi idea ta bardzo się podoba. Zmienia jednak zdanie, kiedy okazuje się, że Czerepach gromadzi dowody także przeciw niemu.

 • 19:00 Jeden z dziesięciu - 9/131 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 19:30 Wiadomości , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:05 Pogoda , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:10 Sport , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 20:15 ALARM! magazyn, magazyn, 2023
 • 20:25 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2024: Mołdawia , sprawozdanie, 2023
 • 20:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2024: Mołdawia , sprawozdanie, 2023
 • 22:45 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2024: Mołdawia , sprawozdanie, 2023
 • 23:30 Chiny: tragedia Ujgurów (China: the Uighur tragedy / CHINE, LE DRAME OUIGHOUR) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2022
  Film dokumentalny o represjonowaniu przez ...

  Film dokumentalny o represjonowaniu przez chiński rząd ludności ujgurskiej w Xinjiang w Chinach. Politykę Chin można podsumować instrukcją wygłoszoną przez Xi Jinpinga podczas ściśle tajnego przemówienia w 2014 r. do chińskich urzędników: angażuj się w całkowitą walkę z terroryzmem, infiltracją i separatyzmem przy użyciu wszystkich narzędzi dyktatury i "absolutnie bez litości". Według szacunków niezależnych organizacji, chińskie władze zamknęły w ośrodkach ponad milion Ujgurek i Ujgurów oraz przedstawicieli innych mniejszości etnicznych z regionu Sinciang w północno - zachodniej części kraju. Według świadectw tych, którym udało się przeżyć, oraz ich rodzin na emigracji, więźniowie obozów są poddawani procesom wynaradawiania podczas zajęć edukacyjnych. Doświadczają także tortur, gwałtów, usuwania organów, przymusowej sterylizacji i pracy. Ten film, który łączy archiwa, zeznania ocalonych z obozów internowania oraz refleksje ekspertów chińskich i zagranicznych, szczegółowo opisuje fakty. Rzuca światło na zakres i wiele metod tego wymazywania narodu, które prawdopodobnie jest bezprecedensowe od czasów II wojny światowej. Region ujgurski jest laboratorium dla nowych technologii inwigilacji. Jeśli odniosą sukces, rząd wykorzystuje je w innych częściach Chin. Niektóre z nich są sprzedawane do krajów europejskich. Chińska technologia kontroli i nadzoru jest dziś zagrożeniem dla światowej demokracji.

 • 00:40 Magazyn śledczy Anity Gargas - / 278 / magazyn, magazyn, 2023
 • 01:15 Żądło (The Sting) komedia sensacyjna, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 1973
  W 1969 roku amerykański reżyser ...

  W 1969 roku amerykański reżyser George Roy Hill nakręcił głośny western "Buch Cassidy i Sundance Kid". Główne role powierzył hollywoodzkiemu gwiazdorowi Paulowi Newmanowi i stojącemu u progu wielkiej kariery, dwanaście lat młodszemu Robertowi Redfordowi. Wybór szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Dwaj przystojniacy stworzyli niezapomniane kreacje, przyczyniając się do ogromnego sukcesu filmu. Cztery lata później George Roy Hill ponownie zaprosił do współpracy sprawdzonych już aktorów, którzy i tym razem nie zawiedli pokładanych w nich nadziei. Stworzyli mistrzowski duet, który zachwycił publiczność i krytykę, o którym pisała cała prasa filmowa. Zagrali dwóch drobnych oszustów, którym w genialny sposób udaje się wystrychnąć na dudka najpotężniejszego gangstera, szefa podziemnego światka Chicago. Sprawnie zrealizowany filmy obfituje w niespodziewane zwroty akcji, brawurowe sceny, "a do majstersztyków należy partia pokera" - pisał jeden z recenzentów. Nagrodzone siedmioma Oscarami "Żądło" stało się jednym z największych przebojów kasowych lat 70. ubiegłego stulecia. Akademia przyznała statuetki za najlepszy film roku, reżyserię, scenariusz, scenografię, kostiumy, montaż i adaptację muzyczną.
  Ameryka lat 30. XX wieku. Chicago, miasto drobnych złodziejaszków, oszustów, cwaniaków i gangsterów. Johnny Hooker (Robert Redford) i Luther Coleman (Robert Earl Jones) pomyłkowo robią skok na kuriera samego Doyle Lonnegana (Robert Shaw). W odwecie ludzie rozwścieczonego gangstera zabijają Luthera. Johnny'emu udaje się ujść z życiem. Odnajduje przyjaciela zamordowanego, Henry'ego Gondorffa (Paul Newman) i nakłania go do zemsty. Dwaj spryciarze knują misterną intrygę, uwzględniając w swoim przebiegłym planie słabość Lonnegana do kart i gry na wyścigach. Najpierw Gondorff ogrywa gangstera w pokera. Tymczasem Johnny, udając, że zdradził kumpla, wkrada się w łaski Doyle'a. Przedstawia mu interesujący sposób na odzyskanie pieniędzy i jednocześnie zrujnowanie firmy bukmacherskiej, należącej rzekomo do Gondorffa. Stawką jest pół miliona dolarów. Kiedy w umówionym dniu Doyle Lonnegan zjawia się z walizką pełną dolarów, Johnny i Henry wprowadzają w życie swój chytry plan.

 • 03:30 Samotność w sieci cz. 1 film obyczajowy, film fabularny telewizyjny, 2006
  Gdy w 2001 r. ukazała ...  Gdy w 2001 r. ukazała się powieść Janusza L. Wiśniewskiego, sprzedano ją w ponad 400 tys. egzemplarzy
  i otaczano niemal kultem, zachwycając się nowatorskim pomysłem i formą. Miała być obrazem nowej
  rzeczywistości, coraz bardziej stechnicyzowanej i pociągającej za sobą zmiany także w dziedzinie obyczajowości,
  relacji międzyludzkich, uczuć. Nic zatem dziwnego, że podjęty przez znanego operatora, Witolda Adamka,
  zamysł jej przeniesienia na ekran wydawał się tyleż kuszący, co karkołomny. Kinową premierę
  "S@motności w sieci" przyjęto różnie, doceniono jednak urodę plastyczną filmu (co jest zasługą reżysera i operatora
  w jednej osobie), surowe, industrialne przestrzenie podkreślające nowoczesny klimat opowieści, minimalistyczną
  formę komunikowania się bohaterów i umiejętne wykorzystanie ciszy, będącej wyrazem samotności bohaterów,
  ich wyobcowania i tęsknoty, a także nadającej całości kontemplacyjny nastrój. Są też znakomici aktorzy, nawet
  w drobnych epizodach, a przede wszystkim Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra, którzy po raz pierwszy zagrali
  tu razem główne role.
  Ewa mieszka w Warszawie. Atrakcyjna blondynka pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych i jest żoną przystojnego
  architekta Marka. Oboje zajmują eleganckie mieszkanie w centrum miasta, obracają się w gronie podobnych im
  przedstawicieli zamożnej klasy średniej. Nie mają dzieci, bo nie chciał ich Marek. Ewa pragnie zajść w ciążę, ale
  próba kończy się, być może nie pierwszy raz, poronieniem. Małżonkowie coraz bardziej oddalają się od siebie,
  mają sobie coraz mniej do powiedzenia, chociaż Marek wydaje się tego nie dostrzegać.
  Podczas jednej z podróży służbowych Ewa mija na dworcu w Berlinie Jakuba, znanego polskiego genetyka
  pracującego w Niemczech, ale ich pociągi odjeżdżają w przeciwnych kierunkach i żadne z nich nie zapamiętuje
  osoby zauważonej przez szybę wagonu.
  Niebawem jednak los styka ich ze sobą ponownie: obojgu spodobał się bowiem ten sam obraz na internetowej
  aukcji. Ewa, coraz bardziej nieszczęśliwa w swoim związku, postanawia zwierzyć się nieznajomemu, ukrywającemu
  się pod internetowym pseudonimem eljot, ze stanu swoich uczuć. Świadomie wybiera obcą osobę, uważając, że
  ktoś taki, bez względu na to jak zareaguje na jej słowa, nie zdoła jej zranić.
  Jakub odpisuje tajemniczej korespondentce i tak zaczyna się ta znajomość. Odtąd oboje regularnie kontaktują
  się w sieci, poznają się coraz lepiej i stają się sobie coraz bliżsi. Odsłaniają przed sobą swoje słabości, pragnienia,
  swoją samotność i głód uczuć. Zarazem czują się bezpieczni, bo to znajomość na odległość, wciąż na swój sposób
  anonimowa, bez zobowiązań, a jednocześnie intrygująca, zagadkowa, kusząca wielką niewiadomą. W końcu jednak
  tęsknota i ciekawość biorą górę nad obawami i pragnieniem bezpieczeństwa. Ewa i Jakub postanawiają się spotkać
  w realu. Na miejsce spotkania wybierają Paryż.

  S@MOTNOŚĆ W SIECI (1)

  Film obyczajowy, 79 min, Polska 2006
  Reżyseria: Witold Adamek
  Scenariusz na podstawie powieści Janusza L. Wiśniewskiego: Witold Adamek, Janusz L. Wiśniewski
  Zdjęcia: Witold Adamek
  Muzyka: Ketil Bjornstad
  Aktorzy: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Szymon Bobrowski, Kinga Preis, Anna Dymna, Agnieszka
  Grochowska, Elżbieta Czyżewska, Jan Englert, Paweł Kukiz, Jacek Borcuch, Maja Ostaszewska i inni

 • 04:55 Notacje cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2023
 • 05:05 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv