TVP2 - Program TV na poniedziałek 12 czerwca 2023

 • 04:35 Na dobre i na złe - odc. 728 Chwila prawdy serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Pod opiekę Borysa trafia Iza, ...

  Pod opiekę Borysa trafia Iza, młoda pacjentka doktora Grabskiego. Gdy ordynator poznaje historię jej choroby, od razu się irytuje i oskarża brata o to, że popełnił błąd. Tymczasem okazuje się, że sytuacja rodzinna Izy jest dość skomplikowana, bo do szpitala przyjeżdżają razem z nią ojciec, matka i jej kochanek. Z kolei Michał wraz ze swoim dziadkiem odwiedzają Falkowicza. Młody Wilczewski jest zdecydowany wyznać w końcu Matyldzie, że jest jej ojcem. Cezary jednak nagle zaczyna źle się czuć i trafia do szpitala. Do Leśnej Góry wraca też Barbara po zrobieniu kolejnych badań. • 05:30 M jak miłość - odc. 1628 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Bartek po utracie brata nie ...

  Bartek po utracie brata nie radzi sobie z emocjami i cały czas szuka kierowcy, który doprowadził do wypadku. Gdy zagląda na cmentarz, przy grobie Lisieckich wpada na Jaszewskiego seniora. Dawid wciąż próbuje odzyskać serce Basi i kiedy spotyka przypadkiem jej babcię, wyznaje Mostowiakowej, jak bardzo mu na dziewczynie zależy. Poruszona jego słowami kobieta, postanawia pomóc nastolatkowi.
  Tymczasem Kisielowa znajduje sobie nową pasję: ćwiczenia jogi.

 • 06:25 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Cystersi z Sulejowa magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Remigiusz Rączka odwiedza opactwo cysterskie ...

  Remigiusz Rączka odwiedza opactwo cysterskie w Sulejowie, które istnieje od 1176 r. Bywali tu polscy królowie: Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło (podobno rycerze przed Grunwaldem ostrzyli swe miecze przed bitwą o kolumny portalu kościoła w Sulejowie), Kazimierz Jagiellończyk, Jan Kazimierz. Obecnie to jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich w Polsce i zabytków architektury romańskiej. Wspólnie z klasztorną kucharką - p. Haliną Remigiusz przygotowuje kapuśniak z prażokami i karpia po cystersku z kaszą tatarczaną z pecłonkami.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VII - odc. 166 "Podział" sezon 7 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Natalia martwi się o Kubę, ...

  Natalia martwi się o Kubę, który nie wrócił na noc do domu. Na prośbę Ludwika, Bolo bierze na siebie odpowiedzialność za edukację Kacperka. Kacper próbuje przekonać Natalię do psa. Ludwik nakłania Kubę, żeby się dobrze przygotował do rozmowy o pracę. • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Dla niesłyszących - Okrasa łamie przepisy magazyn kulinarny, magazyn, 2022
  W tym odcinku Karol Okrasa ...

  W tym odcinku Karol Okrasa zaprasza widzów na dania z kociołka. W dzisiejszych czasach, gdy obiad jest podzielony na dania, takie jak zupa, drugie, deser, często jakaś przystawka, trudno nam sobie
  wyobrazić posiłki naszych przodków, które wyglądały zupełnie inaczej. Nikt nie bawił się w gotowanie zupy, kartofli, smażenie mięsa czy przyrządzenie sałatki, wszystko w osobnych naczyniach. Z wyjątkiem świątecznych okazji, nawet na dworach możnych, a cóż dopiero w chłopskiej chacie, codzienne potrawy przygotowywano w jednym naczyniu, czyli mówiąc wprost warzono je w jednym kotle. Słowem w dawnej Polsce królowały raczej dania jednogarnkowe. W zależności od zamożności domu były one bardzo proste lub bardziej wymyślne, bogate w zamorskie składniki i korzenie. Do dziś w kuchni niemieckiej znane są takie potrawy typu eintopf, ale przecież w podobny sposób jadano także w naszym kraju. Do tej tradycji warto wracać, bo uwarzenie sobie całego obiadu w jednym kociołku jest na pewno bardziej oszczędne, a jednocześnie rezultat takiego gotowania może być bardzo interesujący i smakowity. Karol przygotuje trzy dania: 1/ przyrządzone w kociołku na ogniu skrzydełka drobiowe; 2/ gęsta zupa rybna wzbogacona wędzonym pstrągiem; 3/ zębacz zapiekany z fasolką szparagową.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Okazuje się, że randka Damiana ...

  Okazuje się, że randka Damiana z Beatą zakończyła się w jego sypialni. Gdy Wójcik dostaje od Dominiki i Sebastiana zaproszenie na ich ślub, postanawia wybrać się na uroczystość z nową ukochaną. Kacper szykuje się do treningu z udziałem publiczności, wspierany przez całą rodzinę. Podczas jazdy chłopak traci nagle panowanie nad pojazdem, wypada z toru i jest gotów zrezygnować, oddając swoje miejsce Krysiakowi. Kępski z trudem dochodzi do siebie po zakrapianej nocy - podobnie jak Hubert. A gdy w hotelu odwiedza go Wiktor, Tomasz wyznaje synowi, że postanowił wrócić do USA, by ratować związek z Iwoną, choć ta ma romans ze swoim profesorem.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1229 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 108 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Cayetana żąda, by German przestał ...

  Cayetana żąda, by German przestał leczyć Manuelę. Justo interesuje się zdrowiem Manueli. Matka Celii wprowadza w kamienicy zamieszanie swoim swobodnym zachowaniem i przekonaniami sufrażystki. Don Maximiliano próbuje pomóc Wiktorowi zdobyć pożyczkę bankową na odbudowanie kawiarni.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 163 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 445 "Rodzinka" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Marietta nagle zaczyna rodzić, a ...

  Marietta nagle zaczyna rodzić, a Zdzisio na pomoc wzywa Britney oraz zespół Benia. Gdy dziecko przychodzi na świat, matka dostaje krwotoku. Wcześniej Britney pomaga również pani Stasi, informując policję, że wnuk zamknął seniorkę na kilka dni samą w domu i wyjechał. Z kolei zespół doktora Góry zostaje wezwany do domu weselnego, gdzie dochodzi do kłótni. Poszło o to, kto ma prawo odprowadzić pannę młodą do ołtarza. Wywiązuje się strzelanina i w efekcie najpierw dwie osoby zostają ranne, a później eksploduje butla do napełniania balonów, w której użyto wodoru zamiast helu.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1681 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Magda nadal nie umie wybaczyć ...

  Magda nadal nie umie wybaczyć zdrady ani mężowi, ani kolegom z kancelarii i wyznaje Kindze, że chce rozwodu. Gdy zagląda do biura spotyka Julię i jest bliska załamania. Maciek wciąż stoi po jej stronie i postanawia w końcu zamieszkać z matką w Grabinie. W końcu Budzyńska oznajmia mężowi, że nie wie, czy wciąż jeszcze go kocha. Z kolei Marszałek, gdy tylko dowiaduje się o zdradzie zięcia, od razu wybucha wściekłością. Werner odkrywa, że w budynku, do którego przeniosła się kancelaria, pracują także Julia z Sylwią. Adam poza tym cały czas próbuje zbliżyć się do Weroniki - co wyraźnie niepokoi Kamila - a gdy matka Poli wspomina, że ma długi, proponuje jej pożyczkę. Tymczasem Lenka zdaje egzamin ósmoklasisty, dopingowana przez całą rodzinę Zduńskich.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1230 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2766 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 235 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 164 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 109 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Manuela dochodzi do zdrowia po ...

  Manuela dochodzi do zdrowia po pożarze w kawiarni. Trini pisze za Casildę list do gazety w sprawach miłosnych. Leonor podejrzewa Casildę o romansowanie z Pablem. Consuelo uczestniczy w męskim spotkaniu, na którym w dyskusji rozkłada swojego zięcia Felipe na łopatki. Mimo pomocy sąsiadów Victor nie wierzy, że uda się wyremontować kawiarnię.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 406 "Pot i łzy" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  406 Pot i łzySerial fabularyzowany, ...  406 Pot i łzy


  Serial fabularyzowany, Polska 2022
  Reżyseria: Jan Jagielski
  Scenariusz: Zbigniew Zborowski
  Aktorzy: Hubert Jarczak, Grzegorz Gierak, Natalia Rewieńska, Wojciech Zygmunt, Jarosław Gruda, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Monika Mazur Chrapusta, Kamil Wodka, Paulina Zwierz, Adam Turczyk


  Na dyżurze Martyna i Nowy muszą pomóc mężczyźnie, który doznał udaru płynąc łódką po Wiśle.
  Doktor Góra, Kuba oraz Piotr biorą za to udział w Zawodach Medycyny Pola Walki - na co namówił
  ich Bieliński. Ponoszą klęskę. W drodze powrotnej ratownicy pomagają jednak ocalić życie pacjenta
  Martyny, a doktor Góra okazuje się prawdziwym bohaterem.
  Po pracy Nowy umawia się w końcu na wymarzoną randkę z Leną, ale po przyjściu do restauracji
  wybranka kompletnie go nie poznaje i po chwili traci przytomność. Gdy Gabriel wzywa na pomoc kolegów,
  na miejsce przyjeżdżają doktor Reiter z Kubą. Ratownicy odkrywają w końcu, że są zauroczeni
  tą samą dziewczyną.

 • 20:10 Na sygnale - odc. 407 "Źli ludzie" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  407 Źli ludzieSerial fabularyzowany, Polska ...  407 Źli ludzie


  Serial fabularyzowany, Polska 2022
  Reżyseria: Milena Dutkowska
  Scenariusz: Andrzej Mańkowski
  Aktorzy: Hubert Jarczak, Grzegorz Gierak, Natalia Rewieńska, Wojciech Zygmunt, Jarosław Gruda, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Monika Mazur Chrapusta, Kamil Wodka, Paulina Zwierz, Adam Turczyk, Patryk Janas, Maksymilian Balcerowski

  Ratownicy odkrywają, że Alek udzielił wywiadu, w którym skrytykował niemal wszystkich kolegów ze stacji.
  Na dyżurze Britney i Klis zostają wezwani na boisko, na którym stracił przytomność jeden z piłkarzy.
  Adam ostrzega jednak zespół, że zgłoszenie wydało mu się podejrzane.
  Tymczasem doktor Góra, Nowy i Martyna trafiają na starszego mężczyznę w terminalnej fazie raka,
  który nie chce umrzeć samotnie i któremu próbują ulżyć w cierpieniu. Chory wyznaje ratownikom, że od lat
  jest skłócony z żoną i synem. Kiedys porzucił bliskich dla kochanki.
  Tymczasem Anna wciąż próbuje dotrzeć do Czarka zaniepokojona wpływem, jaki wywiera na niego brat.
  Kamil jednak uniemożliwia ich spotkanie i otwarcie lekarce grozi.

 • 20:45 Masz talent (One Chance) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania,USA 2013
  Wieczorem 9 czerwca 2007 roku ...

  Wieczorem 9 czerwca 2007 roku ITV, popularny kanał telewizji komercyjnej w Wielkiej Brytanii, emituje pierwszy odcinek nowego reality show "Britain's Got Talent" - odpowiednik polskiego Mam talent. Jednym z uczestników programu jest 37 - letni sprzedawca Paul Potts (James Corden), nieśmiały i bardzo skromny. Paul śpiewa słynną arię "Nessun dorma" z opery Turandot Giacomo Pucciniego i od razu podbija serca publiczności i jurorów. Piękne, wzruszające wykonanie zmienia całe jego życie. Zostaje zwycięzcą tej edycji programu i staje się niekwestionowanym królem YouTube'a. Jego fenomenalnym głosem zachwyca się cały świat. Gdy wielbiciele jego talentu szaleją z zachwytu, tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, jak heroicznego wysiłku dokonał, by znaleźć się w tym miejscu. Zaledwie garstka osób wie, jak bolesne były potknięcia i upadki, które poprzedziły ostateczny występ przed szeroką widownią. Tytuł filmu zaczerpnięty z wydanego w 2007 roku albumu One Chance, który znalazł się na I miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się płyt. • 22:45 Obietnica - odc. 4 (La Promesse) serial kryminalny, telenowela, , kraj prod.Francja,Belgia 2020
 • 23:55 Polegaj na mnie (Lean on Pete) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2017
  Poruszający film powstał na kanwie ...

  Poruszający film powstał na kanwie powieści pod tym samym tytułem, znanego amerykańskiego pisarza i muzyka, Willy’ego Vlautina. To historia 15 - letniego Charleya, który mieszka w pobliżu toru wyścigów konnych w Portland w stanie Oregon. Nastolatek dostaje wakacyjną pracę u trenera koni, Dela Montgomery’ego. Pewnego razu dowiaduje się, że trener chce oddać do rzeźni schorowanego konia o imieniu Pete, którzy nie bierze już udziału w wyścigach. Charley, który zaprzyjaźnił się ze zwierzakiem nie może się pogodzić z decyzją Dela. Postanawia wykraść konia i uciec z nim. Wraz z Pete wyrusza w drogę do Wyoming, do swojej dawno niewidzianej ciotki. Ma nadzieję, że tam znajdzie nowy dom dla swego przyjaciela.

 • 02:05 La Bandida - odc. 50 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Marina zostaje wyrzucona ze szkoły. ...

  Marina zostaje wyrzucona ze szkoły. Graciela udaje się do Marii. Informuje ją, że jej mąż Federico jest współwłaścicielem Domu La Bandidy i jeśli ta nie sprawi, by Marina wróciła do szkoły, dowie się o tym cały Meksyk. Damian wyznaje rodzicom i Gracieli, że kocha Marinę. Księżniczka prosi Nimfę, by wyraźnie dała do zrozumienia Guerowi, że może być tylko jego przyjaciółką. Wtedy będzie miał szansę Księżniczkę pokochać. Urażona Marina zwraca Antoniowi medalik. Do Domu La Bandidy przybywa sławny aktor filmowy, a Consuelo zajmuje się senatorem.

 • 03:05 Bolivar - odc. 4 (Bolivar) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kolumbia 2019
  Po rozmowie z adwokatem Marii ...

  Po rozmowie z adwokatem Marii Antonii, sędzia zwraca się przeciwko Carlosowi Palacios. Rozwścieczony Carlos wyżywa się na Hipolicie. Bolivar na próżno usiłuje zapanować nad wujem i powstrzymać Dionisia przed ucieczką. Rodzice wypisują synów ze szkoły profesora Rodrigueza. Profesor decyduje się na emigrację. Spiskowcy nie dają za wygraną.


 • 04:05 O mnie się nie martw s.XII - odc. 2/13 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Paweł i Sylwia usiłują się ...

  Paweł i Sylwia usiłują się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Idzie im tak, jak wszystkim zdezorientowanym młodym rodzicom, którzy wszystko wiedzieli w teorii, ale praktyka na dzień dobry ich przerosła.
  Nieoczekiwanie rozsądną radą służy Sylwii Artur Szulc, zatrudniony na jej miejsce nowy prawnik, którego poznali razem z Pawłem w specyficznych okolicznościach. Marcin ma gorszy dzień, bo nie dość, że w przedszkolu zaginęła kurtka Zbyszka, to jeszcze zaparkował w niedozwolonym miejscu i musi ponieść tego konsekwencje. To zresztą nie koniec problemów. Marcin musi przywieźć Zbyszka do kancelarii, a Sylwia na własne oczy widzi, jak wyglądają relacje chłopca z Karoliną. W kancelarii pojawia się Teresa Pniewska, oszukana przez kamieniarza i pobita przez ratownika medycznego oraz sam ratownik medyczny. Oboje szukają tam pomocy prawnej, a Paweł i Artur zapominają, że nie mogą jednocześnie reprezentować dwóch stron tego samego konfliktu. Marek musi interweniować. Przy okazji Teresa poznaje Marię Barską i widok dziewczyny robi na niej piorunujące wrażenie.


 • 05:00 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 05:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv