TVP2 - Program TV na niedzielę 11 czerwca 2023

 • 05:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Damian pomaga Beacie podczas awarii ...

  Damian pomaga Beacie podczas awarii w kuchni. Od razu czuje do nauczycielki sympatię, zwłaszcza gdy odkrywa, że ona również jest sama. W końcu wybiera się z nową znajomą po lunch. Przy rozstaniu Wójcik zabiera omyłkowo należący do Beaty telefon, dzięki czemu oboje mają pretekst do kolejnego spotkania. Kępski pomaga Oliwce, gdy ta musi wymienić w aucie oponę, co wyraźnie nie podoba się Patrykowi. Jezierski urządza ukochanej scenę zazdrości, a dziewczyna zdradza Madzi, że zaczyna mieć wątpliwości, czy powinni być razem. Tymczasem Tomasz zalicza kolejną trudną rozmowę z Grażyną, której wyznaje, że jego związek z Iwoną przechodzi kryzys, więc nie może na razie zaprosić Wiktora do Ameryki, choć już dawno obiecał synowi tę podróż. Kacper testuje z kolegami ze studiów nowy bolid, cały czas rywalizując z Krysiakiem. Hania zauważa, że jej chłopak wpadł w oko Dorocie.


 • 06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Oliwka w końcu szczerze wyznaje ...

  Oliwka w końcu szczerze wyznaje Patrykowi, że go nie kocha. A gdy oboje mówią o swoim rozstaniu przyjaciołom Justinowi i Madzi oni wcale nie są zaskoczeni. Grażyna donosi Hubertowi o kryzysie w związku Iwony i Tomka, sugerując, że lekarka ma w USA romans. Pyrka odkrywa później, że Kępski - kompletnie załamany - sięgnął po alkohol, choć po przeszczepie stanowi to dla niego śmiertelne zagrożenie. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o związek Kacpra z Hanią świadomi, że chłopak poświęca ukochanej zbyt mało uwagi.
  Tymczasem Krysiak przed kolejnym wyścigiem z rywalem zmienia w bolidzie część ustawień. Robi to tak, by Jabłoński nie
  mógł pokonać go na torze. Damian znów spotyka Beatę, tym razem podczas zlecenia dla szkoły. Od razu zaczynają flirtować, a w finale Wójcik namiętnie całuje nauczycielkę i zaprasza ją na kolację.

 • 07:00 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  1712Serial obyczajowy, Polska 2023Reżyseria: Kinga ...  1712


  Serial obyczajowy, Polska 2023
  Reżyseria: Kinga Lewińska
  Scenariusz: Alina Puchała, Marta Michalak, Katarzyna Terechowicz
  Aktorzy: Mikołaj Roznerski, Rafał Mroczek, Konrad Jałowiec, Katarzyna Cichopek, Hanna Mikuć, Emilian Kamiński, Aleksander Bożyk, Olga Cybińska, Gabriela Raczyńska, Gabriela Świerczyńska, Stanisław Dusza, Dominika Kachlik

  Marcin ustala, że mężczyzna, który chciał porwać Basię, to Filip Sowiński, syn znanego biznesmena
  Krzysztofa Sowińskiego. Gdy policja podejmuje trop, ojciec niedoszłego gwałciciela cały czas go kryje
  i chłopak nagle znika. Paweł próbuje szczerze porozmawiać z Krzysztofem Sowińskim, wtedy ten
  prowokuje Zduńskiego, by go zaatakował i zgłasza na policji napaść z pobiciem.
  Kinga zdaje sobie sprawę, jak niedoceniania czuje się w domu jej matka, choć bez jej pomocy rodzina
  Zduńskich nie mogłaby normalnie funkcjonować. Marszałek zaprasza Filarską nie tylko na romantyczną
  kolację, ale także na wycieczkę do Hiszpanii i w końcu na nowo przekonuje seniorkę o swojej miłości.

 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:50 60. KFPP w Opolu - Wielka Gala , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego ...

  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert "Wielka Gala - Od Opola do Opola".

 • 12:50 60. KFPP w Opolu - Wielka Gala , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego ...

  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert "Wielka Gala - Od Opola do Opola"

 • 14:00 Familiada - odc. 2762 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1229 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:15 Szansa na sukces. Eurowizja Junior - odc. (3) Wielkie Hity Eurowizji widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2022
  Muzyczny talent show, w którym ...  Muzyczny talent show, w którym o wygraną rywalizują uczestnicy wyłonieni na podstawie castingów. Występy w programie oceniają jurorzy: gwiazdy polskiej muzyki, autorzy tekstów, gwiazdy związane z konkursem Eurowizji i Eurowizji Junior. Nagrodą odcinka jest występ zwycięzcy w finałowym odcinku Live "Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022". Ważnym elementem programu są przypominane materiały archiwalne oryginalnych wykonań piosenek wylosowanych przez uczestnika konkursu. Pierwsze trzy odcinki "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2022" to odcinki, w których wezmą udział dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Odcinek czwarty to finał na żywo, w którym zmierzy się trójka finalistów. Zwycięzca tego finału będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizja Junior 2022 w Armenii. O tym kto wygra, zadecydują SMS - y od widzów oraz Jury programu.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 14 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
  Kultowy program "Tak to leciało!" ...  Kultowy program "Tak to leciało!" powraca w przebojowej odsłonie! Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna 100 tys. zł, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! "Tak to leciało!" to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Show poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli charyzmatyczni i niezrównani Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Format cieszył się ogromną popularnością na świecie. Emitowany był w ponad 25 krajach. Zasady gry skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich i śpiewa przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych.

 • 17:15 Na sygnale - odc. 424 "Mamy tylko siebie" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Artur sprzecza się z żoną ...

  Artur sprzecza się z żoną o planowany urlop. Każde myśli o zupełnie innym wypoczynku. On stawia na oszczędność i harcerskie warunki. Beacie marzą się luksusy, o jakich opowiada jej w pracy kierownik. Górska zaskakuje męża wychodząc na wieczorną imprezę firmową. Na dyżurze Góra jedzie do kobiety w ciąży, zaatakowanej na ulicy. Odkrywa, że pacjentka zdołała złodzieja obezwładnić i nieźle poturbować. Po chwili ciężarna wyczuwa, że jej dziecko przestało się poruszać. Alek nadal nocuje w gabinecie Bielińskiego. Ratownik jest coraz bardziej zazdrosny o Britney. Prowadzi zajęcia z pierwszej pomocy dla dzieci. Przy okazji trafia na ojca jednego z uczniów, który nagle zjawia się w szkole i zaczyna zachowywać jak szaleniec. Szybko okazuje się, że mężczyzna jest poważnie ranny w głowę. Podczas interwencji ratowników Alek wchodzi w konflikt z Beniem głośno krytykując podjęte przez niego decyzje medyczne.

 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 163 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:50 Na sygnale - odc. 425 "Och, wy faceci!" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Piotr sprzecza się z Martyną. ...

  Piotr sprzecza się z Martyną. Ratowniczkę irytuje ciągła pomoc męża ofiarowana jednej z sąsiadek. Z kolei Alek ma pretensje do Britney o jej "związek" z Beniem. Po pracy Klis zaczyna molestować byłą ukochaną. Na dyżurze Alek jedzie z zespołem do pani Stasi, starszej kobiety, która mieszka w bloku Britney. Gdy Klis zdaje sobie sprawę, że pacjentka ma w mieszkaniu wolny pokój, od razu postanawia go wynająć. Po wizycie u staruszki ratownicy jadą do bigamisty, którego żona ugodziła nożem w okolice serca. Tymczasem ekipa Benia trafia na mężczyznę, który zasłabł podczas gry w nielegalnym kasynie.

 • 19:20 Na sygnale - odc. 426 "Zwalniam pana!" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Britney odkrywa, że Alek został ...

  Britney odkrywa, że Alek został jej sąsiadem. Klis wyznaje dziewczynie miłość coraz bardziej irytując ją. Julia skarży się na jego zachowanie Bielińskiemu, a ten zwalnia ratownika z pracy. Chłopak mści się od razu pisząc donos do Państwowej Inspekcji Pracy. Tymczasem Piotr zostaje porażony prądem, gdy próbuje naprawić u sąsiadki zepsute gniazdko. Na pomoc koledze jedzie zespół Artura. Strzelecka odkrywa, że sąsiadka ratowała jej męża metodą usta usta. Kolejną pacjentką doktora Góry jest dziewczyna z guzem mózgu. Pragnie ona umrzeć w parku, do którego przychodziła w dzieciństwie ze swoją matką. Z kolei ekipa doktor Reiter musi pomóc siedmiolatkowi, który nagle przestał mówić i stracił władzę w ciele.

 • 20:00 Wolny strzelec (Nightcrawler) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2014
  Akcja filmu rozgrywa się we ...

  Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym Los Angeles. To tu mieszka główny bohater Louis Bloom (znakomita rola Jake’a Gyllenhaala), bezrobotny, utrzymujący się z drobnych rozbojów i kradzieży. Louis chciałby znaleźć jakiś inny sposób na życie, ale nikt nie daje mu szansy. Pewnego razu jest świadkiem wypadku na autostradzie. Kiedy ratownicy patrolu drogowego udzielają pomocy kierowcy, nagle zjawia się grupka amatorów ze sprzętem filmowym, która rejestruje całe zajście. Okazuje się, że "filmowcy" sprzedają później nakręcony przez siebie materiał telewizyjnej stacji informacyjnej. Do Louisa dociera genialna myśl, że zajęcie wolnego strzelca to świetny sposób na szybki i łatwy zarobek. Wyposażony w skaner do nasłuchu policyjnych częstotliwości i kamerę, lokalizuje i filmuje miejsca wypadku. Pierwszy nakręcony przez siebie materiał dostarcza do Niny Rominy, szefowej programów newsowych jednej ze stacji telewizyjnych. Okazuje się, że jest w tym bardzo dobry i zostaje szybko doceniony. Stara się ulepszać swoje filmy, stosując różne sztuczki. Zatrudnia też do pomocy bezdomnego i naiwnego młodzieńca Ricka. Ambitny i coraz bardziej pochłonięty swoją pracą Louis, ciągle jednak czuje niedosyt, w czym niemały udział ma stale podżegająca go Nina. Za jej namową postanawia kręcić coraz bardziej krwawe i drastyczne filmy, które sprzedadzą się drożej. Wkracza w kryminalny, mroczny świat Los Angeles. Kiedy udaje mu się sfilmować scenę zbrodni, zanim przybędzie policja, później pojawia się u niego dwoje funkcjonariuszy, Fronteri i Lieberman, którzy wypytują o szczegóły zdarzenia i rysopisy morderców. Louis zachowuje jednak najważniejsze informacje dla siebie, by w stosownym momencie je wykorzystać.

 • 22:05 Kino bez granic - Wróg numer jeden (Zero Dark Thirty) , film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2012
  Kronika wieloletniego polowania na największego ...

  Kronika wieloletniego polowania na największego i najbardziej poszukiwanego terrorystę świata, Osamę bin Ladena. Tajna misja Centralnej Agencji Wywiadowczej, którą rozpoczęto po ataku terrorystycznym na wieże World Trade Center i Pentagon 11 września 2001 roku, trwała do ostatecznego wyeliminowania Osamy bin Ladena, który 2 maja 2011 r. został zabity w tajnej operacji amerykańskich komandosów. Filmowa historia tej akcji została przedstawiona z punktu widzenia fikcyjnej młodej agentki CIA, Mayi Harris. W tej znakomitej roli wystąpiła Jessica Chastain, która w 2013 r. otrzymała nominację do Oscara. Maya Harris jest zaangażowana w sprawę od samego początku, od nowojorskiego zamachu z 2001 roku. Jako analityczka CIA zajmuje się rozpracowywaniem terrorystów. Uczestniczy w przesłuchaniach osadzonych w tajnych więzieniach CIA, znajdujących się poza obszarem USA. Zainstalowana w amerykańskiej ambasadzie w Pakistanie, Harris bada powiązania zatrzymanego Ammara, który jest podejrzany o współudział we wrześniowych zamachach. Ten przekazuje bezcenne informacje, co pozwala rozwinąć śledztwo. Maya nie ma jednak łatwego zadania, napotyka na wiele trudności. Mimo powątpiewań kolegów, potężnej biurokracji i piętrzących się przeciwności, nie poddaje się. Ostatecznie udaje się jej przekonać Pentagon, by przypuścić szturm na domniemaną kryjówkę "wroga numer jeden".

 • 00:55 Kołysanka Film fantasy, film fabularny kinowy, 2010
  Komedia mistrza gatunku, Juliusza Machulskiego, ...

  Komedia mistrza gatunku, Juliusza Machulskiego, znanego m.in. z filmów "Vabank", "Seksmisja", "Kiler", "Vinci". W "Kołysance" reżyser zręcznie połączył wątek komediowy z science fiction, kryminałem i horrorem. Akcja została ulokowana na tle malowniczych krajobrazów mazurskiej wsi. Właśnie tu dochodzi do bardzo dziwnych zdarzeń: nagle zaczynają znikać okoliczni mieszkańcy i goście, by równie niespodziewanie znowu się pojawić. Atmosfera się zagęszcza, nikt nie potrafi wyjaśnić tych zagadkowych okoliczności. Wiele zaczyna jednak wskazywać, że stoi za tym małżeństwo Makarewiczów z czworgiem dzieci i teściem mającym początki demencji. Policja jest bezradna, wprawdzie Makarewiczowie przypominają wampiry, ale nie można im przedstawić żadnych dowodów świadczących o ich winie. Na plus całej tej sytuacji można jedynie zaliczyć fakt, że wprawdzie ludzie znikają, ale w końcu się odnajdują. Jak się potoczą dalsze losy mieszkańców mazurskiej miejscowości?


 • 02:45 Drapieżnik (Flock, The) thriller, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2007
  Trzymający widza w napięciu mocny ...

  Trzymający widza w napięciu mocny dreszczowiec, który przenosi prosto w najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Funkcjonariusz Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego, Errol Babbage, sprawuje kuratelę nad wszelkiego rodzaju przestępcami, którzy dopuścili się karalnych czynów na tle seksualnym. Słynie z brutalnego traktowania wszystkich podejrzanych. Starzejący się Errol czuje się już wypalony i sfrustrowany ciągłym uganianiem się za przestępcami. Za kilka tygodni chce przejść na wcześniejszą emeryturę. Szkolenie przechodzi u niego młoda stażystka, Allison Lowry, która ma zająć jego miejsce. Pod czujnym okiem mistrza stażystka poznaje tajniki tropienia właśnie przestępców seksualnych. Errol postanawia ostatni raz aktywnie włączyć się w kryminalną sprawę. Razem z Allison poszukuje zaginionej dziewczyny, Harriet Wells. Podejrzewa, że stała się ona ofiarą gwałtu, a nawet morderstwa, a sprawcą jest jeden z jego podopiecznych, który został warunkowo zwolniony z więzienia. Errol stawia sobie za cel odnalezienie ofiary za wszelką cenę i jest gotowy na wszystko. W końcu zaczyna docierać do niego, że ścigając brutalnych przestępców, sam może stać się potworem.

 • 04:35 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv