TVP2 - Program TV na sobotę 27 kwietnia 2024

 • 05:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 06:00 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 06:30 Dla niesłyszących - M jak miłość serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:30 To jest grane - (7) magazyn muzyczny, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
 • 12:10 Bella i Sebastian 2 (Belle et Sbastien, l'aventure continue) Film familijny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2015
  Kontynuacja opowieści o Sebastianie i ...


  Kontynuacja opowieści o Sebastianie i jej wiernym przyjacielu, wspaniałej suczce o imieniu Bella. Jest wrzesień 1945 roku. Chłopiec ma już 10 lat, podobnie jak wszyscy mieszkańcy wioski, świętuje zakończenie wojny. On i Bella niecierpliwie czekają na powrót Angeliny. Niespodziewanie dociera jednak smutna wiadomość o prawdopodobnej katastrofie lotniczej. Gdy Sebastian dowiaduje się, że awionetka wraz z jego przyjaciółką na pokładzie zaginęła gdzieś w niedostępnych leśnych terenach, wysoko w górach, postanawia wyruszyć na poszukiwania. Towarzyszy mu nieodłączna Bella. Wbrew wielu wątpiącym, że Angelinie udało się wyjść cało z rozbitego samolotu, chłopiec nie wierzy w śmierć przyjaciółki. Nadziei nie traci także jego dziadek, Cesar. I to on zna lotnika Pierre’a, który może pomóc odnaleźć zaginioną Angelinę.

  (BELLE ET SEBASTIEN. L'AVENTURE CONTINUE) • 14:00 Familiada - odc. 2976 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Koło fortuny - odc. 1689 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 - odc. (6) Elektryczne Gitary widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
  "Szansa na sukces. Opole 2024" ...

  "Szansa na sukces. Opole 2024" to muzyczny talent show, który wyłania nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, od lat bawiący wierną publiczność telewizyjnej Dwójki. W programie amatorzy śpiewają w formie karaoke piosenki znanych wykonawców, którzy są jurorami danego odcinka. Utwory dla uczestników losuje prowadzący, a juror odczytuje tytuł. Uczestnik przed występem musi wybrać podkład muzyczny do wykonania - z dodatkowo nagraną linią melodyczną lub bez niej. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka jest awans do finału edycji, który w tym roku przypada 12 maja. Zwycięzca finału otrzymuje prawo do występu w Koncercie Debiutów podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W tym sezonie do programu jako prowadzący powraca Artur Orzech, a na jurorskich kanapach zasiądą m.in. Elektryczne Gitary, Maciej Maleńczuk, Patrycja Markowska czy Lanberry.

 • 16:20 Na dobre i na złe - odc. 919 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 17:25 no... wiadomo - /7/ magazyn, magazyn, 2024
  Program, którego twórcami są młodzi ...

  Program, którego twórcami są młodzi i popularni twórcy internetowi, łączący w swoim sposobie opowiadania o polityce żywiołowość, humor i ciepło, nie stroniąc przy tym od silnych fundamentów merytorycznych. Wiadomo jest 25 minutowym skrótem z parlamentu, Internetu, gazet, rozmów dziadków i wnuków, mediów społecznościowych i sejmowych kuluarów. Łączy Internet i telewizję, młodsze i starsze pokolenie. Autorzy tłumaczą dziadkom to, o czym rozmawiają ich wnuki, a swoim rówieśnikom to, na co po powrocie do domu irytują się rodzice śledzący polityczne wydarzenia.
  Prowadzący: Kacper Zembrzucki, Aleksander Lipski, Julia Święch

 • 17:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę , wykład/prelekcja/prezentacja, 2024
 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 768 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 366 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
 • 19:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze , sitcom, 2012
  Ulubione skecze z serialu "Ja ...

  Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!" s. 2 Joanna wygrywa nową lodówkę. Jerzy próbuje pozbyć się starej. Umiera dalsza krewna Jerzego, rodzina Polaków już myśli o spadku...

 • 20:00 The Voice Kids s. VII - Finał (16) widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
 • 22:15 The Voice Kids s. VII - Finał (16) Wyniki widowisko muzyczne, artystyczne/estradowe (widowisko), 2024
 • 23:10 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:45 Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór widowisko muzyczne, kameralne i studyjne (widowisko), 2024
  Muzyka na dobry wieczór to ...

  Muzyka na dobry wieczór to cykl kameralnych koncertów, których bohaterem, za każdym razem, będzie inna gwiazda, wokalista lub zespół. W piątkowe wieczory widzowie będą mieli szansę spotkać się z dawno niewidzianymi na antenie TVP artystami. Gwiazdy same poprowadzą swoje koncerty, komentując najważniejsze dla nich teksty, kontekst powstawania utworu i jego znaczenie w życiu i karierze. Formuła koncertów bardziej przypominać będzie formułę spotkań muzycznych, bardzo osobistych, czasem zaskakujących. Artyści zaprezentują zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze utwory. Gwiazdom towarzyszyć będą ich zespoły, grające na żywo. W uzasadnionych przypadkach artyści mogą zaprosić przyjaciół do wspólnych wykonań, a także zaśpiewać utwór spoza swojego repertuaru, jeśli byłby dla nich szczególnie ważny. Na spotkanie ze swoją muzyką zaproszą nas: Kayah, Lady Pank, Feel, Varius Manx, Ira, Grzegorz Skawiński - Kombii, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Robert Gawliński - Wilki, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska.

 • 00:55 Wyścig z czasem (In Time) film science fiction, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2011
  Filmowa wizja przyszłości. Akcja rozgrywa ...

  Filmowa wizja przyszłości. Akcja rozgrywa się w 2169 roku. To opowieść o świecie, w którym proces starzenia się został zatrzymany. Niestety, i w tym fantastycznym społeczeństwie nie ma nic za darmo. Rodzący się ludzie są genetycznie zmodyfikowani, każdy z nich ma cyfrowy zegar, który włącza się, kiedy kończą 25 lat. Od tej pory następuje odmierzanie czasu. Za wieczną młodość płaci się, a tu pieniądzem jest właśnie ów czas. Najbogatsi mogą przedłużać swój żywot praktycznie w nieskończoność, tymczasem biedni są zmuszeni
  żebrać, pożyczać, zarabiać ciężką pracą, albo po prostu kraść, by zyskać choć kilka minut na przetrwanie kolejnego dnia. Świat jest podzielony na strefy czasowe, im wyżej człowiek się znajduje, tym jest biedniejszy. Najbogatsza dzielnica to New Greenwich, w której ludzie mogą żyć przez całe wieki, a w najuboższej Dayton trzeba walczyć o każdą minutę. W dwunastej, robotniczej strefie mieszka wraz ze swoją matką Rachel bohater filmu, Will Salas. Codziennie rano matka i syn budzą się ze świadomością, że ledwie wystarcza im czasu na ich zegarze do przeżycia kolejnego dnia. Jedynie wielogodzinna praca w fabryce pozwala jakoś utrzymać się wśród żywych. Pewnego razu Will ratuje w miejscowym barze z rąk zbirów 105 - letniego Henry’ego Hamiltona, który zdradza mu pewną tajemnicę. Okazuje się, że jest pełno czasu, być żyć dostatecznie długo, ale zachłannie gromadzą go najbogatsi tego świata z New Greenwich. We śnie Will dostaje w prezencie od Henry’ego dodatkowo 116 lat z jego czasu. Zanim zdąży odnaleźć Hamiltona, ten jednak popełnia samobójstwo.
  Prowadzący śledztwo strażnik czasu, Raymond, niesłusznie uznaje Willa Salasa winnym zabójstwa Hamiltona na tle rabunkowym. Tymczasem Will postanawia natychmiast przenieść się wraz z matką do New Greenwich. Ale Rachel traci swój czas, spłacając pożyczkę i nie ma na autobus. Kiedy zjawia się w końcu w domu, jest już za późno. Zabrakło jej zaledwie kilku sekund. Umiera w ramionach syna. Will wyjeżdża do New Greenwich sam, z nadzieją na nowe, lepsze życie, ale w zamian popada w poważne tarapaty. Na jego tropie jest Raymond.
  (IN TIME)

 • 02:55 Wymarzony (A Case of You) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2013
  Młody pisarz z Nowego Jorku, ...

  Młody pisarz z Nowego Jorku, Sam, nie jest zadowolony ze swoich osiągnięć twórczych. Choć jego agent Alan, namawia go do dalszego pisania, on podchodzi do tego bez entuzjazmu. Sam jest zakochany w odkrytej w sieci Birdie, ulicznej artystce, która też pracuje w małej kawiarence. Bardzo chciałby się z nią spotkać. Za namową kolegi śledzi jej profil na Facebooku, poznając w ten sposób jej zainteresowania i upodobania. W końcu spotykają się przypadkowo w klubie. Nawiązuje się między nimi nić przyjaźni. Sam zaczyna pisać powieść, której główny wątek jest oparty na jego związku z Birdie. Aby zaimponować dziewczynie i częściej przebywać w jej towarzystwie, udaje, że ma te same zainteresowania, co ona. Ostatecznie postanawia wyznać jej miłość i prawdę o sobie. Okazuje się, że ona również ma swoje sekrety.

 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv