TVP2 - Program TV na czwartek 11 kwietnia 2024

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1553 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Sonia obawia się, że Janek ...

  Sonia obawia się, że Janek został zamordowany podobnie jak świadek, którego ochraniał. Losem zaginionego policjanta interesuje się też tajemniczy mężczyzna, Max Gadowski. Tymczasem do Grabiny wraca niespodziewanie Ula, robiąc Marzence i Bartkowi sporą niespodziankę. Żak z Leonem wprowadzają w życie kolejny szalony pomysł i o mało nie puszczają siedliska z dymem.


 • 06:20 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce. Każdy odcinek dotyczy innego schorzenia. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem i co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. W każdym odcinku wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy przedstawiają dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy prezentują również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie, a będące światowymi odkryciami naukowymi.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 176 "Kwestia perspektywy" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Natalia pakuje prezenty dla dziecka ...

  Natalia pakuje prezenty dla dziecka Marysi. Do Boskich wpada Marek i wspominają zabawne historie z dzieciństwa chłopców. Kacper wieczorem zabiera się za sprzątanie łazienki, żeby coś załatwić z rodzicami.
  Ludwik uważa, że Kacper to nadal małe dziecko i Kacper pozwala mu tak myśleć.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 W kotle historii - Insurekcja warszawska. Szubienica, szewc i jakobiński stół magazyn, magazyn, 2023
  Miasto zawieszone między triumfalnymi zwycięstwami ...

  Miasto zawieszone między triumfalnymi zwycięstwami nad Rosją, starym porządkiem reprezentowanym przez biernego króla nieopuszczającego zamku, a prawdziwie rewolucyjnym wrzeniem. Szubienice na ulicach to warszawska odpowiedź na paryską gilotynę, a lud chce decydować sam. Insurekcja Warszawska, najbardziej spektakularne zwycięstwo Powstania Kościuszkowskiego, miała twarz szewca Jana Kilińskiego. Kuchnia rozpięta między starym a nowym porządkiem.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze ...

  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze zastanowił się nad zmianą szkoły i nie robił nic wbrew sobie. Ostatecznie chłopak ulega presji, jaką wywiera na nim Aldona i przenosi się do liceum. Humor poprawia mu spotkanie z Ewą i Witkiem. Poza tym Grzelak daje synowi w prezencie voucher na kurs fotografii, by nadal mógł spełniać swoje marzenia. Jaworski za to cieszy się, bo odkrywa, że Krystyna jednak przyjmuje suplementy diety na poprawienie pamięci. Do tego zaczęła rozwiązywać krzyżówki. Nie zna jednak powodu takiego zachowania żony. Ona jest przerażona, bo podejrzewa u siebie poważną chorobę. Tymczasem Grażyna zagląda do Madzi, szukając kolejnej kreacji i przy okazji wpada na Oliwkę. Zbrowskiej to spotkanie wcale nie cieszy.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1672 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 320 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Na Akacjowej wywiązuje się awantura ...

  Na Akacjowej wywiązuje się awantura w związku z artykułem w gazecie "Postęp", w którym jego autor identyfikuje postacie z książki Leonor "Służyć i milczeć". I na prośbę Leonor nie chce też zamieścić sprostowania, iż wszyscy bohaterowie powieści są fikcyjni. Państwo są wściekli, a służące postanawiają przyjąć na siebie wspólną odpowiedzialność. Trini pociesza Ramona w trudnych chwilach i wspólnie z Victorem decydują nic nie mówić Marii Luisie o przewinieniach jej umierającej matki.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 753 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 556 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  556 Tak naprawdę Doktor Góra ...

  556 Tak naprawdę

  Doktor Góra jedzie ze swoim zespołem oraz filmowcami do pacjentki, która może mieć problemy z sercem. Kobieta nie chce jednak pomocy ratowników, bo postanowiła odejść od męża i właśnie pakuje walizkę. Nagle okazuje się, że jej małżonek - który wcale nie wygląda na chorego - jest o krok od śmierci. Doktor Vick odpowiada z kolei na wezwanie do dziewczyny, która po powrocie z nocnego klubu zasnęła i nie daje się obudzić. W trakcie badania chora dostaje drgawek, a gdy w końcu odzyskuje przytomność, cierpi na amnezję. A Benio, po rozmowie z jej partnerem, stawia tak odważną diagnozę, że doktor Górska jest w szpitalu naprawdę zaskoczona. Poza pracą doktor Vick odkrywa, że Wanda nosi nazwisko Lisicka – i sam jest w szoku. Lisicki postanawia w końcu z kolegą szczerze porozmawiać.

 • 15:05 Górscy ratownicy - odc. 150 Za wszelką cenę cz. 2 (Bergretter ep. Um jeden Preis teil 2) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2023
  Markus zostaje sam w górach. ...

  Markus zostaje sam w górach. Jest ranny po wypadku. Nie ma łączności ze swoimi kolegami. Policja podejrzewa, że sprawy zniknięcia Sylvii i Markusa mają wspólny mianownik.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1673 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2869 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 445 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Caner towarzyszy Kumru w czasie ...

  Caner towarzyszy Kumru w czasie wizyty u psychologa. Yildiz przesadza z edycją zdjęć do mediów. Selim znajduje Kumru pracę. Yildiz proponuje Zeynep udawane poślubienie Engina. Yildiz odkrywa kolejny spisek Ender i Handan.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 754 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 352 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Martin opowiada Mauro o swoich ...

  Martin opowiada Mauro o swoich kontaktach z anarchistami. Teresa jest świadkiem utarczki między Ursulą i Fabianą. Ramón wraca ze szpitala. Rosina prosi Marię Luisę, by pomogła Leonor odzyskać radość życia. Juliana postanawia zapytać Leandra o jego dziwne zachowanie.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2979 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze ...

  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze zastanowił się nad zmianą szkoły i nie robił nic wbrew sobie. Ostatecznie chłopak ulega presji, jaką wywiera na nim Aldona i przenosi się do liceum. Humor poprawia mu spotkanie z Ewą i Witkiem. Poza tym Grzelak daje synowi w prezencie voucher na kurs fotografii, by nadal mógł spełniać swoje marzenia. Jaworski za to cieszy się, bo odkrywa, że Krystyna jednak przyjmuje suplementy diety na poprawienie pamięci. Do tego zaczęła rozwiązywać krzyżówki. Nie zna jednak powodu takiego zachowania żony. Ona jest przerażona, bo podejrzewa u siebie poważną chorobę. Tymczasem Grażyna zagląda do Madzi, szukając kolejnej kreacji i przy okazji wpada na Oliwkę. Zbrowskiej to spotkanie wcale nie cieszy.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2980 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona stresuje się przed pierwszym ...

  Aldona stresuje się przed pierwszym dniem Aleksa w nowej szkole. Chłopak od razu odkrywa, że w liceum wokół Ewy kręci się dwóch zainteresowanych nią kolegów: Jacek i Julek. A rywale zaskakują go, proponując wspólny biznes. Marcin tymczasem opowiada Renacie o śledztwie w sprawie próby gwałtu. Prowadzi je półoficjalnie, ryzykując własną karierę, bo reszta kolegów jest przekonana o winie Omara. Załamana Halina uparcie odwiedza policję, próbując walczyć o zwolnienie męża z aresztu. Grażyna kolejny raz zagląda do Madzi i tym razem szykuje się na randkę. Kobieta czuje się naprawdę urażona, gdy Tomasz sugeruje później, że zbliżyła się do dziewczyny, by namieszać w jego związku z Oliwką. Po udanej randce Grażyna wsiada do auta, które prowadzi Adamski, a ten częstuje ją wodą z rozpuszczoną pigułką gwałtu.

 • 20:50 Postaw na milion s.XXVIII - odc. 335 teleturniej, teleturniej, 2024
  "Postaw na milion" to teleturniej ...

  "Postaw na milion" to teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz jak miesza się wiedza, ryzyko i wielki pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 557 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  557 Ciąg dalszy ponownie nastąpi ...

  557 Ciąg dalszy ponownie nastąpi

  Nowy odwiedza w szpitalu Rafała, który nadal walczy o życie. Kilka godzin później Gabriel decyduje się w końcu na szczerą rozmowę ze swoim ojcem – Janem. Alek wyznaje Britney, że wcale nie jest z Roksaną szczęśliwy, bo dziewczyna jest wyjątkowo zaborcza. Błaga przyjaciółkę o pomoc. A w pracy – razem z Kubą – Klis popełnia niebezpieczny błąd. Ratownicy mają odwieźć do domu jednego z pacjentów szpitala, ale zostają oszukani i zabierają do karetki niewłaściwego chorego. Gdy ich pomyłka wychodzi na jaw, stan mężczyzny gwałtownie się pogarsza. Tymczasem zespół doktora Góry jedzie do znanej już ratownikom wróżki Saniry, która nagle zaczęła się dziwnie zachowywać podczas seansu z klientem. Pacjentka kolejny raz przepowiada Britney, że wyjdzie za mąż za przyjaciela.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:00 Erynie - Alekto serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2021
  Lwów w przededniu wybuchu II ...

  Lwów w przededniu wybuchu II wojny światowej. Napięcie z powodu zbliżającej się zagłady udziela się mieszkańcom. Na tyłach żydowskiej apteki zostaje zamordowane dziecko, Henio Pytka. Zwłoki odnajduje Zaremba. W mieście ujawniają się nastroje antysemickie. Popielski po traumie poprzedniej sprawy i zagrożeniu rodziny chce odejść z policji. Po namowach Kocowskiego oraz gwarancji bezpieczeństwa dla rodziny zgadza się ponownie poprowadzić sprawę. Wspólnie z Mosze Kiaczałesem, żydowskim królem podziemia, próbują odnaleźć zabójcę, który jest cały czas o krok przed nimi. W toku dalszego śledztwa pojawia się Walery Pytka, dziadek Henia; podaje Zarembie listę osób mających styczność z Heniem. Wśród nazwisk jest Anatol Małecki. Walery i Popielski wpadają do Tolka, po krótkiej walce obezwładniają go. W domu znajdują mnóstwo dowodów poszlakowych, że Małecki jest zboczeńcem. Jednakże do sprawy włącza się Kiczałes, zamiast pomagać, ogłusza Edwarda i przekazuje Małeckiego Kocowskiemu. Kiczełes przychodzi do mieszkania Edwarda, kaja się i ofiarowuje Popielskiemu trzy życzenia - in blanco. Małecki zostaje uznany za niepoczytalnego i trafia - zamiast do więzienia - do szpitala psychiatrycznego na Kulparkowie. Popielski i Walery Pytka, dzięki Kiczałesowi, dostają się do szpitala i pozorują samobójstwo Małeckiego. Edwarda gnębią wyrzuty sumienia. Coś nie pozwala mu uwierzyć, że to Małecki był tym, kogo szukał. Postanawia wywołać u siebie wizję epileptyczną, która zawsze oprócz wielkiego bólu przynosiła mu jakieś wskazówki. W przerażającej wizji widzi Lodzię, to znak, że sprawy mogą dotknąć jego rodziny.

 • 23:50 Hala odlotów - /4/ talk-show, dysk./wywiad/debata, 2024
  Program z udziałem zaproszonych gości ...

  Program z udziałem zaproszonych gości - artystów, twórców, naukowców i ekspertów, poruszający bieżące zagadnienia, kulturalne i społeczne.

 • 00:55 Dorwać Wattsa (Jue Di Tao Wang (Skiptrace)) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.Chiny,Hongkong,USA 2016
  Klasyczne kino akcji z wątkami ...

  Klasyczne kino akcji z wątkami komediowymi, spektakularnymi pościgami i ucieczkami i z udziałem Jackie Chana, gwiazdora gatunku. Tym razerm aktor zagrał detektywa z Hongkongu, Benniego Chana, prowadzącego nierówną walkę z gangiem chińskiego mafioza.
  Film otwiera scena w stoczni, gdzie w wybuchu bomby ginie zawodowy partner Benniego, policjant Yung. Tuż przed eksplozją Yung prosi Chana, by ten chronił jego córkę Samanthę. Od lat Bennie Chan i jego współpracownicy z policji, tropią biznesmena Victora Wonga, którego podejrzewają, że jest nieuchwytnym szefem mafii o przezwisku Matador. Podjęta przez nich jedna z akcji, kończy się jednak fatalnie. Szef policji Tang wpada w furię i wyrzuca Benniego ze służby. Tymczasem do Makau przybywa amerykański hazardzista Connor Watts, który musiał opuścić Stany. Connor trafia do kasyna Wonga, gdzie poznaje piękną Samanthę. Dziewczyna popada w kłopoty, zostaje uwikłana w rozgrywki ludzi Wonga i rosyjskiej mafii. W kasynie ginie niejaka Esther, a świadkiem morderstwa jest Connor. Bennie próbuje namierzyć Wattsa, ale ten zostaje uprowadzony przez rosyjskiego mafioza, który oskarża go o uwiedzenie córki. Chcąc nie chcąc Chan rusza za nim do Rosji, by jak najszybciej sprowadzić go do Honkongu, ale sytuacja znowu wymyka się spod kontroli, a czas ucieka. Samantha jest nadal w rękach ludzi Wonga, który stawia warunki. Jeżeli Bennie natychmiast nie spełni żądań ich szefa, Samantha zginie.
  (JUE DI TAO WANG/SKIPTRACE)


 • 02:50 Jak najdalej stąd film fabularny, film fabularny kinowy, 2020
  Ojciec Oli żyje i pracuje ...

  Ojciec Oli żyje i pracuje w Irlandii. Nastolatka została w Polsce z matką, której pomaga opiekować się niepełnosprawnym bratem. Ma żal do ojca, że zostawił rodzinę i żyje na obczyźnie, a powinien być z nimi w kraju. Utrzymuje jednak z nim kontakt, bo ten obiecał jej samochód, kiedy tylko zda egzamin na prawo jazdy. Ola bardzo liczy na tę darowiznę, chciałaby w przyszłości wykorzystać auto do pracy. Snuje wielkie plany, a tymczasem los szykuje coś zupełnie innego. Ojciec ginie w tragicznym wypadku na budowie. Ola musi samotnie wyruszyć do Irlandii, żeby zająć się sprowadzeniem jego ciała do Polski i wyegzekwować pieniądze z ubezpieczenia. Ma nadzieję, że w końcu kupi sobie wymarzony samochód, który obiecał jej ojciec. Gdy przybywa na miejsce, dowiaduje się, że ofiara wypadku nie miała kasku ochronnego, więc ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania. Na domiar złego córka poznaje tajemnicę ojca. Okazuje się, że miał kochankę. Przedsiębiorcza i twarda dziewczyna nie zamierza się jednak poddawać. Zrobi wszystko, by dostać pieniądze. Zaczyna szantażować kierownika budowy, który zatrudniał jej ojca. Przyparty do muru szef daje w końcu dziewczynie 2500 funtów na pogrzeb. Aby zaoszczędzić, Ola decyduje się na kremację ciała, zresztą wbrew woli matki. Ale w ten sposób zyskuje 1000 funtów na samochód. Kiedy dopełnia wszystkich formalności związanych z transportem prochów do kraju, postanawia jeszcze skontaktować się z kochanką. To dużo młodsza od ojca Sara, która w tej chwili znajduje się w fatalnej sytuacji finansowej. Mimo początkowej niechęci do niej, Ola zaprzyjaźnia się z nią. Próbując pomóc Sarze wpędza ją w jeszcze większe kłopoty. Teraz nie ma wyboru, zamierza oddać jej wszystkie pieniądze przeznaczone na zakup samochodu. Ola wraca bez grosza do Polski busem, w plecaku ma urnę z prochami ojca. Zrezygnowała z marzeń, ale zyskała coś znacznie więcej.


 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv