TVP2 - Program TV na niedzielę 21 kwietnia 2024

 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena noc spędza u Kasi, ...

  Bożena noc spędza u Kasi, a Bruno szuka wsparcia u Łukasza. Stefańska nie tylko odmawia wzięcia udziału w rodzinnej terapii, ale występuje też o rozwód. Gdy ta postanawia wrócić z Tadziem na Mazury, w hotelu zjawia się Karolina. Amelia na widok kochanki syna wybucha i niemal wyrzuca Różańską za drzwi. Również Renata i Dominika są załamane, bo Stefaniak złośliwie przedłuża remont. Marcin, by pomóc dziewczynom, kolejny raz próbuje zastraszyć Roberta. Jest jednak nieświadomy, że ten ich spotkanie rejestruje ukrytą kamerą. Później mężczyzna przekazuje nagranie redakcji "Szoku".

 • 06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Amelia niepokoi się o syna. ...

  Amelia niepokoi się o syna. Bruno po odejściu Bożeny topi smutki w alkoholu i namawia go, by pojechał do ukochanej i próbował uratować swoje małżeństwo. Ostatecznie Stańskiego na Mazury zawozi Łukasz, ale Bożena nie chce rozmawiać z mężem. A w hotelu wybucha konflikt między Oliwką i Justinem, gdy chłopak bierze w obronę szefa. Z kolei Ania ma powód do radości, bo Vincenzo wraca w końcu z Włoch. Narzeczony zaskakuje ją jednak wyznając, że zmienił zdanie i już wcale nie chce ślubu na Sycylii. Marcin ma przez Stefaniaka poważne problemy w pracy, bo jego sprawą zajmuje się wydział kontroli. Tymczasem Bonda robi ostre wymówki Modrzyckiemu świadomy, że jego naczelny celowo zbagatelizował temat Kodura.

 • 06:30 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Natalia zaczyna pracę w policji ...


  Natalia zaczyna pracę w policji i zostaje przydzielona do sprawy stalkera Kaweckiej. A gdy podczas wizyty u milionerki wpada na Bartka, oboje są tym wyraźnie skrępowani i w końcu chłopak wyznaje Mostowiakównie, że Dorota bardzo mu pomogła i stała się dla niego "kimś ważnym". Sama Kawecka postanawia pomóc Kiemliczom i gdy Bartek wspomina, że przyjaciele mają po kradzieży sprzętu finansowe kłopoty, zamawia u Tadeusza prace w ogrodzie, płacąc od razu wysoką zaliczkę - całą sumę, której jego firma potrzebuje, by przetrwać. Żak, wspólnie z Modrym i Leonem, dopracowuje pomysł alkoholowego biznesu. A gdy Kisielowa odkrywa "zakład produkcyjny" w składziku, przy okazji hojnie się "bimberkiem" częstując, senior – by ukochaną udobruchać – wybiera dla trunku nazwę: "Lecznicza nalewka Zosi". Basia pomaga Michałowi uratować szczeniaka, którego jeden z okolicznych gospodarzy trzyma na mrozie i na łańcuchu. Gdy podczas próby odebrania zwierzęcia dochodzi do kłótni, a nawet bójki, dziewczyna wzywa na pomoc policję, a także ojca. I to Rogowski w końcu agresywnego właściciela psa obezwładnia.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:35 The Voice Kids s. VII - Bitwa (15) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami ogromną widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Program ceniony jest za wysoki poziom wokalny uczestników, styl i kulturę wypowiedzi jurorów a także spektakularny poziom inscenizacyjny. Nie zabraknie emocji i wzruszeń. Zmagania uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 13:10 The Voice Kids s. VII - Bitwa (15) Sing Off widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami ogromną widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Program ceniony jest za wysoki poziom wokalny uczestników, styl i kulturę wypowiedzi jurorów a także spektakularny poziom inscenizacyjny. Nie zabraknie emocji i wzruszeń. Zmagania uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 14:00 Familiada - odc. 2975 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1683 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (6) Elektryczne Gitary widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. W programie amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 42 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
  Tak to leciało! - kolejny ...

  Tak to leciało! - kolejny sezon kultowego programu w przebojowej odsłonie! Realizacyjny rozmach, wspaniała publiczność i wspaniali prowadzący. Atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna 100 tys. zł. Zawodnikom akompaniuje zespół muzyczny Marcina Urbana. Show prowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000 zł. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich i śpiewa przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych.

 • 17:05 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa , sprawozdanie, 2024
 • 17:25 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa , sprawozdanie, 2024
 • 19:25 Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa , sprawozdanie, 2024
 • 20:00 Kamienne pięści (Hands of Stone) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2016
  Atrakcją filmu jest Robert De ...

  Atrakcją filmu jest Robert De Niro, bez wątpienia jeden z najpopularniejszych, najbardziej wszechstronnych i najlepiej opłacanych aktorów w historii kina. Akademia Filmowa dwukrotnie nagrodziła go Oscarem za role w filmach: "Ojciec chrzestny II" i "Wściekły Byk". W dramacie "Kamienne pięści" o genialnym, panamskim pięściarzu zawodowym Roberto Duranie, aktor zagrał amerykańskiego trenera bokserskiego, Raya Arcela. Zauważa on talent Durana i postanawia wziąć go pod swoje skrzydła, choć wycofał się z branży po ataku nieznanego napastnika, w którym niemal stracił życie. Roberto Duran miał trudne dzieciństwo, wychowywał się w Panamie, gdzie przeszedł twardą szkołę życia, próbując przetrwać i walczyć o lepszą przyszłość. Droga do sukcesu nie była usłana różami. W końcu jednak przyszły zawodowy mistrz świata zasłużenie zyskał przydomek Manos de Piedra (Kamienne pięści).
  (HANDS OF STONE)

 • 22:05 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:45 Kino bez granic - Najlepszy (The Greatest) , film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2009
  Fabuła tego poruszającego filmu skupia ...

  Fabuła tego poruszającego filmu skupia się wokół przeżyć bezradnej nastolatki oraz małżeństwa próbującego odzyskać równowagę i spokój po śmierci ukochanego syna. Rose i 18-letni Bennett Brewer byli parą, ale ich marzenia o wspólnym szczęściu przekreślił tragiczny wypadek samochodowy nocą na drodze. Śmierć chłopaka przeżywają wspólnie jego matka Grace, ojciec Allen i młodszy brat Ryan. W rozpaczy po stracie bliskiej osoby, Rose pozostaje zupełnie sama. Dziewczyna nie ma komu się zwierzyć ze swoich problemów, nie może liczyć na szczerą pomoc swojej matki. Kiedy więc okazuje się, że spodziewa się dziecka Bennetta, postanawia zapukać do drzwi jego rodziców.

 • 00:35 Ludzie i bogowie - Odc. 4 serial, film fabularny telewizyjny, 2020
  Józef, Onyks i Dager informują ...


  Józef, Onyks i Dager informują Kurkę i Waleta, że konsekwencją ich zdrady jest śmierć. Oni upierają się jednak, że nigdy nie zdradziliby Polski. Okazuje się, że Kuzyn - pułkownik, któremu przysięgali, pracuje dla Niemców. W wyniku strzelaniny w restauracji Akwarium, w którą zamieszany jest Dager, ginie współpracownik Kuzyna - Biały. Generał Grot nakazuje wstrzymać się z wykonaniem wyroku na Kuzynie, dopóki nie dostanie informacji z Londynu. Gdy Londyn potwierdza, że rząd na uchodźstwie nie ma nic wspólnego z operacją Klosz, generał Grot podpisuje wyrok na Kuzyna.


 • 01:35 Ludzie i bogowie - Odc. 5 serial, film fabularny telewizyjny, 2020
  Dager udaje się do Łomianek, ...

  Dager udaje się do Łomianek, aby ściągnąć do Warszawy braci Atosa, Portosa i Aramisa. Bracia uznają go jednak za kripowca i zanim Dager ma szansę się wytłumaczyć, kneblują go i wywożą do lasu, aby tam zabić. Na szczęście Dagerowi udaje się uciec. Pierwszą akcją przeprowadzoną wspólnie z muszkieterami ma być zlikwidowanie Bodyna, kapitana rezerwy, który przeszedł na stronę niemiecką we wrześniu 1939 r. Dager na akcję bierze Jadwigę; dziewczyna jest przekonana, że idzie na randkę. Gdy dowiaduje się, że ma wziąć udział w akcji, panikuje i płoszy Bodyna. Atos nie podporządkowuje się wyraźnemu rozkazowi przerwania akcji.

 • 02:35 Atak paniki komedia, film fabularny kinowy, 2017
  Brawurowo zagrana obyczajowa opowieść z ...


  Brawurowo zagrana obyczajowa opowieść z akcentami komediowymi, w której bohaterowie doświadczają niezwykłych wydarzeń, zmieniających ich osobowość i dotychczasowe życie. Wszyscy oni, w różnych okolicznościach, doznają tytułowego ataku paniki. Protagoniści tej historiiogarnięci panicznym strachem to: prezenter radiowy,uzależniony od gry komputerowej kelner, panna młoda w ciąży, neurotyczna pisarka żyjąca w separacji z mężem, małżeństwo wracające z podróży marzeń, behawiorysta zwierząt, ukrywająca swoją profesję gwiazda porno. Gdy bohaterowie znajdą się nagle w niepożądanej sytuacji, pełni trwogi i lęku już nie potrafią zapanować nad swoimi emocjami.

 • 04:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv