TVP2 - Program TV na czwartek 22 czerwca 2023

 • 05:25 M jak miłość - odc. 1636 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Kinga na nowo ma problemy ...

  Kinga na nowo ma problemy ze wzrokiem, a po badaniach okulista uprzedza Zduńską, że bez leczenia grozi jej nawet całkowita ślepota. Wiesiek z Marszałkiem i Filarskim mają za to nową pasję: szukanie
  skarbów za pomocą wykrywacza metali. I znów wpadają przez to w kłopoty. Tymczasem Marta z Andrzejem coraz bardziej niepokoją się o Anię, która zaniedbuje szkołę i pod wpływem jednej z koleżanek - Zuzy -
  imprezuje i sięga po alkohol. Budzyński ma problemy w pracy, kiedy kancelarię bierze na cel internetowy hejter.


 • 06:20 Tańcząca ze światem - Tunezja magazyn, magazyn, 2023
  Program lifestylowo - podróżniczy, w ...

  Program lifestylowo - podróżniczy, w którym prowadząca poszukuje i odtwarza etniczne tańce danego kraju, a w nim regionu, próbując w ten sposób znaleźć klucz do jego mieszkańców, ich historii, mentalności, kultury oraz obyczaju.
  Oczywiście jak każdy dobry program podróżniczy i ten będzie przedstawiał piękno przyrody, dziedzictwo historyczne i kulturowe oraz problemy i troski jego mieszkańców. Program ma charakter dokumentalny, próbujemy uchwycić w nim prawdę życia w każdym z odwiedzanych krajów. Oczywiście świat smakuje, więc każdorazowo pokazujemy potrawy i składniki, z których się je przygotowuje w danych regionach świata. Kolor, smak, taniec, ekologia, zabytki - wszystkie składowe tego programu spowodują, że dość wnikliwie uda się nam poznać kraj, do którego się udamy wraz z Edytą Herbuś. Zatańczymy ze światem do każdej oryginalnej muzyki.
  W swojej podróży po Tunezji Edyta Herbuś odwiedzi starożytną Świątynię Wody, źródło które tryskało w Zagwan, dostarczając wodę w głąb Tunezji. Spotka się z miejscowymi kobietami, które opowiedzą i pokażą, jak przygotować tradycyjne tunezyjskie przysmaki, takie jak herbatę miętową, brick i znaną na całym świecie ostrą pastę harissę, jako idealny dodatek nie tylko do tunezyjskich dań. Zobaczymy również popularną miejscowość turystyczną, chętnie odwiedzaną przez polskich turystów, Hammamet nad Morzem Śródziemnym. To miasto, które wygląda równie urokliwe po zmroku jak i za dnia. Oczywiście nie zabraknie też tańca i muzyki.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Magda zachwyca się ciążą Marii. ...

  Magda zachwyca się ciążą Marii. Tomek prosi o poradę ojca w sprawie swojego związku z Magdą. Podczas nocnej burzy Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię. Natalia z Marią rozmawiają o zakupach dla dziecka, pojawia się Kuba i doprowadza je do łez.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:40 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Orkiestry film dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  W Kościele Starokatolickim Mariawitów w ...

  W Kościele Starokatolickim Mariawitów w RP znaczącą rolę w trakcie mszy oraz adoracji Przenajświętszego Sakramentu spełniają śpiew i muzyka. Liturgia jest centrum życia tego Kościoła, a muzyka jej integralną i ważną częścią. Tym, co w tym względzie wyróżnia mariawitów są działające przy parafiach kilkudziesięcioosobowe orkiestry dęte, które od ponad 100 lat stanowią nieodłączny element mariawickich uroczystości kościelnych. Film opowiada o historii, roli i znaczeniu orkiestr dętych, a przede wszystkim o ludziach, którzy je tworzą, m.in. o kapelmistrzach orkiestr w Dobrej i Lipce: Piotrze Nowaku i Jakubie Pawlaku. Temat ten przybliży także losy tego Kościoła na przestrzeni ostatnich 120 lat, nie tylko poprzez osoby duchowne i świeckie, ale także poprzez unikatowe i nigdy wcześniej niepublikowane dokumenty i zdjęcia od lat gromadzone w parafialnych i prywatnych archiwach.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Anita tłumaczy się przed Kasią ...

  Anita tłumaczy się przed Kasią ze zdjęcia, które przesłała inwestorom, nazywając swoje oszustwo ruchem PR - owym i przyznaje, że budową apartamentów kieruje jej znajomy - Alessandro. Sadowska traci jednak do przyjaciółki zaufanie i wspólnie z Łukaszem postanawiają powiedzieć Izie oraz Wangelowi o tym, jak naprawdę mają się sprawy na Sycylii. Marek jest przygnębiony po powrocie z USA z powodu rozstania z Wioletką. Umawia się na spotkania z Kępskim i Hubertem, przekazując im ostatnie newsy o Iwonie. Tomasz nawet nie próbuje ukryć, jak bardzo zdrada ukochanej nadal go rani. A Pyrka sugeruje Markowi, że powinien odebrać córkę jego siostrze i przywieźć ją do Polski. Zachowanie syna krytykuje również Krystyna przekonana, że zostawiając małą w Stanach, popełnił błąd. Tymczasem Olga nagle milknie i gdy Złoty próbuje się z nią skontaktować, nie odbiera jego telefonów. Luiza jedzie z przyjaciółmi ze squatu do schroniska, by wybrać psiaka do adopcji. Dziewczyna wraca jednak do domu bez zwierzaka, ale za to z planem, jak pomóc podopiecznym schroniska w znalezieniu nowych właścicieli. Prosi Weronikę o pomoc w nagłośnieniu swojej akcji.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1239 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 116 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Cayetana wypytuje Felipe o Justa. ...

  Cayetana wypytuje Felipe o Justa. Manuela przyznaje się rodzinie, że powiedziała Germanowi prawdę o swojej córce. Casilda chce urządzić imieniny dla przyjaciół. Na poddaszu odbywa się próba chóru. Consuelo próbuje porozmawiać z córką o jej małżeństwie. Germn bada córeczkę Celii i zauważa charakterystyczne znamię.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 173 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 453 "Oj, Karol" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Piotr jest w szoku. Martyna ...

  Piotr jest w szoku. Martyna proponuje mu nagle umowę "śmieciową" zamiast etatu. Na dyżurze Strzelecki jedzie z Sonią i Basią na wezwanie do pseudokibica. Pacjent twierdzi, że po pobiciu ma problemy z oddychaniem. Trafia w sam środek walki kiboli. A gdy rannego próbują uprowadzić zwolennicy przeciwnej drużyny, ratownik odkrywa, że przywódcą napastników jest jego przyjaciel z dawnych lat, Karol alias "Carlos"... Britney i Alek trafiają do studenta. Chłopak nagle zaczął się źle czuć i ma omamy słuchowe. Ratownicy uznają, że pacjent musiał regularnie pić alkohol lub brać narkotyki i cierpi na zespół odstawienny. Aplikują mu na uspokojenie relanium wbrew woli chorego i jego ojca. Po podaniu leku chłopak wyskakuje przez okno i łamie sobie nogę. Gdy ranny trafia na SOR, Lisicki namawia jego ojca, by zgłosił na zespół z karetki oficjalną skargę. Julka jest zachwycona po spotkaniu z weterynarzem Grzegorzem, co zdecydowanie nie podoba się Alkowi. Klis wyznaje dziewczynie, że podczas randki ją śledził i urządza ukochanej scenę zazdrości. Britney w końcu zdaje sobie sprawę, że zachowanie kolegi nie jest normalne...

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1689 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Dawid wyznaje Basi, że wygrał ...

  Dawid wyznaje Basi, że wygrał konkurs, w którym nagrodą jest roczne stypendium w prestiżowej szkole artystycznej w USA, a dziewczyna na wiadomość o jego wyjeździe kompletnie się załamuje. Jagoda wspierana przez Tadeusza zatrzymuje w końcu włamywacza, który grasował ostatnio w Grabinie i do tego proponuje Kiemliczowi, że zainwestuje w jego firmę pieniądze zdobyte dzięki mafi. Gdy Tadeusz na ich współpracę się zgadza, młodzi "pieczętują" umowę namiętnym pocałunkiem. Tymczasem Marcin odwiedza razem z Izą Kisielową, jak zwykle robiąc na seniorce piorunujące wrażenie. Nad lokalną przychodnią zbierają się ciemne chmury, bo Ewa na "odprawie personelu" krytykuje pracę niemal wszystkich kolegów, włącznie z Rogowskimi. A później okazuje się, że doktor Kalinowska jest dobrą znajomą Argasińskiego, który poprosił ją o pewną "przysługę" związaną z Łukaszem.
 • 15:50 Przepis dnia - odc. (44) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1240 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2777 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 243 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 174 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 117 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Ursula przychodzi do Guadalupe, żeby ...

  Ursula przychodzi do Guadalupe, żeby wypytywać o Manuelę. Ta wyjawia jej tajemnicę córki. Boi się, że napuści na nią policję. Trini postanawia pomóc Casildzie w sprawach sercowych. Domyśla się, że to ona pisze listy do Safo. Felipe jest zły, że dziecko wciąż płacze. Nie może tego znieść i ma pretensje do Guadalupe. German bada małą i odkrywa, że ząbkuje. Claudia i Leonor odwiedza Marco, przyjaciel z zagranicy. Rosina postanawia powitać go po niemiecku. Servando prowadzi próby chóru, w którym śpiewają Fabiana i Paciencia. Żona jest o niego zazdrosna.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 414 "Bawić to się trzeba umieć!" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Anna i Wiktor szukają prawnika ...

  Anna i Wiktor szukają prawnika dla Czarka. Nie ufają obrońcy z urzędu. Gdy Zosia trafia nagle do szpitala z zagrożoną ciążą, doktor Banach leci do Włoch. Anna musi sama poradzić sobie w sądzie, by ratować nastolatka przed poprawczakiem. Ekipa Benia jedzie do rannego mężczyzny. Odkrywają, że zostali oszukani. Po "ofierze" nie ma śladu. Z kolei Anna i ratownicy odpowiadają na wezwanie do samobójczyni. Widzą skaczącą z dachu dziewczynę. Okazuje się jednak, że to zrzucona kukła. Tymczasem napływa kolejne zgłoszenie. Tym razem od przerażonej nastolatki, która ma omamy pod wpływem narkotyków i wyznaje, że zaatakowały ją lwy. Ratownicy odnajdują w końcu całą grupę nastoletnich "żartownisiów" będących pod wpływem narkotyków. Wśród nich jest syn znanego polityka Niewiadomskiego. W stacji Alek ostro ściera się z Nowym. Jest przekonany, że to właśnie on doniósł jego żonie o kolejnych flirtach. Kobieta zażądała rozwodu. Do tego Klis próbuje zawiązać po cichu sojusz z Kubą. Liczy na wymianę informacji o Britney, Beniu oraz Gabrielu.

 • 20:00 Przepis dnia - odc. (45) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 20:10 Postaw na milion s.XXV - odc. 303 teleturniej, teleturniej, 2022
  Teleturniej dla widzów o stalowych ...  Teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz, jak miesza się wiedza, ryzyko i wielkie pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:10 Pojedynek na pustyni (Beyond the Reach) thriller, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2014
  Za podstawę scenariusza posłużyła powieść ...  Za podstawę scenariusza posłużyła powieść z 1972 r. "Deathwatch" Robba White'a. To opowieść o walce na śmierć i życie między uczciwym, odważnym i młodym człowiekiem a cynicznym i bezwzględnym potentatem finansowym, który uważa, że za pieniądze można mieć wszystko. Bogacz i kolekcjoner trofeów Horton Madec, który osiągnął w życiu największe sukcesy, pojawia się w małym miasteczku w stanie Nowy Meksyk, afiszując się swoim terenowym autem za pół miliona dolarów. Przekupiwszy miejscowego szeryfa, organizuje polowanie na zagrożonego wyginięciem muflona. Szeryf zwraca się o pomoc do młodego, ale doświadczonego przewodnika Bena, który ma poprowadzić Hortona do kanionu za miastem. Kiedy Madec podczas polowania przypadkowo zabija starego poszukiwacza, chce zapłacić Benowi za milczenie i zatarcie śladów, ale ten zamierza zawiadomić policję o nieszczęśliwym wypadku. W tej sytuacji rozwścieczony Madec zabiera chłopakowi ubranie, prowiant i sprzęt, a następnie pozostawia na środku pustyni na pewną śmierć. Pewny że Ben nie przeżyje, chce wrócić do miasteczka i zrzucić na niego całą winę za śmierć poszukiwacza.
 • 22:55 Relacja z Gali Giganci Kultury Polska Press 2023 , , 2023
 • 23:35 La Bandida - odc. 57 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Consuelo opuszcza dom Bandidy, ale ...

  Consuelo opuszcza dom Bandidy, ale zatrzymują ją ludzie Maxa. Esperanza proponuje Marinie, żeby pomagała w sierocińcu. Damin odwiedza z ojcem dom schadzek. Arturo odkrywa zdradę Valentiny i odchodzi. Księżniczka przyznaje się Esperanzie, że okłamała ją z zazdrości. Resinganción odkrywa prawdę o Tomasie Reyu, ale nie rezygnuje ze ślubu. Mija 10 miesięcy. Blondi z małym Salvadorem mieszka w prywatnym domu Bandidy. Esperanza opowiada Marinie, że Antonio zaciągnął się do wojska i wyjechał na wojnę do Europy. Güero oświadcza się Nimfie. Arturo namawia Bandidę, żeby zaczęli handlować kokainą.

 • 00:35 La Bandida - odc. 58 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Arturo nie chce dać rozwodu ...

  Arturo nie chce dać rozwodu Valentinie. Marina czyta list od Antonia do Esperanzy. Pedro prosi Marinę, żeby przyszła wysłuchać piosenki napisanej przez Bandidę. Esperanza spotyka się z Miguelem, mimo
  niezadowolenia doktora Ávili. Mariano proponuje Pedro rozpoczęcie artystycznej kariery. Arturo i Max, bez wiedzy Gracieli, postanawiają handlować narkotykami w domu schadzek. Przychodzi telegram
  o śmierci Antonia. W domu zjawia się nowa prostytutka Laura.


 • 01:35 Miłość w Daisy Hills (Love at Daisy Hills) film obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2020
  Jo Mason prowadzi niewielki sklep ...

  Jo Mason prowadzi niewielki sklep w Daisy Hills, który przed wieloma laty założyła jej nieżyjąca już matka. Kiedy okazuje się, że firma zaczyna tracić zyski, ojciec Jo, Duke, postanawia ratować rodzinny interes. Prosi byłego chłopaka córki, Blake’a, żeby pomógł postawić biznes na nogi. Blake pochodzi z Daisy Hills, ale chce wyrwać się stąd na dobre i zrobić wielką karierę. Początkowo Jo niechętnie przystaje na pomysł ojca, jednak zdając sobie sprawę, że nie ma innego wyjścia, musi się zgodzić. Niebawem dziewczyna zaczyna zmieniać zdanie. Okazuje się, że dawne uczucie nie wygasło. Wkrótce jednak pojawiają się nowe problemy. Blake otrzymuje wiadomość o pracy w Nowym Jorku, o jakiej marzył.


 • 03:10 Trzy dni Kondora - odc. 16 (Condor ep. An Offer Of Enrollment) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2020
  Zaskakujący finał piątego odcinka ma ...

  Zaskakujący finał piątego odcinka ma swój ciąg dalszy. Crane okazuje się podwójnym agentem i spotyka się z Volkiem, dla którego zdobywa dane. Larkin przesłuchuje Gordona Pipera w obecności Reuela Abbotta. Zastępca dyrektora CIA przyznaje, że Piper pracował jako wtyka. Podczas przesłuchania Crane przypomina sobie powód, dla którego opuściła go żona i że chwilę później zwerbował go Volk. Joe Turner namierzył karetkę wykorzystaną do porwania Sirina oraz człowieka, który ją wynajął. Niestety, mężczyzna nie żyje. Ale konfrontacja ze wspólnikiem denata rzuca nowe światło na sprawę. Kim byli odpowiedzialni za uprowadzenie Sirina? Turnerowi z pomocą na miejscu zbrodni przychodzi nieznany agent FBI. Mae decyduje się na rozmowę z senator Thrush o Abbotcie. Turner przychodzi na stację kolejową zobaczyć się
  z Sirinem, ale kto inny wychodzi mu na spotkanie.

 • 04:05 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv