TVP2 - Program TV na niedzielę 04 czerwca 2023

 • 05:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Bonda proponuje Celinie "współpracę", więc ...

  Bonda proponuje Celinie "współpracę", więc dziewczyna postanawia w końcu dla bezpieczeństwa zniknąć i to samo radzi Jowicie. Ostatecznie Jezierska postanawia wyjechać do babci, do Francji. Wcześniej zaprasza jednak bliskich na pożegnalną kolację. A Patryk zdaje sobie przy okazji sprawę, że Oliwka być może nie podziela jego uczuć i nie jest w nim naprawdę zakochana. Luiza i Aro wybierają się na grzyby i w lesie ratują porzuconego, wycieńczonego psa, a później postanawiają nagłośnić sprawę w mediach, znaleźć i postawić przed sądem tego, kto skazał czworonoga na pewną śmierć. Natalia niepokoi się o Klemensa po tym, jak kolejny raz złamała mu serce. Tymczasem prawnik odwiedza Rawiczową w stadninie i gdy zauważa Cezarego z Sofią, od razu zapowiada biznesmenowi, że "nie daruje mu", jeśli Zwoleńską zrani.

 • 06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Weronika pomaga Luizie i Aro ...

  Weronika pomaga Luizie i Aro nagłośnić sprawę psa Fuksa, którego młodzi uratowali w lesie. Dzięki nagraniu z fotopułapki zainstalowanej przez leśników, dziennikarka ustala, że psa porzucił właściciel firmy komputerowej, Gryzalski. Kolejny trening Sebastiana z Markiem na basenie nie kończy się dobrze i Kowalski wraca na terapię, uznając, że sam nie zapanuje nad lękiem przed wodą. Później przekonuje Dominikę, by wzięli w końcu ślub. Patryk próbuje pocieszyć Sławkę, załamaną po wyjeździe Jowity i wciąż niepewną, jaki los spotkał Kornela. Aby dowiedzieć się czegoś o ojcu, chłopak spotyka się z Bondą, ale bandyta go wyśmiewa. Jezierski prosi w końcu o pomoc Kodura. • 07:00 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  1710Serial obyczajowy, Polska 2023Reżyseria: Tomasz ...  1710


  Serial obyczajowy, Polska 2023
  Reżyseria: Tomasz Średniawa
  Scenariusz: Alina Puchała, Marta Michalak, Agata Winnicka
  Aktorzy: Anna Mucha, Krystian Wieczorek, Marcin Bosak, Melania Grzesiewicz, Emilian Kamiński, Franciszek Przanowski, Aleksander Bożyk, Ewelina Kudeń Nowosielska, Jacek Kopczyński, Hanna Nowosielska


  Kamil odnajduje w końcu Budzyńskiego, który ma poważny uraz mózgu, jest w stanie śpiączki farmakologicznej.
  Sprowadza przyjaciela do Polski. Gdy lądują w Warszawie, Magda już nie odstępuje męża na krok.
  Marszałek przekonuje Maćka, by on również dał ojcu drugą szansę, mimo cierpienia, na jakie ten naraził Magdę.
  Później senior musi opanować kolejny kryzys, gdy Misiek wyznaje, że zgubił na Deszczowej chomika Nadii.
  Anita donosi Kamilowi, że Weronika jest w ciąży z Wernerem. Gryc słysząc taką nowinę od razu się irytuje.
  Jest pewien, że jego była kłamie i po prostu wrabia Adama w dziecko. Tymczasem Werner, nieświadomy oszustwa,
  prosi swoją wybrankę o rękę.


 • 07:55 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 12:00 60 lat minęło. Największe hity opolskich festiwali - (8) widowisko, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
  Cykl montażowy najbardziej spektakularnych koncertów ...

  Cykl montażowy najbardziej spektakularnych koncertów opolskich ostatnich lat z największymi przebojami. Program jest wprowadzeniem do tegorocznego, jubileuszowego wydania KFPP w Opolu. Festiwal piosenki w Opolu, który zwyczajowo odbywa się u progu lata, wylansował moc letnich przebojów. To znakomita okazja by przypomnieć zarówno energetyczne, jak i sentymentalne piosenki, wprowadzające widza w letni, wakacyjny nastrój. Proponujemy dobrą zabawę z utworami, które znają i kochają wszyscy, co pokazuje, że opolskie przeboje wytrzymują próbę czasu.

 • 12:55 60 lat minęło. Największe hity opolskich festiwali - (4) widowisko, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
 • 14:00 Familiada - odc. 2902 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1222 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (5) Piersi widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2022
  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na ...  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na sukces. Opole 2023", którą poprowadzi Marek Sierocki. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Formuła "Szansy na sukces. Opole 2023" nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Marek Sierocki wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 12 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
  Kultowy program Tak to leciało! ...

  Kultowy program Tak to leciało! wrócił do Dwójki w przebojowej odsłonie! Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna 100 tys. zł, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! Tak to leciało! to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Show poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Format cieszył się ogromną popularnością na świecie. Emitowany był w ponad 25 krajach. Zasady gry skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich i śpiewa przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych.

 • 17:15 Na sygnale - odc. 421 "Najpiękniejszy dzień życia" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Zespół Benia i Soni odpowiada ...

  Zespół Benia i Soni odpowiada na wezwanie do kobiety, matki pana młodego, która zasłabła. Gdy ratownicy docierają na miejsce, pan młody ma wypadek z dronem. Zostaje poważnie ranny w głowę i w dodatku spada w lesie do stromego jaru. Doktor Góra musi pomóc chłopcu, który twierdzi, że podrapał go trzymany w domu ryś. Lekarz wzywa policję. Na miejscu zjawia się pijany myśliwy z bronią w ręku.
  Poza pracą Artur nadal śledzi żonę. Jest coraz bardziej zaniepokojony jej "przyjaźnią" z szefem. Tymczasem Wiesława prosi syna o pomoc. Enrique został okradziony na lotnisku w Barcelonie i potrzebuje pieniędzy,
  by wrócić do Polski. Nowy odwiedza w szpitalu Lenę. Kuba wybucha zazdrością i rzuca się na kolegę z pięściami. Britney próbuje go powstrzymać.

 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 156 teleturniej, teleturniej, 2020
 • 18:55 Na sygnale - odc. 422 "Miłość. Skonsultuj się z ratownikiem" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kuba odzyskuje przytomność po upadku. ...

  Kuba odzyskuje przytomność po upadku. Gdy koledzy opatrują rany jego oraz Nowego, do akcji wkracza Bieliński. Ekipa doktora Vicka przywozi do szpitala kaskadera Krystiana, który znów doznał kontuzji.
  Alek próbuje się przy okazji zbliżyć do Britney. Benio nagle całuje Britney. Sytuację przez monitoring obserwuje szef stacji. Ratownicy próbują uratować paralotniarza, który w powietrzu zawału serca. Po telefonicznej rozmowie z żoną, chory traci przytomność. Tymczasem Britney i Nowy odpowiadają na wezwanie do nietrzeźwego mężczyzny, który nagle zaczął się dziwnie zachowywać. Żona podejrzewa udar. Na miejscu ratownicy odkrywają, że sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana. W mieszkaniu ukrywa się jednocześnie chory kochanek żony. W bazie zjawia się też Wiktor, tuż po swoim powrocie z Włoch.

 • 19:20 Na sygnale - odc. 423 "Wszystko będzie dobrze" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Artur ze Zdzisiem pocieszają Wiesławę, ...

  Artur ze Zdzisiem pocieszają Wiesławę, bo Enrique złamał seniorce serce. Benio wspiera Wiktora, który cały czas zamartwia się o Zosię. Alek szpieguje kolegów, przeglądając nagrania z monitoringu, dzięki czemu odkrywa, że Vick pocałował Britney i postanawia zdradzić ich sekret całej stacji pokazując nagranie na telewizorze w pokoju socjalnym. Na dyżurze ekipa Góry musi pomóc ofiarom pechowego wieczoru panieńskiego, które nieświadomie zażyły dopalacze, podane przez przyjaciółkę panny młodej. Z kolei zespół Benia próbuje pomóc kobiecie, która nagle zasłabła przed sklepem. Gdy pacjentka odzyskuje przytomność okazuje się, że jest głuchoniema i zostawiła w aucie na parkingu dziecko.

 • 20:00 Postaw na milion s.XXVI - odc. 306 teleturniej, teleturniej, 2023
  Teleturniej dla widzów o stalowych ...

  Teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz, jak miesza się wiedza, ryzyko i wielkie pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:00 Niezwyciężony (Stronger) , film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2017
  Dramat oparty na książce napisanej ...

  Dramat oparty na książce napisanej przez Jeffa Baumana i Breta Wittera, przedstawiającej prawdziwe wydarzenia. To historia Jeffa Baumana, jednej z ofiar zamachu bombowego podczas Maratonu Bostońskiego. Był wówczas wśród licznie zgromadzonej publiczności, kibicował dziewczynie, biorącej udział w słynnych zawodach. Kiedy nazajutrz po maratonie, 16 kwietnia 2013 roku, Jeff obudził się w bostońskim szpitalu, dowiedział się, że stracił obie nogi. Od tej pory musiał uczyć się żyć od nowa. 27 - letni Jeff Bauman, jak na młodego człowieka przystało, wiedzie bujne życie towarzyskie. Ma dużo dziewczyn, jednak nie angażuje się w trwały związek. Pracuje w dużym sklepie w dziale delikatesowym, dzieli skromne mieszkanie ze swoją matką, Patty, która nie stroni od alkoholu. Pewnego razu Jeff natyka się w miejscowym barze na swoją byłą sympatię, Erin. Okazuje się, że dziewczyna zamierza wziąć udział w zbliżającym sie maratonie, by zebrać fundusze na szpital, w którym pracuje. Obiecując, że będzie jej kibicował, Jeff nie mógł przewidzieć, że dojdzie do zamachu. Stanął w miejscu, gdzie akurat pod jego nogami wybuchła jedna z bomb. Kiedy Jeff odzyskuje przytomność, dowiaduje się, co się wydarzyło. Wyznaje swemu bratu, że na moment przed wybuchem widział twarz zamachowca. Jego matka Patty powiadamia FBI. Terrorysta zostaje ujęty, a Jeff staje się bohaterem. Stale otoczony szukającymi sensacji reporterami i dziennikarzami, jest bliski załamania nerwowego. Ten rozgłos go przytłacza. Szuka więc ukojenia w alkoholu, w czym towarzyszy mu matka. Wszystko zmienia spotkanie z Carlosem, który po wybuchu bomby zajął się nim i praktycznie uratował mu życie. Carlos opowiada o swojej rodzinnej tragedii, co bardzo zbliża ich do siebie i pozwala Jeffowi spojrzeć inaczej na wiele spraw. Od tej pory rozpoczyna prawdziwą walkę o swoje życie i szczęście. • 23:15 Kino bez granic - Tajemnice Joan (Red Joan) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2018
  Jest rok 2000. Bohaterka filmu ...

  Jest rok 2000. Bohaterka filmu to niemłoda już kobieta, Joan Elizabeth Stanley (Judi Dench), która jest oddaną matką i kochającą babcią. Mieszka na przedmieściach Londynu. w spokojnej okolicy, gdzie czuje się szczęśliwa i bezpieczna. Niespodziewanie wszystko się jednak zmienia w poukładanym życiu starszej pani. Pewnego dnia pojawiają się agenci brytyjskiej Służby Bezpieczeństwa, którzy aresztują ją pod zarzutem szpiegostwa na rzecz komunistycznej Rosji. Przerażona Joan Elizabeth Stanley nagle znajduje się w ogniu pytań, w siedzibie MI5. Podczas przesłuchania przenosi się myślami do lat młodości. Była wówczas studentką na Uniwersytecie Cambridge. Joan (Sophie Cookson) wdała się wtedy w romans z Leo Galichem, który z łatwością omotał bardzo młodą i nieśmiałą dziewczynę. Pod wpływem ukochanego Joan angażuje się w działalność studenckiej organizacji komunistycznej.

 • 01:05 Dziewczyna warta grzechu (She's Funny That Way) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2014
  Broadwayowski reżyser Arnold Albertson - ...

  Broadwayowski reżyser Arnold Albertson - żonaty z dwojgiem dzieci - podając się za Dereka nawiązuje bliższą znajomość z Izzy, atrakcyjną call girl. Dziewczyna, która naprawdę nazywa się Isabella Patterson stara się ukrywać swoją profesję, marząc o aktorstwie. Nie ma pojęcia, że Derek to reżyser Arnold Albertson, który wystawia nową sztukę, a główną rolę w niej gra jego żona Delta Simmons. Izzy zjawia się na przesłuchaniu do spektaklu, gdzie ma wystąpić w epizodzie. Piękną dziewczynę od razu dostrzega scenarzysta Josh Fleet i choć jest już związany z inną, zaprasza Izzy na kolację. Tak się składa, że sympatia Josha, Jane Claremont, jest terapeutką Izzy. Uroczą call girl jest również zafascynowany jeden z jej klientów, Pendergast, który akurat uczęszcza na terapię do Jane. Wynajmuje on prywatnego detektywa, Harolda Fleeta, ojca Josha Fleeta, by śledził jego ukochaną. Niespodziewanie wszyscy bohaterowie zjawiają się w tym samym czasie we włoskiej restauracji, gdzie na kolację umówili się Josh i Izzy. Spotykają się więc Harold, Jane, Pendergast, Arnold oraz jego żona, Delta. Powstaje wielkie zamieszanie, a Izzy próbuje ratować się ucieczką przez okno w łazience. Ale to dopiero początek całej serii miłosnych gierek oraz chaosu, jaki zapanuje podczas prac nad nowym spektaklem.

 • 02:50 Rififi po sześćdziesiątce komedia, film fabularny telewizyjny, 1989
  "Rififi po sześćdziesiątce" to, wbrew ...

  "Rififi po sześćdziesiątce" to, wbrew tytułowi, komedia nie tylko dla starszych panów. Wartka akcja, plejada aktorskich gwiazd, świetna muzyka Janusza Stokłosy i dowcipna, wpadająca w ucho piosenka Wojciecha Młynarskiego stanowią wystarczający magnes także dla młodszej widowni. Bohaterami filmu są dziarscy panowie po sześćdziesiątce, niegdyś szkolni koledzy, a przy okazji istne utrapienie dla nauczycieli. Do nauki nie zawsze się garnęli, lecz gdy trzeba było sprytnie zagrać na nosie ciału pedagogicznemu - nie było lepszych. Po szkole każdy poszedł w swoją stronę. Kilku osiadło na prowincji, w miejscowości o wdzięcznej nazwie Nowe Jorki. Trochę niespodziewanie dla siebie z biegiem lat zasmakowali w statecznej, wręcz mieszczańskiej egzystencji. Do czasu. Przyszedł bowiem moment, że wspomnienia z burzliwych "szczenięcych lat" wróciły z wielką siłą. Znów pojawiła się sztubacka chęć brojenia i pokazania wszystkim, że jeszcze do reszty nie "zdziadzieli". A wszystko za sprawą jednego z dawnych kumpli, w przeciwieństwie do reszty nałogowego pokerzysty, który wpadł w tarapaty finansowe. Jak wiadomo, prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie. Niefortunny gracz zbiera więc szkolnych kolegów i proponuje im ni mniej, ni więcej tylko...napad na bank. Sprawa tylko z pozoru wygląda beznadziejnie. Tak bowiem się składa, że ktoś z dawnej ferajny przepracował w tym banku 40 lat jako kasjer, ktoś inny zaś jest ordynatorem szpitala, którego budynek sąsiaduje z bankiem. A poza wszystkim któż by podejrzewał starszych, siwiejących, łysiejących panów o zamiar prucia kasy? Koniec końców dziarskim sześćdziesięciolatkom udaje się przedostać do skarbca i stają się bogaci. Niestety, nie na długo.


 • 04:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv