TVP2 - Program TV na piątek 19 kwietnia 2024

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1559 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Jacek szykuje się do powrotu ...

  Jacek szykuje się do powrotu do Kanady, chociaż trudno mu pogodzić się z faktem, że Banachowa wciąż nie chce, żeby Lilka dowiedziała się, kto jest jej biologicznym ojcem. Niespodziewanie tajemnicę dorosłych poznaje jednak mały Kamil i to właśnie on wyjawia w końcu siostrze prawdę. Tymczasem Kisielowa postanawia odwiedzić słynną wróżkę Calistę. Żak z Leonem wpadają od razu na pomysł, by otworzyć kolejny biznes, tym razem ezoteryczny. Ula z Bartkiem próbują na nowo zaplanować swoją przyszłość w sytuacji, gdy utracili cały majątek.

 • 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 182 "Przeprowadzka" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Rodzina Boskich sprzedała dom i ...

  Rodzina Boskich sprzedała dom i pakuje swoje rzeczy. Paula znajduje u Kuby zdjęcie jego byłej dziewczyny. Zosia żegna się z Kacprem. Boscy oddają klucze nowemu właścicielowi i żegnają się z domem. • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Operacja zdrowie - magazyn medyczny magazyn medyczny, magazyn, 2024
  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne ...

  Magazyn medyczny, który prezentuje innowacyjne metody diagnostyczne i terapie dostępne w Polsce. Każdy odcinek - to inne schorzenie. Lekarze wskazują objawy, na które warto zwrócić uwagę i mówią, w jaki sposób diagnozuje się chorobę. Pacjenci opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z leczeniem i co musieli zmienić w życiu, żeby uniknąć nawrotu choroby. W każdym odcinku wybitni lekarze, eksperci farmakologii, stowarzyszenia pacjentów, naukowcy prezentują dostępne w naszym kraju metody leczenia oraz diagnostyki. Autorzy przybliżają również nowoczesne technologie medyczne ratujące życie, a będące światowymi odkryciami naukowymi.

 • 11:45 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena noc spędza u Kasi, ...

  Bożena noc spędza u Kasi, a Bruno szuka wsparcia u Łukasza. Stefańska nie tylko odmawia wzięcia udziału w rodzinnej terapii, ale występuje też o rozwód. Gdy ta postanawia wrócić z Tadziem na Mazury, w hotelu zjawia się Karolina. Amelia na widok kochanki syna wybucha i niemal wyrzuca Różańską za drzwi. Również Renata i Dominika są załamane, bo Stefaniak złośliwie przedłuża remont. Marcin, by pomóc dziewczynom, kolejny raz próbuje zastraszyć Roberta. Jest jednak nieświadomy, że ten ich spotkanie rejestruje ukrytą kamerą. Później mężczyzna przekazuje nagranie redakcji "Szoku".

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1680 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 326 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Mauro postanawia zerwać związek z ...

  Mauro postanawia zerwać związek z Humildad, lecz nie ma jeszcze odwagi jej o tym powiedzieć. Cayetana jest zrozpaczona i nie opuszcza swojego mieszkania, zaś Fabiana popada w chorobę. Maximiliano jest zdecydowany wydać walkę szkodliwym konowałom i wysyła list do redakcji gazety, który zostaje wydrukowany. Victor jest niepocieszony i wraca do swego dawnego życia lekkoducha.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 760 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 561 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  561 Rób, co należy Zespół ...

  561 Rób, co należy

  Zespół Lisickiego odpowiada na wezwanie do urazu brzucha i trafia na gangsterów, którzy od razu grożą ratownikom bronią – żądając, by wyciągnęli z brzucha ich kolegi połknięte przez niego diamenty. Lekarz jest gotów zaryzykować i przeprowadzić operację - nie dbając o zdrowie pacjenta - byle tylko ocalić własne życie. A gdy Karolina i Piotr zaczynają z bandytami walczyć, ich szef zabiera nagle karetkę i ucieka, zostawiając kolegów samych.

 • 15:05 Górscy ratownicy - odc. 153 Polowanie cz. 1 (Bergretter ep. Auf der Jagd teil 1) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2023
  Florian i Anna hodują alpaki. ...

  Florian i Anna hodują alpaki. Niestety, wilki coraz częściej zagryzają im zwierzęta. Nie mogąc uzyskać pozwolenia na odstrzał, młodzi ludzie biorą sprawy w swoje ręce i przypadkiem strzelają do turysty.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1681 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2875 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 451 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Handan pragnie bardziej związać Selima ...

  Handan pragnie bardziej związać Selima z sobą i zaprasza go do swego domu na przyjęcie. Yildiz i Zeynep udają się na terapię oddechem. Ender proponuje Doganowi krótki urlop, lecz on ją zbywa. Kumru kolejnym kłamstwem nakłania Emira do pogodzenia się z Canerem.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 761 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 359 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Teresa znajduje sposób, by skłócić ...

  Teresa znajduje sposób, by skłócić Cayetanę z Ursulą. Leonor i Rosina spędzają noc na pustkowiu w uszkodzonym powozie. Maria Luisa szykuje przyjęcie urodzinowe dla Victora. Na posiedzeniu Fundacji zjawia się proboszcz w towarzystwie Humildad. Ramón skupia się na pracy i coraz mniej czasu poświecą żonie.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2985 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena noc spędza u Kasi, ...

  Bożena noc spędza u Kasi, a Bruno szuka wsparcia u Łukasza. Stefańska nie tylko odmawia wzięcia udziału w rodzinnej terapii, ale występuje też o rozwód. Gdy ta postanawia wrócić z Tadziem na Mazury, w hotelu zjawia się Karolina. Amelia na widok kochanki syna wybucha i niemal wyrzuca Różańską za drzwi. Również Renata i Dominika są załamane, bo Stefaniak złośliwie przedłuża remont. Marcin, by pomóc dziewczynom, kolejny raz próbuje zastraszyć Roberta. Jest jednak nieświadomy, że ten ich spotkanie rejestruje ukrytą kamerą. Później mężczyzna przekazuje nagranie redakcji "Szoku".

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2986 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Amelia niepokoi się o syna. ...

  Amelia niepokoi się o syna. Bruno po odejściu Bożeny topi smutki w alkoholu i namawia go, by pojechał do ukochanej i próbował uratować swoje małżeństwo. Ostatecznie Stańskiego na Mazury zawozi Łukasz, ale Bożena nie chce rozmawiać z mężem. A w hotelu wybucha konflikt między Oliwką i Justinem, gdy chłopak bierze w obronę szefa. Z kolei Ania ma powód do radości, bo Vincenzo wraca w końcu z Włoch. Narzeczony zaskakuje ją jednak wyznając, że zmienił zdanie i już wcale nie chce ślubu na Sycylii. Marcin ma przez Stefaniaka poważne problemy w pracy, bo jego sprawą zajmuje się wydział kontroli. Tymczasem Bonda robi ostre wymówki Modrzyckiemu świadomy, że jego naczelny celowo zbagatelizował temat Kodura.

 • 20:50 IRA na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyka na dobry wieczór to ...

  Muzyka na dobry wieczór to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, za każdym razem, będzie inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypominać będzie formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszyć będą ich zespoły, grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska.

 • 21:55 To jest grane - (6) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Prezentacja największych hitów z polskiej, ...

  Prezentacja największych hitów z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów oraz zestawienia bestsellerów. Utwory znajdujące się na czołowych miejscach muzycznych notowań ilustrowane są fragmentami teledysków. W odcinkach programu zostaną także przypomniane przeboje sprzed lat, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek nagrywanych przez polskich wykonawców w studiach, na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej. Ponadto krótka rozmowa z artystą i premiera jego nowej płyty bądź teledysku. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie zagraniczna lub polska nowość płytowa. Gospodarzem programu jest Marek Sierocki. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Kino relaks - Miłość aż po ślub (Jour J) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2017
  Juliette z powodzeniem organizuje śluby ...

  Juliette z powodzeniem organizuje śluby dla innych, ale sama wciąż pozostaje singielką i wcale nie spieszy się z założeniem rodziny. Do kolejnych "narzeczonych" podchodzi raczej rozrywkowo, nie traktuje poważnie luźnych związków. Chętnie też w kontaktach z mężczyznami wykorzystuje wszystkie atuty swojej urody, zwłaszcza że w szkole uchodziła za "brzydkie kaczątko". Juliette nawet się nie spodziewa, że jej beztroskie życie nagle się zmieni. A wszystko zaczyna się od dnia, gdy ma zorganizować wesele Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. I jakby tego było mało, okazuje się, że narzeczonym dziewczyny jest czarujący Mathias. To ten, z którym Juliette spędziła ostatnio niezapomnianą noc. Teraz uświadamia sobie, że jest w nim po prostu zakochana. Sytuacja wygląda więc beznadziejnie. Nie wyobraża sobie, jak ma zorganizować wspaniałą uroczystość dla kobiety, której nienawidzi i która poślubi jej ukochanego. Juliette nie może sobie jednak pozwolić na stratę ważnego zlecenia. Ślub musi się odbyć, ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże.
  (JOUR J)

 • 00:55 Droga mistrza (The Bleeder (Chuck)) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2016
  Światowa premiera "Drogi mistrza" miała ...

  Światowa premiera "Drogi mistrza" miała miejsce na festiwalu w Wenecji w 2016 roku. Dramat zainspirowany życiem amerykańskiego pięściarza wagi ciężkiej, Chucka Wepnera (rocznik 1939), który w 1975 roku stoczył słynną walkę z Muhammadem Alim. Nosił pseudonim "The Bayonne Bleeder", był pierwowzorem tytułowego bohatera głośnego filmu "Rocky". Kiedy widz poznaje pięściarza Chucka Wepnera, mieszka on w New Jersey wraz ze swoją drugą żoną Phyllis i córką Kimberly. Szybko pnie się po szczeblach bokserskiej kariery. Cały czas liczy na wielką walkę z mistrzem George'em Foremanem. Rysuje się przed nim optymistyczna perspektywa zdobycia mistrzowskiego tytułu. Ale rzeczywistość przynosi gorzkie rozczarowanie. W tym czasie rozpada się jego małżeństwo. Phyllis porzuca męża, kiedy zaskakuje go flirtującego z inną kobietą. Wielkim wydarzeniem w bokserskiej karierze Chucka Wepnera jest możliwość wystąpienia w ringu naprzeciwko Muhammeda Alego. Mimo niekorzystnego dla niego ostatecznego wyniku w starciu z Alim, Chuck jest lokalnym bohaterem. A walka staje się inspiracją dla twórców filmu "Rocky" z 1976 roku, w którym główną rolę zagrał Sylvester Stallone. Sława i rozgłos negatywnie wpływają na prywatne życie Chucka, uzależnia się od kokainy, wdaje się w nowe romanse. Phyllis, która jednak wróciła do męża i wspierała go w karierze, po raz kolejny go opuszcza.
  (THE BLEEDER/CHUCK)

 • 02:45 Człowiek sukcesu (Solitary Man) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2009
  Akcja filmu rozpoczyna się w ...

  Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy 54 - letni Ben Kalmen, właściciel sieci salonów samochodowych z Nowego Jorku udaje się na kontrolne badanie medyczne. Lekarz zleca tomografię komputerową ze względu na zły wynik EKG. Mija sześć lat. Ben nigdy nie poddał się dodatkowym badaniom, ignorując opinię doktora. Ale dociera do niego, że nie jest nieśmiertelny, dlatego korzysta z życia bez umiaru. Ma na koncie niezliczone romanse, rozwód z żoną Nancy, swoją miłością z lat szkolnych, a przez fatalne decyzje biznesowe w dodatku nieomal trafia za kratki. Niedawny król biznesu jest spłukany, pożycza pieniądze od swej córki Susan, która ostatecznie zrywa z nim wszelkie kontakty. Ben nie umie pogodzić się z upływem czasu, nie dopuszcza do siebie myśli o starzeniu się, lekceważy problemy zdrowotne i wdaje się w kolejne romanse. Szczęście wyraźnie go opuszcza. Pakuje się w dodatkowe kłopoty i pobity trafia do szpitala. Przy jego łóżku czuwa córka Susan. Wkrótce spotyka swoją byłą żonę Nancy. Czy Ben Kalmen doceni rodzinne wartości i przekona się wreszcie na kim naprawdę może polegać?


 • 04:20 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 04:45 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv