TVP2 - Program TV na niedzielę 28 kwietnia 2024

 • 04:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 06:30 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 10:50 The Voice Kids s. VII - Finał (16) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
 • 13:00 The Voice Kids s. VII - Finał (16) Wyniki widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
 • 14:00 Familiada - odc. 2977 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1690 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (7) Papa D. widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to kultowy muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. Zasady programu są bardzo proste, a sama formuła pozbawiona pretensjonalności. W programie amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.

 • 16:15 Tak to leciało! - odc. 43 teleturniej muzyczny, teleturniej, 2024
 • 17:10 Szpieg, który mnie kochał (Spy Who Loved Me, the) film sensacyjny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 1977
  "Szpieg, który mnie kochał" ...


  "Szpieg, który mnie kochał" od razu zajął w cyklu filmów o przygodach Jamesa Bonda jedną z wyższych pozycji, a trzy nominacje do Oscara (za kierownictwo artystyczne, muzykę i piosenkę) potwierdzały jego klasę w swoim gatunku. W rodzimej Wielkiej Brytanii, podobnie jak poprzednie obrazy z tej serii, został kasowym rekordzistą roku. Nic w tym dziwnego, ma bowiem wszystkie atuty klasycznego "bonda": wartką akcję pełną nieoczekiwanych zwrotów, okraszoną dużą dawką humoru i wyjątkowo bogatą w efekty specjalne (na uwagę zasługuje zwłaszcza pomysłowy samochód zamieniający się w małą łódź podwodną), erotyczny smaczek i piękne, egzotyczne plenery. Niezwykli są też przeciwnicy superagenta 007; oprócz tradycyjnego już wroga - milionera owładniętego żądzą władzy nad światem, James Bond musi tym razem zmierzyć się z olbrzymem o stalowych (dosłownie!) szczękach i nieziemskiej wprost sile, podnoszącym jedną ręką bloki skalne i rozrywającym samochody na strzępy. Gra go mierzący 218 cm Richard Kiel, jeden z najwyższych aktorów w historii kina, który pojawia się także w następnym filmie z tej serii - "Moonrakerze". Specjalnie na potrzeby relizatorów "Szpiega" zbudowano w 1976 r. wówczas największą na świecie halę zdjęciową "007 Stage" w Pinewood Studios w Wielkej Brytanii. Dzięki swym potężnym rozmiarom (102, 5 m długości, 42, 5 m szerokości, 12, 5 m wysokości) mogła ona pomieścić 264 tys. litrów wody, makietę ogromnego tankowca naturalnych rozmiarów i trzy łodzie podwodne. W tajemniczych okolicznościach giną dwa nuklearne okręty podwodne: brytyjski i radziecki.
  Sprawcą "kradzieży" jest szalony milioner Stromberger, który kieruje całą operacją ze swej supernowoczesnej podwodnej stacji u wybrzeży Sardynii. Udało mu się wytropić łodzie, a następnie ukryć je w potężnym tankowcu, dzięki specjalnemu urządzeniu służącemu do śledzenia okrętów podwodnych. Znajdujące się na ich pokładzie rakiety atomowe mają zostać wystrzelone w kierunku Nowego Jorku i Moskwy, dając początek nuklearnej zagładzie. Mikrofilm zawierający plany urządzenia dostał się jednak w ręce niejakiego Fekkesha z Kairu. Milioner wysyła tam swoich ludzi: Sandora i Szczęki z rozkazem odebrania mikrofilmu. Takie samo zadanie otrzymują od swych rządów James Bond i jego radziecka koleżanka po fachu, major Ania Amasova. Pierwsze spotkanie obojga pod piramidami zapowiada ostrą
  rywalizację. Dopiero na mocy międzynarodowego porozumienia Bond i Amasova razem przystępują do akcji. Starcie w Egipcie z ludźmi szalonego milionera nie przynosi efektu. Oboje udają się na Sardynię w nadziei, że cenną taśmę lub rozwiązanie zagadki zaginionych okrętów znajdą w siedzibie Strombergera.


  (THE SPY WHO LOVED ME)


 • 19:20 Rodzinka.pl - odc. 251 "Estetycznie i higienicznie" sezon 13 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Podczas korepetycji Ludwik doprowadza Agatę ...

  Podczas korepetycji Ludwik doprowadza Agatę do płaczu. Tomek odradza bratu kupno drogiego pierścionka dla Pauli. Ludwik przygotowuje grillowane skrzydełka, jednak musi zjeść je sam. Marek wypytuje Kacpra o jego stosunek do Zosi. Tomek oskarża Natalię, że robi wszystko, żeby rozbić jego związek z Magdą.

 • 20:00 Źródło nadziei (WATER DIVINER, THE) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Australia,USA 2014
  Akcja filmu rozpoczyna się w ...


  Akcja filmu rozpoczyna się w 1919 roku, krótko po zakończeniu I wojny światowej i koncentruje się wokół losów Joshuy Connora, australijskiego farmera i różdżkarza. Jego trzej synowie Arthur, Edward i Henry służyli w ANZAC, armii złożonej z Australijczyków i Nowozelandczyków i cztery lata wcześniej brali udział w bitwie o Gallipoli. Zostali uznani za zmarłych. Nie doczekawszy się powrotu synów, ich matka ze zgryzoty popełnia samobójstwo. Spełniając ostatnią wolę Elizy, Joshua wyrusza do Turcji, by odszukać ciała synów i sprowadzić do kraju. Chce pochować chłopców w grobie obok matki. Zatrzymuje się w Stambule, w hotelu prowadzonym przez wojenną wdowę Ajsze. To ona podpowiada mu, by przekupił lokalnego rybaka, który swoją łodzią pomoże mu dotrzeć do Gallipoli. Kontaktuje się z podpułkownikiem Cyrilem Hughesem, który ma wesprzeć go w poszukiwaniach. Okazuje się, że jest jedynym ojcem, który przebył taki szmat drogi, by poznać los swoich synów. Odnajduje tylko groby Edwarda i Henry'ego, co budzi w nim iskierkę nadziei, że Arthur żyje. Wkrótce dowiaduje się, że prawdopodobnie trafił do jednego z obozów jenieckich. Joshua uparcie kontynuuje poszukiwania, narażając się na śmiertelne niebezpieczeństwo. Wierzy głęboko, że odnajdzie Arthura żywego.


 • 22:05 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:45 Kino bez granic - Idol (Danny Collins) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2015
  Odtwórca tytułowej roli, Al Pacino, ...


  Odtwórca tytułowej roli, Al Pacino, otrzymał w 2016 roku nominację do prestiżowej nagrody Złoty Glob, w kategorii: Najlepszy aktor. Starzejący się Danny Collins, rockandrollowy gwiazdor lat 70. ubiegłego wieku, wciąż maksymalnie korzysta z życia, oddaje się samym przyjemnościom, nie myśląc o innych. Pewnego razu jego manager Frank Grubman odkrywa list sprzed 40 laty, który wtedy nie trafił do rąk adresata. Napisał go John Lennon właśnie do Danny’ego Collinsa. Pod wpływem treści tego listu Danny postanawia całkowicie zmienić swój dotychczasowy tryb życia. Wybiera się w podróż do New Jersey, by nawiązać relacje z dorosłym już biologicznym synem, z którym nigdy nie utrzymywał kontaktów. Tom Donnelly był owocem przelotnego romansu Danny’ego z dziewczyną, która nie żyje. Tom stracił chorą na raka matkę 10 lat temu. Było mu bardzo ciężko. Nie mógł liczyć na pomoc ojca, którego nie znał. Zadbał o własną rodzine, ma żonę Samanthę i 7 - letnią córkę Hope. Para oczekuje narodzin drugiego dziecka. Czy Danny’emu uda się zdobyć miłość i szacunek odtrąconego niegdyś syna?

 • 00:40 Ludzie i bogowie - Odc. 6 serial, film fabularny telewizyjny, 2020
  odc. 6 ŚMIERĆ I MEDYCYNA ...  odc. 6 ŚMIERĆ I MEDYCYNA

  Jest wyrok na doktora Jana Nowotnego, podwójnego agenta, który wydał już wielu szpiegów w ręce gestapo.
  Akcja patrolu Pazur kończy się jednak niepowodzeniem. Pomysł, jak zlikwidować lekarza ma Bella. Na przyjęciu
  u gubernatora Fischera, wraz z Dagerem starają się zdobyć adres Nowotnego. Dager próbuje skontaktować się
  z Jadwigą. Bezskutecznie. Do mieszkania Komanów przychodzi załamana pani Łokietkowa. Z Wisły wyłowiono
  ciało jej męża. Onyks odwiedza Bronkę w jej mieszkaniu. Zauważa, że jej synek jest chory. Obiecuje pomóc.
  Do Akwarium przychodzi Zander. Prawie rozpoznaje Różę, której szczęśliwie udaje się wymknąć przez zaplecze.
  Waga nalega, aby dziewczyna rzuciła pracę w kawiarni. Członkowie Pazura porywają ochroniarza Nowotnego.
  Udaje im się wyciągnąć od niego adres kochanki lekarza i umówiony sygnał, po którym dziewczyna otworzy drzwi.
  W mieszkaniu kochanki, Dager i Onyks obiecują Nowotnemu, że darują mu życie, jeśli poda nazwiska wszystkich,
  których aktualnie rozpracowuje.

  Serial wojenny,

 • 01:40 Ludzie i bogowie - Odc. 7 serial, film fabularny telewizyjny, 2020
  Odc. 7Porucznik Martel, Skoczek, zostaje ...  Odc. 7

  Porucznik Martel, Skoczek, zostaje zdradzony przez Zajdera i trafia na Szucha, gdzie jest bestialsko
  torturowany. Zgadza się na współpracę i zostaje wypuszczony. Kontaktuje się z podziemiem, jednak
  oddział Pazur jest przekonany, że to zasadzka.
  Józef i Oskar są skłonni dać się wykazać Skoczkowi, jednak po pobycie na Szucha Martel nie funkcjonuje
  tak, jak dawniej.
  Jadwiga odwiedza Różę i pyta o Dagera. Róża opowiada, że Dager zabił szmalcownika, który ją przetrzymywał,
  a także Łokietka, który napisał donos na Komanów. Prawda przeraża dziewczynę.
  Róży udaje się zdobyć adres Zajdera. Dager i Portos dostają się do jego mieszkania, aby wykonać wyrok.
  Dager sugeruje Onyksowi, aby odwołać akcję ze Skoczkiem - sami załatwią Niemców. Według niego Skoczek
  nie jest jeszcze gotowy do działania.


  Serial wojenny,

 • 02:35 Wyścig z czasem (In Time) film science fiction, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2011
  Filmowa wizja przyszłości. Akcja rozgrywa ...

  Filmowa wizja przyszłości. Akcja rozgrywa się w 2169 roku. To opowieść o świecie, w którym proces starzenia się został zatrzymany. Niestety, i w tym fantastycznym społeczeństwie nie ma nic za darmo. Rodzący się ludzie są genetycznie zmodyfikowani, każdy z nich ma cyfrowy zegar, który włącza się, kiedy kończą 25 lat. Od tej pory następuje odmierzanie czasu. Za wieczną młodość płaci się, a tu pieniądzem jest właśnie ów czas. Najbogatsi mogą przedłużać swój żywot praktycznie w nieskończoność, tymczasem biedni są zmuszeni
  żebrać, pożyczać, zarabiać ciężką pracą, albo po prostu kraść, by zyskać choć kilka minut na przetrwanie kolejnego dnia. Świat jest podzielony na strefy czasowe, im wyżej człowiek się znajduje, tym jest biedniejszy. Najbogatsza dzielnica to New Greenwich, w której ludzie mogą żyć przez całe wieki, a w najuboższej Dayton trzeba walczyć o każdą minutę. W dwunastej, robotniczej strefie mieszka wraz ze swoją matką Rachel bohater filmu, Will Salas. Codziennie rano matka i syn budzą się ze świadomością, że ledwie wystarcza im czasu na ich zegarze do przeżycia kolejnego dnia. Jedynie wielogodzinna praca w fabryce pozwala jakoś utrzymać się wśród żywych. Pewnego razu Will ratuje w miejscowym barze z rąk zbirów 105 - letniego Henry’ego Hamiltona, który zdradza mu pewną tajemnicę. Okazuje się, że jest pełno czasu, być żyć dostatecznie długo, ale zachłannie gromadzą go najbogatsi tego świata z New Greenwich. We śnie Will dostaje w prezencie od Henry’ego dodatkowo 116 lat z jego czasu. Zanim zdąży odnaleźć Hamiltona, ten jednak popełnia samobójstwo.
  Prowadzący śledztwo strażnik czasu, Raymond, niesłusznie uznaje Willa Salasa winnym zabójstwa Hamiltona na tle rabunkowym. Tymczasem Will postanawia natychmiast przenieść się wraz z matką do New Greenwich. Ale Rachel traci swój czas, spłacając pożyczkę i nie ma na autobus. Kiedy zjawia się w końcu w domu, jest już za późno. Zabrakło jej zaledwie kilku sekund. Umiera w ramionach syna. Will wyjeżdża do New Greenwich sam, z nadzieją na nowe, lepsze życie, ale w zamian popada w poważne tarapaty. Na jego tropie jest Raymond.
  (IN TIME)

 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv