TVP2 - Program TV na niedzielę 25 czerwca 2023

 • 05:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Anita tłumaczy się przed Kasią ...

  Anita tłumaczy się przed Kasią ze zdjęcia, które przesłała inwestorom, nazywając swoje oszustwo ruchem PR - owym i przyznaje, że budową apartamentów kieruje jej znajomy - Alessandro. Sadowska traci jednak do przyjaciółki zaufanie i wspólnie z Łukaszem postanawiają powiedzieć Izie oraz Wangelowi o tym, jak naprawdę mają się sprawy na Sycylii. Marek jest przygnębiony po powrocie z USA z powodu rozstania z Wioletką. Umawia się na spotkania z Kępskim i Hubertem, przekazując im ostatnie newsy o Iwonie. Tomasz nawet nie próbuje ukryć, jak bardzo zdrada ukochanej nadal go rani. A Pyrka sugeruje Markowi, że powinien odebrać córkę jego siostrze i przywieźć ją do Polski. Zachowanie syna krytykuje również Krystyna przekonana, że zostawiając małą w Stanach, popełnił błąd. Tymczasem Olga nagle milknie i gdy Złoty próbuje się z nią skontaktować, nie odbiera jego telefonów. Luiza jedzie z przyjaciółmi ze squatu do schroniska, by wybrać psiaka do adopcji. Dziewczyna wraca jednak do domu bez zwierzaka, ale za to z planem, jak pomóc podopiecznym schroniska w znalezieniu nowych właścicieli. Prosi Weronikę o pomoc w nagłośnieniu swojej akcji.

 • 06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Marek robi Oldze niespodziankę. Przyjeżdża ...

  Marek robi Oldze niespodziankę. Przyjeżdża do Poznania i oddycha z ulgą, gdy ukochana wybucha na jego widok radością. A później szykuje dla swojej wybranki romantyczny piknik w przerwie na obiad.
  Hubert jest świadkiem ostrej sprzeczki Stawickiego z Kamą. Wściekł się, bo kochanka przez pomyłkę zwróciła się do niego na oddziale po imieniu. Po powrocie z pracy lekarz nie ukrywa, że jest o Pyrkę zazdrosny.
  Kasia wraca z Ksawerym i Paulinką do opuszczonego domu, w którym ostatnio juniorzy świetnie się bawili i na miejscu spotyka właściciela posesji Jankowskiego, który zdradza jej, że cała działka jest na sprzedaż. Sadowska wyznaje późnej Łukaszowi, że naprawdę ma ochotę zamieszkać w domu "z duszą".

 • 07:00 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Gdy Julia wychodzi ze szpitala, ...

  Gdy Julia wychodzi ze szpitala, Budzyński chce otoczyć ją opieką, ale dziewczyna jego pomoc odrzuca i zdradza później Sylwii, że nie czuje już do kochanka miłości, tylko nienawiść. A prawnik wraca do żony, gotów na wszystko, by w końcu odbudować łączącą ich kiedyś więź. Basia, wspierana przez rodzinę i przyjaciół, bierze udział w konkursie pianistycznym. Dziewczyna dociera na imprezę mocno spóźniona, ale z opresji ratuje ją Franka, przekonując organizatora, by jej córka mimo wszystko mogła wyjść na scenę. Z kolei Ania, która też pomaga przyjaciółce dotrzeć na miejsce, poznaje przy okazji sympatycznego taksówkarza Marka. Tymczasem Maria, zaniepokojona, że Paweł może trafić do więzienia, postanawia porozmawiać z Sowińskim seniorem i jest w szoku, gdy mężczyzna sugeruje, że telefon, który jej syn rzekomo ukradł, może się odnaleźć, ale pod jednym warunkiem.

 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:50 60. KFPP w Opolu - Debiuty , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z festiwalu ...

  Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki w Opolu 2023. Koncert "Debiuty"

 • 12:55 60. KFPP w Opolu - Czas ołowiu , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z festiwalu ...

  Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki w Opolu. Koncert "Czas ołowiu".

 • 14:00 Familiada - odc. 2780 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1243 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (10) Robert Chojnacki widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2022
  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na ...  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na sukces. Opole 2023", którą poprowadzi Marek Sierocki. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Formuła "Szansy na sukces. Opole 2023" nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Marek Sierocki wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 16 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2022
  Kultowy program "Tak to leciało!" ...

  Kultowy program "Tak to leciało!" powrócił w przebojowej odsłonie! Nowy duet prowadzących, realizacyjny rozmach, atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna 100 tys. zł, emocje sięgające zenitu i największe polskie przeboje wszech czasów! "Tak to leciało!" to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. W nowej edycji zawodnikom akompaniować będzie zespół muzyczny Marcina Urbana. Show poprowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. Nie zabraknie także odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Format cieszył się ogromną popularnością na świecie. Emitowany był w ponad 25 krajach. Zasady gry skonstruowane są tak, by dostarczać maksimum emocji. Uczestnicy mają przed sobą do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich i śpiewa przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej. Na poszczególnych etapach gry może skorzystać z wyjść awaryjnych.

 • 17:15 Na sygnale - odc. 430 "Pozwól mi odejść" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Gdy okazuje się, że Alek ...

  Gdy okazuje się, że Alek nie wygrał konkursu na stanowisko kierownika stacji, Zdzisio oraz pozostali ratownicy są przekonani, że ich szefem zostanie Piotr. Awans dostaje jednak Martyna, która ubiegała się o stanowisko w tajemnicy przed mężem. Na dyżurze Strzeleccy razem z Beniem odpowiadają na wezwanie od przestraszonej dziewczynki. Jej mama ma problemy z oddychaniem. Lekarz szybko odkrywa, że pacjentka ma atak paniki, bo jej córka jest śmiertelnie chora na nowotwór mózgu. Po krótkim badaniu małej doktor przekazuje zrozpaczonej matce, że jej dziecko jest w agonii. Martyna towarzyszy kobiecie podczas jej pożegnania z córką. Z kolei zespół Góry musi na dyżurze pomóc rannej, która spadła ze schodów i ma otwarte złamanie nogi. Gdy wyznaje, że upadła przez ducha, ratownicy uznają, że miała omamy. Po chwili jednak sami słyszą w domu "potępieńcze" wycie.

 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 177 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:55 Na sygnale - odc. 431 "Nowe porządki" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Piotr i Martyna jadą do ...

  Piotr i Martyna jadą do nastolatki po wypadku na rowerze. Dziewczyna wpadła na żywopłot z cierniami. Wyznaje, że cierpi na padaczkę, którą ukrywała dotąd przed swoim chłopakiem. Mimo braku pracowników, Strzelecka chce zwolnić Alka, któremu już nikt nie ufa. Tymczasem Klis ma dyżur z Britney. Odpowiadają na wezwanie do starszego mężczyzny przygniecionego workami z burakami. Seniorowi towarzyszy wnuk. Obaj zachowują się jak pod wpływem alkoholu. Po chwili zawroty głowy ma także Britney. Ratownicy zdają sobie sprawę, że muszą oddychać zatrutym powietrzem. Alek odsyła koleżankę na zewnątrz, a sam próbuje wyciągnąć pacjentów z piwnicy.

 • 19:20 Na sygnale - odc. 432 "Żadnych gwałtownych ruchów" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Piotr, Basia i Zdzisio odbierają ...

  Piotr, Basia i Zdzisio odbierają z lotniska Karola, małego pacjenta z nowotworem. Chłopiec przeszedł skomplikowaną operację w USA. Jest w bardzo ciężkim stanie, podłączony do płucoserca. Lekarz, który obsługuje aparaturę, od razu ostrzega kierowcę, że musi jechać niezwykle ostrożnie. Gdy okazuje się, że karetka nie dostanie eskorty policji, zadanie Zdzisia jeszcze się komplikuje. Wiesława nadal niepokoi się o małżeństwo syna. Zaś doktor Góra wyraźnie znowu jest z ukochaną szczęśliwy. Dobrym humorem zaskakuje kolegów z zespołu - Britney i Nowego. Ekipa jedzie na wezwanie do mężczyzny, który zatruł się czadem podczas grillowania w garażu.

 • 20:00 Nigdy nie mów nigdy komedia, film fabularny kinowy, 2009
  Kasowa komedia romantyczna nominowana do ...

  Kasowa komedia romantyczna nominowana do nagrody Złote Lwy w 2009 roku. Promocję filmu wspierała nastrojowa piosenka "Nigdy nie mów nigdy" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Bohaterka miłosnej historii to 30 - letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. Mieszka w Warszawie. Ma dobrze płatne kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji, dla której poświęca wszystko. Jest niezastąpiona jako bezwzględna i bardzo skuteczna "łowczyni głów". Piękna Ama wiedzie żywot typowej bogatej singielki, bez oporów demonstrując swoją władzę i niezależność. Wytchnienieod stresującej pracy znajduje w nocnych klubach. Chętnie spędza czas ze swoją przyjaciółką Edytą, nieco zwariowaną artystką. Okazuje się jednak, że ta dumna i traktująca wszystkich z dystansem kobieta ma też swoje tęsknoty i skryte marzenia o macierzyństwie. Niestety, sprawy zawodowe nie pozwalają jej na uregulowanie życia osobistego. Obawia się, że nie mogłaby pogodzić pracy z wychowaniem dziecka. Wszystko się zmienia, gdy na jej drodze pojawia się Marek, "złowiony" przez nią dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej. Zauroczona chłopakiem Ama pozwala sobie na pewne odstępstwo od wszelkich dotychczasowych sztywnych zasad i norm, jakie narzuciła sobie sama. Umawia się z przystojnym Markiem na randkę. • 21:55 Kino bez granic - Boss (Infiltrator, The) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2016
  Fabuła filmu została osnuta wokół ...

  Fabuła filmu została osnuta wokół wydarzeń z połowy lat 80. , kiedy amerykańska agencja rządowa zorganizowała jedną z największych tajnych operacji w historii. Na celowniku znalazły się kolumbijskie kartele narkotykowe, zbijające fortuny na nielegalnych interesach. Wrogiem numer jeden był wówczas Pablo Escobar, nazywany "królem kokainy", który stworzył gigantyczny biznes i przez długi czas działał bezkarnie. W aferę byli zamieszani politycy, bankierzy, brokerzy giełdowi, światowe instytucje finansowe wprowadzające do obrotu setki milionów dolarów zdobytych na transakcjach kokainowych. Na czele tajnej akcji FBI mającej ujawnić powiązania polityków i bankierów ze światem przstępczym staje agent Robert Mazur, który ma za zadanie przeniknąć do kartelu z Medellin, potężnej organizacji przestępczej Escobara. W tym celu wciela się w amerykańskiego biznesmena Boba Musellę, zajmującego się praniem brudnych pieniędzy. Udaje mu się zdobyć zaufanie Roberto Alcaino, jednego z najbliższych ludzi z otoczenia Escobara. Żyjąc na krawędzi śmierci gromadzi dowody mające zdemaskować skorumpowanych polityków i nieuczciwych finansistów związanych z narkotykowym biznesem Escobara.


 • 00:15 Wszystko będzie dobrze dramat obyczajowy, film fabularny kinowy, 2007
  "Wszystko będzie dobrze" to skłaniająca ...

  "Wszystko będzie dobrze" to skłaniająca do przemyśleń nad życiem, nietuzinkowa opowieść o przyjaźni, synowskiej miłości i wielkiej determinacji. Przyjęty przychylnie przez krytykę film Tomasza Wiszniewskiego, twórcy "Kanalii", został obsypany nagrodami: w 2007 r. na festiwalu w Gdyni za reżyserię, muzykę i za pierwszoplanową rolę męską dla znakomitego Roberta Więckiewicza. Za świetną kreację aktor otrzymał ponadto w 2008 r. nagrody na festiwalach we Wrześni i portugalskim Setubalu oraz Polską Nagrodę Filmową. Prestiżowy Orzeł został wręczony w tymże roku również za najlepszy montaż i scenografię. Na ekranie królują Robert Więckiewicz jako wuefista z problemem alkoholowym i debiutujący w filmie Adam Werstak jako jego uczeń pochodzący z patologicznej rodziny, dla którego udział w międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych może być szansą na lepszą przyszłość. Tymczasem okazuje się, że dla chłopca istnieje w życiu coś ważniejszego niż sukcesy i kariera sportowa: zdrowie i honor matki. Kobieta jest ciężko chora, właściwie jedynym ratunkiem może być już tylko cud. Dwunastoletni Paweł modli się żarliwie do Matki Bożej o uzdrowienie rodzicielki. Obawia się jednak, że ta prośba nie zostanie wysłuchana. Jego matka bowiem zgrzeszyła, zaklinając się, że jeżeli mąż alkoholik przekręci się, ona pójdzie na kolanach do Częstochowy. Nigdy nie spełniła obietnicy, chociaż znienawidzony przez rodzinę mężczyzna, który dręczył żonę i synów, przed dwoma laty zmarł. Paweł postanawia więc wyrównać rachunki i w zastępie swojej matki udać się na Jasną Górę. Mieszkająca w niewielkiej nadmorskiej miejscowości rodzina Kwiatkowskich klepie biedę. Złożona chorobą Zofia prawie w ogóle nie wstaje z łóżka. Jej dwaj synowie, młodszy Paweł i nieco starszy, upośledzony Piotrek (efekt bijatyk ojca alkoholika) wyręczają we wszystkim matkę. Jako jedyny pełnosprawny członek rodziny, Paweł bierze na siebie całą odpowiedzialność. Na jego głowie są domowe sprawy. To on kontaktuje się z lekarzem, pytając o stan zdrowia matki, chodzi do apteki i martwi się brakiem pieniędzy na wykup leków. Tym samym chłopiec zaniedbuje naukę, grożą mu poprawki z kilku przedmiotów. Nie przykłada się też do treningów, choć ma szansę wyjechać na ważne zawody do Berlina. Powinien trenować biegi pod okiem wuefisty Andrzeja, który za dobre wyniki w sporcie obiecuje mu jeszcze załatwić egzaminy poprawkowe. Tymczasem chłopiec przejmuje się losem rodziny, sen z powiek spędza mu przede wszystkim niezałatwiona sprawa z Matką Bożą. Pewnego dnia znika wraz z Piotrkiem z domu, zostawiwszy wiadomość, że wyruszają do Częstochowy. Przerażona matka powiadamia policję i w efekcie pielgrzymi zostają zawróceni z drogi. Ale Paweł nie daje za wygraną. Ucieka z domu powtórnie. Biegnący samotnie chłopiec niespodziewanie zyskuje sojusznika w trenerze, który rusza za nim samochodem. Początkowo Andrzej chce nakłonić chłopca do powrotu do domu, ale widząc determinację dwunastolatka, zaczyna mu pomagać. Dzięki byłej żonie Andrzeja, dziennikarce telewizyjnej Annie, pielgrzymka Pawła staje się wydarzeniem medialnym. Pokonanie biegiem 350 kilometrów okazuje się karkołomnym zadaniem. Jednakże to Andrzejowi potrzebna jest pomoc, zaczyna mu brakować nie tylko pieniędzy na prowiant, ale przede wszystkim silnej woli. Coraz bardziej doskwiera mu alkoholowy głód. Wszystko udaje się przezwyciężyć dzięki niezłomnej postawie Pawła. Przyjaźń, która połączyła mężczyznę na życiowym zakręcie i chłopca z rodzinnymi problemami, pozwala uwierzyć, że "wszystko będzie dobrze".

 • 02:10 Dorwać Gringo (Get the Gringo) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2012
  Uciekający samochodem przed amerykańską policją, ...

  Uciekający samochodem przed amerykańską policją, ścigany przestępca popada w jeszcze większe tarapaty. Jego wspólnik ginie, on nielegalnie przedziera się przez granicę z Meksykiem i od razu zostaje schwytany przez dwóch skorumpowanych, lokalnych stróżów prawa, Vasqueza i Romero, którzy przywłaszczają sobie ukrytą w jego aucie forsę z rabunku, a jego posyłają do nietypowego meksykańskiego więzienia. Ciężki zakład karny to właściwie ogrodzone małe miasteczko, w którym żyją skazańcy. Wśród rzeszy złoczyńców odbywających karę on jest jedynym Amerykaninem i zyskuje przydomek Gringo. Szybko przekonuje się na własnej skórze, co znaczy być obcym. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie w brutalnym, przestępczym świecie. Zaprzyjaźnia się z cwanym dziesięciolatkiem, który uczy go zasad życia w tym niebezpiecznym miejscu. A on chroni chłopca przed ludźmi mafii, którzy mają wobec niego okrutne plany. • 03:55 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 04:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv