TVP2 - Program TV na sobotę 24 czerwca 2023

 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Odrzucona przez Cezarego Sofia, znika ...

  Odrzucona przez Cezarego Sofia, znika nagle ze stadniny i wynajmuje od Darka Janickiego mieszkanie. Tymczasem Rawicz zagląda do kancelarii Natalii i proponuje nowej ukochanej, by zamieszkali razem. A jego matka zapowiada Klemensowi, który wciąż ukrywa swoją przyjaźń z "wrogiem" klientki, że być może spotka się z rodziną Zwoleńskich w sądzie. Hubert irytuje się zachowaniem Iwony, jednak Agata staje po jej stronie i przypomina bratu, że sam też nie jest ideałem. Tomek spotyka się z synem, a Wiktor robi wszystko, by wyciągnąć go z dołka po rozstaniu z narzeczoną i jednocześnie wyswatać ze swoją matką. Damian namawia Bogusię, by zaczęła szukać pracy, choć ona wyraźnie nie jest tym zachwycona. Dominika podpowiada przyjacielowi, że mógłby zatrudnić matkę w swojej firmie oferując klientom sprzątanie po remoncie.
  Beata prosi Janickiego, by zaopiekował się jej synem w czasie, gdy ona będzie z Damianem na weselu, a piłkarz opowiada jej przy okazji o bolesnej przeszłości Wójcika.


 • 05:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Hubert martwi się o Kępskiego, ...

  Hubert martwi się o Kępskiego, gdy ten znika na całą noc i nie daje znaku życia. Tomek w końcu wraca do hotelu. Wyznaje Pyrce, że po szalonym rajdzie w lesie na nowo jest gotów zmierzyć się z życiem, tym razem już bez Iwony. Bogusi udaje się zbliżyć do Mirka, ku radości Damiana. O poranku seniorka wymyka się z domu, zastawia w lombardzie swój jedyny pierścionek i potem daje wnukowi pieniądze na naprawę jego telefonu. Kilka godzin później Wójcikowa przyłapuje Mirka na piciu piwa. Tłumaczy mu, jak łatwo może wpaść w nałóg. Tymczasem Beata podpowiada Damianowi, że jego matka mogłaby sprzątać nie tylko na budowach, ale również w szkole. Łukasz i Kasia zabierają Ksawerego oraz Paulinkę na rowerową wycieczkę, urządzają piknik przy opuszczonym domu na odludziu. I znowu cieszą się z chwil spędzanych z rodziną.
 • 06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Iza odwiedza Kasię i pokazuje ...

  Iza odwiedza Kasię i pokazuje jej zdjęcie z budowy apartamentów na Sycylii, które dostała od Anity. Sadowska odkrywa, że jej "przyjaciółka" prawdopodobnie oszukuje swoich inwestorów. Kępski kolejny raz zwierza się Oliwce ze swoich problemów podczas przyjacielskiego lunchu. Wcześniej Tomasza odwiedza w hotelu Grażyna i prosi byłego ukochanego, by teraz w końcu zbliżył się do Wiktora i był obecny w życiu syna. Bogusia próbuje przekonać Damiana, by zabronił córce pomieszkiwania w "melinie", a także sama zagląda do wnuczki, by ją skontrolować. Luiza wyznaje Aro, że nie ufa babci. Wkrótce młodych odwiedza
  Weronika wraz z odnalezioną przez nią właścicielką psa - Tosią.

 • 07:00 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  W agencji zjawia się Kama ...

  W agencji zjawia się Kama tancerka erotyczna, którą klient oskarżył o kradzież naszyjnika. Marcin szybko odkrywa, że biżuteria trafiła do lombardu, gdzie zostawił ją barman z klubu. A gdy wieczorem Chodakowski spotyka przypadkiem Kamę w restauracji gdzie towarzyszy Izie na służbowym spotkaniu dziewczyna z wdzięczności wręcz rzuca mu się na szyję, co Chodakowskiej wyraźnie się nie podoba.
  Z kolei w redakcji Iza robi wymówki Radkowi, gdy widzi, że chłopak ma na laptopie jej zdjęcie. Gdy kolega postanawia się zwolnić i kolejny raz wyznaje, że ją kocha, Chodakowska jednak nie zgadza się na jego odejście z redakcji. Klaudia przeprasza Łukasza za swoje zachowanie i rezygnuje z pracy dla Kalinowskiej, a Argasiński postanawia w końcu pogodzić się z utratą żony. Przypadkiem rozmowę profesora z szefową przychodni słyszy Laura. Aneta odkrywa, że z rodzinnego konta tajemniczo znikają pieniądze i od razu żąda od Olka wyjaśnień. Kolejny sekret ukrywa przed swoją ukochaną Jakub, zaczynając w tajemnicy przygotowania do ślubu.

 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 12:10 Otrzyjcie już łzy , reportaż, 2023
  Celem programu jest dotarcie do ...

  Celem programu jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, którzy mają świadomość przemijania, doświadczyli choroby w rodzinach, doświadczyli lub doświadczają żałoby. Takich widzów jest wielu, bo większość z nas ma podobne doświadczenia za sobą lub właśnie przeżywa dramat choroby/ żałoby. Program ma dotrzeć do widza, konserwatywnego, który zdaje sobie sprawę z przemijalności życia, z etapów życia. Jednocześnie ma zachęcić do refleksji osoby, które być może nie są pogodzone z losem, z cierpieniem najbliższych. Ma też dotrzeć do tzw. środowiska medycznego, które musi uczyć się jak właściwie opiekować się osobami starszymi, zależnymi, chorymi. Niestety, w szpitalach, DPS - ach, etc. opieka nad osobami starszymi pozostawia wiele do życzenia. W efekcie złego traktowania, odchodzenie może stać się traumą i dla chorych, i dla ich rodzin.

 • 12:50 60. KFPP w Opolu - Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności , koncert, 2023
  Przypomnimy największe przeboje z festiwalu ...

  Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki w Opolu 2023. Koncert "Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności".

 • 14:00 Familiada - odc. 2779 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1242 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (9) Krystyna Prońko widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2022
  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na ...  Wspaniała muzyczna uczta "Szansa na sukces. Opole 2023", którą poprowadzi Marek Sierocki. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Formuła "Szansy na sukces. Opole 2023" nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce. Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Marek Sierocki wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w Debiutach podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • 16:20 Na dobre i na złe - odc. 877 Ja jestem ja serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Bart odzyskuje po udarze przytomność, ...


  Bart odzyskuje po udarze przytomność, ale nie mówi i ma poważne problemy neurologiczne. W szpitalu otacza go opieką nie tylko żona, ale również matka, która sprowadza do Leśnej Góry na konsultację profesora Adama Markiewicza, dawnego mentora Barta, nieświadoma, że Artur od lat jest ze starszym kolegą skłócony i obaj się nie znoszą. Na OIOM - ie zjawia się też Amelia. Michał po zaginięciu Artioma cały czas wspiera Olenę. Tymczasem Ukrainiec próbuje znaleźć pracę na czarno, ale traci szansę na zarobek wskutek ataku paniki wywołanego zespołem stresu pourazowego. Mężczyzna na nowo zatrzymuje się w pustostanie, w którym nocował z Jagodą oraz innymi bezdomnymi. W pracy doktor Kosenko - wspólnie z Tretterem - zajmuje się córką Jagody i diagnozuje u małej zwężenie moczowodu, które bez operacji może prowadzić do uszkodzenia nerki. Matka dziecka jest tak przerażona, że po rozmowie z lekarzami wychodzi ze szpitala i odnalazłszy Artioma w ich wspólnym "domu" zaczyna planować ucieczkę z córką w Bieszczady. Gdy Olena i Michał orientują się, że Jagoda zniknęła, próbują dziewczynę odszukać...

 • 17:15 Natura bez granic - odc. 3 cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  Historia XX wieku i obecna ...

  Historia XX wieku i obecna wojna zdominowały myślenie o Ukrainie. Tymczasem nasze pogranicze to również obszar fascynującej i niezwykle zróżnicowanej przyrody: od Bieszczad, Gór Słonych i Pogórza Przemyskiego przez Roztocze i Polesie po Dolinę Bugu. Na tych terenach można spotkać gatunki zwierząt i roślin, których na próżno już dziś szukać w innych częściach Europy. Pogranicze jest domem niedźwiedzi, rysi i wilków. Wielkie leśne przestrzenie przemierzają stada jeleni i żubrów. Przyroda nie zna granic. Wilcze rodziny z pogranicza mają swoje terytoria na terenie obu państw. Po jednej stronie polują, po drugiej mają bezpieczne ostoje, w których wychowują potomstwo. Stada roślinożerców, jeleni czy żubrów, w rocznym cyklu wędrówki w poszukiwaniu najlepszych żerowisk regularnie przekraczają graniczny San. Administracyjne linie podziałów nie są też znane ptakom. Bociany gnieżdżące się w przygranicznych wioskach regularnie latają na łowy na łąki po obu stronach granicy. Podobnie rzecz ma się z orłami przednimi i orlikami zamieszkującymi lasy Pogórza Przemyskiego. Razem odpowiadamy za ochronę tego dziedzictwa. Polscy i Ukraińscy przyrodnicy od lat podejmują wspólne działania na rzecz ochrony unikalnych środowisk i gatunków. Współczesne metody badawcze potwierdzają, że czasami obserwują te same osobniki po obu stronach granicy.

 • 17:50 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę , wykład/prelekcja/prezentacja, 2023
  W Ewangelii słyszymy słowa Jezusa, ...

  W Ewangelii słyszymy słowa Jezusa, który mówi: Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem. Przyznawać się więc do Jezusa, to być z Nim ramię w ramię, serce w serce, na co dzień. Wtedy Jezus przyzna się do nas przed Ojcem. Ale jest możliwe, że się nas zaprze. I dziś przestrzega nas przed tym bardzo wyraźnie. Mamy jeszcze czas, żeby się nawrócić. Nie wiemy ile, więc nie wolno tego odkładać na jutro. Ale jest miłosierdzie, które pozwala nam żałować za grzechy. Piekło istnieje, ale właśnie dlatego Jezus przypomina o tym, wskazując jednocześnie pewną drogę do zbawienia: bycie przy Nim i z Nim.

 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 176 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 U Pana Boga w ogródku - odc. 3/12 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2008
  Oddział elewów szkoły policyjnej zmaga ...

  Oddział elewów szkoły policyjnej zmaga się na torze ćwiczeń. Ubrani w polowe mundury młodzieńcy jeden po drugim pokonują przeszkody. Na trybunie obserwatorów kilku wyższych rangą oficerów ocenia ich umiejętności. Jeden z elewów, Marian Cielęcki, usiłuje nadążyć za kolegami, ale na każdej przeszkodzie widać, jak wielkie mu to sprawia trudności. Wszystkim udaje się przeskoczyć rów z wodą, jeden Marian wpada do niego, mocząc się po pas. Dwaj sanitariusze zabierają go na noszach. Generał Piecuch, komendant szkoły nie widzi możliwości zaliczenia Marianowi tego egzaminu. Ale okazuje się, że chłopak ma silnego protektora, a więc zdać musi. Komisja postanawia go promować, ma być wysłany do małego posterunku na prowincji. Wybór pada na miasteczko Królowy Most. Tam przynajmniej młody policjant za bardzo się nie skompromituje.


 • 19:35 Informacje kulturalne , magazyn, 2023
  Przegląd najważniejszych, bieżących wydarzeń kulturalnych. ...


  Przegląd najważniejszych, bieżących wydarzeń kulturalnych. • 20:00 Polskie Biesiady - (1) Śląska koncert, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
 • 20:55 Polskie Biesiady - (2) Śląska koncert, artystyczne/estradowe (widowisko), 2023
 • 22:05 Dorwać Gringo (Get the Gringo) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2012
  Uciekający samochodem przed amerykańską policją, ...

  Uciekający samochodem przed amerykańską policją, ścigany przestępca popada w jeszcze większe tarapaty. Jego wspólnik ginie, on nielegalnie przedziera się przez granicę z Meksykiem i od razu zostaje schwytany przez dwóch skorumpowanych, lokalnych stróżów prawa, Vasqueza i Romero, którzy przywłaszczają sobie ukrytą w jego aucie forsę z rabunku, a jego posyłają do nietypowego meksykańskiego więzienia. Ciężki zakład karny to właściwie ogrodzone małe miasteczko, w którym żyją skazańcy. Wśród rzeszy złoczyńców odbywających karę on jest jedynym Amerykaninem i zyskuje przydomek Gringo. Szybko przekonuje się na własnej skórze, co znaczy być obcym. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie w brutalnym, przestępczym świecie. Zaprzyjaźnia się z cwanym dziesięciolatkiem, który uczy go zasad życia w tym niebezpiecznym miejscu. A on chroni chłopca przed ludźmi mafii, którzy mają wobec niego okrutne plany. • 23:50 Lodowa pułapka (Die jungen Ärzte: Ganz in Wei (aka Alpine Doctors)) film obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Niemcy 2019
  Grupa młodych lekarzy wyjeżdża na ...

  Grupa młodych lekarzy wyjeżdża na szkolenie w samo serce Alp. Piękne zimowe widoki zapierające dech w piersiach zachęcają do aktywności sportowej. Kiedy jeden z przewodników górskich nagle znika, rozpoczynają się dramatyczne poszukiwania. Przed grupą młodych lekarzy stoi pierwsza poważna akcja ratownicza w środku gwałtownej zamieci śnieżnej.

 • 01:35 Nigdy nie mów nigdy komedia, film fabularny kinowy, 2009
  Kasowa komedia romantyczna nominowana do ...

  Kasowa komedia romantyczna nominowana do nagrody Złote Lwy w 2009 roku. Promocję filmu wspierała nastrojowa piosenka "Nigdy nie mów nigdy" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Bohaterka miłosnej historii to 30 - letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. Mieszka w Warszawie. Ma dobrze płatne kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji, dla której poświęca wszystko. Jest niezastąpiona jako bezwzględna i bardzo skuteczna "łowczyni głów". Piękna Ama wiedzie żywot typowej bogatej singielki, bez oporów demonstrując swoją władzę i niezależność. Wytchnienieod stresującej pracy znajduje w nocnych klubach. Chętnie spędza czas ze swoją przyjaciółką Edytą, nieco zwariowaną artystką. Okazuje się jednak, że ta dumna i traktująca wszystkich z dystansem kobieta ma też swoje tęsknoty i skryte marzenia o macierzyństwie. Niestety, sprawy zawodowe nie pozwalają jej na uregulowanie życia osobistego. Obawia się, że nie mogłaby pogodzić pracy z wychowaniem dziecka. Wszystko się zmienia, gdy na jej drodze pojawia się Marek, "złowiony" przez nią dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej. Zauroczona chłopakiem Ama pozwala sobie na pewne odstępstwo od wszelkich dotychczasowych sztywnych zasad i norm, jakie narzuciła sobie sama. Umawia się z przystojnym Markiem na randkę. • 03:35 Tożsamość zdrajcy (Unlocked) , film fabularny kinowy, , kraj prod.Szwajcaria,Czechy,Wielka Brytania,USA 2017
  Akcja filmu rozgrywa się w ...

  Akcja filmu rozgrywa się w Londynie, a bohaterką jest Alice Racine, niegdyś czołowa agentka CIA. Po zakończonej fiaskiem akcji w Paryżu, która pochłonęła wiele ofiar, Alice pracuje teraz jako urzędniczka w londyńskim ośrodku pomocy dla imigrantów, gdzie wykonuje tajne zadanie. CIA aresztuje Khaleela podejrzanego o planowanie biologicznego ataku na amerykański cel w Londynie. Była agentka zostaje niespodziewanie wezwana na miejsce przesłuchania. Szybko odkrywa, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Od tej pory sprawa nabiera tempa. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi oraz bezpieczeństwo kraju. Alice uświadamia sobie, że została oszukana i wplątana w sieć intryg. Próbuje uwolnić schwytanego kuriera Khaleela, Lateefa, ale ten ginie podczas wymiany ognia. Choć oficjalnie sama uchodzi za niebezpiecznego zbiega, nadal się ukrywa i działa na własną rękę. Zdaje sobie sprawę, że wobec tak zagmatwanej sytuacji tylko w pojedynkę może udaremnić zabójczy atak biologiczny na miasto. Właściwie nie wie już, komu zaufać. Wśród tych nielicznych, którzy mogą być po jej stronie, jest tajemniczy włamywacz Jack Alcott. Ale i on ostatecznie okaże się kimś zupełnie innym. Jaki będzie więc finał walki o ocalenie Londynu?

 • 05:15 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 05:40 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv