TVP2 - Program TV na sobotę 20 kwietnia 2024

 • 04:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Marcin na nowo przesłuchuje Omara, ...

  Marcin na nowo przesłuchuje Omara, tym razem gromadząc kolejne dowody przeciwko Adamskiemu. Gdy mężczyzna wychodzi w końcu z aresztu, Dorota prosi Klemensa, by zorganizował ich spotkanie. Rodzice Kępskiego zaglądają do Madzi, by okazać wsparcie Grażynie. Henryk przy okazji na nowo z ukochaną wnuka "flirtuje", ignorując fakt, jak bardzo jej się to nie podoba. Madzia, oburzona jego zachowaniem, opowiada później o swoich "przygodach" z mężczyzną Oliwce. Zbrowska wybiera kreację na wręczenie nagród w konkursie kosmetycznym. Liczy na to, że na imprezie "zakasuje" w końcu Ewę Poraj. A DJ Michał, który zapewnia rozrywkę gościom gali, prosi nagle o zastępstwo DJ Margo i w efekcie prawdziwą gwiazdą imprezy zostaje właśnie Małgorzata.

 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Impreza w "Feel Good" okazuje ...

  Impreza w "Feel Good" okazuje się sukcesem. To cieszy nie tylko Dominikę i Renatę, ale przede wszystkim DJ Margo. A Michał proponuje Małgorzacie kolejne zlecenie. Jerzy, widząc jak blisko jego żona przyjaźni się z młodym muzykiem, robi się zazdrosny. Aleks z kolei odkrywa, że koledzy jednak posadzili sadzonki konopi w jego rodzinnej szklarni. Robi im z tego powodu w szkole wymówki, a później opowiada o swoim problemie z "Dżejami" Ewie. Bruno jedzie z rodziną na zakupy i wpada przypadkiem na Karolinę. Amelia od razu dostrzega, jak bardzo to spotkanie go poruszyło i na nowo ma do syna pretensje, co zauważa w końcu Bożena. W finale Stańska podsłuchuje rozmowę teściowej z Karoliną przez telefon.

 • 05:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena odkrywa, że mąż ją ...

  Bożena odkrywa, że mąż ją zdradził i otwarcie pyta Bruna o jego romans, gotowa zakończyć ich związek. W "Feel Good" nagle zjawiają się robotnicy. Wynajął ich Stefaniak, by wyremontować dach, co odstrasza od lokalu resztkę gości. A gdy Renata i Dominika proszą o pomoc Damiana, ten okazuje się bezradny. Z kolei Olga wspiera Marka, gdy ten martwi się o zdrowie matki, ale nadal nie chce na nowo z nim zamieszkać. Tymczasem Witek po rozstaniu z Michaliną odreagowuje emocje tworząc piosenki i zaniedbuje przy okazji szkołę, co dodatkowo jego ojca niepokoi.

 • 06:30 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1797 Werner wciąż nie radzi ...

  1797

  Werner wciąż nie radzi sobie z konfliktem między Sylwią i panią Olą, co jego ukochaną coraz bardziej irytuje. Dzięki pomocy Anity, Kostecka zawiera jednak z gosposią cichy rozejm - przekonując seniorkę, że bez stałego związku prawnik na nowo zacznie imprezować i wpadnie w kłopoty. Tymczasem partnerzy Adama z kancelarii postanawiają Sylwię zatrudnić - świadomi, że firma Rotkiewicza zostanie wkrótce zamknięta - ale ostateczną decyzję pozostawiają właśnie koledze. Stryj Franki zagląda do Warszawy i wyznaje Zduńskim, że ma zamiar się ożenić - z Haneczką, gaździną z Zakopanego, u której mieszka już od kilku miesięcy. Gutowski postanawia oddać młodym swój dom w Bukowinie. W tej sytuacji Zduńscy rezygnują z budowy domu w Grabinie, na co na razie i tak ich nie stać. Poza tym Franka wpada na pomysł, by w bistro organizować imprezy taneczne i na pierwszą potańcówkę zaprasza Elkę i Artura, uparcie oboje swatając. Nie wie, że para od jakiegoś czasu jest już razem. Anita spotyka się z matką, gotowa ostatecznie zerwać z seniorką kontakt. Gdy Anna zauważa, że dziewczyna jest chora i źle się czuje, od razu otacza ją troskliwą opieką, co na nowo je do siebie zbliża.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:45 To jest grane - (6) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Prezentacja największych hitów z polskiej, ...

  Prezentacja największych hitów z polskiej, amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów oraz zestawienia bestsellerów. Utwory znajdujące się na czołowych miejscach muzycznych notowań ilustrowane są fragmentami teledysków. W odcinkach programu zostaną także przypomniane przeboje sprzed lat, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek nagrywanych przez polskich wykonawców w studiach, na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej. Ponadto krótka rozmowa z artystą i premiera jego nowej płyty bądź teledysku. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie zagraniczna lub polska nowość płytowa. Gospodarzem programu jest Marek Sierocki. Nie zabraknie ciekawostek i anegdot.

 • 12:25 Z głową w chmurach (Cloudboy) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niderlandy (Holandia),Norwegia,Szwecja 2017
  12 - letni Niilas od ...

  12 - letni Niilas od dawna mieszka tylko z ojcem w dużym mieście w Belgii. Zupełnie nie pamięta swojej matki, z pochodzenia Szwedki, która teraz żyje w Laponii, w prymitywnych warunkach wśród Saamów, rdzennej ludności zajmującej się hodowlą reniferów. Nadchodzące wakacje chłopiec ma spędzić właśnie z rodzicielką i jej nową rodziną w Laponii, na co w ogóle nie ma ochoty. Kiedy przyjeżdża na miejsce, matka próbuje zdobyć jego zaufanie i miłość, ale on nie potrafi odwzajemnić jej empatii. Ma wielki żal do niej, że kiedyś go zostawiła. Zły na cały świat zamyka się w sobie. Z czasem zdoła jednak nawiązać z nim emocjonalny kontakt jego przyrodnia siostra Sunna. Pewnego razu ginie jeden z reniferów. Niilas wraz z innymi bierze udział w poszukiwaniach. Dostaje lekcję życia. Musi nauczyć się egzystować w nowych warunkach, zacząć samodzielnie rozwiązywać wiele spraw. Przeżyte przygody zmienią go na zawsze.

 • 14:00 Familiada - odc. 2974 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1682 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (5) Andrzej Sobczak widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to kultowy muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. Zasady programu są bardzo proste, a sama formuła pozbawiona pretensjonalności. W programie amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.

 • 16:20 Na dobre i na złe - odc. 918 Dla twojego dobra serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Przerażeni rodzice przywożą do Leśnej ...

  Przerażeni rodzice przywożą do Leśnej Góry półprzytomną, wycieńczoną córkę twierdząc, że zachorowała na "grypę". Iga szybko jednak odkrywa, że dziewczyna ma problemy ze zdrowiem już od kilku lat, a cała rodzina padła ofiarą lekarki - doktor Haliny Murawskiej z kliniki Medmex, która popełniła fatalny w skutkach błąd. Pod opiekę Blanki trafia z kolei kobieta w zaawansowanej ciąży, która zaczyna nagle rodzić po wypadku samochodowym. A gdy pacjentka wyznaje, że próbowała uciec od agresywnego męża, lekarka nie tylko ją w szpitalu przed brutalem ukrywa, ale też zaprasza później młodą matkę pod swój dach. Tymczasem Mario zaczyna na ukochaną naciskać, bo pragnie dziecka, jednak Blanka woli takie plany odłożyć do końca specjalizacji. A ostatecznie Milewska uświadamia sobie, że mąż ją okłamuje i że tak naprawdę nic nie wie na jego temat

 • 17:25 no... wiadomo - /6/ magazyn, magazyn, 2024
  Program tworzą młodzi i popularni ...

  Program tworzą młodzi i popularni twórcy internetowi, łączący w swoim sposobie opowiadania o polityce żywiołowość, humor i ciepło, nie stroniąc przy tym od silnych fundamentów merytorycznych. To skrót z parlamentu, Internetu, gazet, rozmów dziadków i wnuków, mediów społecznościowych i sejmowych kuluarów. Łączy Internet i telewizję, młodsze i starsze pokolenie. Autorzy tłumaczą dziadkom to, o czym rozmawiają ich wnuki, a swoim rówieśnikom to, na co po powrocie do domu irytują się rodzice śledzący polityczne wydarzenia.
  Prowadzący: Kacper Zembrzucki, Aleksander Lipski, Julia Święch.

 • 17:55 Słowo na niedzielę - Co ma szpinak do pasterza? , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
  W Ewangelii Pan Jezus wyraźnie ...

  W Ewangelii Pan Jezus wyraźnie tłumaczy, co to znaczy, że jest dobrym pasterzem. Możemy podsumować to w ten sposób: Jego dobro unieważnia, unicestwia nasze zło. Nie nas, ale nasze zło. A nasze zło unicestwia Jezusa. Mój i twój grzech zabija go na Golgocie. Ale Ojciec Go wskrzesza, przywraca do życia. Unicestwia, unieważnia śmierć. I nas też włącza w ten plan, w to działanie.

 • 18:05 Va Banque s.IV - odc. 762 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 360 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Ramon chce znaleźć sposób, żeby ...

  Ramon chce znaleźć sposób, żeby dorobić się większych pieniędzy. Chce je zostawić rodzinie, gdy jego zabraknie. Po to organizuje spotkanie ekspertów. Mauro przesłuchuje Martina, ale chłopak nie chce mówić. Mauro jest zaskoczony jego zmianą zachowania. Rosina i Leonor jadą zobaczyć ziemię, którą kupił Maximiliano i mają po drodze trudności. Teresa nie rozumie zachowania Maura i podejrzewa, że kogoś ma i nie jest z nią szczery. Casilda odchodzi z Akacjowej. Pablo próbuje ją zatrzymać.

 • 19:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze , sitcom, 2012
  Ulubione skecze z serialu "Ja ...

  Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!" s. 2. Jerzy rano znajduje kartkę od Joanny, ma pojechać z Luckiem do weterynarza. Po wspólnej podróży Jerzy stawia warunek - pies albo ja. Daje Joannie czas do niedzieli. Wcześniej jednak zgłasza się właściciel. Okazuje się, że pies ma na imię Reks i że wszyscy jednak się do niego bardzo przywiązali, Jerzy też. Rodzina Polaków żegna się z Luckiem/Reksem. Gniewko odwiedza Polaków. Niestety Zosi nie ma. Chłopak niezrażony zostaje z Jerzym, bo okazuje się fanem męskich rozmów. Jerzy w końcu zasypia znużony. A po powrocie Joanny z Zosią sfrustrowany Jerzy żali się, że Gniewko wyśmiał jego kolejkę.

 • 20:00 The Voice Kids s. VII - Bitwa (15) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami ogromną widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Program ceniony jest za wysoki poziom wokalny uczestników, styl i kulturę wypowiedzi jurorów a także spektakularny poziom inscenizacyjny. Nie zabraknie emocji i wzruszeń. Zmagania uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 21:35 The Voice Kids s. VII - Bitwa (15) Sing Off widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  The Voice Kids - wokalny ...

  The Voice Kids - wokalny talent show dla uzdolnionych dzieci od pierwszej edycji pozyskał serca widzów, gromadząc przed telewizorami ogromną widownię i wykreował wiele talentów muzycznych. To tutaj zadebiutowały Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James, stając się idolkami młodzieży i odnosząc sukcesy na rynku muzycznym. Program ceniony jest za wysoki poziom wokalny uczestników, styl i kulturę wypowiedzi jurorów a także spektakularny poziom inscenizacyjny. Nie zabraknie emocji i wzruszeń. Zmagania uczestników ocenia niezawodne jury: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. Show prowadzi Tomasz Kammel.

 • 22:20 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:55 IRA na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyka na dobry wieczór to ...

  Muzyka na dobry wieczór to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, za każdym razem, będzie inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypominać będzie formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszyć będą ich zespoły, grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska.

 • 23:50 Atak paniki komedia, film fabularny kinowy, 2017
  Brawurowo zagrana obyczajowa opowieść z ...


  Brawurowo zagrana obyczajowa opowieść z akcentami komediowymi, w której bohaterowie doświadczają niezwykłych wydarzeń, zmieniających ich osobowość i dotychczasowe życie. Wszyscy oni, w różnych okolicznościach, doznają tytułowego ataku paniki. Protagoniści tej historiiogarnięci panicznym strachem to: prezenter radiowy,uzależniony od gry komputerowej kelner, panna młoda w ciąży, neurotyczna pisarka żyjąca w separacji z mężem, małżeństwo wracające z podróży marzeń, behawiorysta zwierząt, ukrywająca swoją profesję gwiazda porno. Gdy bohaterowie znajdą się nagle w niepożądanej sytuacji, pełni trwogi i lęku już nie potrafią zapanować nad swoimi emocjami.

 • 01:45 Uznajcie mnie za winnego (Find Me Guilty) komediodramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Niemcy,USA 2006
  Kanwą scenariusza "Uznajcie mnie za ...


  Kanwą scenariusza "Uznajcie mnie za winnego" są autentyczne wydarzenia, które rozegrały się w drugiej połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia w Stanach Zjednoczonych. Doszło wówczas do najdłuższego w dotychczasowych dziejach tego kraju procesu sądowego przeciwko członkom mafii. W wyniku trwającego cztery lata śledztwa zebrano materiał dowodowy obciążający kilkadziesiąt osób. Proces trwał blisko dwa lata. Jego niespodziewaną "gwiazdą" został prominentny mafioso rodziny Lucchese Jackie DiNorscio, który na równi szokował i rozbawiał ławę przysięgłych, łamiąc procedury i dezorientując zarówno prokuratora, jak i sędziego. Reżyserii filmu podjął się Sidney Lumet ("Dwunastu gniewnych ludzi", "Serpico", "Pieskie popołudnie"). Jak pokazał czas "Uznajcie mnie za winnego" było przedostatnim dokonaniem w ponadpółwiecznej karierze reżysera. Mimo zaawansowanego wieku (osiemdziesiąt dwa lata) Lumet wykazał się zdumiewającą intuicją i odwagą, powierzając główną rolę Vinowi Dieselowi, znanemu dotychczas głównie z występów w kinie akcji, gdzie zwracał uwagę raczej imponującą muskulaturą niż talentem aktorskim. Tymczasem w "Uznajcie mnie za winnego" oczom widzów ukazał się zupełnie inny Diesel postarzały, z wyraźnie uwydatnionym brzuchem, cierpiący na chorobę kręgosłupa. Wraz z metamorfozą fizyczną dokonała się i aktorska: Diesel zagrał rewelacyjnie i - pomimo kilku innych sław w obsadzie - to on ciągnie cały film, ustępując jedynie sporadycznie pola znakomitemu Peterowi Dinklage’owi w roli adwokata - karła. Choć większość akcji "Uznajcie mnie za winnego" toczy się w sali sądowej, dzieło Lumeta nie nuży ani przez chwilę, niezależnie od tego, że gros dialogów to zapis autentycznych zeznań pochodzących ze słynnego procesu. Prawdziwemu Jackowi DiNorscio, który w czasie realizacji filmu od dawna przebywał już na wolności, nie było dane obejrzeć siebie samego na ekranie. Zmarł niedługo przed ukończeniem zdjęć. Pewnego ranka do domu Jacka DiNorscio wchodzi jego wyraźnie podenerwowany kuzyn. Córka Jacka na widok dziwnie się zachowującego krewniaka nie okazuje specjalnego zdziwienia. Wszyscy w rodzinie wiedzą, że kuzyn jest narkomanem, który dawno już stracił pełnię kontroli nad swoim życiem. Chwilę później z sypialni Jacka dochodzą strzały. DiNorscio zostaje poważnie ranny i ląduje w szpitalu. Pomimo to nie zdradza nagabującym go stróżom prawa, kto do niego strzelał. Po powrocie do zdrowia Jack po staremu rzuca się w wir interesów. W czasie dużej transakcji narkotykowej pada ofiarą policyjnej prowokacji. Jego wina jest bezsporna i nawet suto opłacony adwokat nie jest w stanie nic zrobić. DiNorscio dostaje trzydzieści lat odsiadki. A ponieważ nieszczęścia zwykle chodzą parami wkrótce Jackowi grozi kolejne trzydzieści lat, gdyż jego kuzyn postanowił wsypać całą jego mafijną rodzinę. Tym razem - ku zdziwieniu sędziego i kolegów - Jack postanawia bronić się sam. Jego bezpośredniość, rozbrajające poczucie humoru i nieokiełznany temperament sprawiają, że staje się prawdziwą gwiazdą rozprawy, stopniowo zjednując sobie ławę przysięgłych. Doprowadza to do furii oskarżyciela, który nie zawaha się przed żadną podłością i podstępem, byle tylko uprzykrzyć Jackowi życie.
  (FIND ME GUILTY)

 • 03:50 Miłość aż po ślub (Jour J) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2017
  Juliette z powodzeniem organizuje śluby ...

  Juliette z powodzeniem organizuje śluby dla innych, ale sama wciąż pozostaje singielką i wcale nie spieszy się z założeniem rodziny. Do kolejnych "narzeczonych" podchodzi raczej rozrywkowo, nie traktuje poważnie luźnych związków. Chętnie też w kontaktach z mężczyznami wykorzystuje wszystkie atuty swojej urody, zwłaszcza że w szkole uchodziła za "brzydkie kaczątko". Juliette nawet się nie spodziewa, że jej beztroskie życie nagle się zmieni. A wszystko zaczyna się od dnia, gdy ma zorganizować wesele Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. I jakby tego było mało, okazuje się, że narzeczonym dziewczyny jest czarujący Mathias. To ten, z którym Juliette spędziła ostatnio niezapomnianą noc. Teraz uświadamia sobie, że jest w nim po prostu zakochana. Sytuacja wygląda więc beznadziejnie. Nie wyobraża sobie, jak ma zorganizować wspaniałą uroczystość dla kobiety, której nienawidzi i która poślubi jej ukochanego. Juliette nie może sobie jednak pozwolić na stratę ważnego zlecenia. Ślub musi się odbyć, ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże.
  (JOUR J)

 • 05:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv