TVP2 - Program TV na piątek 05 kwietnia 2024

 • 04:15 Na dobre i na złe - odc. 799 Ostatni dzień serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Ku radości profesora Falkowicza doktor ...

  Ku radości profesora Falkowicza doktor Alina Fisher szykuje się do odejścia z pracy, a jej ostatnim pacjentem w Leśnej Górze ma być mężczyzna, który obudził się po 25 latach spędzonych w śpiączce. Pacjentowi towarzyszy oddana żona Dorota. W szpitalu zjawia się też nieoczekiwanie Janusz Borucki, tajemniczy mężczyzna, którego chory znał w przeszłości i który okazuje się ojcem Tadka. Z kolei Maks wciąż próbuje zbliżyć się do Antka, choć Inga jest temu zdecydowanie przeciwna. Konica dochodzi do wniosku, że o dalszej karierze lekarza w Leśnej Górze powinny zdecydować pielęgniarki, które molestował i oddaje los Begera w ich ręce.

 • 05:10 M jak miłość - odc. 1549 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Sonia coraz bardziej niepokoi się ...

  Sonia coraz bardziej niepokoi się o Janka, a Rafał zdradza jej w końcu, że policjant ochrania świadka koronnego, który był kiedyś jego informatorem. Żak z Leonem decydują się na nowy biznes: hodowlę gołębi pocztowych. Banach nadal nachodzi rodzinę gotów na wszystko, by znów wyłudzić od bliskich pieniądze. Tymczasem Jacek daje Marii w prezencie pamiątkową broszkę, która należała do jego matki, a Kisielowa donosi Barbarze, że o ich przyjaźni plotkuje już cała okolica.

 • 06:00 Audycje Komitetów Wyborczych , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze" - Wybory Samorządowe 2024 Kolejność audycji i przyznany czas: .
  1. KKW Koalicja Obywatelska - 2'34"
  2. KKW Lewica - 2'34"
  3. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni - 2'34"
  4. KW Stowarzyszenie" Bezpartyjni Samorządowcy"- 2'14"
  5. KW Prawo i Sprawiedliwość - 2'34"
  6. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy - 2'34"

 • 06:25 Anna Dymna - spotkajmy się , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 06:55 Na sygnale - odc. 553 "Alamo" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  553 „Alamo” Kuba wciąż nie ...

  553 „Alamo”

  Kuba wciąż nie rozumie, dlaczego Karolina z nim zerwała i próbuje poznać prawdę. Nowy wyznaje w końcu Rafałowi, że są braćmi. Przeżywa szok, gdy stan chłopaka nagle się pogarsza, a badania wykazują, że chory jest bliski śmierci. Tymczasem na dyżurze zespół doktora Góry jedzie do ciężko pobitego mężczyzny, którego w barze napadli pseudokibice. Gdy lekarz wspomina o wezwaniu policji, kibole zaczynają ratownikom grozić. Z kolei ekipa Piotra i Nowego musi pomóc młodej matce, która zemdlała po powrocie ze szpitala do domu, po porodzie. Udziela także pomocy jej mężowi, który przedawkował energetyki.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce. Każdy odcinek - to inne schorzenie. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem i co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. W każdym odcinku wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy przedstawiają dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy prezentują również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie a będące światowymi odkryciami naukowymi.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Kasia zdradza Bożenie, że idzie ...

  Kasia zdradza Bożenie, że idzie na kolację z Mariuszem. Później prosi Łukasza, by wieczorem zajął się Ksawerym. Sadowski nie jest zadowolony, ale pomaga żonie w ukryciu prawdy o spotkaniu przed ich synem. A u boku Mariusza, Kasia zapomina o problemach i postanawia cieszyć się chwilą. Krystyna nadal sprzecza się z mężem, uparcie odmawiając przyjmowania leków wspomagających pamięć. Ostatecznie ma problem z rozpoznaniem na ulicy Zdzisia. Za to Dorota wraca do pracy, ale po napadzie nadal jest kompletnie załamana. Tymczasem Klemens obiecuje pomoc Halinie, gdy ta odwiedza kancelarię, szukając Natalii. Później żona Omara wpada na Kujawiak. Gdy odkrywa, że to właśnie ona oskarżyła jej ukochanego o próbę gwałtu, między nimi dochodzi do konfrontacji.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1666 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 316 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Mauro zostaje zdegradowany. Ma patrolować ...

  Mauro zostaje zdegradowany. Ma patrolować ulice jako zwykły policjant. Opowiada o swoich zobowiązaniach wobec Humildad, przez którą nie może związać się z Teresą. Susana grożąc wylaniem z pracy zmusza Martina, by opowiedział, co się stało Rosinie. Lolita i Guadalupe zgadzają się udzielić wywiadu dziennikarzowi Quirodze.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 748 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:40 Audycje Komitetów Wyborczych , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w ...

  Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze" - Wybory Samorządowe 2024 Kolejność audycji i przyznany czas:
  1. KKW Lewica - 3'24"
  2. KKW Trzecia Droga PSL - PL2050 Szymona Hołowni - 3'24".
  3. KW Stowarzyszenie "Bezpartyjni Samorządowcy" - 2'58"
  4. KW Prawo i Sprawiedliwość - 3'24"
  5. KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy - 3'24"
  6. KKW Koalicja Obywatelska - 3'24"

 • 15:00 Koło Fortuny - extra teleturniej, teleturniej, 2023
  Najciekawsze fragmenty z odcinków nowego ...

  Najciekawsze fragmenty z odcinków nowego sezonu Koła Fortuny.

 • 15:05 Górscy ratownicy - odc. 149 Za wszelką cenę cz. 1 (Bergretter ep. Um jeden Preis teil 1) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2023
  Sylvia, siostra Julii, znika w ...

  Sylvia, siostra Julii, znika w tajemniczych okolicznościach. Mąż Julii, Georg, rusza z Markusem na poszukiwania.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1667 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2865 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 441 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Kumru chce lepiej poznać doktora ...

  Kumru chce lepiej poznać doktora Salima, udając zwykłą dziewczynę. Zeynep nadal gra szczęśliwie zaręczoną z Enginem. Yildiz nie zgadza się na wizyty Yildiz Su u Dogana. Ender wrabia Yildiz w sprzedaż ciuchów na cele charytatywne.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 749 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 347 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Mauro zostaje odsunięty od śledztwa. ...

  Mauro zostaje odsunięty od śledztwa. Servando obiecuje żonie, że naprawi zniszczoną figurę Świętej Panienki. Cayetana zaprasza Teresę na spotkanie Patronatu. Ramón odzyskuje przytomność po operacji, ale jest bardzo osłabiony. Casilda zwierza się Lolicie i prosi o radę. Humildad postanawia wstąpić do klasztoru.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2975 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Kasia zdradza Bożenie, że idzie ...

  Kasia zdradza Bożenie, że idzie na kolację z Mariuszem. Później prosi Łukasza, by wieczorem zajął się Ksawerym. Sadowski nie jest zadowolony, ale pomaga żonie w ukryciu prawdy o spotkaniu przed ich synem. A u boku Mariusza, Kasia zapomina o problemach i postanawia cieszyć się chwilą. Krystyna nadal sprzecza się z mężem, uparcie odmawiając przyjmowania leków wspomagających pamięć. Ostatecznie ma problem z rozpoznaniem na ulicy Zdzisia. Za to Dorota wraca do pracy, ale po napadzie nadal jest kompletnie załamana. Tymczasem Klemens obiecuje pomoc Halinie, gdy ta odwiedza kancelarię, szukając Natalii. Później żona Omara wpada na Kujawiak. Gdy odkrywa, że to właśnie ona oskarżyła jej ukochanego o próbę gwałtu, między nimi dochodzi do konfrontacji.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2976 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Halina nachodzi Dorotę w szkole ...

  Halina nachodzi Dorotę w szkole i próbuje przekonać nauczycielkę, że Omar jest niewinny. Tymczasem Marcin przesłuchuje kolejnego świadka - Adamskiego - właściciela auta, w którym doszło do napaści. Za to Łukasz wyznaje Stańskiemu, jak bardzo czuje się bezradny po randce Kasi z Mariuszem. Sadowska zastępuje Reginę w fitness klubie i przy okazji spotyka Celinę, która wyraźnie ma wyrzuty sumienia, że mogła doprowadzić do jej rozstania z mężem. Madzia idzie z Wiktorem na rodzinną kolację do Tomasza i Oliwki, gdzie poznaje także jego dziadków. Dziewczyna uprzedza jednak ukochanego, że na razie nie jest gotowa na zaproszenie do domu jego matki. Gdy dziadek chłopaka - Henryk - na powitanie zaczyna ją obmacywać, Madzia jest w szoku.

 • 20:50 Kombii na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyka na dobry wieczór to ...

  Muzyka na dobry wieczór to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem jest zawsze inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypomina formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszą ich zespoły grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą też zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska. W tym odcinku: Kombii.

 • 21:55 To jest grane - (4) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Co tydzień prezentowane są największe ...

  Co tydzień prezentowane są największe przeboje z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów oraz zestawienia bestsellerów. Utwory znajdujące się na czołowych miejscach muzycznych notowań ilustrują fragmenty teledysków. W odcinkach programu zostaną także przypomniane przeboje sprzed lat, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek nagrywanych przez polskich wykonawców w studiach, na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej. Istotnym punktem będzie krótka rozmowa z artystą i premiera jego nowej płyty bądź teledysku. W każdym odcinku zostanie przedstawiona zagraniczna lub polska nowość płytowa. Gospodarzem programu jest Marek Sierocki, który prezentuje utwory i ich wykonawców. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Kino relaks - Status: singiel (Les dents, pipi et au lit) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2018
  40 - letni Antoine jest ...

  40 - letni Antoine jest zatwardziałym kawalerem, w głowie mu tylko zabawy i przelotne romanse. Komfortowe mieszkanie w Paryżu dzieli ze współlokatorem, Thomasem, z którym co tydzień urządza huczne przyjęcia, do tego mocno zakrapiane alkoholem. Pewnego razu Thomas opuszcza paryskie lokum i wyjeżdża do Los Angeles. I wtedy właściciel domu podsyła mu nowego współlokatora, a ściślej mówiąc nową współlokatorkę: wysoką, atrakcyjną Jeanne o niebieskich oczach. Antoine nie może przejść obojętnie obok zjawiskowej piękności, już szykuje się na nowy romans. Nie wie tylko, że dziewczyna nie wprowadzi się sama. Niespodziewanie Jeanne pojawia się w towarzystwie swoich dzieci: 8 - letniego Theo i młodszej o trzy lata Lou. Życie Antoine'a dosłownie wywraca się do góry nogami. Do tej pory nigdy nawet nie wyobrażał siebie w roli ojca, a teraz nagle odkryje prawdziwy smak rodzinnego życia.

 • 01:00 Człowiek ze złotym pistoletem (Man with the golden gun) film sensacyjny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 1974
  Drugi film z "bondowskiego" cyklu ...

  Drugi film z "bondowskiego" cyklu z udziałem Rogera Moore'a, następcy Seana Connery. Tym razem partneruje mu pochodząca ze Szwecji blond piękność Britt Ekland, swego czasu jedna z czterech żon Petera Sellersa, znana m. in. z filmów "Pogoń za lisem", "Weekend w Palm Springs" czy "Klub upiorów". Kolejną ofiarą słynnego płatnego mordercy Scaramangi, zwanego też "Człowiekiem ze złotym pistoletem", ma być brytyjski agent James Bond. Złota kula bo takich tylko używa Scaramanga, przesłana na jego nazwisko do londyńskiej siedziby tajnych służb Jej Królewskiej Mości, nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości. Zamiast uciekać przed swym prześladowcą, Bond postanawia wyjść naprzeciw niebezpieczeństwu. Udaje się śladem Scaramangi najpierw do Bejrutu, potem do Macao i Hongkongu. W Hongkongu spotyka się ze swoją asystentką Mary Goodnight i poznaje piękną kochankę Scaramangi, Andreę. W nocnym klubie, gdzie miał nadzieję spotkać tajemniczego mordercę, którego twarzy nigdy dotąd nie widział, Bond jest świadkiem kolejnego morderstwa Scaramangi. Jego ofiarą pada brytyjski uczony Gibson, specjalista w dziedzinie wykorzystywania energii słonecznej, twórca rewolucyjnego urządzenia o nazwie solex, którego zastosowanie położyłoby ostatecznie kres światowemu kryzysowi energetycznemu. Kłopot jednak w tym, że solex przepadł bez śladu.

  (THE MAN WITH THE GOLDEN GUN)

 • 03:10 Ilu miałaś facetów? (What's Your Number?) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2011
  Bohaterka filmu to samotna kobieta ...

  Bohaterka filmu to samotna kobieta po trzydziestce, która zaczyna poważnie zastanawiać się nad swoim panieńskim stanem. Powodem do zrobienia rachunku sumienia stały się pewne zmiany, jakie zaszły ostatnio w jej życiu. Ally Darling jest atrakcyjną blondynką, która do tej pory w pełni korzystała z uroków młodości. Tymczasem jej uroczy chłopak Rick zaskakuje ją decyzją o zerwaniu, akurat wtedy, kiedy Ally zaprasza go na ślub swojej siostry Daisy. I to jeszcze nie koniec nieszczęść dziewczyny. W pracy dowiaduje się, że firmę czekają poważne redukcje i szef na razie zwalnia tylko ją. Załamana i zła wraca metrem do domu. Kiedy przegląda kolorowy magazyn, jej uwagę przyciąga artykuł zatytułowany "Ilu miałaś facetów?" Okazuje się, że w przypadku kobiet, które miały 20 lub więcej partnerów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nigdy nie wyjdą za mąż. Gorączkowe spisywanie w notesie byłych chłopaków, przynosi zadowalający wynik. Jake, Mike, Bob, Jerry... Okazuje się, że było ich 19, jest więc szansa, że Ally nie zostanie starą panną. Musi tylko uważać i nie wdawać się w żadne przelotne znajomości. Powinna się najpierw upewnić, że jej dwudziesty partner będzie tym jedynym. Ally bawi się szampańsko na wieczorze panieńskim Daisy. Kiedy budzi się rano w swoim łóżku, z przerażeniem odkrywa, że obok leży jej były szef, Roger. Postanawia jak najszybciej pozbyć się kłopotliwego gościa, z którym ewidentnie spędziła noc, i który może zrujnować jej życie. Z pomocą niespodziewanie przychodzi atrakcyjny sąsiad Colin, który sam ucieka przed niezręczną sytuacją ze swoją dziewczyną i poniekąd ukrywa się w mieszkaniu Ally.Dzięki Colinowi Roger zostaje szybko spławiony. Tymczasem Ally spotyka przypadkowo byłego chłopaka, Donalda, który cierpiał na nadwagę, kiedy byli razem. Właśnie dlatego z nim zerwała. Ale teraz Donald wygląda inaczej, jest szczupły, zadbany, odniósł zawodowy sukces. Niestety, a u jego boku "wisi" narzeczona Cara. To spotkanie nasuwa jednak Ally pewien pomysł. Postanawia odnaleźć wszystkich swoich byłych partnerów, by się przekonać, czy któryś z nich nie był jej przeznaczony. Wciąga w swój plan sąsiada, któremu proponuje pieniądze za odszukanie "paru facetów". Kiedy na ślubie jej siostry pojawia się z nią Jake Adams, chłopak numer jeden z jej listy, Ally początkowo uważa, że to właśnie z nim powinna spędzić resztę życia. Ale los lubi płatać figle.


 • 04:50 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv