TVP2 - Program TV na piątek 12 kwietnia 2024

 • 04:30 Na dobre i na złe - odc. 803 Serce na dłoni serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Maks Beger interesuje się nagłośnionym ...

  Maks Beger interesuje się nagłośnionym przez media przypadkiem Koli - chłopca z Ukrainy, który miał przejść operację serca w USA, ale nie został wpuszczony do kraju. A gdy Beger sprowadza chorego do Leśnej Góry, doktor Mazur nagle sprzeciwia się leczeniu malca na swoim oddziale. Z kolei pod opiekę Hani trafia Chudy bezczelny złodziejaszek, który złamał rękę. Teraz postanawia odbić doktor Sikorkę jej narzeczonemu.

  ,

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1554 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Iza pracuje na nowo z ...  Iza pracuje na nowo z Michałem, a Marcin - obserwując ich przyjaźń - staje się w końcu zazdrosny. Tymczasem matka Amelki ostrzega Izę przed swoim mężem, który zapowiedział Chodakowskim zemstę. Z kolei Aneta niepokoi się, bo w klinice zaczyna pracę nowa, atrakcyjna pielęgniarka Laura, która od razu przykuwa uwagę Olka. Iwona, matka Anety, przeżywa romantyczną przygodę z Markiem, który dotąd adorował Aleksandrę. Ola nadal wzdycha za to po cichu w pracy do Jakuba i jest bliska załamania, gdy Karskiemu wpada w oko Paula, nowa klientka agencji detektywistycznej.


 • 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się , dysk./wywiad/debata, 2024
  Anna Dymna Spotkajmy się to ...

  Anna Dymna Spotkajmy się to program, który przyczynia się do zbliżenia dwóch światów: ludzi zdrowych i niepełnosprawnych. Świat ludzi niepełnosprawnych, to obszar zaniechany w całej historii człowieka. Właśnie dlatego warto go poznać i zrozumieć.
  Rozmowy odbywają się w saloniku, przy kominku, mają charakter osobistej rozmowy. Aktorka zadaje proste pytania dotyczące spraw najważniejszych w życiu każdego człowieka. Dzięki temu rozmowy zachowują walor współuczestnictwa widzów w najbardziej osobistych zwierzeniach. Widzowie rozumieją, że osoba niepełnosprawna choć zmaga się nieraz z trudnymi i dramatycznymi sytuacjami, tak jak każdy inny ma marzenia, radości, smutki, pasje i namiętności. W kolejnym odcinku: Pasją rozmówcy Anny Dymnej od zawsze były samoloty. Zdeterminowany, by spełnić swoje marzenia, wstąpił do szkoły oficerskiej w Dęblinie. Latał samolotami wojskowymi, trenował młodych adeptów lotnictwa. Niestety, jeden feralny lot zakończył się katastrofą. Uraz kręgosłupa pozbawił go władzy w nogach i marzeń. Szczęśliwie tylko na chwilę... dzięki nowatorskim metodom rehabilitacji dziś porusza się samodzielnie i siada za sterami szybowca.

 • 06:50 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Ludwik robi chłopcom wykład na ...


  Ludwik robi chłopcom wykład na temat oglądania filmów dla dorosłych. Okazuje się, że to nie oni przynieśli taki film do domu. Janina ma pretensję do Natalii, że nie interesuje się własnymi rodzicami.
  Natalia denerwuje się na Ludwika, że pamięta jej daty urodzenia. Łzawy film pobudza wyobraźnię Boskich. Wyobrażają sobie, jak wyglądałoby ich życie, gdyby się nigdy nie poznali. Natalia sposobem wykurza wszystkich z domu. Kuba szykuje dla Pauli urodzinową niespodziankę.
 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce. Każdy odcinek - to inne schorzenie. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem i co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. W każdym odcinku wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy przedstawiają dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy prezentują również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie a będące światowymi odkryciami naukowymi.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona stresuje się przed pierwszym ...

  Aldona stresuje się przed pierwszym dniem Aleksa w nowej szkole. Chłopak od razu odkrywa, że w liceum wokół Ewy kręci się dwóch zainteresowanych nią kolegów: Jacek i Julek. A rywale zaskakują go, proponując wspólny biznes. Marcin tymczasem opowiada Renacie o śledztwie w sprawie próby gwałtu. Prowadzi je półoficjalnie, ryzykując własną karierę, bo reszta kolegów jest przekonana o winie Omara. Załamana Halina uparcie odwiedza policję, próbując walczyć o zwolnienie męża z aresztu. Grażyna kolejny raz zagląda do Madzi i tym razem szykuje się na randkę. Kobieta czuje się naprawdę urażona, gdy Tomasz sugeruje później, że zbliżyła się do dziewczyny, by namieszać w jego związku z Oliwką. Po udanej randce Grażyna wsiada do auta, które prowadzi Adamski, a ten częstuje ją wodą z rozpuszczoną pigułką gwałtu.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1673 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 321 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Lurdes umiera. Teresa przyjmuje propozycję ...

  Lurdes umiera. Teresa przyjmuje propozycję Maura. Ona wynajmie go za pieniądze jako prywatnego detektywa, a on zdobędzie dowody obciążające Cayetanę. Pierwszą zapłatę od Teresy Mauro oddaje Humildad, która przyznaje, że okradł ją własny ojciec. Rosina i Maximiliano próbują złagodzić złość Cayetany wywołaną artykułem w prasie. Ona jednak myśli o ukaraniu służących.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 754 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 557 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  557 Ciąg dalszy ponownie nastąpi ...

  557 Ciąg dalszy ponownie nastąpi

  Nowy odwiedza w szpitalu Rafała, który nadal walczy o życie. Kilka godzin później Gabriel decyduje się w końcu na szczerą rozmowę ze swoim ojcem – Janem. Alek wyznaje Britney, że wcale nie jest z Roksaną szczęśliwy, bo dziewczyna jest wyjątkowo zaborcza. Błaga przyjaciółkę o pomoc. A w pracy – razem z Kubą – Klis popełnia niebezpieczny błąd. Ratownicy mają odwieźć do domu jednego z pacjentów szpitala, ale zostają oszukani i zabierają do karetki niewłaściwego chorego. Gdy ich pomyłka wychodzi na jaw, stan mężczyzny gwałtownie się pogarsza. Tymczasem zespół doktora Góry jedzie do znanej już ratownikom wróżki Saniry, która nagle zaczęła się dziwnie zachowywać podczas seansu z klientem. Pacjentka kolejny raz przepowiada Britney, że wyjdzie za mąż za przyjaciela.

 • 15:05 Górscy ratownicy - odc. 151 Ludzie z żelaza cz. 1 (Bergretter ep. Altes Eisen teil 1) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2023
  Tabea prowadzi badania naukowe. Z ...

  Tabea prowadzi badania naukowe. Z pomocą ratowników mocuje w górach czujniki, by monitorować tempo ruchów masowych. Nie lubi latać, więc postanawia wracać na piechotę. Niestety, słabo zna góry i gubi drogę.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1674 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2870 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 446 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Trwają przygotowania do "fałszywego" ślubu ...

  Trwają przygotowania do "fałszywego" ślubu Zeynep i Engina. Emir podstępem uzyskuje świadectwo zdrowia Zeynep. Kumru podejmuje pracę w kwiaciarni. Caner przygotowuje Ender urodzinowe przyjęcie niespodziankę.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 755 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 353 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Ursula ostrzega Teresę przed Cayetaną. ...

  Ursula ostrzega Teresę przed Cayetaną. Ramón chce korzystać z życia i wymyśla kolejne atrakcje, które niepokoją Trini. Rosina z Leonor poznają treść testamentu. Cayetana wymyśla nową intrygę. W komisariacie zjawia się Lolita z rzeczami dla Casildy.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2980 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona stresuje się przed pierwszym ...

  Aldona stresuje się przed pierwszym dniem Aleksa w nowej szkole. Chłopak od razu odkrywa, że w liceum wokół Ewy kręci się dwóch zainteresowanych nią kolegów: Jacek i Julek. A rywale zaskakują go, proponując wspólny biznes. Marcin tymczasem opowiada Renacie o śledztwie w sprawie próby gwałtu. Prowadzi je półoficjalnie, ryzykując własną karierę, bo reszta kolegów jest przekonana o winie Omara. Załamana Halina uparcie odwiedza policję, próbując walczyć o zwolnienie męża z aresztu. Grażyna kolejny raz zagląda do Madzi i tym razem szykuje się na randkę. Kobieta czuje się naprawdę urażona, gdy Tomasz sugeruje później, że zbliżyła się do dziewczyny, by namieszać w jego związku z Oliwką. Po udanej randce Grażyna wsiada do auta, które prowadzi Adamski, a ten częstuje ją wodą z rozpuszczoną pigułką gwałtu.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2981 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Po próbie gwałtu Grażyna budzi ...

  Po próbie gwałtu Grażyna budzi się w szpitalu. Wspierają ją Wiktor i Tomasz, a Madzia zaprasza Wiracką do siebie na noc. Klemens przekazuje Halinie wiadomość o aresztowaniu Adamskiego. Potem Dorota rozpoznaje na zdjęciu należący do Adamskiego naszyjnik z koralików. Nauczycielka zaczyna obwiniać się o popełniony wcześniej błąd, przez który do aresztu trafił niewinny mężczyzna. Aleks jest zaskoczony, gdy Julek i Jacek odwiedzają go nagle w Borkach. "Koledzy" postanawiają zmusić chłopaka, by pokazał im dyskretną miejscówkę, do której będą mogli przenieść należące do nich sadzonki konopi.

 • 20:50 Varius Manx & Kasia Stankiewicz na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, ...

  Cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, za każdym razem, będzie inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypominać będzie formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują swoje największe hity oraz najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszyć będą ich zespoły, grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska. W tym odcinku wystąpią Varius Manx&Kasia Stankiewicz.

 • 21:55 To jest grane - (5) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyczny program, w którym co ...

  Muzyczny program, w którym co tydzień są prezentowane największe przeboje z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów oraz zestawienia bestsellerów. Utwory znajdujące się na czołowych miejscach muzycznych notowań ilustrowane będą fragmentami teledysków. W kolejnych odcinkach programu zostaną także przypomniane przeboje sprzed lat, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek nagrywanych przez polskich wykonawców w studiach, na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej. Istotnym punktem programu będzie krótka rozmowa z artystą i premiera jego nowej płyty bądź teledysku. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie zagraniczna lub polska nowość płytowa. Gospodarzem programu jest Marek Sierocki, który zaprezentuje utwory i ich wykonawców. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Kino relaks - Nigdy nie mów nigdy komedia, film fabularny kinowy, 2009
  Kasowa komedia romantyczna nominowana do ...

  Kasowa komedia romantyczna nominowana do nagrody Złote Lwy w 2009 roku. Promocję filmu wspierała nastrojowa piosenka "Nigdy nie mów nigdy" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Bohaterka miłosnej historii to 30 - letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. Mieszka w Warszawie. Ma dobrze płatne kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji, dla której poświęca wszystko. Jest niezastąpiona jako bezwzględna i bardzo skuteczna "łowczyni głów". Piękna Ama wiedzie żywot typowej bogatej singielki, bez oporów demonstrując swoją władzę i niezależność. Wytchnienie od stresującej pracy znajduje w nocnych klubach. Chętnie spędza czas ze swoją przyjaciółką Edytą, nieco zwariowaną artystką. Okazuje się jednak, że ta dumna i traktująca wszystkich z dystansem kobieta ma też swoje tęsknoty i skryte marzenia o macierzyństwie. Niestety, sprawy zawodowe nie pozwalają jej na uregulowanie życia osobistego. Obawia się, że nie mogłaby pogodzić pracy z wychowaniem dziecka. Wszystko się zmienia, gdy na jej drodze pojawia się Marek, "złowiony" przez nią dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej. Zauroczona chłopakiem Ama pozwala sobie na pewne odstępstwo od wszelkich dotychczasowych sztywnych zasad i norm, jakie narzuciła sobie sama. Umawia się z przystojnym Markiem na randkę. • 01:05 Pracownik miesiąca (Employee of the Month (2004)) komedia, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2004
  Bohater filmu David Walsh przeżywa ...

  Bohater filmu David Walsh przeżywa najgorszy dzień w swoim życiu, a przynajmniej tak mu się teraz wydaje. Niespodziewanie traci intratną posadę w banku i jakby tego było mało zrywa z nim narzeczona Sara Goodwin i wyrzuca go z domu. Najlepszy przyjaciel Jack próbuje podnieść załamanego kolegę na duchu, pocieszając, że jeszcze wszystko może się obrócić na jego korzyść. Aby odciągnąć go od złych myśli, aranżuje nawet spotkanie z panienką do towarzystwa, ale ona tylko przysparza pechowcowi jeszcze więcej kłopotów. Rozgoryczony i zły David z bronią w ręku idzie do banku, by zemścić się na szefie za swoje krzywdy. Nie chce jednak rozlewu krwi i w końcu opuszcza jego gabinet. Wtedy jest świadkiem napadu na bank i nie zawaha się stanąć w obronie swoich kolegów zakładników. Ale sprawy przybierają jeszcze bardziej zaskakujący obrót.

 • 02:55 Dorwać Wattsa (Jue Di Tao Wang (Skiptrace)) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.Chiny,Hongkong,USA 2016
  Klasyczne kino akcji z wątkami ...

  Klasyczne kino akcji z wątkami komediowymi, spektakularnymi pościgami i ucieczkami i z udziałem Jackie Chana, gwiazdora gatunku. Tym razerm aktor zagrał detektywa z Hongkongu, Benniego Chana, prowadzącego nierówną walkę z gangiem chińskiego mafioza.
  Film otwiera scena w stoczni, gdzie w wybuchu bomby ginie zawodowy partner Benniego, policjant Yung. Tuż przed eksplozją Yung prosi Chana, by ten chronił jego córkę Samanthę. Od lat Bennie Chan i jego współpracownicy z policji, tropią biznesmena Victora Wonga, którego podejrzewają, że jest nieuchwytnym szefem mafii o przezwisku Matador. Podjęta przez nich jedna z akcji, kończy się jednak fatalnie. Szef policji Tang wpada w furię i wyrzuca Benniego ze służby. Tymczasem do Makau przybywa amerykański hazardzista Connor Watts, który musiał opuścić Stany. Connor trafia do kasyna Wonga, gdzie poznaje piękną Samanthę. Dziewczyna popada w kłopoty, zostaje uwikłana w rozgrywki ludzi Wonga i rosyjskiej mafii. W kasynie ginie niejaka Esther, a świadkiem morderstwa jest Connor. Bennie próbuje namierzyć Wattsa, ale ten zostaje uprowadzony przez rosyjskiego mafioza, który oskarża go o uwiedzenie córki. Chcąc nie chcąc Chan rusza za nim do Rosji, by jak najszybciej sprowadzić go do Honkongu, ale sytuacja znowu wymyka się spod kontroli, a czas ucieka. Samantha jest nadal w rękach ludzi Wonga, który stawia warunki. Jeżeli Bennie natychmiast nie spełni żądań ich szefa, Samantha zginie.
  (JUE DI TAO WANG/SKIPTRACE)


 • 04:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv