TVP2 - Program TV na czwartek 04 kwietnia 2024

 • 05:10 M jak miłość - odc. 1548 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Iza wraca do wydawnictwa po ...

  Iza wraca do wydawnictwa po swoje rzeczy i odkrywa, że firma wciąż działa, a jej nowym właścicielem został Michał. Wcześniej Chodakowska próbuje pomóc Amelce, przyjaciółce Szymka. Po spotkaniu z matką małej domyśla się, że w rodzinie dochodzi do aktów przemocy. Ojciec dziewczynki wybucha nagle agresją i zaczyna grozić Izie. Tymczasem Olek wchodzi w pracy w konflikt z jednym z kolegów, Arkiem Karnowskim. Odkrywa też, że ktoś znowu szkaluje go w Internecie. Gdy Aneta wspomina Olewiczowi o problemach męża, ten obiecuje zająć się sprawą.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze" - Wybory Samorządowe 2024 Kolejność audycji i przyznany czas:
  1. KW Prawo i Sprawiedliwość - 2'34"
  2. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy - 2'34"
  3. KKW Koalicja Obywatelska - 2'34"
  4. KKW Lewica - 2'34"
  5. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni - 2'34"
  6. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy"- 2'14"

 • 06:25 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce.
  Każdy odcinek - to inne schorzenie. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem i co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. W każdym odcinku wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy prezentują dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy prezentują również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie a będące światowymi odkryciami naukowymi.

  Uzależnienie jest chorobą mózgu, która niszczy cały organizm. W Polsce pojawiła się nowa plaga: jednorazowe, smakowe e - papierosy. Według najnowszych badań, słodkie i owocowe smaki e - papierosów przyciągają coraz częściej dzieci i młodzież do ich spróbowania. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miały styczności z tym nałogiem. Tymczasem pojawiają się już badania, które wskazują, że e - papierosy mają negatywny wpływ na zdrowie człowieka, a w szczególności na układ oddechowy i immunologiczny oraz sposób działania niektórych obszarów mózgu. Szacuje się, że ryzyko uzależnienia jest większe wśród użytkowników e - papierosów, a nałóg nikotynowy nabyty w młodym wieku zwiększa ryzyko pozostania palaczem na resztę życia. U młodych osób łatwiej bowiem dochodzi do rozwoju uzależnienia. Palący nastolatek staje się więc przeważnie palącym dorosłym.
  Prowadzenie: Małgorzata Wiśniewska

 • 06:55 Na sygnale - odc. 552 "Super tata" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  552 Supertata Britney i Alek ...

  552 Supertata

  Britney i Alek poznają nową lekarkę z SOR-u - Wandę Lisicką – która od razu zaczyna z Klisem flirtować. Nowy postanawia skontaktować się z Rafałem Kosowiczem. Był dla niego dawcą szpiku, a ten ukrył w podarowanej mu książce list, gdzie zamieścił swoje nazwisko i numer telefonu. Po reakcji swojej matki, Gabriel domyśla się, że biorca może być jego bratem. A gdy odwiedza chłopaka w szpitalu, spotyka także jego ojca - Jana Kosowicza. Tymczasem na dyżurze zespół Benia musi pomóc kobiecie, która spadła z parapetu i uderzyła się w głowę. A chwilę później dochodzi do wypadku, przez który pasierb rannej wypada przez okno i sam zostaje pacjentem doktor Reiter. Ekipa doktora Góry trafia na siedmiolatka z zapaleniem płuc. Aby chłopiec nie bał się badania, ratownicy przemieniają się w drużynę superbohaterów. A gdy stan malca się pogarsza, odkrywają, że chory mógł połknąć coś niebezpiecznego.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 "A wy tak się módlcie: Ojcze nasz" , film dokumentalny, 2024
  Dlaczego Modlitwa Pańska jest wyjątkowa ...

  Dlaczego Modlitwa Pańska jest wyjątkowa i niepowtarzalna? Dlaczego jest tak popularna? Przypisuje się ją Jezusowi Chrystusowi, który podyktował ją apostołom. Ewangelia Mateusza przytacza ją w całości, a wg Ewangelii Łukasza w skróconej formie. Obecnie istnieje ponad 1600 jej tłumaczeń na różne języki i dialekty świata. Myśliciele nazywali ją streszczeniem całej ewangelii, zwracali uwagę na jej wspólnotowy charakter, uważali za najdoskonalszą z modlitw. Jan Kalwin był zdania, że wyznacza standardy dla wszystkich innych modlitw. W filmie nie tylko dowiemy się, jak jest interpretowana współcześnie w różnych wyznaniach, ale przede wszystkim, jakie ma przesłanie, znaczenie i strukturę.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bogusia szykuje dla nowożeńców uroczyste ...

  Bogusia szykuje dla nowożeńców uroczyste śniadanie, żegnając się w ten sposób z młodymi przed powrotem do więzienia. W pracy Beata odkrywa, że Gabi i Dorota nie zrezygnowały z obecności na ślubie przez chorobę, tylko przez dramat, który przeżyła Kujawiak. Okazuje się, że nauczycielka o mało nie padła ofiarą gwałtu, zaatakowana po wieczorze panieńskim przez taksówkarza. Tymczasem Giuliana postanawia zostać w Polsce dwa tygodnie dłużej, z czego Ania wcale się nie cieszy. Ostatecznie matka Vincenzo zgadza się jednak polecieć na Sycylię razem z synem. A gdy jej ukochany wyjeżdża, Ania świętuje zaręczyny ze Sławką. W tym samym czasie Kasia i Łukasz - po sprzedaży domu i spłacie długów - zgodnie postanawiają odłożyć resztę pieniędzy dla dzieci. A później Mariusz namawia Sadowską na wspólną kolację.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1665 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 315 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Casilda rozpoznaje na zdjęciu w ...

  Casilda rozpoznaje na zdjęciu w gazecie doktora Malię, który jest poszukiwany za liczne oszustwa. Zawiadamia don Maximiliana i razem z Martinem ratują Rosinę z rąk fałszywego lekarza. Mauro pragnie zbliżyć się do Teresy, lecz z powodu pewnych zobowiązań nie może. Cayetana planuje srogą zemstę.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 747 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:40 Audycje Komitetów Wyborczych , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze" - Wybory Samorządowe 2024 Kolejność audycji i przyznany czas:
  1. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy - 3'24"
  2. KKW Koalicja Obywatelska - 3'24"
  3. KKW Lewica - 3'24"
  4. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni - 3'24".
  5. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy" - 2'58"
  6. KW Prawo i Sprawiedliwość - 3'24"

 • 15:00 Koło Fortuny - extra teleturniej, teleturniej, 2023
  Najciekawsze fragmenty z odcinków nowego ...

  Najciekawsze fragmenty z odcinków nowego sezonu Koła Fortuny.

 • 15:05 Górscy ratownicy - odc. 148 Czas, który pozostanie cz. 2 (Bergretter ep. Die Zeit, die bleibt teil 2) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2023
  Markus i Tobi rozpoczynają poszukiwania ...

  Markus i Tobi rozpoczynają poszukiwania Jule. Markus odkrywa, że jest ona śmiertelnie chora, a tabletki uśmierzające ból zostały w hotelu. Nagle znika też Sonja, siostra Jule, która wybrała się jej śladem. Obie siostry są ciężko ranne, w akcji ratunkowej liczy się każda chwila, gdyż w okolicy, gdzie się znalazły, schodzą kamienne lawiny. Leon, który pozostał pod opieką dziadka, wsiada na górski rower, by szukać mamy. Także jemu grozi ogromne niebezpieczeństwo.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1666 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2864 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 440 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Hilal i Yildiz ośmieszają publicznie ...

  Hilal i Yildiz ośmieszają publicznie Ender. Yildiz aranżuje zaręczyny, wyprowadzając Dogana z równowagi. Dogan każe Handan się wyprowadzić. Kumru ulega wypadkowi, poznaje przystojnego lekarza i ukrywa przed nim swoją tożsamość.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 748 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 346 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Don Ramona czeka operacja ratująca ...

  Don Ramona czeka operacja ratująca życie. Leandro zwleka z odwiedzinami w szpitalu. Juliana czuwa przy łóżku syna. Casilda uzmysławia sobie, że przyczyniła się do zamachu w kościele. Donia Rosina szykuje męża do trumny. Celia ostrzega Teresę przed Cayetaną.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2974 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bogusia szykuje dla nowożeńców uroczyste ...

  Bogusia szykuje dla nowożeńców uroczyste śniadanie, żegnając się w ten sposób z młodymi przed powrotem do więzienia. W pracy Beata odkrywa, że Gabi i Dorota nie zrezygnowały z obecności na ślubie przez chorobę, tylko przez dramat, który przeżyła Kujawiak. Okazuje się, że nauczycielka o mało nie padła ofiarą gwałtu, zaatakowana po wieczorze panieńskim przez taksówkarza. Tymczasem Giuliana postanawia zostać w Polsce dwa tygodnie dłużej, z czego Ania wcale się nie cieszy. Ostatecznie matka Vincenzo zgadza się jednak polecieć na Sycylię razem z synem. A gdy jej ukochany wyjeżdża, Ania świętuje zaręczyny ze Sławką. W tym samym czasie Kasia i Łukasz - po sprzedaży domu i spłacie długów - zgodnie postanawiają odłożyć resztę pieniędzy dla dzieci. A później Mariusz namawia Sadowską na wspólną kolację.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2975 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Kasia zdradza Bożenie, że idzie ...

  Kasia zdradza Bożenie, że idzie na kolację z Mariuszem. Później prosi Łukasza, by wieczorem zajął się Ksawerym. Sadowski nie jest zadowolony, ale pomaga żonie w ukryciu prawdy o spotkaniu przed ich synem. A u boku Mariusza, Kasia zapomina o problemach i postanawia cieszyć się chwilą. Krystyna nadal sprzecza się z mężem, uparcie odmawiając przyjmowania leków wspomagających pamięć. Ostatecznie ma problem z rozpoznaniem na ulicy Zdzisia. Za to Dorota wraca do pracy, ale po napadzie nadal jest kompletnie załamana. Tymczasem Klemens obiecuje pomoc Halinie, gdy ta odwiedza kancelarię, szukając Natalii. Później żona Omara wpada na Kujawiak. Gdy odkrywa, że to właśnie ona oskarżyła jej ukochanego o próbę gwałtu, między nimi dochodzi do konfrontacji.

 • 20:50 Postaw na milion s.XXVIII - odc. 334 teleturniej, teleturniej, 2024
  "Postaw na milion" to teleturniej ...

  "Postaw na milion" to teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz jak miesza się wiedza, ryzyko i wielki pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 553 "Alamo" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  553 „Alamo” Kuba wciąż nie ...

  553 „Alamo”

  Kuba wciąż nie rozumie, dlaczego Karolina z nim zerwała i próbuje poznać prawdę. Nowy wyznaje w końcu Rafałowi, że są braćmi. Przeżywa szok, gdy stan chłopaka nagle się pogarsza, a badania wykazują, że chory jest bliski śmierci. Tymczasem na dyżurze zespół doktora Góry jedzie do ciężko pobitego mężczyzny, którego w barze napadli pseudokibice. Gdy lekarz wspomina o wezwaniu policji, kibole zaczynają ratownikom grozić. Z kolei ekipa Piotra i Nowego musi pomóc młodej matce, która zemdlała po powrocie ze szpitala do domu, po porodzie. Udziela także pomocy jej mężowi, który przedawkował energetyki.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:00 Erynie - Lete serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2021
  Podczas spotkania w domu publicznym ...

  Podczas spotkania w domu publicznym na Balonowej z dziewczyną Anielką okazuje się, że jest ona tylko ucharakteryzowana na dziecko, a faktycznie jest starsza. Popielski prosi ją o informacje na temat innych klientów lubiących rozrywki z dziewczynkami. Zostawia swoje dane. W trakcie dalszego śledztwa Popielski otrzymuje informacje od doktora Pidhirnego, że morderca jest prawdopodobnie uczulony na kwiat zidentyfikowany na ciele Elżuni. Dzięki śledztwu Zaremby Edward trafia do kwiaciarni pani Bodnarowej, skąd pozyskuje informacje, że Jasminum zamawia niejaki hrabia Niezawitowski. Jednocześnie asystentka Ksenia informuje go o istniejącym zamienniku Jasminum - Stefanotisie, który nie raz wciskają nieświadomym klientom. Podaje też drugi adres, gdzie dostarczyła Stefanotis... - na ulicę Balonową. Edward postanawia sprawdzić najpierw trop właściwy, czyli Jasminum i hrabiego Niezawitowskiego. Podczas spotkania z Niezawitowskim Edward nabiera podejrzeń co do ekscentrycznego hrabiego, któremu nieobce są perwersyjne zabawy erotyczne. Wspólnie z gorylami Hanasa porywa Niezawitowskiego i poddaje go próbie głosu. Elżunia nie rozpoznaje jego głosu. Hanas brutalnie grozi Popielskiemu i więzionej Leokadii. Popielski sprawdza drugi trop, szuka uczulonych na te kwiaty w klinice doktora Artwińskiego, tam odkrywa, że Stefanotis ma składniki uczulające, a dane jednego z pacjentów - oficera austriackiej armii ze Lwowa - są zgodne z objawami poszukiwanego. Niestety, ktoś zatuszował nazwisko, pozostało tylko imię - Gustav. Próby zmuszenia Artwińskiego do ujawnienia danych spalają na panewce, jedyna uzyskana informacja to to, że był to lekarz. Telefon do Zaremby wyjaśnia sytuację. Zaremba podważył paryskie alibi doktora Gustawa Lewickiego. Popielski porywa Lewickiego i wspólnie z Hanasem przeprowadzają próbę ze Stefanotisem. Lewicki poci się, ale nie wykazuje innych objawów. Pomieszczenie jest duże, próba trwała za krótko, a Hanas jest narwany. Lewicki rzuca podejrzenie na Popielskiego i proponuje Hansowi próbę głosu z Popielskim. Ta, niestety dla Edwarda, wypada pozytywnie. Podczas brutalniej bójki z gorylami Hanasa Edward dostaje epilepsji i obok swojej ukochanej Lodzi staje się więźniem Hanasa. Koniec jest bliski. Nagle Elżbieta, przebywająca na piętrze willi Hanasa, podczas zabawy z guwernantką doznaje gwałtownego napadu przerażenia i rozpaczy. Hanas, szukając przyczyny, odnajduje w jej pokoju płytę z nagranym głosem Popielskiego. Nagranie pochodzi z domu publicznego na Balonowej. Odnajduje też czerwony balonik służący do uwarunkowania Elżbiety na wzór psa Pawłowa. Lewicki pocierał nim o szybę i jednocześnie puszczał głos Popielskiego. Skutkowało to tym, iż balonik wydawał nieprzyjemne piski wywołujące u Elżuni ból i kojarzył nieprzyjemne doznania z Edwardem. Hanas wypuszcza Leokadię i przeprasza Popielskiego. Wspólnie z Edwardem składają wizytę w domu publicznym na Balonowej. To tam Popielski spotkał Anielkę. Dowiadują się o nagrywaniu gości burdelu i współpracy z Lewickim. Leokadia wraca do domu, Edward również, niestety Lewicki ucieka.

 • 23:50 Hala odlotów - /3/ talk-show, dysk./wywiad/debata, 2024
  Program z udziałem zaproszonych gości ...

  Program z udziałem zaproszonych gości - artystów, twórców, naukowców i ekspertów, poruszający bieżące zagadnienia, kulturalne i społeczne.

 • 00:50 Legend (Legend) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,USA,Wielka Brytania 2015
  Biograficzny dramat z rewelacyjną kreacją ...


  Biograficzny dramat z rewelacyjną kreacją Toma Hardy'ego, który wcielił się w podwójną rolę braci Krayów, najsłynniejszego brytyjskiego duetu gangsterów pochodzących z East Endu. Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku przestępczego imperium stworzonego przez braci bliźniaków Rona i Reggie’go Krayów, którzy w burzliwych latach 60. XX wieku sterroryzowali cały wschodni Londyn. W walce o dominację i miejsce na samym szczycie przestępczej hierarchii byli bezlitośni i konsekwentni, a ich brutalność przeszła do legendy. W latach 60. były bokser Reggie Kray staje się ważną częścią kryminalnego podziemia Londynu. Brat bliźniak, Ron, który przebywa w szpitalu psychiatrycznym, zostaje wypisany przedwcześnie, dzięki jego podstępnym staraniom. Bracia łączą siły w budowaniu przestępczego imperium. Jedną z ich pierwszych spektakularnych akcji jest brutalne przejęcie kontroli nad nocnym klubem. Reggie nawiązuje romans z Frances, siostrą swego kierowcy, którą poślubia. Za poprzednie kryminalne sprawki trafia wkrótce do więzienia. Kiedy on przebywa za kratkami, niezrównoważony psychicznie Ron powoduje wiele problemów w klubie, nieomal doprowadzając do jego zamknięcia. W końcu Reggie wychodzi na wolność i znowu działają razem. Nawiązują kontakt z amerykańską mafią, co przynosi im władzę i fortunę. Rodzą się nowe problemy, dochodzi do morderstwa.


 • 03:05 Spis cudzołożnic komedia, film fabularny telewizyjny, 1994
  Debiut reżyserski Jerzego Stuhra. Scenariusz ...

  Debiut reżyserski Jerzego Stuhra. Scenariusz filmu został oparty na wydanej w roku 1992 powieści Jerzego Pilcha "Spis cudzołożnic. Proza podróżna". Na okładce książki widnieje napis: "Spis cudzołożnic" to groteskowa, pełna wyrafinowanej ironii relacja z jednego wieczoru i nocy w życiu bohatera, Gustawa, intelektualnego kabotyna, nieurzeczywistnionego artysty, grającego nieustannie przed sobą i ludźmi rolę pisarza - spadkobiercy najświetniejszych tradycji rodzimej i światowej literatury. Obaj - Pilch i Stuhr - od lat mieszkają w Krakowie. Gdy Stuhr kończył polonistykę, Pilch ją zaczynał. "Książka Pilcha zafascynowała mnie głównie przez typ bohatera. Przecież to ten sam facet, przybierający różnorodne pozy, często tragiczne, którego niosę przez moje teatralno-filmowe życie. Jest mi on szalenie bliski przez swą śmieszność i tragizm" - wyznał w jednym z wywiadów Jerzy Stuhr. Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie, w latach 70. Gustaw, pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego, ma oprowadzić po Krakowie szwedzkiego humanistę z tzw. wymiany naukowo - kulturalnej. Gość pragnie spędzić wieczór w damskim towarzystwie, Gustaw zaczyna więc wyszukiwać w notesie telefony do znajomych, przyjaciółek, dawnych kochanek, które mogłyby stać się towarzyszkami wieczornej wyprawy. Wędrując ulicami Krakowa, "zaliczając" kolejne bary, bohater zaczyna przypominać sobie dawne namiętności, marzenia, miłości. Stopniowo wyłania się obraz uczuciowej klęski Gustawa. Gość ze Szwecji również poddaje się tej atmosferze i także wspomina swój spis cudzołożnic.

 • 04:10 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv