TVP2 - Program TV na niedzielę 18 czerwca 2023

 • 05:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  W rodzinie Wójcików trwa konflikt, ...

  W rodzinie Wójcików trwa konflikt, bo Mirek wciąż nie wierzy, że jego babka naprawdę się zmieniła i nie wróci do alkoholu. Gdy Damian bierze stronę matki, junior postanawia zamieszkać z Luizą. Marysia stresuje się przed pierwszym dniem w szkole, podobnie jak Hubert, który jest zły, że w tak ważnej chwili nie ma z nimi Klary. Kacper wraca po zawodach do domu, witany radośnie przez całą rodzinę. Tymczasem Rawiczowa wciąż próbuje zmusić Cezarego do zerwania z Natalią i postanawia urządzić dla Sofii urodzinową kolację. Kama czuje się urażona, gdy Stawicki - przedstawiając ukochaną na gali swoim kolegom - nazywa ją pielęgniareczką. Gdy Zbyszek proponuje, by razem zamieszkali, Lipnicka wciąż jednak nie umie mu się oprzeć.

 • 06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Damian zdradza Beacie, że jest ...

  Damian zdradza Beacie, że jest alkoholikiem, a ukochana w odpowiedzi wyznaje, że miała problem z uzależnieniem od leków. Mirek postanawia jednak dać babci szansę, gdy widzi na ulicy Bogusię, która spotyka dawnych kompanów od kielicha i odmawia wypicia alkoholu. Kępski wraca do Polski i w hotelu Stańskich wpada od razu na Patryka. Później zagląda do szpitala po lekarstwa i trafia na Huberta, któremu wyznaje, że jego związek z Iwoną jest ostatecznie zakończony. Rawiczowa zmusza Cezarego, by na urodziny dał Sofii nie tylko kwiaty, ale też elegancki naszyjnik. Tort dla solenizantki piecze Darek, a dziewczyna poznając sportowca jest zachwycona nim. Okazuje się, że jest jego dawną fanką. Natalia nie jest za to wcale szczęśliwa na wieść, że jej wybranek spędzi wieczór na imprezie swojej byłej narzeczonej.


 • 07:00 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Julia odkrywa, że w wyniku ...

  Julia odkrywa, że w wyniku poronienia stała się bezpłodna, kompletnie się załamuje i po rozmowie z Magdą oraz wysłaniu SMS - a na pożegnanie do Budzyńskiego, próbuje popełnić samobójstwo. Weronika spotyka się z prawdziwym ojcem swojego dziecka, Oskarem, któremu jest winna spore pieniądze. Tymczasem Kamil sugeruje Wernerowi, że matka Poli jest oszustką i zaszła w ciążę z kimś innym. Gryc postanawia też zwrócić się o pomoc do agencji Marcina, coraz mocniej przekonany, że Weronika kłamie i może zniszczyć życie jego przyjacielowi. Z kolei Kamil ma dobrą wiadomość dla Magdy. Okazuje się, że ojciec Nadii wciąż żyje i jest na liście jeńców wojennych.

 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:50 60. KFPP w Opolu - Ale To Już Było. Jest. I Będzie! cz. 1 , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego ...

  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert "Ale to już było. Jest. I będzie!"

 • 12:55 60. KFPP w Opolu - Ale To Już Było. Jest. I Będzie! cz. 2 , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego ...

  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert "Ale to już było. Jest. I będzie!"

 • 14:00 Familiada - odc. 2773 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1236 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (8) Piotr Cugowski widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2022
  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na ...  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na sukces. Opole 2023", którą poprowadzi Marek Sierocki. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Formuła "Szansy na sukces. Opole 2023" nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Marek Sierocki wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 15 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
  Kultowy program "Tak to leciało!" ...  Kultowy program "Tak to leciało!" powrócił w przebojowej odsłonie! Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna 100 tys. zł, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! "Tak to leciało!" to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Show poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Format cieszył się ogromną popularnością na świecie. Emitowany był w ponad 25 krajach. Zasady gry skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich i śpiewa przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych.

 • 17:15 Na sygnale - odc. 427 "Krew, pot i łzy" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Benio odwiedza w szpitalu Bielińskiego. ...

  Benio odwiedza w szpitalu Bielińskiego. Zapewnia szefa, że stacja funkcjonuje bez zarzutu. Niespodziewanie obowiązki kierownika przejmuje Alek. Wykorzystuje okazję, by zmienić grafik i na wszystkich dyżurach być razem z Britney. Klis odkrywa problemy z pamięcią pani Stasi. Ratownik kolejny raz ściera się z "kolegami" Britney z dzielnicy, Rodzynem i Łukim. Żąda, by zwrócili mu pieniądze za zniszczone auto i grozi złożeniem obciążających ich zeznań na policji. Wiktor znowu musi polecieć do Zosi. Dziewczyna ponownie trafiła na oddział patologii ciąży. Doktor Reiter jedzie z zespołem do nastolatka cierpiącego na silny ból brzucha. Lekarka szybko odkrywa, że chłopak zatruł się grzybami zebranymi przez brata. Gdy okazuje się, że chory potrzebuje nowej wątroby, jego brat targany wyrzutami sumienia postanawia zabić się, żeby mogło dojść do przeszczepu. Ekipa doktora Góry trafia do mężczyzny z problemami oddechowymi. Pacjent wyznaje, że jest uczulony na własny pot. Stan chorego pogarsza się, gdy koleżanka całuje go na pożegnanie.

 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 170 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:55 Na sygnale - odc. 428 "Dzień pocałunków" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Bieliński przegrywa walkę z Alkiem ...

  Bieliński przegrywa walkę z Alkiem i odchodzi ze stacji, a nowym kierownikiem nadal jest właśnie Klis. Pani Stasia trafia do szpitala i przechodzi operację, a Alek cały czas czuwa przy niej na OIOM - ie. Rodzyn i Łuki widząc, że ratownik ocalił ich sąsiadce życie zawierają w końcu z Klisem pokój. Humor chłopaka szybko się psuje, gdy wieczorem Benio odwiedza Britney wciąż udając przed kolegą, że są razem. Basia namawia Martynę, by to właśnie ona, a nie Piotr, rzuciła wyzwanie Alkowi i zawalczyła o awans. Ratowniczki jadą z doktorem Górą na wezwanie do kobiety. Syn znalazł matkę nieprzytomną, zakrwawioną i ubraną jedynie w bieliznę przed domem na terenie działki należącej do jej byłego męża. Niebawem okazuje się, że w domu jest także on.

 • 19:20 Na sygnale - odc. 429 "Child Alert" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  O poranku Martyna i Piotr ...

  O poranku Martyna i Piotr słyszą krzyk sąsiadki. Ilona jest zdenerwowana, bo jej córka Tosia zaginęła w drodze do szkoły. Kobieta podejrzewa, że dziecko porwał jej były mąż, pozbawiony przez sąd praw rodzicielskich. W pracy Basia wyznaje Martynie, że Adam postanowił walczyć z nią w sądzie o naprzemienną opiekę nad synem. Strzelecka motywuje koleżankę, by w końcu szczerze z byłym mężem porozmawiała. A gdy obie zaglądają do dyspozytorni, odkrywają, że Wszołek odebrał właśnie telefon od Tosi, która zadzwoniła z auta porywacza i wyznała, że jest ranna. Strzelecki bierze także udział w radiowym konkursie i wygrywa romantyczną kolację dla dwojga. Martyna wieczór woli jednak spędzić z mężem w domu i w końcu wyznaje Piotrowi, jak bardzo go kocha. Tymczasem doktor Góra odkrywa, że jego małżeństwu znów grozi kryzys. Na dyżurze Artur jedzie na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w parku. Okazuje się, że choremu pierwszej pomocy udzielili już doktor Górska oraz doktor Wielecki, którzy spotkali się podczas joggingu.

 • 20:00 Ile waży koń trojański? komedia, film fabularny kinowy, 2008
  Komedia romantyczna Juliusza Machulskiego, jednego ...

  Komedia romantyczna Juliusza Machulskiego, jednego z najbardziej kasowych polskich reżyserów filmowych, twórcy takich przebojów, jak m.in.: "Vabank" i "Vabank II", "Seksmisja", "Kingsajz", "Deja vu", "Kiler". Prapremiera komedii "Ile waży koń trojański" odbyła się w grudniu 2008 roku. Ten film reżyser zadedykował swojemu ojcu, Janowi Machulskiemu, który zmarł miesiąc wcześniej.
  Główną bohaterką romantycznej opowieści jest Zosia Albrecht - Radecka, której pierwsze małżeństwo z Darkiem rozpadło się. Owocem tego związku jest 12-letnia teraz Florentyna. Dziecko pozostało przy matce. Drugim mężem Zosi jest Kuba Radecki, z którym wychowuje swoją córkę i razem tworzą udaną, kochającą się rodzinę. Florentynka w pełni akceptuje ojczyma. Akcja filmu rozpoczyna się w sylwestra 1999 roku. Zosia obchodzi właśnie 40. urodziny. Ma pretensje do losu, że jej życie ułożyło się nie tak, jakby sobie życzyła. Chciałaby cofnąć czas, by zacząć wszystko od nowa i tylko z Kubą. Jej życzenie się spełnia. Gdy się budzi, okazuje się, że jest 15 maja 1987 roku, dzień jej imienin. Uświadamia sobie jednak, że jest z Darkiem. Ponieważ nie mają jeszcze dziecka, Zosia próbuje zmienić bieg wydarzeń. Zrobi wszystko, by porzucić Darka i jak najszybciej związać się z Kubą. I to z nim mieć córkę Florkę. • 22:10 Kino bez granic - Gang Rosenthala (Closer to the Moon) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Rumunia,USA,Francja 2013
  Ta niewiarygodna historia została oparta ...

  Ta niewiarygodna historia została oparta na faktach, a bohaterami są towarzysze z żydowskiego ruchu oporu z czasów II wojny światowej. Bukareszt, rok 1959. Należący do wyższych sfer Max, Alice, Dumi, Razvan i Iorgu napadają na bank, oznajmiając zgromadzonym wokół miejsca przestępstwa świadkom, że kręca sceny do filmu. Zuchwały skok na Rumuński Bank Narodowy odbija się szerokim echem w całym kraju, to prawdziwy policzek dla komunistycznej władzy. Rabusie zostają aresztowani, osądzeni i skazani na śmierć, mimo bohaterskiej przeszłości. Cała piątka czeka na wykonanie wyroku. W tym czasie skazańcy są nagabywani przez komunistów do zagrania w propagandowym filmie, który ma być rekonstrukcją dokonanego przez nich skoku na bank.


 • 00:15 Zostań, jeśli kochasz (If I Stay) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2014
  Bohaterka filmu, Mia Hall, jest ...

  Bohaterka filmu, Mia Hall, jest młoda i utalentowana, marzy o karierze wiolonczelistki. Mieszka w Portland, w stanie Oregon, ze swoimi rodzicami Dennym i Kat oraz z młodszym bratem Teddym. Miłość do muzyki odziedziczyła po ojcu, który w młodości grał w zespole i po matce, punkrockowej dziewczynie. Także jej chłopak z lat szkolnych, Adam, był muzykiem, grał na wiolonczeli. Mia czeka na wyniki ze słynnej nowojorskiej szkoły muzycznej Julliard. Wszystko się jednak zmienia w życiu utalentowanej Mii po wypadku samochodowym na śliskiej drodze. Ranna dziewczyna zapada w śpiączkę. Kiedy opuszcza swoje ciało, widzi siebie leżącą na śniegu, a wokół załogę karetki pogotowia, próbującą ją ratować. Zawieszona między życiem a śmiercią, musi zdecydować, po której stronie chce zostać. Zdaje sobie sprawę, że jeśli się obudzi, czeka ją zupełnie inne życie, niż sobie zawsze wyobrażała. Przewieziona do szpitala Mia, nadal pozostaje w letargu. Słyszy głos pielęgniarki, która szepcze jej do ucha, że musi sama dokonać wyboru. Retrospektywne ujęcia znowu pokazują bohaterkę w przeszłości. Widz śledzi rozwój jej znajmości z Adamem, ich zacieśniające się relacje i pierwsze zbliżenie. Potem było rozstanie, które dziewczyna bardzo przeżyła. Nadal nieprzytomną ofiarę wypadku odwiedzają w szpitalu jej przyjacółka Kim oraz Adam. Pielęgniarka nie wpuszcza ich jednak, bo nie są członkami rodziny. Ale ona obserwuje wszystkie zdarzenia rozgrywające się wokół. Dowiaduje się, że jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Została sierotą, kiedy się obudzi, będzie sama. Wypadku nie przeżył także jej brat, Teddy. Kiedy Adamowi udaje się w końcu dotrzeć do Mii, próbuje jak najszybciej przekazać jej dobrą wiadomość, że została przyjęta do wymarzonej szkoły muzycznej. Obiecuje, że pojedzie z nią do Nowego Jorku. Śpiewa piękną piosenkę, która napisał specjalnie dla niej. • 02:15 Twój Vincent (Loving Vincent) film animowany, film animowany, , kraj prod.Wielka Brytania,Polska 2017
  Bohaterowie obrazów Vincenta van Gogha ...

  Bohaterowie obrazów Vincenta van Gogha przedstawiają historię życia oraz tajemniczej śmierci artysty. Jak zginął Vincent van Gogh? Zagadkę śmierci genialnego malarza, którego sztukę doceniono na długo
  po jego śmierci, chcą rozwiązać twórcy filmu "Twój Vincent" w reż. Doroty Kobieli. To pierwsza na świecie pełnometrażowa animacja malarska. Na ekranie ożyją najsłynniejsze obrazy van Gogha. Bohaterowie filmu to poza samym Vincentem van Goghiem Adeline Ravoux, Armand Roulin, dr Gachet i jego córka Margaret Gachet czy listonosz Roulin, czyli postaci, które uwiecznił na swoich płótnach. Twórcy filmu poszukują odpowiedzi na pytanie, czy van Gogh popełnił samobójstwo, czy też może został przez kogoś zamordowany.


 • 03:55 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 04:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv