TVP2 - Program TV na czwartek 02 maja 2024

 • 05:35 Footloose (Footloose) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 1984
  Reżyser "Footloose", Herbert Ross, to ...

  Reżyser "Footloose", Herbert Ross, to specjalista od musicali i filmów komediowych, twórca m.in. "Zagraj to jeszcze raz", "Zabawnej dziewczyny", "Punktu zwrotnego" (nominacja do Oscara), "Grosza z nieba", "Dziewczyny na pożegnanie", "Żegnaj, Chips", "Promiennych chłopców", "Raju na ziemi". Filmowe piosenki "I'm free" oraz tutułową "Footloose", która stała się światowym szlagierem, napisał i wykonał Kenny Loggins, znany amerykański muzyk, kilkakrotny zdobywca prestiżowej nagrody Grammy. Krytyka dopatrywała się w "Footloose" wpływów "Sławy", "Flashdance", "Gorączki sobotniej nocy" oraz "Buntownika bez powodu" z legendarnym Jamesem Deanem. Główną rolę reżyser powierzył młodemu utalentowanemu aktorowi Kevinowi Baconowi. Trudno sobie wyobrazić, by we współczesnym świecie istniało miasteczko, gdzie muzyka i taniec są nielegalne. Tymczasem w niewielkim Bomont pastor Shaw Moore (John Lithgow) potępia z ambony wszelkie potańcówki, a także domaga się usunięcia ze szkolnej biblioteki niemoralnych książek. Duchowny zręcznie manipuluje swymi wiernymi, którzy przestrzegają jego zakazów i nakazów. Sytuacja się zmienia, kiedy do miasteczka, do krewnych wraz z matką przeprowadza się z Chicago Ren MacCormack (Kevin Bacon), kiedy ojciec opuścił rodzinę. Chłopak dowiaduje się o szokujących przepisach obowiązujących w mieście i postanawia temu zaradzić. Zakaz słuchania muzyki i organizowania potańcówek wprowadzono przed laty, kiedy w Bomont doszło do tragedii. Kilku nastolatków wracających z zabawy uległo śmiertelnemu wypadkowi samochodowemu. Wśród ofiar był syn kaznodziei Moore'a, Bobby. Od tej pory pastor bardzo się zmienił. Tymczasem Ren od samego początku wzbudza w miasteczku zainteresowanie. Dorośli uważają go za buntownika, rówieśnicy obserwują z zaciekawieniem. Nowy zaprzyjaźnia się z Ariel (Lori Singer), córką pastora. Podoba mu się bardzo, ale dziewczyna ma już chłopaka. Zazdrosny Chuck wyzywa rywala na pojedynek, by udowodnić swoją wyższość. Mają zmierzyć się na traktorach, jadąc naprzeciwko siebie. Ren staje się bohaterem, szkolni koledzy uznają go za jednego z nich. Zdobywa też serce Ariel, która zrywa ze swym chłopakiem. Największym przyjacielem Rena jest Willard, niezdarny osiłek, którego uczy dyskotekowych tańców. Za jego namową oraz innych kolegów występuje do Rady Miejskiej o zezwolenie na zorganizowanie zabawy. Decyzja jest odmowna, ale chłopak nie daje za wygraną. Postanawia urządzić potańcówkę poza granicami Bomont.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 12:10 Legalna blondynka 2 (Legally Blonde 2: Red, White and Blonde) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2003
  Po sukcesie kasowym "Legalnej blondynki" ...

  Po sukcesie kasowym "Legalnej blondynki" aktorka Reese Whiterspoon powróciła dwa lata później na ekrany w opowieści o dalszych losach Elle Woods - uwielbiającej różowy kolor panienki z zamożnego domu, która - wbrew swoim wcześniejszym zainteresowaniom i umiejętnościom - postanowiła studiować prawo na Harvardzie w nadziei, że w ten sposób odzyska uczucie chłopaka. W miłości ułożyło się inaczej niż planowała, ale za to - ku zaskoczeniu własnemu i otoczenia - okazała się całkiem dobrą studentką, choć dość niekonwencjonalną. W "Legalnej blondynce 2" Elle właśnie uzyskała dyplom na Harvardzie i rozpoczęła pracę w renomowanej kancelarii adwokackiej w Bostonie. Dziewczyna szykuje się do ślubu z Emmettem Richmondem. Aby ceremonia była w pełni udana, Elle wynajmuje prywatnego detektywa, który ma odszukać matkę jej ukochanego pieska Bruisera rasy Chihuahua. Detektyw odkrywa, że nieszczęsna suczka jest wykorzystywana przez pewne laboratorium chemiczne do testowania na niej nowych produktów. Oburzona dziewczyna zamierza pozwać firmę za znęcanie się nad zwierzętami, ale dowiaduje się, że laboratorium kosmetyczne i kancelaria, w której Elle pracuje, należą do tego samego koncernu. Nie chcąc mieć nic wspólnego z tą firmą, Elle odchodzi z pracy. Bezrobotna dziewczyna, ale z dyplomem Harvardu w kieszeni, udaje się do Waszyngtonu, gdzie zostaje zatrudniona w biurze kongresmenki Rudd. W jej i swoim imieniu prowadzi krucjatę przeciwko znęcaniu się nad zwierzętami, a zwieńczeniem jej starań ma być wprowadzenie ustawy zakazującej testów na zwierzętach. Przekonuje się, jak cyniczne i dwulicowe jest środowisko polityków, ale jednocześnie zyskuje przyjaciela, którym jest Sidney Post z obsługi hotelowej. Staje się on jej powiernikiem i doradcą. Z jego pomocą Elle zaczyna pisać tekst ustawy. Stara się też pozyskać jak najwięcej zwolenników nowego prawa. Kiedy wydaje się, że nic już nie przeszkodzi w przyjęciu ustawy, Rudd niespodziewanie głosuje przeciwko, będąc pod wpływem nacisków anonimowego "sponsora". Rozczarowana jej postawą Elle, nie zamierza rezygnować z dalszej walki.

 • 14:00 Familiada - odc. 2885 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1694 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Postaw na milion s.XXVIII - odc. 337 teleturniej, teleturniej, 2024
  "Postaw na milion" to teleturniej ...

  "Postaw na milion" to teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz jak miesza się wiedza, ryzyko i wielki pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 36 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
  Tak to leciało! - najbardziej ...

  Tak to leciało! - najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. W kolejnej edycji zawodnikom akompaniuje zespół muzyczny Marcina Urbana. Show prowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra.

 • 17:15 Ptaszek na uwięzi (Bird on a Wire) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 1989
  Wzięta prawniczka Marianne Graves (Goldie ...


  Wzięta prawniczka Marianne Graves (Goldie Hawn) podróżuje służbowo samochodem do Detroit. W pracowniku stacji benzynowej rozpoznaje dawnego narzeczonego, Ricka Jarmina (Mel Gibson), który - jak sądziła - zginął przed laty w katastrofie lotniczej. Ten wypiera się jednak znajomości z nią, sugerując, że musiała go z kimś pomylić. Okazuje się, że przed 15 laty Jarmin wydał policji gangsterów i podlega stałej inwigilacji FBI w ramach ochrony świadków. Ciągłe zmiany nazwiska i adresu mają być zabezpieczeniem przed grążącymi zemstą przestępcami. Kiedy z więzienia wychodzi na wolność Eugene Sorenson, wraz ze swym partnerem Albertem Diggsem ma zlikwidować Jarmina. Jego miejsce pobytu zdradza skorumpowany agent FBI, Joe Weyburn. Świadkiem porachunków gangsterów jest Marianne Graves, która ratuje przyjaciela. W strzelaninie, jaka wywiązała się na stacji benzynowej, ginie szef Jarmina. Rick razem z przyjaciółką ukrywa się w hotelu. Tymczasem policja ściga go za morderstwo. Marianne mimo woli zostaje wplątana w porachunki gangsterskie i również jest poszukiwana. Rozpoczyna się ich dramatyczna ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości.
  Akcja "Ptaszka na uwięzi" Johna Badhama ("Gorączka sobotniej nocy", "Gry wojenne", Błękitny grom","Drakula") rozgrywa się w zawrotnym tempie, na film składa się mnóstwo brawurowych pościgów samochodów i spektakularnych scen. Bohaterowie ścigani przez gangsterów trafiają nawet do zoo, gdzie wśród jadowitych węży, tygrysów, aligatorów, lwów i innych dzikich zwierząt przeżywają naprawdę niebezpieczne przygody. Zdjęcia kręcone były w Kanadzie, m. in. w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Część scen zrealizowano w Waszyngtonie. W studiu filmowym w Vancouver zrekonstruowano wspaniałe egzotyczne zoo z wymodelowanymi w gipsie skałami, wijącymi się stromo ścieżkami, krętymi potężnymi schodami. Wielu specjalistów pracowało nad stworzeniem tysięcy roślin oraz ogromnych drzew lasu tropikalnego. W filmie "zagrało" sześć tygrysów, jedna lwica, trzy jaguary, sześć szympansów, cztery aligatory, potężny pyton oraz 25 różnych gatunków papug, a także jedyny w świecie pawian specjalnie trenowany do występów przed kamerami. Pracę ze zwierzętami nadzorował znakomity treser Monty Cox, który użyczył na potrzeby filmu kilka własnych podopiecznych.

 • 19:10 Przepis dnia s.VIII - odc. (64) , kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  "Przepis dnia" to sprawdzone receptury ...

  "Przepis dnia" to sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W każdym odcinku szefowa kuchni Jola Kleser przygotowuje jedną potrawę krok po kroku. Pokazuje, jak oszczędzić czas w kuchni i jak efektownie zaprezentować danie. Dzieli się swoim doświadczeniem i sekretami, które pomogą widzom osiągnąć kulinarny sukces.
  W dzisiejszym odcinku przedstawi przepis na gołąbki z wieprzowiną i pęczakiem w sosie grzybowym.

 • 19:25 Barwy szczęścia - odc. 2993 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Witek wciąż marzy o własnym ...

  Witek wciąż marzy o własnym samochodzie, ale Marek twardo odmawia zakupu. Jest przekonany, że chłopak po czekającej go rozprawie straci prawo jazdy. W tym samym czasie Waleria - wspierana przez Basię - jedzie do Włocławka, by porozmawiać z Czesławem. Z kolei Justin znów pomaga Reginie w opiece nad Kamilem, na czym przyłapuje go Franek. Gdy strażak oznajmia później żonie, że znalazł kupca na jej klub, para zaczyna się kłócić. A Falkowski sugeruje, że ukochana chce zostać w Warszawie właśnie przez Justina.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2994 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Czesław zjawia się nagle o ...

  Czesław zjawia się nagle o poranku u Basi. Później jedzie z Walerią do Kasi, gotów opowiedzieć w końcu córce o swojej zmarłej żonie i spędzić z rodziną cały dzień. Między Olgą i Markiem dochodzi do napiętej sytuacji. Złoty ma łóżkowe problemy, ale wyraźnie nie chce o tym z ukochaną porozmawiać. Z kolei Vincenzo rozpieszcza Anię, kiedy ona zdecydowała się mu wybaczyć. Dziewczyna wciąż jednak nie umie zapomnieć, że zawiódł jej zaufanie. Nie cieszy się też przygotowaniami do ślubu. A gdy Bianca wyznaje, że na Sycylii doszło do zdrady i żąda, by rywalka zostawiła jej ukochanego w spokoju - Żabcia pocieszenia znów szuka u Sławki.

 • 20:50 Postaw na milion s.XXVIII - odc. 338 teleturniej, teleturniej, 2024
  "Postaw na milion" to teleturniej ...

  "Postaw na milion" to teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz jak miesza się wiedza, ryzyko i wielki pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 568 "Duchy przeszłości" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  568 Duchy przeszłościBritney dostaje prezent ...

  568 Duchy przeszłości

  Britney dostaje prezent od Sławka – przyjaciela z dzieciństwa, który postanowił przypomnieć jej o romantycznej obietnicy sprzed lat. Na dyżurze Julka trafia razem z Basią na kolizję, w której są poszkodowane dwie osoby, w tym dziewczyna ze stłuczeniem ręki. Kolejnym pacjentem ratowniczek zostaje mężczyzna, który cierpi na amnezję i silny ból głowy, a do tego ma problemy z oddychaniem. Gdy dzwoni na numer alarmowy, nie potrafi nawet powiedzieć, gdzie dokładnie się znajduje. Kiedy dziewczyny próbują go odszukać, okazuje się, że oba przypadki są ze sobą powiązane. Tymczasem zespół doktora Góry musi pomóc choremu, który ma objawy udaru cieplnego. Ratownicy próbują ocalić mężczyznę i sami wpadają w pułapkę. Zostają odcięci od świata. Artur znajduje jednak sprytny sposób na ucieczkę. Później zyskuje także szansę na zarobienie milionów.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:00 Erynie - Flegeton serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2022
  Wrocław 1946 rok. Popielski utracił ...

  Wrocław 1946 rok. Popielski utracił Lwów, siłę i zdrowie. Pożegnał się już z Jerzykiem, choć każde jego wspomnienie wywołuje potężny wstrząs. Wraz z grupą repatriantów, a właściwie ekspatriantów, jedzie do Wrocławia na Dolny Śląsk. Jednakże Urząd Bezpieczeństwa zatrzymuje pociąg w poszukiwaniu Edwarda. Edward ucieka, a Lodzia wpada w szpony UB. Szef "ubecji" to Placyd Brzozowski dawniej zanany jako Zygmunt Hanas. Hanas za wszelką cenę chce dopaść Popielskiego. NKWD wyznaczyło bowiem za głowę Łysego, jako byłego żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych, wysoką nagrodę. Lodzia, torturowana i zmuszana do wydania miejsca pobytu Popielskiego, nie poddaje się. Hanas bije ją dotkliwie i torturuje.
  Hanas wpada na pomysł zwabienia Popielskiego. Pozoruje sytuację, że oto wrócił gwałciciel ze Lwowa, czyli Gustaw Lewicki i to w dodatku łysy. Rozpoczyna się nagonka na łysych we Wrocławiu. Popielski w przebraniu księdza próbuje rozwikłać zagadkę. Edward czuje, że Hanas tą sytuacją przywołał historię zgwałcenia swojej córki Elżuni we Lwowie. W historię znów zamieszany jest doktor Lewicki, gwałciciel córki Hansa. Po brawurowym śledztwie przeprowadzonym z dawnym znajomym, czyli Eberhardem Mockiem, potwór zostaje złapany. Eberhard Mock to dawny szef policji kryminalnej w Breslau. Edward zna go ze Lwowa z wspólnej sprawy Minotaura. Teraz Eberhard musi jednak uciekać z Polski, razem z falą niemieckich uchodźców. Edward postanawia wymienić Lewickiego na Lodzię, Mock wietrzy podstęp, jednak Edward nie ma nic do stracenia.
  Popielski przekazuje Lewickiego w ręce Zygmunta Hanasa, który we Wrocławiu pełni funkcję szefa UB, tylko że tu, na ziemiach odzyskanych. Brzozowski jest zaskoczony, bo okazuje się, że całe porwanie było sfingowane i nie miał pojęcia o istnieniu Lewickiego. Musi wybierać, czy dopaść gwałciciela swojej córki, czy schwytać Edwarda i przysłużyć się władzy ludowej. Jednakże Placyd Brzozowski nadal jest tym samym Hanasem, dlatego wybiera Lewickiego, a Popielskiemu daje gwarancję bezpieczeństwa we Wrocławiu i uwalania z więzienia Lodzię.

 • 23:50 Hala odlotów - /7/ talk-show, dysk./wywiad/debata, 2024
  Program z udziałem zaproszonych gości ...

  Program z udziałem zaproszonych gości - artystów, twórców, naukowców i ekspertów, poruszający bieżące zagadnienia, kulturalne i społeczne

 • 00:55 Moonraker (Moonraker) film sensacyjny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,USA,Wielka Brytania 1979
  Jedenasty film z "bondowskiego" cyklu, ...

  Jedenasty film z "bondowskiego" cyklu, wyróżniony w 1979 r. nominacją do Oscara za efekty specjalne i uchodzący za jeden z najbardziej spektakularnych. Charakterystyczne dla wszystkich filmów z tej serii bogactwo wymyślnych gadżetów ustępuje tutaj rozmachowi dekoracji i szczególnie widowiskowym efektom specjalnym. Nic zatem dziwnego, że budżet "Moonrakera" dwukrotnie przewyższył koszty realizacji poprzedniego "bonda" - "Szpiega, który mnie kochał", ale - podobnie jak on - zdobył w rodzimej Wielkiej Brytanii miano najbardziej kasowego filmu roku. Orbitalną stację kosmiczną, w której rozgrywają się niektóre sceny filmu, wzorowano na scenografii do "Odysei kosmicznej 2001" Stanleya Kubricka. Wahadłowiec Moonraker, przekazany Brytyjczykom przez Amerykanów, znika bez śladu w przestrzeni kosmicznej podczas próbnego lotu. James Bond otrzymuje zadanie zbadania tej tajemniczej sprawy. Odkrywa, że statek kosmiczny zagarnęła tajna organizacja, na której czele stoi szalony miliarder Hugo Drax. Bond udaje się do jego siedziby w Kalifornii w celu zdobycia informacji i tylko cudem uchodzi stamtąd cało. Zdobywa jednak plany tajemniczej kapsułykosmicznej. Jej produkcją zajmuje się tajne laboratorium w Wenecji. Z weneckiego laboratorium Bond wykrada fiolkę z nieznaną, bardzo toksyczną substancją. Identyczne pracownicy laboratorium umieszczają w kosmicznych kapsułach. Choć ludzie Draxa nieustannie depczą mu po piętach, usiłując go zlikwidować, superagent cało dociera do Rio de Janeiro. Tam czeka już na niego odwieczny wróg o wdzięcznym przezwisku Szczęki (w tej roli potężny, mierzący 218 cm wzrostu, Richard Kiel, który występował już wcześniej w "Szpiegu, który mnie kochał"). Bond spotyka w Rio także Holly Goodhead, piękną agentkę CIA, poznaną u Draxa, która niebawem zostaje porwana przez jego ludzi. Uciekając przed Szczękami, agent 007 trafia do "zielonego piekła" - amazońskiej dżungli, ale i tam dopada go miliarder - szaleniec. Wyjawia mu wreszcie przeznaczenie dziwnych kapsuł wypełnionych śmiercionośną substancją, szykując go na straszną śmierć wraz z Holly. • 03:10 Superprodukcja komedia, film fabularny kinowy, 2002
  Błyskotliwa, udana warsztatowo i świetnie ...


  Błyskotliwa, udana warsztatowo i świetnie zagrana komedia krajowego speca w tym gatunku - Juliusza Machulskiego. Twórca "Kilera" i "Seksmisji" tym razem za cel swoich żartów obrał doskonale mu znane środowisko filmowe: producentów, reżyserów, scenarzystów, aktorów i krytyków filmowych. Jak zwykle u Machulskiego, nie brak tu też aluzji do słynnych dzieł innych twórców, a odgadywanie tych tropów to dodatkowa atrakcja i zabawa dla widzów. Yanek Drzazga jest znanym z bezkompromisowości krytykiem filmowym. Z wyróżnieniem skończył filmoznawstwo i dwa razy bezskutecznie zdawał do szkoły filmowej. Pisuje recenzje do gazet, udziela wywiadów w telewizji, mieszając z błotem wytwory polskiego kina. Przy każdej swojej recenzji stawia punktujące gwiazdki, od których liczby zależy samopoczucie i pozycja danego twórcy w branży. Właśnie dość okrutnie obszedł się z twórcą trylogii "Dziadostwo" - "K...stwo" - "Świństwo". Co prawda, liczbę gwiazdek ustala w dość specyficzny sposób, korzystając poniekąd z pomocy swojej mamy serwującej zapracowanemu synkowi jego ulubiony budyń, ale to już zupełnie inna sprawa. Yankiem Drzazgą zaczyna się interesować robiący podejrzane interesy biznesmen z Anina Jędrzej Koniecpolski. Jego ukochana Donata Fiok marzy o karierze aktorskiej, Jędrzej chciałby spełnić to marzenie i wylansować Donatkę. Składa więc Yankowi propozycję nie do odrzucenia: ma napisać scenariusz filmu, w którym Donata zagrałaby główną rolę. Biznesmen płaci hojnie, ale domaga się arcydzieła. A Drzazga, który tak skrupulatnie wytykał błędy innym, na pewno potrafi takie stworzyć. Yanek wpada w panikę. Zdaje sobie sprawę, że krytykować to jedno, a napisać odpowiedni materiał to zupełnie inna sprawa. Choć bardzo się stara, Koniecpolski odrzuca kolejne wersje jego scenariusza. Zdesperowany recenzent zwraca się więc o pomoc do młodszej koleżanki z redakcji, Marysi Melskiej. Teraz w niej cała nadzieja. Biznesmen zaczyna bowiem tracić cierpliwość, zwłaszcza że po drodze pojawiają się wciąż nowe problemy: z wyborem reżysera, ekspresowym nauczeniem Donaty sztuki aktorskiej, a nawet znalezieniem chwytliwego tytułu. Yanek dopiero teraz poznaje kulisy filmowego światka, o którym do tej pory z takim "znawstwem" pisał.

 • 05:00 Rodzinka.pl s.XI - odc. 217 "Emocjonalne zombie" sezon 11 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2017
  Tomek kryje brata przed Paulą, ...

  Tomek kryje brata przed Paulą, chłopcy wymyślają wiarygodne alibi. Zosia wytyka Markowi jego wiek. Po wspólnej kolacji Viola sugeruje Natalii, że Ludwik ją zdradza. Boska martwi się, że po wyprowadzce chłopców nie będzie miała o czym rozmawiać z mężem.

 • 05:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv