TVP2 - Program TV na niedzielę 14 kwietnia 2024

 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona stresuje się przed pierwszym ...

  Aldona stresuje się przed pierwszym dniem Aleksa w nowej szkole. Chłopak od razu odkrywa, że w liceum wokół Ewy kręci się dwóch zainteresowanych nią kolegów: Jacek i Julek. A rywale zaskakują go, proponując wspólny biznes. Marcin tymczasem opowiada Renacie o śledztwie w sprawie próby gwałtu. Prowadzi je półoficjalnie, ryzykując własną karierę, bo reszta kolegów jest przekonana o winie Omara. Załamana Halina uparcie odwiedza policję, próbując walczyć o zwolnienie męża z aresztu. Grażyna kolejny raz zagląda do Madzi i tym razem szykuje się na randkę. Kobieta czuje się naprawdę urażona, gdy Tomasz sugeruje później, że zbliżyła się do dziewczyny, by namieszać w jego związku z Oliwką. Po udanej randce Grażyna wsiada do auta, które prowadzi Adamski, a ten częstuje ją wodą z rozpuszczoną pigułką gwałtu.

 • 06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Po próbie gwałtu Grażyna budzi ...

  Po próbie gwałtu Grażyna budzi się w szpitalu. Wspierają ją Wiktor i Tomasz, a Madzia zaprasza Wiracką do siebie na noc. Klemens przekazuje Halinie wiadomość o aresztowaniu Adamskiego. Potem Dorota rozpoznaje na zdjęciu należący do Adamskiego naszyjnik z koralików. Nauczycielka zaczyna obwiniać się o popełniony wcześniej błąd, przez który do aresztu trafił niewinny mężczyzna. Aleks jest zaskoczony, gdy Julek i Jacek odwiedzają go nagle w Borkach. "Koledzy" postanawiają zmusić chłopaka, by pokazał im dyskretną miejscówkę, do której będą mogli przenieść należące do nich sadzonki konopi.

 • 06:30 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1796 Otwarcie sklepu Kamy i ...

  1796
  Otwarcie sklepu Kamy i Ani okazuje się sukcesem, między innymi dzięki ich stryjowi Erwinowi, który zaprzyjaźnia się z zaproszoną na imprezę influencerką - Ślązaczką. Obu dziewczynom przez cały dzień pomagają także Marcin i Robert, którego Ania wieczorem odwiedza w domu. Gdy atmosfera robi się "gorąca", dziewczyna w ostatniej chwili jednak ucieka. Chodakowski zdaje sobie sprawę, jak bardzo Maja i Szymek polubili Kamę - mimo że Iza wciąż okazuje jej niechęć - i prosi ukochaną, by z nim zamieszkała, na co ona z radością przystaje. Stryj Erwin wciąż ukrywa się przed Brygidą, swoją wielbicielką ze Śląska. Gdy przypadkiem poznaje Aleksandrę - matkę Marcina - jest nią wyraźnie oczarowany. Kasia i Justyna postanawiają odszukać zaginionego kuzyna, syna ciotki. Poza tym siostra wyznaje Karskiej, że umówiła się z Krzysztofem i w końcu zdradziła chłopakowi, że czeka ją więzienie, ale Maliszewskiego wcale to nie odstraszyło. Aneta znów irytuje się przez Olka - widząc, jak koło "pana ordynatora" cały czas kręci się stażystka Edyta. Sytuacja jednak się zmienia, gdy Argasiński ściąga do kliniki gwiazdę ortopedii dziecięcej: doktora Wojciecha Majera, a ten okazuje się przyjacielem, a nawet adoratorem, Chodakowskiej ze studiów. Gdy lekarka, szczęśliwa ze spotkania, zaprasza kolegę na domową kolację, Olek od razu czuje ukłucie zazdrości.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:35 The Voice Kids s. VII - Bitwa (14) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami dwumilionową widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Wokalne popisy oglądamy przez 10 tygodni - 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Nie zabraknie emocji i wzruszeń, a uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 13:10 The Voice Kids s. VII - Bitwa (14) Sing Off widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami dwumilionową widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Wokalne popisy oglądamy przez 10 tygodni - 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Nie zabraknie emocji i wzruszeń, a uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 14:00 Familiada - odc. 2973 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1676 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (5) Andrzej Sobczak widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to kultowy muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. Zasady programu są bardzo proste, a sama formuła pozbawiona pretensjonalności. W programie amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 41 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
  Tak to leciało! - kolejny ...

  Tak to leciało! - kolejny sezon kultowego programu w przebojowej odsłonie! Realizacyjny rozmach, wspaniała publiczność i wspaniali prowadzący. Atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna 100 tys. zł. Emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! Tak to leciało! to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. Zawodnikom akompaniuje zespół muzyczny Marcina Urbana. Show prowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd.

 • 17:05 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 28.kolejka: Górnik Zabrze , sprawozdanie, 2024
 • 17:25 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 28.kolejka: Górnik Zabrze , sprawozdanie, 2024
 • 20:00 Szpieg, który mnie rzucił (The Spy Who Dumped Me) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2018
  Film zrealizowany w konwencji sensacyjnej ...

  Film zrealizowany w konwencji sensacyjnej komedii, w której dwie młode i ładne przyjaciółki zupełnie niespodziewanie zostają uwikłane w międzynarodową aferę kryminalną. Amerykanki Audrey (Mila Kunis) i Morgan (Kate McKinnon) mają po 30 lat i dzielą mieszkanie w Los Angeles. Pierwsza z nich jest raczej zrównoważoną, spokojną osobą, w przeciwieństwie do Morgan, która słynie ze zwariowanych pomysłów. Ale to przez Audrey przyjaciółki wpadną w tarapaty, a ich życie zostanie wywrócone do góry nogami. Szalony rozwój wydarzeń nastąpi w momencie, gdy okaże się, że były chłopak Audrey, Drew, który właśnie ją porzucił, jest szpiegiem. A one w swoim mieszkaniu odkrywają dwa trupy. Nieoczekiwanie wpada tu także sam Drew, a za nim ścigający go płatni mordercy. Przerażonym przyjaciółkom pozostaje już tylko ucieczka, jak najdalej od domu. Chcąc uniknąć dalszych kłopotów, postanawiają szukać schronienia za oceanem. Przemierzając cała Europę, przeżywają mnóstwo niebezpiecznych przygód. Na horyzoncie pojawia się podejrzany, ale za to czarujący brytyjski agent.

 • 22:10 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:50 Kino bez granic - Nadzwyczajni (Hors normes) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2019
  Bruno i Malik są najlepszymi ...


  Bruno i Malik są najlepszymi kumplami, którzy od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z biednych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się trudnymi przypadkami.
  Film pokazuje osoby, które poświęcają się dla innych, nie mając zbytnio środków finansowych, wymaganych pozwoleń i dyplomów.

 • 00:55 Ludzie i bogowie - Odc. 2 serial, film fabularny telewizyjny, 2020
  Dagerowi i Wadze udaje się ...

  Dagerowi i Wadze udaje się wyciągnąć matkę z Pawiaka. Dager nie przestaje wymierzać sprawiedliwości na własną rękę. W sklepie Tylko dla Niemców zabija szupowca, który wsadził jego matkę do Pawiaka. Później wybiera się do domu Szamały i zabija szmalcownika. Na miejscu spotyka Żydówkę Różę i decyduje się jej pomóc. Za samowolne zabijanie Niemców, Dager zostaje skazany przez Wydział Bezpieczeństwa i Kontrwywiadu na karę śmierci. Ze względu na wojnę wykonanie wyroku zostaje jednak zawieszone. Dager ma szansę się zrehabilitować. Zostaje powołany patrol specjalny do likwidacji agentów i zdrajców, kryptonim Pazur. Oprócz Dagera do patrolu należy Onyks. Ich pierwszym zadaniem jest likwidacja konfidentów Kulawca i Kmicica.


 • 01:55 Ludzie i bogowie - Odc. 3 serial, film fabularny telewizyjny, 2020
  odc. 3 Częste likwidacje lokali ...  odc. 3
  Częste likwidacje lokali konspiracyjnych wskazują, że grypsy z Pawiaka są przechwytywane przez Niemców. Władze podziemne odkrywają, że na Pawiaku, od jakiegoś czasu, działa nieznany im kanał dostarczania grypsów. Narażając swoje życie, Dager dostaje się na Pawiak i skutecznie identyfikuje skład nowej komórki, przekazującej grypsy. Sąsiad Jadwigi pisze donos, w którym ujawnia, że rodzina Komanów ukrywa Żydówkę. Na szczęście donos nie dociera na Szucha - wpada wcześniej w ręce braci Korzeniewskich.


 • 02:55 Songbird. Rozdzieleni (Songbird) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2020
  Główny wątek fabularny koncentruje się ...

  Główny wątek fabularny koncentruje się wokół skutków pandemii COVID - 19. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w USA. Jest rok 2024. Sprawa dotyczy mutacji groźnego wirusa, który nie daje za wygraną. Następuje szczyt pandemii, zagrożenie dla ludzi rośnie w olbrzymim tempie. Wirus pustoszy miasta, w napięciu żyje cały świat. Amerykańskie władze wydają nowe koronawirusowe obostrzenia. Ludzie żyją w kompletnej izolacji. Głównym bohaterem filmu jest kurier Nico Price, który za pomocą telefonu nawiązuje wirtualną znajomość z młodą i ładną artystką, Sarą Garcia. Nico pragnie za wszelką cenę spotkać się z ukochaną, na co nie pozwalają pilnie przestrzegane przepisy, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Czy zakochanemu Nico uda się pokonać wszystkie trudności?
 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv