TVP2 - Program TV na poniedziałek 19 czerwca 2023

 • 04:30 Na dobre i na złe - odc. 730 Męski problem serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Matylda oznajmia rodzicom, że chce ...

  Matylda oznajmia rodzicom, że chce porozmawiać z Michałem. Julka o poranku żałuje nocy, którą spędziła w ramionach Marcina. Doktor Molenda spotyka się z Darią, żoną Tomasza Zubrzyckiego. Dziewczyna obawia się, że dziennikarze, którzy wciąż zajmują się sprawą zmarłego, odkryją w końcu prawdę i próbuje zmusić lekarza, by wykradł ze szpitala całą dokumentację jej męża. Tymczasem na SOR trafia mężczyzna cierpiący na silny ból głowy. Dolegliwości występuje za każdym razem, gdy próbuje uprawiać z żoną seks.

  ,

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1633 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Patrycja podsłuchuje rozmowę męża, z ...

  Patrycja podsłuchuje rozmowę męża, z której wynika, że lekarz próbuje ją "wrobić" w szaleństwo i w końcu postanawia uciec od Argasińskiego. Aby zapewnić sobie i Łukaszowi bezpieczeństwo, wykrada z domowego sejfu dokumenty kompromitujące ordynatora. Tymczasem Aneta zdaje sobie sprawę, że Olek ukrywa przed nią pewien sekret. Iza i Marcin są gotowi do siebie wrócić.

 • 06:20 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Paulini z Jasnej Góry magazyn kulinarny, magazyn, 2022
  Remigiusz Rączka odwiedza klasztor paulinów ...

  Remigiusz Rączka odwiedza klasztor paulinów i Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, odkrywając nieznane rzeczy miejsca odwiedzanego każdego roku przez miliony pielgrzymów. Zwiedza bastion św. Barbary oraz ogrody jasnogórskie, gdzie wraz z o. Waldemarem przygotowuje pauliński gulasz węgierski i staropolskie racuchy z jasnogórskim miodem.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 171 "Manipulować ale z uwagą" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Natalia chowa swoje kosmetyki pod ...

  Natalia chowa swoje kosmetyki pod łóżkiem, żeby Paula i Magda ich nie używały. Ludwik denerwuje się na Kacpra, że przeszkadza mu w pracy. Ludwik i Natalia sposobem na miłosne igraszki zmuszają chłopców do wypełnienia obowiązków domowych. Maria wolałaby mieć dziewczynkę. Natalia próbuje ją przekonać, że chłopcy są fajniejsi. Niestety, synowie nie pomagają jej w tym.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Dla niesłyszących - Okrasa łamie przepisy magazyn kulinarny, magazyn, 2022
  W tym odcinku Karol Okrasa ...

  W tym odcinku Karol Okrasa wyruszy do doliny Białej Nidy na Kielecczyźnie. Kuchnia tego regionu nie zagościła jeszcze w naszym programie, więc czas to naprawić. W dawnych czasach jadano w tych okolicach skromnie, by nie rzec biednie. Na słabych glebach uprawiano głównie ziemniaki, kapustę, rośliny strączkowe i zboże. Najbardziej znaną potrawą jest zupa zalewajka świętokrzyska. Była ona przygotowywana na bazie kwaśnego żuru, z ziemniakami, kiełbasą lub boczkiem, czasem z dodatkiem grzybów. Znajdziemy tu też wiele dań z ziemniaka, który choć pojawił się w jadłospisie dopiero w XIX wieku, jest podstawą wielu regionalnych specjalności takich jak: "gałki", "goły", "golorze", pyzy, "tryndle", "pigoły", "targańce" czy też "zmiocarz" - rodzaj pasztetu ziemniaczanego. Na głębokim oleju smażono pączki z ziemniaków, a wśród potraw ziemniaczanych królował kugiel, czyli zapiekanka ziemniaczana z mięsem wywodząca się z tradycji żydowskiej. Lokalne gospodynie do dziś wyrabiają prawdziwe wiejskie twarogi czy masło. Karol przyrządzi swoje wersje tradycyjnych dań regionalnych. 1/ Przygotowana w kociołku na ogniu zupa z grochu, kaszy i ziemniaków; 2/ Bitki z ligawy wołowej w pikantnym sosie z kuleczkami z ziemniaków; 3/ Placki z ziemniaków z farszem z wiejskiego twarogu i domowej konfitury.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Odrzucona przez Cezarego Sofia, znika ...

  Odrzucona przez Cezarego Sofia, znika nagle ze stadniny i wynajmuje od Darka Janickiego mieszkanie. Tymczasem Rawicz zagląda do kancelarii Natalii i proponuje nowej ukochanej, by zamieszkali razem. A jego matka zapowiada Klemensowi, który wciąż ukrywa swoją przyjaźń z "wrogiem" klientki, że być może spotka się z rodziną Zwoleńskich w sądzie. Hubert irytuje się zachowaniem Iwony, jednak Agata staje po jej stronie i przypomina bratu, że sam też nie jest ideałem. Tomek spotyka się z synem, a Wiktor robi wszystko, by wyciągnąć go z dołka po rozstaniu z narzeczoną i jednocześnie wyswatać ze swoją matką. Damian namawia Bogusię, by zaczęła szukać pracy, choć ona wyraźnie nie jest tym zachwycona. Dominika podpowiada przyjacielowi, że mógłby zatrudnić matkę w swojej firmie oferując klientom sprzątanie po remoncie.
  Beata prosi Janickiego, by zaopiekował się jej synem w czasie, gdy ona będzie z Damianem na weselu, a piłkarz opowiada jej przy okazji o bolesnej przeszłości Wójcika.


 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1236 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 113 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Maximiliano myśli o nowej inwestycji, ...

  Maximiliano myśli o nowej inwestycji, która pomogłaby im przeżyć kolejne lata w dostatku. Postanawia porozmawiać z zięciem. Casilda zaczyna wprowadzać w życie porady Safo, czyli Leonor, ale nie wychodzi jej to zbyt dobrze. Celia i Consuelo wspominają swoją rowerową wycieczkę. Celia jest zachwycona, a Felipe wściekły. Ursula podsłuchuje rozmowę Manueli i Guadalupe. Odkrywa wielką tajemnicę dziewczyny i natychmiast mówi o tym swojej pani. Justo inwestuje pieniądze w odbudowę kawiarni.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 170 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 450 "Kompletny zawał" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Martyna zapowiada kolegom, że musi ...

  Martyna zapowiada kolegom, że musi wprowadzić w stacji oszczędności, a ratownicy, łącznie z jej mężem, protestują. Na dyżurze Britney poznaje młodego weterynarza, który ma wstydliwy problem. Chory zakochuje się w ratowniczce od pierwszego wejrzenia, a Alek zarzuca Julce, że wdzięczy się do pacjentów...Zespół Wiktora odpowiada na wezwanie do wypadku, w którym jest aż czworo rannych i wszyscy okazują się "czerwoni". Zmuszony sytuacją doktor Banach łamie procedury i zabiera pacjentów do jednej karetki, zostawiając na miejscu wypadku swoich kolegów...

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1686 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Budzyński próbuje uniknąć kolejnych rozmów ...

  Budzyński próbuje uniknąć kolejnych rozmów z Julią i coraz częściej sięga po alkohol, co zaczyna niepokoić jego kolegów z pracy, zwłaszcza gdy Anita znajduje w gabinecie szefa całą kolekcję butelek. Przyjaciele próbują porozmawiać o tym z prawnikiem, ale ten wybucha gniewem. Tymczasem Magda postanawia na dobre zostać w Grabinie i ponownie urządzić w siedlisku pensjonat, w czym Budzyński chce ją wspierać, podobnie jak Kamil oraz rodzina Mostowiaków. Maria uprzedza jednak sąsiadkę, by uważała, bo w okolicy była ostatnio seria włamań. Wieczorem Budzyńska zauważa w ogrodzie podejrzanego mężczyznę, który ucieka dopiero na widok jej męża. Werner znów zalicza miłosne porażki. Gdy prawnik pożycza Weronice pieniądze, ta od razu przestaje się do niego odzywać. Adam umawia się z nową "przyjaciółką", Oliwią, która okazuje się złodziejką i okrada nie tylko pechowego amanta, ale także Anitę oraz Kamila.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1237 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2774 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 240 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 171 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 114 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Cayetana oznajmia Germanowi, że Justo ...

  Cayetana oznajmia Germanowi, że Justo powie jej coś ważnego o Manueli. Cayetana nie zastaje go jednak w hotelu. German dopytuje Manuelę, o co może chodzić. Ale dziewczyna wymiguje się od odpowiedzi. Paciencia, Casilda i Fabiana godzą się śpiewać w kościele podczas chrztu Adriany. Pierwsza próba pod kierunkiem Cervanda nie idzie najlepiej.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 411 "Karma wraca" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Między Kubą i Nowym trwają ...

  Między Kubą i Nowym trwają "ciche dni". Obaj wciąż rywalizują o Lenę. Dziewczyna daje w końcu jednemu z nich kosza. Czarek kolejny raz ucieka z placówki opiekuńczej i jest bliski samobójstwa. Gdy chce skoczyć z dachu, jest świadkiem wypadku drogowego. Britney wpada w oko kaskaderowi z planu, Krystianowi. Chłopak postanawia się z nią umówić, jednak okazuje się poważnie ranny. Martyna, Basia i Wiesława wybierają się z dziećmi nad jezioro. Natykają się na nagiego mężczyznę, który, jak się okazuje jest ofiarą kradzieży. W dodatku ma poważne problemy z sercem. Tymczasem doktor Góra trafia na dyżurze do nieprzytomnego mężczyzny. Pacjent zasłabł przez wstrząs anafilaktyczny po pogryzieniu przez mrówki.

 • 20:00 Przepis dnia - odc. (42) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 20:10 Na sygnale - odc. 412 "Cena" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Alek sprowadza do stacji ekipę, ...

  Alek sprowadza do stacji ekipę, która ma nakręcić o nim reportaż, choć jego koledzy nie zgadzają się na filmowanie podczas pracy. Przez cały dzień Zdzisio obserwuje, jak Klis flirtuje z dziennikarką i postanawia donieść o wszystkim żonie ratownika. Zespół Benia zabezpiecza na dyżurze imprezę masową zawody sportowe w lesie - i trafia na dwa poważne przypadki. Najpierw przytomność traci biegacz ciężko chory na serce, a potem kolejny zawodnik, Kenijczyk, traci władzę w nogach, przez pękniecie tętniaka. Doktor Vick musi zdecydować, który ma dotrzeć do szpitala jako pierwszy. Ekipa doktora Banacha musi z kolei pomóc młodemu mężczyźnie, który po śmierci rodziców został jedynym opiekunem nastoletniej siostry, właśnie wrócił z podróży do Ameryki Południowej i nagle dostał ataku padaczki. Lekarz szybko odkrywa, że pacjent przemycił do Polski kokainę i musiał przedawkować, gdy jedno z opakowań, które połknął, uległo uszkodzeniu. Gdy "burzliwy" dzień dobiega końca ratownicy są tak wyczerpani, że kolejno rezygnują z udziału w urodzinach Britney i w efekcie na imprezie są tylko solenizantka i Benio.

 • 20:45 Słońce też jest gwiazdą (The Sun Is Also A Star) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2019
  Natasha Kingsley urodziła się na ...

  Natasha Kingsley urodziła się na Jamajce, teraz mieszka w Ameryce, gdzie studiuje fizykę. Następnego dnia jej rodzina ma być deportowana do swego kraju. Silne przeżycia powodują, że pogrążona w myślach dziewczyna nieomal wpada pod koła samochodu. W ostatniej chwili ratuje ją jednak przystojny student medycyny, Daniel Bae. Zakochany w niej od pierwszego wejrzenia chłopak, próbuje przekonać ukochaną, że w życiu liczy się tylko miłość, bardziej niż nawet naukowe fakty. Na przekonanie do siebie Natashy ma jednak niewiele czasu, zaledwie kilkanaście godzin.

 • 22:40 Śmiertelne sekrety - odc. 1 (Beyond Signs (Visions)) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2022
 • 23:50 Przyjaźń bez granic (Roads) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy,Francja 2019
  Bohaterowie filmu to dwaj młodzi ...

  Bohaterowie filmu to dwaj młodzi chłopcy, pochodzący z różnych krajów, których los styka ze sobą w Maroku. Ojczyzną Williama jest Kongo, a Gyllena Wielka Brytania, ale tam nie znaleźli miejsca dla siebie. Obydwaj czują się zagubieni i przegrani, nie mają pieniędzy. William pragnie za wszelką cenę przekroczyć granicę Europy, by odnaleźć swego brata. Gyllen chce zerwać się z rodzinnych wakacji i uciec jak najdalej kamperem skradzionym ojczymowi. Marzy o spotkaniu z biologicznym ojcem. Nowi przyjaciele postanawiają przedostać się przez Hiszpanię do Francji i razem ruszają w pełną niebezpiecznych zdarzeń podróż, doświadczając biedy, głodu, upokorzeń.

 • 01:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv