TVP2 - Program TV na czwartek 18 kwietnia 2024

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1558 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Pola obchodzi urodziny i Kamil, ...


  Pola obchodzi urodziny i Kamil, jak zwykle wspierany przez Anitę, organizuje dla córki wesołą imprezę. Po telefonie od Weroniki, matki dziewczynki, zabawa zostaje jednak przerwana. Magda i Andrzej mają
  za to pierwsze problemy z Anią. Budzyńska odkrywa, że na imprezie, którą nastolatka zorganizowała w domu, były dopalacze. A kilka godzin później po narkotyki sięga Maciek i nagle zaczyna się źle czuć.
  Tymczasem Franka, zachęcona przez Basię zaprasza Pawła na trening na ściance wspinaczkowej.

 • 06:20 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce. Każdy odcinek dotyczy innego schorzenia. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem i co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. W każdym odcinku wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy przedstawiają dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy prezentują również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie, a będące światowymi odkryciami naukowymi.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 181 "Sprzedane" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Kuba informuje rodziców, że chce ...

  Kuba informuje rodziców, że chce iść na studia w Krakowie. Natalia martwi się, że wszyscy synowie zaraz się wyprowadzą. Boscy planują sprzedać dom. Z niespodziewaną wizytą wpadają rodzice Natalii
  i proponują im, żeby kupili dom na wsi obok nich.
 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Wspólny dom magazyn, magazyn, 2024
  Magazyn ekumeniczny prezentujący kulturowy, intelektualny ...

  Magazyn ekumeniczny prezentujący kulturowy, intelektualny oraz światopoglądowy wpływ Kościołów mniejszościowych na polską kulturę i codzienność. Gośćmi tego odcinka, którego głównym tematem jest Pismo Święte, są osoby związane z teologią i biblistyką.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena odkrywa, że mąż ją ...

  Bożena odkrywa, że mąż ją zdradził i otwarcie pyta Bruna o jego romans, gotowa zakończyć ich związek. W "Feel Good" nagle zjawiają się robotnicy. Wynajął ich Stefaniak, by wyremontować dach, co odstrasza od lokalu resztkę gości. A gdy Renata i Dominika proszą o pomoc Damiana, ten okazuje się bezradny. Z kolei Olga wspiera Marka, gdy ten martwi się o zdrowie matki, ale nadal nie chce na nowo z nim zamieszkać. Tymczasem Witek po rozstaniu z Michaliną odreagowuje emocje tworząc piosenki i zaniedbuje przy okazji szkołę, co dodatkowo jego ojca niepokoi.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1679 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 325 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Cayetana nie przyjmuje do wiadomości, ...

  Cayetana nie przyjmuje do wiadomości, że jest córką Fabiany i każe matce wynieść się z Akacjowej. Teresa nie chce się widywać z Maurem, bo wie, że ma inną kobietę. Don Ramón podejrzewa, że Maria Luisa cierpi, bo dowiedziała się o zamiarach matki. Martin chce wydać pierwszą pensję na prezent dla Casildy. Susana jest oburzona, bo Trini znowu pokazuje się publicznie z don Ramonem.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 759 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 560 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  560 Wanda, co nie chciała ...

  560 Wanda, co nie chciała Benia

  Alek po rozstaniu nadal niepokoi się o Roksanę. Gdy odkrywa, że miała wypadek, od razu pędzi jej na ratunek – razem z Britney. Okazuje się, że dziewczyna jest poważnie ranna. Do akcji wkracza doktor Banach – gotów na wszystko, by ocalić jej życie. Z kolei Wanda po ostatnich wydarzeniach nie chce w ogóle rozmawiać z Beniem, ale ten się nie poddaje i o wsparcie prosi Lisickiego – nieświadomy, że to właśnie on zniechęcił siostrę do ich związku. Na dyżurze doktor Vick próbuje pomóc starszemu mężczyźnie, który ma problemy z krążeniem i do tego jest prawdopodobnie więziony w domu przez córkę.

 • 15:05 Górscy ratownicy - odc. 152 Ludzie z żelaza cz. 2 (Bergretter ep. Altes Eisen teil 2) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2023
  Ratownicy szukają Tabei. W akcji ...

  Ratownicy szukają Tabei. W akcji pomaga im Tobias, który zastępuje Simona. Na szlak rusza również stary Walter, który dzień wcześniej pokłócił się z Tabeą i teraz ma wyrzuty sumienia.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1680 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2874 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 450 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Selim ma kochankę. Yildiz wybacza ...


  Selim ma kochankę. Yildiz wybacza Asuman. Yildiz trafia się inny model, nie taki jak chciała. Yildiz zostaje jurorką. Ender postanawia wyznać Selimowi prawdę.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 760 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 358 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Lolita namawia Casildę, żeby nie ...

  Lolita namawia Casildę, żeby nie wyjeżdżała z miasta. Victor zaprasza don Leandra na swoje urodziny. Rosina i Leonor jadą zobaczyć ziemię, którą dostały w spadku. Servando jest dumny z odrestaurowanej przez siebie figurki. Susana, za namową Cayetany, postanawia poskarżyć się proboszczowi.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2984 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena odkrywa, że mąż ją ...

  Bożena odkrywa, że mąż ją zdradził i otwarcie pyta Bruna o jego romans, gotowa zakończyć ich związek. W "Feel Good" nagle zjawiają się robotnicy. Wynajął ich Stefaniak, by wyremontować dach, co odstrasza od lokalu resztkę gości. A gdy Renata i Dominika proszą o pomoc Damiana, ten okazuje się bezradny. Z kolei Olga wspiera Marka, gdy ten martwi się o zdrowie matki, ale nadal nie chce na nowo z nim zamieszkać. Tymczasem Witek po rozstaniu z Michaliną odreagowuje emocje tworząc piosenki i zaniedbuje przy okazji szkołę, co dodatkowo jego ojca niepokoi.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2985 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena noc spędza u Kasi, ...

  Bożena noc spędza u Kasi, a Bruno szuka wsparcia u Łukasza. Stefańska nie tylko odmawia wzięcia udziału w rodzinnej terapii, ale występuje też o rozwód. Gdy ta postanawia wrócić z Tadziem na Mazury, w hotelu zjawia się Karolina. Amelia na widok kochanki syna wybucha i niemal wyrzuca Różańską za drzwi. Również Renata i Dominika są załamane, bo Stefaniak złośliwie przedłuża remont. Marcin, by pomóc dziewczynom, kolejny raz próbuje zastraszyć Roberta. Jest jednak nieświadomy, że ten ich spotkanie rejestruje ukrytą kamerą. Później mężczyzna przekazuje nagranie redakcji "Szoku".

 • 20:50 Postaw na milion s.XXVIII - odc. 336 teleturniej, teleturniej, 2024
  "Postaw na milion" to teleturniej ...

  "Postaw na milion" to teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz jak miesza się wiedza, ryzyko i wielki pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 561 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  561 Rób, co należy Zespół ...

  561 Rób, co należy

  Zespół Lisickiego odpowiada na wezwanie do urazu brzucha i trafia na gangsterów, którzy od razu grożą ratownikom bronią – żądając, by wyciągnęli z brzucha ich kolegi połknięte przez niego diamenty. Lekarz jest gotów zaryzykować i przeprowadzić operację - nie dbając o zdrowie pacjenta - byle tylko ocalić własne życie. A gdy Karolina i Piotr zaczynają z bandytami walczyć, ich szef zabiera nagle karetkę i ucieka, zostawiając kolegów samych.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:00 Erynie - Megajra serial kryminalny, film fabularny telewizyjny, 2021
  Wydaje się, że Lwów może ...

  Wydaje się, że Lwów może odetchnąć z ulgą. Popielski, dręczony wyrzutami sumienia po zabójstwie Małeckiego, udaje się na mszę w intencji małego Henia Pytki, po której to Walery Pytka wybiera się na pielgrzymkę do Częstochowy. Edward tymczasem wybiera się najpierw z Jerzykiem na kinderbal do inżynierowej Markowskiej, a potem w towarzystwie pewnej damy, będącej jednym z trzech życzeń do Kiczałesa, na ekstrawagancką i erotyczną nocną wycieczkę salonką. Niestety, pojawia się druga ofiara. Morderca pisze do Popielskiego telegram, zapraszając go do gry. Popielski odbiera go w pociągu, podejrzewa, że może to być jego syn, Jerzyk. Następuje konfrontacja z mordercą, Edward poznaje jego twarz i nazywa go Herodem. Popielski ratuje dziecko, którym okazuje się Kazio Markowski, kolega Jerzyka z kinderbalu. Sytuacja jest poważna, bo Herod wcześniej kilofem połamał dziecku nogi. Niestety, znów atak epilepsji zatrzymuje Edwarda, bandzior ucieka. Lodzia naprowadza Edwarda na trop, wskazuje wypożyczalnię narzędzi budowlanych. Wypożyczającym kilof był Marceli Wilk, okazuje się jednak, że dowód został skradziony i Marceli Wilk nic nie wie o sprawie. Dzięki koneksjom w półświatku Edward zdobywa informacje o złodzieju dokumentów i zleceniodawcy. Popielski, obawiając się o swojego syna, prosi Kiczałesa (jedno z życzeń) o całodobową opiekę na Jerzykiem i Lodzią. Dalej sam rusza, żeby złapać Heroda.

 • 23:50 Hala odlotów - /5/ talk-show, dysk./wywiad/debata, 2024
  Program z udziałem zaproszonych gości ...

  Program z udziałem zaproszonych gości - artystów, twórców, naukowców i ekspertów, poruszający bieżące zagadnienia kulturalne i społeczne

 • 00:55 Uznajcie mnie za winnego (Find Me Guilty) komediodramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy,USA 2006
  Kanwą scenariusza "Uznajcie mnie za ...


  Kanwą scenariusza "Uznajcie mnie za winnego" są autentyczne wydarzenia, które rozegrały się w drugiej połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia w Stanach Zjednoczonych. Doszło wówczas do najdłuższego w dotychczasowych dziejach tego kraju procesu sądowego przeciwko członkom mafii. W wyniku trwającego cztery lata śledztwa zebrano materiał dowodowy obciążający kilkadziesiąt osób. Proces trwał blisko dwa lata. Jego niespodziewaną "gwiazdą" został prominentny mafioso rodziny Lucchese Jackie DiNorscio, który na równi szokował i rozbawiał ławę przysięgłych, łamiąc procedury i dezorientując zarówno prokuratora, jak i sędziego. Reżyserii filmu podjął się Sidney Lumet ("Dwunastu gniewnych ludzi", "Serpico", "Pieskie popołudnie"). Jak pokazał czas "Uznajcie mnie za winnego" było przedostatnim dokonaniem w ponadpółwiecznej karierze reżysera. Mimo zaawansowanego wieku (osiemdziesiąt dwa lata) Lumet wykazał się zdumiewającą intuicją i odwagą, powierzając główną rolę Vinowi Dieselowi, znanemu dotychczas głównie z występów w kinie akcji, gdzie zwracał uwagę raczej imponującą muskulaturą niż talentem aktorskim. Tymczasem w "Uznajcie mnie za winnego" oczom widzów ukazał się zupełnie inny Diesel postarzały, z wyraźnie uwydatnionym brzuchem, cierpiący na chorobę kręgosłupa. Wraz z metamorfozą fizyczną dokonała się i aktorska: Diesel zagrał rewelacyjnie i - pomimo kilku innych sław w obsadzie - to on ciągnie cały film, ustępując jedynie sporadycznie pola znakomitemu Peterowi Dinklage’owi w roli adwokata - karła. Choć większość akcji "Uznajcie mnie za winnego" toczy się w sali sądowej, dzieło Lumeta nie nuży ani przez chwilę, niezależnie od tego, że gros dialogów to zapis autentycznych zeznań pochodzących ze słynnego procesu. Prawdziwemu Jackowi DiNorscio, który w czasie realizacji filmu od dawna przebywał już na wolności, nie było dane obejrzeć siebie samego na ekranie. Zmarł niedługo przed ukończeniem zdjęć. Pewnego ranka do domu Jacka DiNorscio wchodzi jego wyraźnie podenerwowany kuzyn. Córka Jacka na widok dziwnie się zachowującego krewniaka nie okazuje specjalnego zdziwienia. Wszyscy w rodzinie wiedzą, że kuzyn jest narkomanem, który dawno już stracił pełnię kontroli nad swoim życiem. Chwilę później z sypialni Jacka dochodzą strzały. DiNorscio zostaje poważnie ranny i ląduje w szpitalu. Pomimo to nie zdradza nagabującym go stróżom prawa, kto do niego strzelał. Po powrocie do zdrowia Jack po staremu rzuca się w wir interesów. W czasie dużej transakcji narkotykowej pada ofiarą policyjnej prowokacji. Jego wina jest bezsporna i nawet suto opłacony adwokat nie jest w stanie nic zrobić. DiNorscio dostaje trzydzieści lat odsiadki. A ponieważ nieszczęścia zwykle chodzą parami wkrótce Jackowi grozi kolejne trzydzieści lat, gdyż jego kuzyn postanowił wsypać całą jego mafijną rodzinę. Tym razem - ku zdziwieniu sędziego i kolegów - Jack postanawia bronić się sam. Jego bezpośredniość, rozbrajające poczucie humoru i nieokiełznany temperament sprawiają, że staje się prawdziwą gwiazdą rozprawy, stopniowo zjednując sobie ławę przysięgłych. Doprowadza to do furii oskarżyciela, który nie zawaha się przed żadną podłością i podstępem, byle tylko uprzykrzyć Jackowi życie.
  (FIND ME GUILTY)

 • 03:15 Demon (Demon) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Izrael,Polska 2015
  Piotr, nazywany przez przyjaciół Pytonem, ...


  Piotr, nazywany przez przyjaciół Pytonem, przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą. W starym domu otrzymanym w prezencie od przyszłego teścia zamierza urządzić rodzinne gniazdko dla siebie i narzeczonej. Plany komplikują się, gdy w przeddzień wesela mężczyzna znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. W trakcie oględzin dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Piotr traci przytomność, a po odzyskaniu świadomości odkrywa, że jego makabryczne znalezisko zniknęło, a on sam nie potrafi przypomnieć sobie niczego z ostatnich godzin. Tymczasem rozpoczyna się wesele. Zaproszeni na uroczystą ceremonię goście, na czele z bratem Żanety - Jasnym - dostrzegają, że z panem młodym zaczyna się dziać coś niepokojącego.
  Nagrody: 2015Austin (Fantastic Fest) - Nagroda dla najlepszego filmu w kategorii: Horror; Hajfa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) - Nagroda za najlepszy film w kategorii "Between Judaism and Israelism"; Sitges (MFF Fantastycznych i Grozy) - nagroda za najlepsze zdjęcia; Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) - Wyróżnienie Specjalne.
  (filmpolski.pl)

 • 04:55 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 05:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv