TVP2 - Program TV na sobotę 13 kwietnia 2024

 • 04:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona - załamana faktem, że ...

  Aldona - załamana faktem, że syn trafił do zawodówki - znajduje Aleksowi miejsce w liceum. Nie wie, że chłopak jest ze swojej szkoły całkiem zadowolony. Kasia znów spotyka się z Mariuszem, a gdy przypadkiem widzi ich Celina, od razu zaczyna plotkować na ich temat z Reginą. Wcześniej Brońska proponuje Łukaszowi kolejne wspólne śledztwo, przy okazji upewniając się, że to nie ich współpraca zniszczyła jego małżeństwo. Wiktor przekonuje w końcu Madzię, by zgodziła się na wizytę jego matki, chociaż ukochana wyraźnie próbuje uniknąć kolejnych spotkań z jego rodziną. W finale dziewczyna jednak bez trudu zaprzyjaźnia się z Grażyną, a zachwycony Wiktor kolejny raz wyznaje jej miłość.

 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aleks nie chce zmienić szkoły. ...

  Aleks nie chce zmienić szkoły. Zawodówka z zajęciami z fotografii naprawdę mu się podoba. Aldona nie umie się z tym pogodzić. Gdy Grzelakowa naciska na syna, Borys zaczyna obawiać się, jak zachowanie żony wpłynie na przyszłość chłopaka. Marcin nadal szuka mężczyzny, który napadł na Dorotę. Wyraźnie wątpi w winę Omara, w przeciwieństwie do kolegów, którzy najchętniej zakończyliby już śledztwo. Policjant bierze na celownik także Adamskiego, właściciela auta, w którym doszło do ataku. Oliwka ma pretensje do Madzi o jej spotkanie z Grażyną. Odzyskuje jednak humor, gdy jej krem trafia do finału konkursu kosmetycznego magazynu Polskie Kobiety. Świętuje sukces z Tomaszem.

 • 06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze ...

  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze zastanowił się nad zmianą szkoły i nie robił nic wbrew sobie. Ostatecznie chłopak ulega presji, jaką wywiera na nim Aldona i przenosi się do liceum. Humor poprawia mu spotkanie z Ewą i Witkiem. Poza tym Grzelak daje synowi w prezencie voucher na kurs fotografii, by nadal mógł spełniać swoje marzenia. Jaworski za to cieszy się, bo odkrywa, że Krystyna jednak przyjmuje suplementy diety na poprawienie pamięci. Do tego zaczęła rozwiązywać krzyżówki. Nie zna jednak powodu takiego zachowania żony. Ona jest przerażona, bo podejrzewa u siebie poważną chorobę. Tymczasem Grażyna zagląda do Madzi, szukając kolejnej kreacji i przy okazji wpada na Oliwkę. Zbrowskiej to spotkanie wcale nie cieszy.

 • 06:35 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1795Do Grabiny wracają nagle Natalia ...

  1795
  Do Grabiny wracają nagle Natalia z Hanią oraz Bartek, robiąc tym Barbarze i Marii radosną niespodziankę. Lisiecki od rodziny się jednak odsuwa - wyznając, że po rozwodzie chce przez jakiś czas "pobyć z boku". Chłopak pada w ramiona Doroty, która uprzedza kochanka, że nie lubi konkurencji i upewnia się, że z Natalią łączy go tylko przyjaźń, przy okazji otwarcie okazując Mostowiakównie niechęć. Tymczasem stalker milionerki nie poddaje się i gdy Kawecka jest z Bartkiem, wybija w jej domu okno. Kisielowa też wpada w panikę, przekonana, że koło leśniczówki pojawia się zjawa. Seniorka donosi o wszystkim Barbarze, a później zmusza do wypędzenia "duchów nieczystych" księdza Grzegorza. Duchowny odkrywa, że za całe zamieszanie są odpowiedzialni Modry i Żak, którzy w tajemnicy produkują w domowym składziku leczniczą nalewkę. Budzyński organizuje dla Magdy krótkie wakacje, gdy ukochana wyznaje, jak bardzo czuje się ostatnio zmęczona. Tymczasem Dima zapowiada, że planuje wrócić na kilka tygodni do Polski. Andrzej próbuje też pomóc Rotkiewiczowi, który zostaje nagle w kancelarii aresztowany i zdradza jedynie koledze, że w końcu dorwał kierowcę, który zabił jego rodzinę. Po kilku godzinach okazuje się, że mężczyzna, którego adwokat zaatakował, ma pękniętą podstawę czaszki i walczy w szpitalu o życie.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:30 To jest grane - (5) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyczny program, w którym co ...

  Muzyczny program, w którym co tydzień są prezentowane największe przeboje z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów oraz zestawienia bestsellerów. Utwory znajdujące się na czołowych miejscach muzycznych notowań ilustrowane będą fragmentami teledysków. W kolejnych odcinkach programu zostaną także przypomniane przeboje sprzed lat, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek nagrywanych przez polskich wykonawców w studiach, na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej. Istotnym punktem programu będzie krótka rozmowa z artystą i premiera jego nowej płyty bądź teledysku. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie zagraniczna lub polska nowość płytowa. Gospodarzem programu jest Marek Sierocki, który zaprezentuje utwory i ich wykonawców. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

 • 12:05 Rocca zmienia świat (Rocca verändert die Welt (Rocca changes the world)) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy 2019
  Rocca ma 11 lat, jest ...

  Rocca ma 11 lat, jest półsierotą. Jej matka zmarła podczas porodu. Dziewczynkę wychowuje samotnie ojciec, który jest astronautą, co sprawia, że nastolatka prowadzi wyjątkowy tryb życia. Chodzi do specjalnej szkoły, gdzie oprócz normalnej nauki ma możliwość korzystania z obserwatoriów astronomicznych i uczestniczenia w zajęciach praktycznych. Na czas kolejnej misji kosmicznej ojca, Rocca musi jednak przeprowadzić się do babci do Hamburga i iść do normalnej szkoły. Już podczas lotu przeżywa niesamowitą przygodę, następne dni przyniosą nowe wyzwania i nowe zwariowane wydarzenia. W wolnych chwilach Rocca prowadzi długie rozmowy z ojcem poprzez Skype’a, opiekuje się również ranną wiewiórką, chodzi do szkoły i nawiązuje nowe znajomości, a także pomaga biednym i bezdomnym. Kiedy jednak jej babcia ulega wypadkowi i trafia do szpitala, życie nastolatki się komplikuje. Odpowiednie władze zaczynają się interesować dziewczynką, która mieszka sama bez opieki osoby starszej.

 • 14:00 Familiada - odc. 2972 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1675 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (4) Lanberry widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to kultowy muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. Zasady programu są bardzo proste. Amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.
  W tym odcinku "Szansy na sukces. Opole 2024" bierzemy się za repertuar jednej z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów - Małgorzata Uściłowska, czyli Lanberry. Na jurorskiej kanapie zasiądzie wraz z zespołem.

 • 16:20 Na dobre i na złe - odc. 917 Trzeba całej wioski serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Michał po przyjeździe z Ukrainy ...

  Michał po przyjeździe z Ukrainy wraca od razu do pracy, ale wyraźnie unika wizyty u synka, który wciąż leży w szpitalu. Falkowicz zaczyna obawiać się o stan psychiczny kolegi, z kolei Julka zauważa, że Wilczewski dziwnie się zachowuje: jakby Olena wciąż żyła. Gdy Michał przeprowadza pierwszą operację, nagle ogarnia go szaleństwo. Tymczasem pod opiekę Igi trafia pacjentka, która ma spontaniczne orgazmy i nie chce poddać się leczeniu cyst, które je wywołują. Gdy Markiewicz próbuje zmusić chorą do operacji, lekarka wchodzi z nim w konflikt i zyskuje sojusznika - profesora Barta. A przy okazji doktor Kaczorowska odkrywa, że Markiewicz skierował jedną z pacjentek do prywatnej kliniki, w której przez kilka miesięcy przepisywano jej niewłaściwe leki.

 • 17:25 no... wiadomo - /5/ magazyn, magazyn, 2024
  Program, którego twórcami są młodzi ...

  Program, którego twórcami są młodzi i popularni twórcy internetowi, łączący w swoim sposobie opowiadania o polityce żywiołowość, humor i ciepło, nie stroniąc przy tym od silnych fundamentów merytorycznych. No... Wiadomo jest 25 minutowym skrótem z parlamentu, Internetu, gazet, rozmów dziadków i wnuków, mediów społecznościowych i sejmowych kuluarów. Łączy Internet i telewizję, młodsze i starsze pokolenie. Autorzy tłumaczą dziadkom to, o czym rozmawiają ich wnuki, a swoim rówieśnikom to, na co po powrocie do domu irytują się rodzice śledzący polityczne wydarzenia.
  Prowadzący: Kacper Zembrzucki, Aleksander Lipski, Julia Święch

 • 17:55 Słowo na niedzielę - Ostre czasowniki , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  Odpowiedzią na nasze grzechy nie ...

  Odpowiedzią na nasze grzechy nie jest udawanie, że ich nie ma i mówienie: nic się nie stało, wszyscy jesteśmy super, ale to, że Ojciec wskrzesił Jezusa zabitego z powodu naszych faktycznych grzechów. Zabitego naszymi grzechami. W Ewangelii Jezus przychodzi do uczniów, pokazując im ręce i nogi, na których wciąż widać rany. Ale On już zmartwychwstał.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 756 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 354 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Mauro próbuje przekonać swojego szefa, ...

  Mauro próbuje przekonać swojego szefa, że prawdziwi zamachowcy są wciąż na wolności, a Casilda nie ma nic wspólnego z zamachem. Teresa okłamuje siostrę Brigidę, żeby wkraść się w łaski Cayetany. Trini jest zaskoczona zachowaniem męża, który chce się bawić jak w młodości. Domyśla się, że tak wpłynął na niego zamach. Susana zwalnia Martina i chłopak idzie prosto na policję, żeby pomóc Casildze.

 • 19:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze , sitcom, 2012
  Ulubione skecze z serialu "Ja ...

  Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!" s. 2 Joanna próbuje swoich sił w kuchni, tym razem porywa się na kubańską kuchnię. Swoje nowe potrawy testuje na Jerzym i Tadeuszu. Nieoczekiwanie wpada do kuchni po swoją patelnię Kubańczyk Ernesto. Wydaje się, że gotowali razem. Nie podoba się to oczywiście Jerzemu. Sobotni ranek. Rodzina Polaków zastanawia się jak spędzić ten dzień. Joanna chciałaby pojechać na wycieczkę rowerową, Jerzy wolałby zostać w domu. Nagle przychodzi babcia Adela i oświadcza, że rozwodzi się z mężem, w związku z tym zamieszka u Polaków. Jerzy nie jest zachwycony. Joanna próbuje ratować sytuację i wybiera się z wizyta do ojca. Kiedy wraca z wiadomością, że mąż Adeli na nią czeka, Jerzy już nie chce, żeby babcia Adela się wyprowadzała.

 • 20:00 The Voice Kids s. VII - Bitwa (14) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami dwumilionową widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Wokalne popisy oglądamy przez 10 tygodni - 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Nie zabraknie emocji i wzruszeń, a uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 21:35 The Voice Kids s. VII - Bitwa (14) Sing Off widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami dwumilionową widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Wokalne popisy oglądamy przez 10 tygodni - 6 tygodni Przesłuchania w ciemno, 3 tygodnie Bitwy plus Sing off i Finał. Nie zabraknie emocji i wzruszeń, a uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 22:20 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:55 Varius Manx & Kasia Stankiewicz na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, ...

  Cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, za każdym razem, będzie inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypominać będzie formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują swoje największe hity oraz najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszyć będą ich zespoły, grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska. W tym odcinku wystąpią Varius Manx&Kasia Stankiewicz.

 • 23:55 Songbird. Rozdzieleni (Songbird) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2020
  Główny wątek fabularny koncentruje się ...

  Główny wątek fabularny koncentruje się wokół skutków pandemii COVID - 19. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w USA. Jest rok 2024. Sprawa dotyczy mutacji groźnego wirusa, który nie daje za wygraną. Następuje szczyt pandemii, zagrożenie dla ludzi rośnie w olbrzymim tempie. Wirus pustoszy miasta, w napięciu żyje cały świat. Amerykańskie władze wydają nowe koronawirusowe obostrzenia. Ludzie żyją w kompletnej izolacji. Głównym bohaterem filmu jest kurier Nico Price, który za pomocą telefonu nawiązuje wirtualną znajomość z młodą i ładną artystką, Sarą Garcia. Nico pragnie za wszelką cenę spotkać się z ukochaną, na co nie pozwalają pilnie przestrzegane przepisy, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Czy zakochanemu Nico uda się pokonać wszystkie trudności?
 • 01:30 Nigdy nie mów nigdy komedia, film fabularny kinowy, 2009
  Kasowa komedia romantyczna nominowana do ...

  Kasowa komedia romantyczna nominowana do nagrody Złote Lwy w 2009 roku. Promocję filmu wspierała nastrojowa piosenka "Nigdy nie mów nigdy" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Bohaterka miłosnej historii to 30 - letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. Mieszka w Warszawie. Ma dobrze płatne kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji, dla której poświęca wszystko. Jest niezastąpiona jako bezwzględna i bardzo skuteczna "łowczyni głów". Piękna Ama wiedzie żywot typowej bogatej singielki, bez oporów demonstrując swoją władzę i niezależność. Wytchnienie od stresującej pracy znajduje w nocnych klubach. Chętnie spędza czas ze swoją przyjaciółką Edytą, nieco zwariowaną artystką. Okazuje się jednak, że ta dumna i traktująca wszystkich z dystansem kobieta ma też swoje tęsknoty i skryte marzenia o macierzyństwie. Niestety, sprawy zawodowe nie pozwalają jej na uregulowanie życia osobistego. Obawia się, że nie mogłaby pogodzić pracy z wychowaniem dziecka. Wszystko się zmienia, gdy na jej drodze pojawia się Marek, "złowiony" przez nią dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej. Zauroczona chłopakiem Ama pozwala sobie na pewne odstępstwo od wszelkich dotychczasowych sztywnych zasad i norm, jakie narzuciła sobie sama. Umawia się z przystojnym Markiem na randkę. • 03:30 Winni (Den skyldige) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Dania 2018
  Początkowo nic nie zapowiada, że ...

  Początkowo nic nie zapowiada, że rutynowy wieczór przy kopenhaskim telefonie alarmowym przeobrazi się w dramatyczną walkę z czasem. Odbierający dziś połączenia Asger Holm (Jakob Cedergren) to zawieszony w czynnościach służbowych funkcjonariusz policji, którego czeka przesłuchanie w sprawie zastrzelenia dziewiętnastolatka. Asger z niecierpliwością wypatruje końca nudnej zmiany. Do tej pory nie wydarzyło się nic, co zwróciłoby jego szczególną uwagę. Ten dyżur nie różni się zbytnio od innych, jak zwykle porządek zakłócają pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, a także żartownisie blokujący numer. Policjant jest coraz bardziej poirytowany tą sytuacją, a zwłaszcza czekającym go już nazajutrz badaniem śledczym. Nagle odbiera telefon od przerażonej kobiety, która mówi bardzo zagadkowo. Asger szybko domyśla się, że jest ona przetrzymywana wbrew własnej woli przez kogoś kto prawdopodobnie grozi jej bronią. Została porwana i jest więziona w samochodzie, zmierzającym w nieznanym kierunku. Operator próbuje dowiedzieć się czegoś więcej, ale traci kontakt z ofiarą, bo połączenie zostanie gwałtownie przerwane. Od tej pory rozpoczyna się prawdziwy wyścig z czasem. Asger Holm próbuje jak najszybciej zlokalizować samochód, by uwolnić uprowadzoną kobietę. Pozostaje przy telefonie alarmowym, organizując akcję ratowniczą. Przede wszystkim wykorzystuje swoje zawodowe doświadczenie, ale również kieruje się intuicją, która nigdy nie zawiodła go w takich sprawach.

 • 05:05 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv