TVP2 - Program TV na piątek 23 czerwca 2023

 • 04:30 Na dobre i na złe - odc. 732 Nowe porządki serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Doktor Molenda postanawia uciec z ...

  Doktor Molenda postanawia uciec z kraju i kupuje bilety do Buenos Aires, a Julka próbuje zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze. Na SOR zgłasza się neurochirurg Kamil Strzelczyk, znajomy Barta, który
  skarży się na krwawienie dziąseł, migrenę i do tego cierpi na napady agresji. Barbara po operacji mózgu wciąż jest w śpiączce. Cezary postanawia zorganizować rodzinny obiad, na który zaprasza nie tylko Michała, ale też Matyldę, Kasię i Falkowicza.


 • 05:30 M jak miłość - odc. 1637 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Patrycja wciąż nie daje znaku ...

  Patrycja wciąż nie daje znaku życia, ale ani Łukasz, ani Argasiński nie poddają się i nadal uparcie jej szukają. Jakub poznaje przypadkiem w klinice Kasię. Jest nią naprawdę oczarowany. Z kolei Marcin zaczyna nowe śledztwo. Udając informatyka, detektyw zatrudnia się w firmie, której dyrektor regionalny Mikucki - mógł wejść w układ z konkurencją. Po pracy Chodakowski ma jednak pecha i wpada przypadkiem na Mikuckiego akurat w chwili, gdy jest z Izą. Chodakowska, aby go nie zdemaskować musi udawać... kochankę własnego męża. Tymczasem Aneta wyznaje Izie, że w ciąży ma całą masę wątpliwości i obaw zwłaszcza dotyczących Olka.

 • 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się , dysk./wywiad/debata, 2023
 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Kuba nie chce być w ...


  Kuba nie chce być w związku na odległość. Natalia tłumaczy chłopcom, dlaczego warto pamiętać o bliskich i ich sprawach. Ludwik, który nie wierzy w homeopatię, wyjada żonie wszystkie leki, co Natalia odkrywa w potrzebie. Natalia martwi się o chłopców, że każdą wolną chwilę spędzają z telefonami, tabletami w ręku. Nie rozpoznają już głosu żywego ptaka, myślą, że to dźwięk dzwonka w telefonie. Kuba niezmiennie szuka pracy, tym razem w warzywniaku. Chłopcy ustalają system opieki nad rodzicami, gdy ci zestarzeją się. Marek robi wykład Tomkowi i Kacprowi dotyczący selfie.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem Bułecką - odc. 3 sezon I magazyn, magazyn, 2022
  W tym odcinku Sebastian podąża ...

  W tym odcinku Sebastian podąża śladami słynnego Sabały. Gawędziarz, muzyk, kłusownik, a podobno nawet i zbójnik, który stał się symbolem góralszczyzny, przynajmniej dla przyjezdnych. Dziad. Dziwak. Ale niezależnie od opinii na temat Sabały, trzeba uznać jego wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych górali. Postać Sabały łączy się także z drugim obiektem pokazanym w tym odcinku - chałupą Bafiów w Chochołowie. To jeden z najstarszych stojących do dziś budynków na Podhalu. Ponad 220 lat temu postawił go zamożny gospodarz Jan Bafia. Obecnie budynek jest poświęcony jest pamięci powstania w Chochołowie, w którym uczestniczył Jan Krzeptowski, zwany Sabałą. Styl ocieplania tej chałupy - nadal mech między belkami - zaprowadził Sebastiana do podhalańskiego mszarza, Franciszka Ustępskiego, który o mchu, wiórach i ocieplaniu góralskich chat wie wszystko.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Marek robi Oldze niespodziankę. Przyjeżdża ...

  Marek robi Oldze niespodziankę. Przyjeżdża do Poznania i oddycha z ulgą, gdy ukochana wybucha na jego widok radością. A później szykuje dla swojej wybranki romantyczny piknik w przerwie na obiad.
  Hubert jest świadkiem ostrej sprzeczki Stawickiego z Kamą. Wściekł się, bo kochanka przez pomyłkę zwróciła się do niego na oddziale po imieniu. Po powrocie z pracy lekarz nie ukrywa, że jest o Pyrkę zazdrosny.
  Kasia wraca z Ksawerym i Paulinką do opuszczonego domu, w którym ostatnio juniorzy świetnie się bawili i na miejscu spotyka właściciela posesji Jankowskiego, który zdradza jej, że cała działka jest na sprzedaż. Sadowska wyznaje późnej Łukaszowi, że naprawdę ma ochotę zamieszkać w domu "z duszą".

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1240 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 117 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Ursula przychodzi do Guadalupe, żeby ...

  Ursula przychodzi do Guadalupe, żeby wypytywać o Manuelę. Ta wyjawia jej tajemnicę córki. Boi się, że napuści na nią policję. Trini postanawia pomóc Casildzie w sprawach sercowych. Domyśla się, że to ona pisze listy do Safo. Felipe jest zły, że dziecko wciąż płacze. Nie może tego znieść i ma pretensje do Guadalupe. German bada małą i odkrywa, że ząbkuje. Claudia i Leonor odwiedza Marco, przyjaciel z zagranicy. Rosina postanawia powitać go po niemiecku. Servando prowadzi próby chóru, w którym śpiewają Fabiana i Paciencia. Żona jest o niego zazdrosna.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 174 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 454 "Zabawa w chowanego" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  O poranku Martyna szuka Piotra. ...

  O poranku Martyna szuka Piotra. Jest zaniepokojona, bo umówił się z Karolem i nie wrócił na noc do domu. Jej mąż w końcu się odnajduje, ale przychodzi do stacji na kacu. Strzelecka jest zmuszona go zawiesić i zastąpić. Piotr zagląda do baru obok szpitala, gdzie wdaje się w bójkę z Lisickim. Na dyżurze Martyna, Nowy i Wiktor zajmują się kobietą w ciąży, która ma silne bóle brzucha. Nie chce, by doktor Banach ją zbadał. Lekarz uznaje, że mogło dojść do odklejenia łożyska, a pacjentka wpada w panikę i nie zgadza się na wizytę w szpitalu. Strzelecka domyśla się, że dziewczyna ciążę jedynie udaje...Doktor Reiter w drodze do stacji zauważa leżącego na poboczu mężczyznę. Pacjent ma problemy z sercem i od razu zgłasza załodze karetki, że biegł po pomoc. W lesie znalazł nieprzytomnego chłopca, który mógł spędzić tam całą noc... Britney, zaniepokojona zachowaniem Alka, postanawia zerwać znajomość z Grzegorzem. Kilka godzin później jej koledzy odkrywają, że dziewczyna nagle zniknęła.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1690 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Jakub po chemioterapii czuje się ...

  Jakub po chemioterapii czuje się fatalnie i ma złe wyniki badań, ale próbuje ukryć to przed Kasią, pragnąc spędzić z ukochaną choć parę szczęśliwych chwil w domu. Po kilku godzinach jego stan pogarsza się jednak na tyle, że Karski musi wrócić do szpitala i na nowo zacząć walkę o życie. W związku Anety i Olka trwa kryzys, a Paulina już nawet nie próbuje ukrywać, że ma ochotę na romantyczną "przygodę" i to nie tylko z przystojnym lekarzem, ale także z Marcinem. Tymczasem Chodakowski funduje w końcu żonie wieczór w hotelu, by mogła porządnie się wyspać i odzyskać dawną radość życia.


 • 15:50 Przepis dnia - odc. (45) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1241 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2778 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 244 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 175 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 118 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Kawiarnia jest wyremontowana, a Justo ...

  Kawiarnia jest wyremontowana, a Justo kupuje do lokalu bardzo drogi młynek do kakao. Manuela cieszy się, że znów będzie tam pracować. German obiecuje Manueli, że pomoże jej odzyskać córkę. Fabiana jest rozczarowana, że Rita nie przyszła posłuchać jej śpiewu. Consuelo znów zawodzi córkę podczas opieki nad Adrianą. Celia postanawia się z nią rozmówić. Leonor ma pretensje do męża, że ją zaniedbuje. Maximiliano przekonuje Claudia do inwestycji w nieruchomości.

 • 19:35 Na sygnale - odc. 415 "Los bywa zdradliwy" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Artur czuje ukłucie zazdrości, bo ...

  Artur czuje ukłucie zazdrości, bo Beata postanawia dorabiać w klinice, z której jej mąż został zwolniony. Wyraźnie zaprzyjaźnia się ze swoim nowym szefem, doktorem Wieleckim. Lena wciąż ma problemy z pamięcią i leży w szpitalu. Odwiedzają ją Kuba i Nowy, cały czas o dziewczynę rywalizując. Gdy badania nie wykazują żadnych problemów, Lena wypisuje się na własne żądanie. Nie informuje swoich adoratorów... Na dyżurze ekipa doktora Góry jedzie do chorego na cukrzycę. Pacjent zasłabł w parku. Okazuje się być znanym "love coachem" i ekspertem od walki z zazdrością. Benio odpowiada na wezwanie do kobiety ze stanem przedzawałowym. Chora znowu skarży się na problemy z sercem. Zaczyna jednak flirtować z doktorem.

 • 20:00 Przepis dnia - odc. (46) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 20:10 Postaw na milion s.XXVI - odc. 309 teleturniej, teleturniej, 2023
  Teleturniej dla widzów o stalowych ...

  Teleturniej dla widzów o stalowych nerwach. Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? Już kolejny sezon w Telewizji Polskiej będzie można oglądać światowy hit firmy Endemol, produkowany w kilkunastu krajach, emocjonujący teleturniej "Postaw na milion". Dwóch dobrze znających się uczestników, rodzina, przyjaciele, partnerzy lub znajomi z pracy stają do gry jako drużyna. Zanim usłyszą pierwsze pytanie, dostaną milion złotych w gotówce. Czy będą umieli go zatrzymać? Zobacz, jak miesza się wiedza, ryzyko i wielkie pieniądze. Wejdź do gry z Łukaszem Nowickim i postaw na milion.

 • 21:10 Program rozrywkowy , bez klasyfikacji, 2023
 • 22:55 Tożsamość zdrajcy (Unlocked) , film fabularny kinowy, , kraj prod.Szwajcaria,Czechy,Wielka Brytania,USA 2017
  Akcja filmu rozgrywa się w ...

  Akcja filmu rozgrywa się w Londynie, a bohaterką jest Alice Racine, niegdyś czołowa agentka CIA. Po zakończonej fiaskiem akcji w Paryżu, która pochłonęła wiele ofiar, Alice pracuje teraz jako urzędniczka w londyńskim ośrodku pomocy dla imigrantów, gdzie wykonuje tajne zadanie. CIA aresztuje Khaleela podejrzanego o planowanie biologicznego ataku na amerykański cel w Londynie. Była agentka zostaje niespodziewanie wezwana na miejsce przesłuchania. Szybko odkrywa, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Od tej pory sprawa nabiera tempa. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi oraz bezpieczeństwo kraju. Alice uświadamia sobie, że została oszukana i wplątana w sieć intryg. Próbuje uwolnić schwytanego kuriera Khaleela, Lateefa, ale ten ginie podczas wymiany ognia. Choć oficjalnie sama uchodzi za niebezpiecznego zbiega, nadal się ukrywa i działa na własną rękę. Zdaje sobie sprawę, że wobec tak zagmatwanej sytuacji tylko w pojedynkę może udaremnić zabójczy atak biologiczny na miasto. Właściwie nie wie już, komu zaufać. Wśród tych nielicznych, którzy mogą być po jej stronie, jest tajemniczy włamywacz Jack Alcott. Ale i on ostatecznie okaże się kimś zupełnie innym. Jaki będzie więc finał walki o ocalenie Londynu?

 • 00:45 Pojedynek na pustyni (Beyond the Reach) thriller, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2014
  Za podstawę scenariusza posłużyła powieść ...  Za podstawę scenariusza posłużyła powieść z 1972 r. "Deathwatch" Robba White'a. To opowieść o walce na śmierć i życie między uczciwym, odważnym i młodym człowiekiem a cynicznym i bezwzględnym potentatem finansowym, który uważa, że za pieniądze można mieć wszystko. Bogacz i kolekcjoner trofeów Horton Madec, który osiągnął w życiu największe sukcesy, pojawia się w małym miasteczku w stanie Nowy Meksyk, afiszując się swoim terenowym autem za pół miliona dolarów. Przekupiwszy miejscowego szeryfa, organizuje polowanie na zagrożonego wyginięciem muflona. Szeryf zwraca się o pomoc do młodego, ale doświadczonego przewodnika Bena, który ma poprowadzić Hortona do kanionu za miastem. Kiedy Madec podczas polowania przypadkowo zabija starego poszukiwacza, chce zapłacić Benowi za milczenie i zatarcie śladów, ale ten zamierza zawiadomić policję o nieszczęśliwym wypadku. W tej sytuacji rozwścieczony Madec zabiera chłopakowi ubranie, prowiant i sprzęt, a następnie pozostawia na środku pustyni na pewną śmierć. Pewny że Ben nie przeżyje, chce wrócić do miasteczka i zrzucić na niego całą winę za śmierć poszukiwacza.
 • 02:25 Na ringu z rodziną (Fighting With My Family) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania,USA 2019
  Historia kariery angielskiej zawodowej wrestlerki, ...

  Historia kariery angielskiej zawodowej wrestlerki, znanej w świecie pod pseudonimem Paige. Odniosła wielki sukces, podpisała kontrakt ze znaną amerykańską firmą WWE, o co bezskutecznie zabiegał również jej brat Zak Zodiac. Rick i Julia oraz ich dzieci Zak Zodiac i Saraya to rodzina uprawiająca wrestling i utrzymująca się z tego. Są bardzo aktywni, występują na ringach, a nawet trenują innych zawodników w tej dziedzinie sportu. Kiedy Saraya i Zak dorastają, marzą o podpisaniu kontraktu z WWE. Trener Hutch Morgan zgadza się wziąć ich na próbę. Poznają słynnego amerykańskiego wrestlera, Dwayne’a Douglasa Johnsona. To wtedy Saraya przyjmuje ringowy pseudonim Paige. Morgan uznaje, że Paige ma talent i postanawia przygotować ją do WWE. Odrzuca jednak kandydaturę Zaka, twierdząc, że ten nigdy nie będzie miał szansy dostąpienia tego wyróżnienia, co chłopak przypłaca depresją. Tymczasem Paige wraz z innym zawodniczkami trenuje na Florydzie. Pierwsze jej wystąpienie na żywo kończy się dezaprobatą tłumu. Paige opuszcza ring ze łzami. Próbuje jeszcze zmienić swój image, żeby przypodobać się publiczności, wzorując się na zawodowych wrestlerkach. Morgan nie podziela jej pomysłów, namawia ją raczej, żeby porzuciła marzenia o WWE i wróciła do rodziny. Kiedy Paige przyjeżdża na Boże Narodzenie do domu, oświadcza że rezygnuje z dalszej kariery w Ameryce. Ale Zak próbuje odwieść ją od tej decyzji, uważa, że nie powinna się poddawać i tak łatwo wyrzekać marzeń. Pod wpływem różnych perswazji, Paige wraca na Florydę i rozpoczyna treningi, by ostatecznie dołączyć do WWE.

 • 04:25 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 05:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv