TVP2 - Program TV na piątek 16 czerwca 2023

 • 04:30 Na dobre i na złe - odc. 729 Wszystkie szczęśliwe rodziny serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Falkowicz próbuje zapomnieć o domowych ...

  Falkowicz próbuje zapomnieć o domowych problemach i odwiedza nocny klub. Kilka godzin później do szpitala trafia poznana tam przez niego tancerka Irena, która ma krwotok z żylaków przełyku. Koleżance towarzyszy druga z tancerek, Sara, która próbuje ściągnąć na oddział syna chorej, Damiana. O życie Ireny walczą wspólnie Hania, Julka oraz Farukh, lekarz z Tadżykistanu, który ubiega się w Polsce o azyl i zaczął właśnie w Leśnej Górze pracę jako salowy.

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1632 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Franka i Paweł bawią się ...

  Franka i Paweł bawią się z przyjaciółmi, świętując zbliżający się ślub. Wieczór kawalerski Zduńskiego nie przebiega jednak tak, jak planowali to jego koledzy, a "panieński" góralki zamienia się w ostrą bójkę.
  Tymczasem w małżeństwie Kingi i Piotrka znów wybucha kryzys. Werner wpada w tarapaty, gdy wyznaje Sandrze, że pragnie w życiu miłości, ale bez ślubu.

 • 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się , dysk./wywiad/debata, 2023
 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Filip i Kuba rozmawiają o ...

  Filip i Kuba rozmawiają o kobietach. Natalia próbuje przekonać Kacpra, że koszula, którą mu kupiła na dyskotekę, jest świetna. Tomkowi udaje się to znacznie szybciej i łatwiej. Ludwik i Kuba wracają zdenerwowani po kolejnej lekcji nauki jazdy samochodem. Natalia i Ludwik zaplanowali rodzinne sprzątanie. Chłopcom się to nie podoba i próbują się wykręcić. Zapomnieli jednak o podpisanych przez nich cyrografach.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:40 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem Bułecką - odc. 2 sezon I magazyn, magazyn, 2022
  Zakopane jeszcze pod koniec XVII ...

  Zakopane jeszcze pod koniec XVII w. było małą wsią. Mieszkało tu 43 górali i góralek. W 1890 roku Zygmunt Gnatowski, bogaty ziemianin z Ukrainy i kolekcjoner podhalańskiej sztuki ludowej, poprosił Stanisława Witkiewicza o stworzenie projektu niewielkiego domku letniskowego w Zakopanem. Witkiewicz namówił inwestora na zmianę koncepcji i zaprojektował większy obiekt. Tak oto powstała Willa Koliba, reprezentacyjny przykład stylu witkiewiczowskiego.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Damian zdradza Beacie, że jest ...

  Damian zdradza Beacie, że jest alkoholikiem, a ukochana w odpowiedzi wyznaje, że miała problem z uzależnieniem od leków. Mirek postanawia jednak dać babci szansę, gdy widzi na ulicy Bogusię, która spotyka dawnych kompanów od kielicha i odmawia wypicia alkoholu. Kępski wraca do Polski i w hotelu Stańskich wpada od razu na Patryka. Później zagląda do szpitala po lekarstwa i trafia na Huberta, któremu wyznaje, że jego związek z Iwoną jest ostatecznie zakończony. Rawiczowa zmusza Cezarego, by na urodziny dał Sofii nie tylko kwiaty, ale też elegancki naszyjnik. Tort dla solenizantki piecze Darek, a dziewczyna poznając sportowca jest zachwycona nim. Okazuje się, że jest jego dawną fanką. Natalia nie jest za to wcale szczęśliwa na wieść, że jej wybranek spędzi wieczór na imprezie swojej byłej narzeczonej.


 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1233 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 112 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Nieprzytomna Juliana, ku niezadowoleniu Cayetany, ...

  Nieprzytomna Juliana, ku niezadowoleniu Cayetany, trafia do mieszkania Germana. Paciencia odkrywa, że smarowała się kremem na porost włosów. Ursula podsłuchuje rozmowę Manueli i Germana. Clara uświadamia Leandro, że jest zakochany w Julianie. Przejażdżka rowerowa Celii i Consuelo kończy się wypadkiem.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 167 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 449 "Uwaga na pasożyty" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kuba szykuje się na swój ...

  Kuba szykuje się na swój wieczór kawalerski. Nowy jest przerażony, bo wie, że ślub kolegi może być jego największym życiowym błędem. Tymczasem Lena zaczyna się nagle niepokoić, gdy narzeczony wrzuca do sieci ich wspólne zdjęcie. Zespół doktor Reiter jedzie do wypadku. Kierowca, Ksawery, tkwi uwięziony w swoim aucie. Podczas transportu ranny zdradza ratownikom, że był w drodze do Leśnej Góry, by porozmawiać ze Szczęsnym. Nowy z Piotrem znajdują w jego portfelu zdjęcie Leny i żądają wyjaśnień... Ekipa doktora Góry trafia do kobiety, która wygląda na ofiarę przemocy domowej. Twierdzi, że tylko się potknęła. Ratownicy zauważają, że dom też wygląda jak po bójce. Mąż pacjentki zapewnia, że to efekt imprezy z poprzedniego dnia. Britney próbuje namówić ranną, by szczerze opowiedziała co się wydarzyło. Ta wyznaje, że mąż rzucił w nią krzesłem. Po chwili mężczyzna wybucha agresją i sam zaczyna błagać ratowników o pomoc...

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1685 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Aneta z Olkiem wciąż się ...

  Aneta z Olkiem wciąż się kłócą, z trudem godząc pracę z opieką nad Borysem. Urządzają w końcu casting na nianię dla juniora i zatrudniają ostatnią opiekunkę, która puka do ich drzwi: Paulinę Kuśnik. Dziewczyna przychodzi na spotkanie bez makijażu, prosto z siłowni, więc Aneta uznaje, że nie będzie stanowiła dla niej "zagrożenia", a dla Olka pokusy. Później Paulina zagląda jednak do nich już umalowana i w seksownej kreacji. Iza wyznaje Marcinowi, że ma na stałe objąć posadę naczelnej "Głosu Gródka", bo jej szefowa zostaje w Szwecji, ale mąż wcale się z tego nie cieszy. Jest zaniepokojony tym, że znów będą żyć praktycznie osobno. W finale Chodakowski zabiera jednak żonę na romantyczny biwak i zakochani na nowo się godzą. W pracy Marcin wdaje się w konflikt z mężczyzną, który grozi jego klientowi. To agresywny, nieuczciwy biznesmen, który zapowiada detektywowi zemstę. Kasia znajduje przypadkiem testament napisany przez Jakuba. Załamana odwiedza od razu ukochanego w szpitalu, żądając wyjaśnień i błagając, by obiecał, że nigdy jej nie zostawi. W klinice nieoczekiwanie swoje wsparcie okazuje koleżance Arek. Przyjmuje pacjentów dziewczyny, gdy ta jest na oddziale z Karskim. Aleksandra z Iwoną spotykają tajemniczego, młodego mężczyznę.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1234 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2771 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 239 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 168 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 113 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Maximiliano myśli o nowej inwestycji, ...

  Maximiliano myśli o nowej inwestycji, która pomogłaby im przeżyć kolejne lata w dostatku. Postanawia porozmawiać z zięciem. Casilda zaczyna wprowadzać w życie porady Safo, czyli Leonor, ale nie wychodzi jej to zbyt dobrze. Celia i Consuelo wspominają swoją rowerową wycieczkę. Celia jest zachwycona, a Felipe wściekły. Ursula podsłuchuje rozmowę Manueli i Guadalupe. Odkrywa wielką tajemnicę dziewczyny i natychmiast mówi o tym swojej pani. Justo inwestuje pieniądze w odbudowę kawiarni.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 411 "Karma wraca" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Między Kubą i Nowym trwają ...

  Między Kubą i Nowym trwają "ciche dni". Obaj wciąż rywalizują o Lenę. Dziewczyna daje w końcu jednemu z nich kosza. Czarek kolejny raz ucieka z placówki opiekuńczej i jest bliski samobójstwa. Gdy chce skoczyć z dachu, jest świadkiem wypadku drogowego. Britney wpada w oko kaskaderowi z planu, Krystianowi. Chłopak postanawia się z nią umówić, jednak okazuje się poważnie ranny. Martyna, Basia i Wiesława wybierają się z dziećmi nad jezioro. Natykają się na nagiego mężczyznę, który, jak się okazuje jest ofiarą kradzieży. W dodatku ma poważne problemy z sercem. Tymczasem doktor Góra trafia na dyżurze do nieprzytomnego mężczyzny. Pacjent zasłabł przez wstrząs anafilaktyczny po pogryzieniu przez mrówki.

 • 20:10 Postaw na milion s.XXVI - odc. 308 teleturniej, teleturniej, 2023
  Teleturniej dla widzów o stalowych ...

  Teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz, jak miesza się wiedza, ryzyko i wielkie pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:10 60. KFPP w Opolu - Wielka Gala , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego ...

  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert "Wielka Gala - Od Opola do Opola".

 • 22:10 60.KFPP w Opolu - Wielka Gala , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego ...

  Przypomnimy największe przeboje z tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert "Wielka Gala - Od Opola do Opola"

 • 23:15 Papillon. Motylek (Papillon) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Hiszpania,USA,Czechy 2017
  Remake opartego na autentycznych wydarzeniach ...

  Remake opartego na autentycznych wydarzeniach słynnego filmu Franklina J. Schaffnera z 1973 r. , w którym główne role zagrali wtedy Steve McQueen jako Henri "Papillon" Charriere oraz Dustin Hoffman jako Louis Dega. W nakręconym 44 lata później remake’u tytułową postać odtwarza Charlie Hunnam, a jego współtowarzysza niedoli Louisa Degę - Rami Malek. Henri "Papillon" Charriere zmarł w lipcu 1973 r. w jednej z madryckich klinik. Odszedł w tym samym roku, w którym pojawił się na ekranach kin pierwszy film zrealizowany według jego powieści. Henri Charriere, syn nauczyciela z małego miasteczka w Masywie Centralnym od wczesnej młodości należał do paryskiego półświatka przestępczego, który nadał mu pseudonim "Papillon" (Motylek) od tatuażu na piersiach. Na początku lat 30.27 - letni wówczas Charriere został skazany na dożywotnią katorgę za morderstwo, którego nie popełnił. Zesłano go do kolonii karnej w Gujanie Francuskiej. Miała ona już wówczas długą i ponurą tradycję: od 1852 r. nie było stamtąd powrotu. Każdy skazaniec posyłany do Gujany statkiem towarowym trafiał do dżungli, gdzie tropikalne choroby, żółta febra, insekty, jadowite węże i nieludzka harówka zabijały w ciągu roku 80 procent nowo przybyłych. Żyjąc w takim piekle Henri Charriere nie dał się złamać, trzykrotnie podejmował próbę ucieczki. Na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń napisał powieść, która została wydana w 1969 r. i stała się światowym bestsellerem. Henri "Papillon" Charriere, znany w paryskim półświatku włamywacz, wiedzie pełne niebezpiecznych przygód szalone życie. Niespodziewanie zostaje wrobiony w morderstwo. Chociaż ma alibi, nie udaje mu się przekonać sądu o swojej niewinności. W rezultacie zostaje skazany na dożywocie w kolonii karnej w Gujanie Francuskiej. Na statku płynącym do Ameryki Południowej i wypełnionym innymi skazańcami Papillon poznaje Louisa Degę, genialnego fałszerza pieniędzy. Dega ma przy sobie dużą gotówkę skrzętnie poukrywaną. Rosły i silny Papillon ratuje mu życie, gdy współwięźniowie próbują go obrabować. Tak zawiązuje się między nimi przyjaźń. W zamian za ochronę, Dega obiecuje sfinansować ucieczkę z kolonii karnej, znajdującej się w samym środku dżungli. Schwytany Papillon za próbę ucieczki z obozu pracy zostaje wtrącony do lochu. Jego minimalne racje żywnościowe potajemnie uzupełnia Dega. Gdy strażnicy zauważają dodatkowe porcje, domagają się wyjawienia nazwiska dostawcy, ale Papillon nie zdradza przyjaciela. Zostaje za karę zamknięty w całkowitych ciemnościach. Uwolniony po dwóch latach, w ciężkim stanie trafia do szpitala, gdzie odzyskawszy nieco siły obmyśla plan kolejnej ucieczki. Dega, który dzięki swym pieniądzom zapewnił sobie względny spokój i komfort w obozie, waha się, czy uciec wraz z nim, zwłaszcza że dotąd nie udało się to nikomu.

 • 01:40 Ponad wszelką wątpliwość (Beyond A Reasonable Doubt) film kryminalny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2009
  Remake głośnego filmu kryminalnego Fritza ...

  Remake głośnego filmu kryminalnego Fritza Langa pod tym samym tytułem z 1956 roku. C. J. Nicholas to młody, ambitny dziennikarz, który umocnił swoją karierę zawodową za sprawą nagrodzonego dokumentu o nastoletniej, ciężarnej prostytutce z Buffalo, w stanie Nowy Jork, która straciła dziecko i zmarła w wyniku przedawkowania narkotyków. C. J. Nicholas pracuje teraz jako reporter telewizyjny w Shreveport w stanie Luizjana. Zajmuje się sprawami społecznymi, ale prowadzi również wraz ze swym kolegą reporterem Coreyem Finleyem śledztwo dotyczące miejscowego prokuratora okręgowego i poważnego kandydata na gubernatora, Marka Huntera, którego podejrzewa o korupcję i nierzetelność. Zamierza ujawnić, że dowody w prowadzonych przez prokuratora sprawach sądowych są fałszowane. Prowadząc prywatne śledztwo C. J. Nicholas poznaje asystentkę Huntera, Ellę Crystal, w której się zakochuje z wzajemnością. Z pomocą swego przyjaciela Finleya zamierza udowodnić przekręty prokuratora. Najpierw preparuje dowody, świadczące o tym, że to on sam jest mordercą prostytutki, by trafić do więzienia. Prawdziwe dowody zostają zabezpieczone przez Coreya Finleya. Ale sprawy bardzo się komplikują. Śledczy Merchant, współpracujący z prokuratorem, zaczyna podejrzewać Nicholasa i donosi szefowi. Prokurator Hunter nakazuje Merchantowi sprawdzenie Nicholasa. Śledczy demaskuje Coreya Finleya i rusza w pościg za nim. Dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie Finley, jedyny człowiek, który mógł zaświadczyć o niewinności Nicholasa. Sąd skazuje dziennikarza na karę śmierci. Zrozpaczona Ella Crystal rozpoczyna swoje własne śledztwo, by oczyścić z zarzutów ukochanego.


 • 03:35 Miłość aż po ślub (Jour J) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2017
  Juliette z powodzeniem organizuje śluby ...

  Juliette z powodzeniem organizuje śluby dla innych, ale sama wciąż pozostaje singielką i wcale nie spieszy się z założeniem rodziny. Do kolejnych "narzeczonych" podchodzi raczej rozrywkowo, nie traktuje poważnie luźnych związków. Chętnie też w kontaktach z mężczyznami wykorzystuje wszystkie atuty swojej urody, zwłaszcza że w szkole uchodziła za "brzydkie kaczątko". Juliette nawet się nie spodziewa, że jej beztroskie życie nagle się zmieni. A wszystko zaczyna się od dnia, gdy ma zorganizować wesele Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. I jakby tego było mało, okazuje się, że narzeczonym dziewczyny jest czarujący Mathias. To ten, z którym Juliette spędziła ostatnio niezapomnianą noc. Teraz uświadamia sobie, że jest w nim po prostu zakochana. Sytuacja wygląda więc beznadziejnie. Nie wyobraża sobie, jak ma zorganizować wspaniałą uroczystość dla kobiety, której nienawidzi i która poślubi jej ukochanego. Juliette nie może sobie jednak pozwolić na stratę ważnego zlecenia. Ślub musi się odbyć, ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże.

 • 05:10 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv