TVP2 - Program TV na poniedziałek 08 lipca 2024

 • 04:35 Na dobre i na złe - odc. 831 Pogubieni serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Doktor Homolka jako seksuolog - ...

  Doktor Homolka jako seksuolog - próbuje pomóc mężczyźnie, którego przyprowadziła do szpitala zdesperowana żona. Michał w drodze do pracy zostaje zaatakowany przez agresywnego kierowcę, Roberta. Bójka, w którą lekarz wdaje się z nim na wiadukcie, kończy się tragicznie... Tymczasem Falkowicz na Kaszubach poznaje w końcu bliżej Bolka i małego Brajanka. Asia dostaje kolejne informacje o swoim zaginionym mężu

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1611 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Iza przeprowadza się z dziećmi ...

  Iza przeprowadza się z dziećmi do Gródka nieświadoma, że Bosacki nawiązał kontakt z jej nową szefową i szerzy na jej temat kłamliwe plotki. Marcin, wspólnie z Jakubem, stara się za to pomóc zdesperowanej
  klientce Dorocie, która razem z synem uciekła od agresywnego męża. Damski bokser rusza śladem żony i w końcu próbuje ukochaną zabić. Tymczasem Michał żegna się z przyjaciółmi przed planowanym
  wyjazdem z Polski. W finale spotyka się także z Leszkiem, nadal gotów na wszystko, by odsunąć Krajewskiego od Asi.

 • 06:20 Program katolicki , , 2024
 • 06:55 Rodzinka.pl s.XII - odc. 234 "Słona zupa" sezon 12 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2018
  Ludwik wybiera się na polowanie, ...

  Ludwik wybiera się na polowanie, Natalia próbuje zatrzymać go w domu. Boska prosi Paulę, żeby mówiła jej "na ty". Ludwik robi zakupy, za które nie zostaje doceniony, tak jak oczekiwał. Kuba dostaje szybką lekcję na temat tego, czego nie należy mówić kobiecie. Chłopcy nieudolnie pomagają Natalii nakryć do stołu.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Dla niesłyszących - Okrasa łamie przepisy magazyn kulinarny, magazyn, 2022
  W tym odcinku Karol Okrasa ...

  W tym odcinku Karol Okrasa uda się do Nadleśnictwa Rudy Raciborskie w województwie śląskim. Budynek Nadleśnictwa sąsiaduje z przepięknym, ponad 700-letnim zespołem dawnego opactwa cysterskiego. A cystersi byli pionierami w hodowli karpia w naszym kraju, co wiąże się z jednym z tematów tego odcinka. Karol rozpocznie gotowanie w malowniczym uroczysku Hubertus, gdzie przygotuje potrawy z dziczyzny. Następnie wraz z leśnikiem, panem Romanem Suskim, uda się do rezerwatu Łężczok. Jego nazwa pochodzi od staropolskiego słowa łęg oznaczającego tereny podmokłe. Można tu podziwiać ponad połowę gatunków ptaków żyjących w Polsce. Ciekawostką jest fakt, że Lasy Państwowe prowadzą tu hodowlę karpi, które w pierwszej kolejności służą jako pokarm dla bytujących tu ptaków. A ludzie muszą się zadowolić tym, co zostanie z ptasiego stołu. Na zakończenie Karol obejrzy też miejsca, które w 1993 roku spustoszył olbrzymi, bodaj największy w tej części Europy, pożar lasów, a w 2017 także niszczycielski huragan. Obecnie miejsca te są rekultywowane przez leśników. Wśród potraw zobaczymy tatara z jelenia z marynowanymi grzybkami, leśny gulasz z sarny z młodą kapustą oraz karpia na dziko w sosie z czosnku niedźwiedziego.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona stresuje się przed pierwszym ...

  Aldona stresuje się przed pierwszym dniem Aleksa w nowej szkole. Chłopak od razu odkrywa, że w liceum wokół Ewy kręci się dwóch zainteresowanych nią kolegów: Jacek i Julek. A rywale zaskakują go, proponując wspólny biznes. Marcin tymczasem opowiada Renacie o śledztwie w sprawie próby gwałtu. Prowadzi je półoficjalnie, ryzykując własną karierę, bo reszta kolegów jest przekonana o winie Omara. Załamana Halina uparcie odwiedza policję, próbując walczyć o zwolnienie męża z aresztu. Grażyna kolejny raz zagląda do Madzi i tym razem szykuje się na randkę. Kobieta czuje się naprawdę urażona, gdy Tomasz sugeruje później, że zbliżyła się do dziewczyny, by namieszać w jego związku z Oliwką. Po udanej randce Grażyna wsiada do auta, które prowadzi Adamski, a ten częstuje ją wodą z rozpuszczoną pigułką gwałtu.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1564 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 378 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Rosina wybiera nową służącą. Żadna ...

  Rosina wybiera nową służącą. Żadna nie równa się Casildzie, ale Rosina nie chce nawet o niej mówić. Juliana opowiada Teresie o kłótni z Susaną. Teresa czuje się osaczona przez Cayetana i prosi Maura, by unieszkodliwił ją jak najszybciej. Ursula z duszą na ramieniu przychodzi do Cayetany, która jednak bez oporów wręcza jej 50 tysięcy peset w zamian za jej milczenie.

 • 14:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 126 "Rodzinna manipulacja" serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2013
  Kuba to cwany chłopak, który ...

  Kuba to cwany chłopak, który wykręci się od oddania czapki, zrozumie zawiłości alergii kolegów, ale nie przechytrzy już ani mamy, ani taty. Radzi się też w sprawie Pauli. Tomek daje się nabrać na trick z kartą kredytową z wysokim oprocentowaniem. Ludwik szokuje rodzinę, najpierw serwując koninę, potem oglądając telewizję przez sen.

 • 14:35 Na sygnale - odc. 548 "Ślub Zdzisia" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  548 Ślub ZdzisiaTuż przed ślubem, ...

  548 Ślub Zdzisia

  Tuż przed ślubem, urażona Wiesława wciąż nie odbiera telefonów od Artura i Beaty, a Zdzisio jest tak zestresowany, że razem z Bronkiem trafia na SOR - pod opiekę doktora Banacha. Później syn pana młodego żąda odwołania ślubu. Okazuje się bowiem, że amerykański spadek, który odziedziczył senior jest całkiem spory, a połowę może dostać jego nowa żona. Tymczasem na dyżurze doktor Góra musi pomóc kobiecie, którą potrąciło auto. Starsza pani twierdzi, że celowo najechał na nią szwagier. Zespół Benia trafia za to na „Ikara” - wynalazcę, który testował zaprojektowane przez siebie skrzydła. Po krótkim locie utknął na drzewie. Tymczasem Britney ma sporo do przemyślenia, bo jedna z pacjentek przepowiada jej, że wkrótce wyjdzie za mąż i to za najbliższego przyjaciela.

 • 15:05 Na dobre i na złe - odc. 915 Przeszłość na nowo serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Rajmund znów spotyka się z ...

  Rajmund znów spotyka się z Sarą i zastawia na oszustkę sprytną pułapkę. Falkowicz ma tymczasem przeprowadzić w Leśnej Górze nowatorską operację: przeszczep jądra u młodego żołnierza, który uległ wypadkowi na poligonie. Żona dawcy – którym jest dowódca chłopaka, odpowiedzialny za jego kalectwo - od początku jest jednak zabiegowi przeciwna. Pod opiekę Radwana trafia dziewczyna w ciąży, która właśnie wyszła z zakładu karnego i zaczęła obficie krwawić. Chorej towarzyszy koleżanka zza krat – Iga Kaczorowska - która jest lekarką i która zdobywa etat w Leśnej Górze jako internistka i reumatolog, ukrywając przed Agatą, że ma na koncie wyrok i ostatnie dwa lata spędziła w więzieniu. A gdy doktor Kaczorowska zaczyna pracę, okazuje się, że ukrywa jeszcze jeden sekret. Okazuje się, że dobrze zna profesora Markiewicza.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1565 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 16:35 Familiada - odc. 2957 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 495 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Na krótkich wakacjach w obronie ...


  Na krótkich wakacjach w obronie Ender, Yildiz uśmierca napastnika. Ata słabo sobie radzi na ringu. Sedahi mu pomaga. Yildiz, Ender, Caner i Emir usiłują pozbyć się zwłok. Handan przyłapuje towarzystwo opuszczające hotel. Ender przedstawia trupa jako swego wuja.

 • 18:10 Rodzinka.pl s.VII - odc. 169 "Prawda w oczy kole" sezon 7 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Maria z Natalią przygotowują się ...

  Maria z Natalią przygotowują się z położną do porodu. Na imprezie w domu Boskich rozgrywa się niezwykle ciekawa gra. Tomek przypadkiem oddaje potrzebującym najlepsze ubrania Natalii. Natalia nakłoniła Kubę do przeczytania książki, a sama wspomogła się streszczeniem. Okazuje się, że Ludwik jest lepszym towarzyszem porodu niż Natalia. Natalia przekonuje Kacpra, dlaczego warto chodzić na WF. • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 409 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Trini podejrzewa, że to Clemente ...

  Trini podejrzewa, że to Clemente stoi za pozwem przeciwko Ramonowi. Do Susany przybywa jej krewniak Liberto - przystojny, wesoły, wieczny student. Mauro wypomina Teresie, że zaprzedała się Cayetanie. Humildad wyczuwa, że nie budzi pożądania męża. Proponuje mu, by szukał rozkoszy poza domem. Nocne uniesienia Casildy i Martina nieco irytują Rosinę.

 • 19:30 Gra na Maksa s.III - /11/ To się nie może udać. A może? serial TVP, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Na mecz Polska - Francja ...

  Na mecz Polska - Francja wpada kumpel z Paryża. Przywozi ze sobą pozytywne myślenie i francuską wiarę w zwycięstwo. Czy uda mu się pokonać polskie malkontenctwo?

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2980 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona stresuje się przed pierwszym ...

  Aldona stresuje się przed pierwszym dniem Aleksa w nowej szkole. Chłopak od razu odkrywa, że w liceum wokół Ewy kręci się dwóch zainteresowanych nią kolegów: Jacek i Julek. A rywale zaskakują go, proponując wspólny biznes. Marcin tymczasem opowiada Renacie o śledztwie w sprawie próby gwałtu. Prowadzi je półoficjalnie, ryzykując własną karierę, bo reszta kolegów jest przekonana o winie Omara. Załamana Halina uparcie odwiedza policję, próbując walczyć o zwolnienie męża z aresztu. Grażyna kolejny raz zagląda do Madzi i tym razem szykuje się na randkę. Kobieta czuje się naprawdę urażona, gdy Tomasz sugeruje później, że zbliżyła się do dziewczyny, by namieszać w jego związku z Oliwką. Po udanej randce Grażyna wsiada do auta, które prowadzi Adamski, a ten częstuje ją wodą z rozpuszczoną pigułką gwałtu.

 • 20:10 Szybki jak śmierć (Speed Kills) film akcji, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2018
  Scenariusz oparty na książce "Speed ...


  Scenariusz oparty na książce "Speed Kills" Arthura J. Harrisa opowiadającej o życiu Donalda Aronowa, przedstawionego w filmie jako fikcyjna postać - Ben Aronoff. Donald Joel Aronow był konstruktorem najbardziej znanych w świecie łodzi motorowych. Urodził się w nowojorskim Brooklynie w 1927 roku, był najmłodszym synem rosyjskich żydowskich imigrantów. Założył własnąfirmę budowlaną i odniósł ogromny sukces, a potem z równym powodzeniem zainwestował w łodzie motorowe, jego klientami byli m.in. szach Iranu Mohammad Reza Pahlawi i George H. W. Bush. Superszybkie łodzie Aronowa sprawdziły się w różnych wyścigach i mistrzostwach świata, ale również zainteresowały handlarzy narkotyków. Donald Aronow został zastrzelony w 1987 roku, miał 59 lat. Filmowy bohater Ben Aronoff, w którego wcielił się John Travola, jest dobrze znany w branży budowlanej, jednak miłośnikowi szybkości to nie wystarcza. Aby realizować swoje marzenia i pasje, decyduje się osiąść wraz z rodziną w Miami i zainwestować w firmę produkującą łodzie motorowe. Stawia na prędkość i w tym kierunku rozwija swoją działalność. Wprowadza na rynek coraz szybsze motorówki, wciąż zastanawiając się, jakie maksymalne osiągi mogą mieć budowana przez niego maszyny. Wkrótce staje się i królem w tej branży, ma szerokie kontakty i znajomości wśród wielkich tego świata, ale też wdaje się w układy z mafią. Bez reszty pochłonięty swoją pasją Aronoff zbyt późno uświadamia sobie, że jest ścigany przez prawo oraz mafiosów.
  (SPEED KILLS)

 • 21:55 Na sygnale - odc. 558 "Śliska sprawa" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  558 Śliska sprawa Alek – ...

  558 Śliska sprawa

  Alek – korzystając z pomocy policjanta Mareczka - wprowadza w życie sprytny plan, dzięki któremu Roksana ma w końcu zostawić go w spokoju. Jego ukochana okazuje się jednak wyjątkowo zdeterminowana. Lisicki zmusza Benia do kolejnej rozmowy o Wandzie. Wyznaje koledze, że doktor Lisicka nie jest jego żoną, tylko siostrą. W pracy doktor Vick musi pomóc pacjentom, na których przewrócił się regał z książkami. Z kolei zespół doktora Góry jedzie do szkoły - do nauczycielki, która poślizgnęła się i po upadku straciła przytomność. Tymczasem Nowy przerywa dyżur, gdy odbiera telefon ze szpitala z informacją, że stan jego brata gwałtownie się pogorszył.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii - odc. 31 (Isabel) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2011
  Królowa rodzi syna. Ferdynand jest ...

  Królowa rodzi syna. Ferdynand jest szczęśliwy. Papież nalega, by w Kastylii ustanowić Inkwizycję. Izabela boi się, że będzie nią zarządzał Carrillo i postanawia sama wymyślić sposób na heretyków. Król jest wściekły, że Izabela chce zawrzeć pokój z Francją za jego plecami. Dowiaduje się, że król Aragonii, czyli jego ojciec, jest umierający. W końcu się godzą i postanawiają podpisać traktat pokojowy z Francją, a także ustanowić Inkwizycję.

 • 00:05 Fuga film obyczajowy, film fabularny kinowy, 2018
  Bohaterka filmu, Alicja, cierpi na ...

  Bohaterka filmu, Alicja, cierpi na tytułową fugę, chorobę skutkującą amnezją. Nie pamięta nawet swoich najbliższych, ani żadnych wydarzeń z przeszłości, czy nazw przedmiotów. Prawdopodobnie ostatnie dwa lata spędziła w Warszawie, ale gdzie mieszkała przedtem? Kobieta trafia pod opieką medyczną psychiatry, Michała. Jej przypadek zostaje przedstawiony w programie telewizyjnym o zaginionych. Wtedy do studia dzwoni starszy mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, a rzekoma Alicja naprawdę nazywa się Kinga Słowik. Przed zaginięciem wiodła normalne rodzinne życie. Mieszkała we Wrocławiu z mężem Krzysztofem i synem Danielem. Kiedy po dwóch latach wraca do domu rodziców, wszyscy wierzą, że szybko odzyska równowagę psychiczną i przede wszystkim pamięć. Ale ona wciąż nie rozpoznaje członków swojej rodziny, uważa ich za obcych ludzi i do tego czuje się zagrożona. Drażni ją imię Kinga, woli używać imienia Alicja. Wobec rzekomych krewnych, którzy próbują wyciągnąć do niej rękę, staje się agresywna. W końcu wyznaje swemu psychiatrze Michałowi, że jest nieszczęśliwa i wolałaby trafić do więzienia. W terapii nie pomaga nawet fakt, że opuszcza rodziców i wprowadza się do domu, gdzie kiedyś mieszkała z mężem oraz z synem. I to właśnie z Danielem udaje jej się nawiązać bliższe relacje, jednak wciąż jest wystraszona i myśli tylko o tym, żeby uciec stąd jak najszybciej. Tymczasem wychodzą na jaw okoliczności jej nagłego zniknięcia. Okazuje się, że przed dwoma laty uległa wypadkowi samochodowemu, jechała wtedy z rodziną.
  Orzeł dla Gabrieli Muskały - za scenariusz oraz nominacje do tej prestiżowej nagrody: Najlepsza główna rola kobieca (Gabriela Muskała); Najlepsza muzyka (Filip Misek); Najlepsze zdjęcia (Jakub Kijowski); Najlepszy montaż (Jarosław Kamiński).

 • 02:00 O mnie się nie martw s.XI - odc. 2/13 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. ...


  Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą i daje się łaskawie obsługiwać, niespecjalnie przejmując się kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha jest Grażyna. Macocha Krzyśka nie ujawnia jednak Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć dosyć również jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii, by pozwać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Jednocześnie w kancelarii zjawia się Grażyna, która chce ostrzec córkę przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Tylko przytomność umysłu Sylwii i Pawła może uchronić obie panie przed konfrontacją. Tymczasem Marcin staje się nie tylko mediatorem w konflikcie pracowników Aśki, ale też pomaga jej zażegnać kryzys wywołany nagłym zwolnieniem się skłóconej dwójki instruktorów. Po raz pierwszy od dawna Marcin i Aśka szczerze ze sobą rozmawiają. Dziewczynie ta rozmowa podsuwa rozwiązanie jej prywatnego problemu.

 • 03:00 Bar pod młynkiem film TVP, film fabularny telewizyjny, 2004
  Nastrojowa, utrzymana w charakterystycznym dla ...


  Nastrojowa, utrzymana w charakterystycznym dla Andrzej Kondratiuka balladowym tonie opowieść o dwojgu życiowych rozbitkach, którzy szukają dla siebie miejsca pod słońcem, spragnieni uczucia i jakiej takiej stabilizacji. Ma im to zapewnić tytułowy bar Pod młynkiem. Życie nie oszczędzało pani Celinie trosk i problemów. Po 18 latach pracy została nagle zwolniona z zakładów włókienniczych, jej mąż popełnił samobójstwo. Samotna i bezrobotna kobieta nie bardzo wie, co ze sobą dalej zrobić. Za pożyczone pieniądze postanawia uruchomić "interes gastronomiczny" na malowniczo położonej działce, gdzie ma domek letniskowy, chce otworzyć barek szybkiej obsługi. W rozkręceniu przedsięwzięcia pomaga jej pan Roman - kawaler z odzysku, pracownik fizyczny bez stałego zajęcia, były drwal, który porzucił to zajęcie, gdyż jego dusza cierpiała, gdy musiał ścinać drzewa. Pan Roman podkochuje się w Celinie: przynosi jej naręcza jaśminu, gawędzi z nią godzinami przy kieliszku, a i na noc chętnie u niej zostaje. I chociaż sypiają razem, nadal zwracają się do siebie na pan/pani - przez szacunek. Bar Pod młynkiem otwiera swoje podwoje, ale gości w nim jak na lekarstwo, choć oferta bogata: śledzie, flaczki, kurze udka, piwo z beczki i siwucha. Mijają kolejne dni, poza panem Romkiem nikt się nie zjawia. Właścicielce coraz bardziej rzednie mina. Romek dochodzi do wniosku, że barowi potrzebna jest reklama i ustawia przy drodze stosowną tablicę informacyjną. Kolejna głosi, że bar leży w odległości zaledwie 300 metrów od nadmorskiej plaży, ale i to nie przysparza mu nowych klientów. Kiedy wreszcie zjawia się jeden, oświadcza, że zamierza bić rekord w piciu piwa z puszek. Po opróżnieniu szesnastu znika bez śladu, nie płacąc. Gdy na domiar złego właścicielkę baru zaczynają nachodzić dwaj "napakowani" młodzieńcy, domagając się w imieniu swego szefa, lokalnego mafiosa Kłaka - haraczu, pani Celina zaczyna martwić się nie na żarty. Roman jest gotowy spotkać się z Kłakiem. Okazuje się, że to jego kolega z więzienia, gdzie razem siedzieli przez 5 lat. Przynajmniej ten problem rozwiązuje się sam: Kłak nie łupi kolegów. Znajomość Celiny i Romana zacieśnia się. Wreszcie mężczyzna oświadcza się swej wybrance i zostaje przyjęty. Odtąd już oboje prowadzą bar, lecz nadal nie narzekają na nadmiar pracy. Nieliczni klienci nie poprawiają sytuacji. Zdesperowana Celina sugeruje więc, by spróbowali zagrać w lotto. Właśnie szykuje się potrójna kumulacja. • 04:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv