TVP2 - Program TV na sobotę 06 kwietnia 2024

 • 04:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Jaworski jest coraz bardziej zmartwiony ...

  Jaworski jest coraz bardziej zmartwiony stanem zdrowia Krystyny. Razem z Markiem postanawia ocenić jej zachowanie podczas rodzinnej kolacji. Kasia i Łukasz kontaktują się z Przyłupskimi, z nadzieją, że to właśnie oni odkupią od nich dom, o który wcześniej tak walczyli. Z kolei Beata jedzie z koleżankami na wieczór panieński. Bogusia wychodzi z więzienia na przepustkę z okazji ślubu Damiana.

 • 05:30 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  2973 Beata tuż przed ślubem ...

  2973

  Beata tuż przed ślubem dostaje złą wiadomość. Na uroczystości nie pojawią się jej przyjaciółki ze szkoły, ze względu na chorobę. Tymczasem Damian jest o krok od paniki, bo nagle odkrywa, że nie ma swojego dowodu. Mirek zaskakuje za to Bogusię proponując, by po wyjściu z więzienia zamieszkała właśnie z nim. Krystyna jest coraz bardziej zagubiona i zirytowana na cały świat, ale nie słucha ani Jaworskiego, ani Marka i uparcie nie chce iść do lekarza. Przyłupski wraca na wieś, by obejrzeć dom Sadowskich i po rozmowie z Mariuszem zmienia zdanie w sprawie zakupu – ku radości Kasi i wyraźnemu rozczarowania jej sąsiada.

 • 06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bogusia szykuje dla nowożeńców uroczyste ...

  Bogusia szykuje dla nowożeńców uroczyste śniadanie, żegnając się w ten sposób z młodymi przed powrotem do więzienia. W pracy Beata odkrywa, że Gabi i Dorota nie zrezygnowały z obecności na ślubie przez chorobę, tylko przez dramat, który przeżyła Kujawiak. Okazuje się, że nauczycielka o mało nie padła ofiarą gwałtu, zaatakowana po wieczorze panieńskim przez taksówkarza. Tymczasem Giuliana postanawia zostać w Polsce dwa tygodnie dłużej, z czego Ania wcale się nie cieszy. Ostatecznie matka Vincenzo zgadza się jednak polecieć na Sycylię razem z synem. A gdy jej ukochany wyjeżdża, Ania świętuje zaręczyny ze Sławką. W tym samym czasie Kasia i Łukasz - po sprzedaży domu i spłacie długów - zgodnie postanawiają odłożyć resztę pieniędzy dla dzieci. A później Mariusz namawia Sadowską na wspólną kolację.

 • 06:35 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Marcin oddycha z ulgą, bo ...

  Marcin oddycha z ulgą, bo większość gangu Rafalskiego trafia do aresztu. Robert pozostaje jednak na wolności i cały czas jest w kontakcie z Anią, dzięki której dociera także do Kamy. Gdy Chodakowski przywozi ukochaną do domu, gangster od razu proponuje im spotkanie. Do stolicy przyjeżdża również stryj Kamy i Ani. Uciekł ze Śląska przed adorującą go sąsiadką Brygidą, z którą bratanice uparcie próbują go wyswatać. Aneta znów wybucha zazdrością, gdy w klinice przyłapuje Olka na flirtowaniu z nową stażystką Edytą. A gdy zachowanie lekarki widzi Argasiński, robi się dwa razy milszy dla Iwony, z obawy, że córka temperament ma właśnie po niej. Dzięki listom Jana Maliszewskego, które przywozi jego wnuk Krzysiek, Kasia i Justyna odkrywają, że ich ciotka urodziła przed laty syna. Chłopiec został oddany do adopcji. Ciotka nie zdołała go później odnaleźć, choć marzyła o tym przez całe życie.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:25 To jest grane - (4) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Co tydzień prezentowane są największe ...

  Co tydzień prezentowane są największe przeboje z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów oraz zestawienia bestsellerów. Utwory znajdujące się na czołowych miejscach muzycznych notowań ilustrują fragmenty teledysków. W odcinkach programu zostaną także przypomniane przeboje sprzed lat, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek nagrywanych przez polskich wykonawców w studiach, na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej. Istotnym punktem będzie krótka rozmowa z artystą i premiera jego nowej płyty bądź teledysku. W każdym odcinku zostanie przedstawiona zagraniczna lub polska nowość płytowa. Gospodarzem programu jest Marek Sierocki, który prezentuje utwory i ich wykonawców. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

 • 12:00 Aktualny profil (Status Update) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Kanada,USA 2017
  Bohaterem tej komedii romantycznej dla ...


  Bohaterem tej komedii romantycznej dla nastolatków jest Kyle Moore, który musi się zmierzyć z traumą, jaką przeżywa w związku z rozwodem rodziców. Na jego psychikę źle wpływa także zmiana miejsca zamieszkania i szkoły. Jak się odnajdzie w tej nowej rzeczywistości, która na początku przynosi mu tyle rozgoryczenia i żalu? Nastolatek Kyle wyrwany ze szczęśliwego dotąd domu i poukładanej rodziny, zupełnie nie potrafi zaakceptować obcego środowiska, w jakim się znalazł. Wszystko się jednak zmienia, gdy przypadkowo natrafia na magiczną aplikację w telefonie. Sprawia ona, że jego życie znowu się odmienia. Nieoczekiwanie zyskuje sympatię i akceptację rówieśników, koledzy obdarzają go zaufaniem i zabiegają o jego przyjaźń, a dziewczyny wręcz szaleją za nim. Ale czy na pewno Kyle właśnie tego pragnie i czy tak chce żyć?
  (STATUS UPDATE)

 • 14:00 Familiada - odc. 2970 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1668 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (3) Jerzy Połomski widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to kultowy muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. Zasady programu są bardzo proste, a sama formuła pozbawiona pretensjonalności. W programie amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.
  W tym odcinku zatopimy się w pięknych wykonaniach piosenek mistrza estrady - Jerzego Połomskiego. Na jurorskiej kanapie - ludzie, którzy mieli przyjemność znać Pana Jerzego, a nawet śpiewać u jego boku: królowa eteru - Maria Szabłowska, miłośnik tamtych prywatek - Wojciech Gąssowski, jedna trzecia zespołu Ich Troje - Anna Świątczak oraz pierwszy polski zwycięzca The Voice of Poland - Damian Ukeje. Jerzy Połomski gościł w Szansie na Sukces w 1995 roku. Wtedy też mieliśmy okazje poznać wielki talent Ani Świątczak. Przypomnimy sobie to nagranie i wiele innych pięknych wykonań Jerzego Połomskiego zapisanych w archiwach TVP, a także usłyszymy wiele anegdot związanych z Jerzym Połomskim.

 • 16:20 Na dobre i na złe - odc. 916 Czy oliwa sprawiedliwa? serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Iga Kaczorowska oficjalnie zaczyna pracę ...

  Iga Kaczorowska oficjalnie zaczyna pracę w Leśnej Górze, a jej pierwszą pacjentką zostaje zdezorientowana starsza pani z raną na głowie, która nie wie, jak się nazywa i cały czas przeklina. W postawieniu diagnozy koleżance pomaga Bart, a przy okazji dziewczyna poznaje też Pawła Gracza, który jest nią wyraźnie oczarowany, a także Alinę i Majkę, które od razu okazują jej sympatię. Tymczasem prof. Markiewicz zaczyna podejrzewać, że Kaczorowska, starając się o pracę, ukryła przed Agatą fakt, że ma na koncie wyrok. Falkowicz próbuje z kolei ocalić życie łyżwiarzowi, któremu w trakcie występu łyżwa partnerki wbiła się w szyję. Rajmund na nowo spotyka się z Sarą, tym razem już u notariusza, pewien, że w końcu uda mu się złapać oszustkę na gorącym uczynku.

 • 17:25 no... wiadomo - /4/ magazyn, magazyn, 2024
  Program, który tworzą młodzi i ...

  Program, który tworzą młodzi i popularni twórcy internetowi, łączący w swoim sposobie opowiadania o polityce żywiołowość, humor i ciepło, nie stroniąc przy tym od silnych fundamentów merytorycznych. Jest to skrót z parlamentu, Internetu, gazet, rozmów dziadków i wnuków, mediów społecznościowych i sejmowych kuluarów. Łączy Internet i telewizję, młodsze i starsze pokolenie. Autorzy tłumaczą dziadkom to, o czym rozmawiają ich wnuki, a swoim rówieśnikom to, na co po powrocie do domu irytują się rodzice śledzący polityczne wydarzenia. Prowadzący: Kacper Zembrzucki, Aleksander Lipski, Julia Święch.

 • 17:55 Słowo na niedzielę - Co jest moje? , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Dziś Ewangelia przynosi doskonale znaną ...

  Dziś Ewangelia przynosi doskonale znaną scenę: św. Tomasz i jego niewiarę. Nim jednak zajmiemy się Tomaszem, zacznijmy od zdania, które pojawia się w pierwszym czytaniu: wierzący, czyli ci, którzy przyjęli prawdę o zmartwychwstaniu Pana Jezusa, nie nazywali swoim tego, co mieli. Odkrycie tego, że Jezus pokonał tę mroczną, straszną i nieodwołalną granicę: śmierć każdego człowieka, pozwala spojrzeć całkiem inaczej na własne życie.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 750 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 348 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Maria Luisa opiekuje się leżącym ...

  Maria Luisa opiekuje się leżącym w szpitalu Victorem. Chłopak jest zaskoczony, że Leandro martwi się o jego zdrowie. Fabiana przestrzega Cayetanę przed Ursulą. Nie ufa jej. Wszyscy szykują się na pogrzeb Maximiliana. Felipe opowiada żonie o ziemi, którą zmarły kupił przed śmiercią, przez co teraz jego rodzina została bez pieniędzy. Cayetana wymusza na zarządzie fundacji decyzję o odbudowie kościoła.

 • 19:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze , sitcom, 2012
  Ulubione skecze z drugiej serii ...

  Ulubione skecze z drugiej serii serialu "Ja to mam szczęście!" Joanna wygrywa wyjazd do spa, ale Jerzy nie ma ochoty na żadne zabiegi. Joanna postanawia przekonać go fortelem. Za odpowiednią opłatą namawia Tadzika, żeby udawał, że to on jedzie z nią do spa. Fortel okazuje się skuteczny. Joanna piecze kulebiak, chce podjąć nim babcie. Okazuje się, że nikt w rodzinie nie ma na to spotkanie ochoty. Spotkanie dochodzi jednak do skutku, ale jest nudno i nieciekawie. W końcu Zosia próbuje zabawić gości grą w kalambury.

 • 20:00 The Voice Kids s. VII - Bitwa (13) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami dwumilionową widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Program ceniony jest za wysoki poziom wokalny uczestników, styl i kulturę wypowiedzi jurorów, a także spektakularny poziom inscenizacyjny. Wokalne popisy będziemy oglądać przez 10 tygodni - 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Nie zabraknie emocji i wzruszeń, a wokalne zmagania uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 21:35 The Voice Kids s. VII - Bitwa (13) Sing Off widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami dwumilionową widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Program ceniony jest za wysoki poziom wokalny uczestników, styl i kulturę wypowiedzi jurorów, a także spektakularny poziom inscenizacyjny. Wokalne popisy będziemy oglądać przez 10 tygodni - 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Nie zabraknie emocji i wzruszeń, a wokalne zmagania uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 22:20 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:55 Kombii na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyka na dobry wieczór to ...

  Muzyka na dobry wieczór to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem jest zawsze inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypomina formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszą ich zespoły grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą też zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska. W tym odcinku: Kombii.

 • 23:50 Włamanie na śniadanie (Bandits) komedia sensacyjna, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2001
  Sensacyjno-komediowy scenariusz zwieńczony zaskakującą pointą, ...

  Sensacyjno-komediowy scenariusz zwieńczony zaskakującą pointą, gwiazdorska obsada i sprawna reżyseria Barry'ego Levinsona, twórcy takich ekranowych hitów, jak "Rain Man", "Good Morning Vietnam", "Avalon" czy "Bugsy", to główne atuty "Włamania na śniadanie", które ogląda się z przyjemnością. Bohaterowie filmu to Joe Blake i Terry Collins - przystojny twardziel i safandułowaty intelektualista-hipochondryk, dwaj uciekinierzy z więzienia, którzy trafili tam za napady na banki. Odzyskawszy dość niespodziewanie wolność, chcą zacząć nowe życie w Meksyku, gdzie pragną założyć nocny klub w słynnym kurorcie Acapulco. Niestety, takie przedsięwzięcie wymaga sporo gotówki. Joe i Terry zamierzają znowu okradać banki, ale tylko do chwili, gdy uzbierają odpowiednią sumę. Do pomocy wciągają kuzyna Joego, Harveya, który z kolei marzy o karierze hollywoodzkiego kaskadera, jednak opracowywane przez niego numery ciągle są niedoskonałe. Z braku lepszego zajęcia Harvey przyjmuje więc propozycję i zostaje kierowcą oraz "czujką" obu złodziei. Joe i Terry działają według oryginalnej, autorskiej metody "włamania bez włamania": wybierają tylko niewielkie oddziały banków, wieczorem dostają się podstępem do domu dyrektora, biorą jego i jego rodzinę jako zakładników, a rankiem, jeszcze przed przybyciem personelu i pojawieniem się klientów, udają się z zakładnikami na miejsce, zmuszają dyrektora do otwarcia skarbca, zabierają gotówkę i znikają bez jednego strzału. Po każdym skoku rozstają się na dwa tygodnie, by spotkać się dopiero przed następnym zadaniem. Metoda okazuje się skuteczna, w dodatku przysparza Joemu i Terry'emu znacznej sławy, a nawet sympatii, gdyż obaj starają się być bardzo uprzejmi wobec zakładników. Uciekając po kolejnym napadzie, Terry zostaje potrącony samochodem przez sfrustrowaną gospodynię domową, Kate Wheeler, która właśnie tego dnia stwierdziła, że już dłużej nie zniesie dotychczasowego życia. Kobieta dowozi Terry'ego do kryjówki bandy w głębi lasu i ... postanawia zostać z rabusiami. Między Kate i Joem wkrótce zawiązuje się ognisty romans i niedawna pani domu zostaje pełnoprawnym członkiem gangu. W wyniku niespodziewanych kłopotów po jednym z napadów kolejne dwa tygodnie zamiast z Joem spędza z Terrym, co również owocuje romansem. Przyjaciele stają się o siebie zazdrośni, a tymczasem Kate nie potrafi wybrać żadnego z nich: tylko razem stanowią dla niej prawdziwy ideał mężczyzny. Ponieważ policja coraz bardziej depcze im po piętach, posądzając ich o porwanie pani Wheeler, Joe i Terry "uwalniają" zakładniczkę, rozstają się również z Harveyem, a sami decydują się na ostatni wielki skok. Niestety, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

 • 02:05 Legend (Legend) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja,USA,Wielka Brytania 2015
  Biograficzny dramat z rewelacyjną kreacją ...


  Biograficzny dramat z rewelacyjną kreacją Toma Hardy'ego, który wcielił się w podwójną rolę braci Krayów, najsłynniejszego brytyjskiego duetu gangsterów pochodzących z East Endu. Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku przestępczego imperium stworzonego przez braci bliźniaków Rona i Reggie’go Krayów, którzy w burzliwych latach 60. XX wieku sterroryzowali cały wschodni Londyn. W walce o dominację i miejsce na samym szczycie przestępczej hierarchii byli bezlitośni i konsekwentni, a ich brutalność przeszła do legendy. W latach 60. były bokser Reggie Kray staje się ważną częścią kryminalnego podziemia Londynu. Brat bliźniak, Ron, który przebywa w szpitalu psychiatrycznym, zostaje wypisany przedwcześnie, dzięki jego podstępnym staraniom. Bracia łączą siły w budowaniu przestępczego imperium. Jedną z ich pierwszych spektakularnych akcji jest brutalne przejęcie kontroli nad nocnym klubem. Reggie nawiązuje romans z Frances, siostrą swego kierowcy, którą poślubia. Za poprzednie kryminalne sprawki trafia wkrótce do więzienia. Kiedy on przebywa za kratkami, niezrównoważony psychicznie Ron powoduje wiele problemów w klubie, nieomal doprowadzając do jego zamknięcia. W końcu Reggie wychodzi na wolność i znowu działają razem. Nawiązują kontakt z amerykańską mafią, co przynosi im władzę i fortunę. Rodzą się nowe problemy, dochodzi do morderstwa.


 • 04:25 Rodzinka.pl s.X - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2017
  Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki ...

  Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców, przerabiając umiejętnie ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo, kobiety nie mogą oderwać od niego wzroku. Natalia pokazuje wszystkim swoje umiejętności dotyczące języka francuskiego i kultury Francji.

 • 05:00 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv