TVP2 - Program TV na środę 10 kwietnia 2024

 • 04:30 Na dobre i na złe - odc. 802 Bądź przy mnie serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Stan ciężarnej Kasi wciąż się ...


  Stan ciężarnej Kasi wciąż się pogarsza, a opiekujący się nią lekarze, łącznie z Falkowiczem, są bezradni. Jorge postanawia tymczasem umówić się w końcu na randkę z Blanką. Ale widzi, jak dziewczyna dostaje
  niespodziewanie dobrą wiadomość od Wiki i entuzjastycznie dzieli się nią z Radwanem. Z kolei Lenka nadal nachodzi w szpitalu doktora Homolkę. Tadek wpada w panikę, gdy Bart zleca mu wykonanie pierwszej
  samodzielnej operacji kręgosłupa. Do Leśnej Góry trafia na poród Maria. Pacjentka denerwuje się, bo nie ma przy niej ojca dziecka. Do szpitala wraca również małżeństwo Wawrzyniaków - chory, który po latach obudził się nagle ze śpiączki oraz jego żona, która ma poważne problemy z kręgosłupem. Wraz z nimi pojawia się też na nowo Janusz, ojciec Tadka.

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1552 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Sonia coraz bardziej martwi się ...


  Sonia coraz bardziej martwi się o Janka. O losy syna niepokoi się także pani Sobańska. Tymczasem policja wciąż nie ma z Morawskim kontaktu. Trudne chwile przeżywa też Lilka, którą pewnego dnia atakuje na ulicy pijany ojciec. W obronie dziewczyny staje niespodziewanie Jacek Kotowski, który później odwiedza kolejny raz Mostowiaków, zaproszony przez Marię na jej imieniny. Paweł przyjeżdża na tę rodzinną imprezę z Franką. Tymczasem Leon z Żakiem znów wpadają w kłopoty.


 • 06:20 Pożyteczni.pl magazyn, magazyn, 2024
  Magazyn reporterski, opisujący działalność organizacji ...

  Magazyn reporterski, opisujący działalność organizacji pożytku publicznego i formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić i wzbogacić rzeczywistość wokół siebie i pomóc sobie i innym w rozwiązywaniu problemów, które wydawały się nie do pokonania. Cukrzyca to choroba cywilizacyjna i jej skala upoważnia do nazywania jej epidemią XXI wieku. Dotyka zarówno dzieci jak i dorosłych. Jak nie dać się cukrzycy i jak z nią żyć, gdy już nas dopadnie? Jak pomagają w tym organizacje pożytku publicznego?

 • 06:50 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Kuba nie chce być w ...

  Kuba nie chce być w związku na odległość. Natalia tłumaczy chłopcom, dlaczego warto pamiętać o bliskich i ich sprawach. Ludwik, który nie wierzy w homeopatię, wyjada żonie wszystkie leki, co Natalia odkrywa w potrzebie. Natalia martwi się o chłopców, że każdą wolną chwilę spędzają z telefonami, tabletami w ręku. Nie rozpoznają już głosu żywego ptaka, myślą, że to dźwięk dzwonka w telefonie. Kuba niezmiennie szuka pracy, tym razem w warzywniaku. Chłopcy ustalają system opieki nad rodzicami, gdy ci zestarzeją się. Marek robi wykład Tomkowi i Kacprowi dotyczący selfie.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2024
  Gościem odcinka będzie Artur Skowron ...

  Gościem odcinka będzie Artur Skowron - pisarz i ewangelizator. Doktor nauk teologicznych w zakresie teologii biblijnej, lider wrocławskiej wspólnoty Kompania Jonatana, nauczyciel w szkole podstawowej, autor książek. W przeszłości bezdomny i narkoman. Na ulicy usłyszał: "Choćby cię twój ojciec i matka opuścili, to Ja zawsze będę z tobą". Te słowa, które wypowiedział do Niego Jezus, odmieniły Jego życie. Miłość, którą poczuł, zrodziła pragnienie poznania tego, który jest Miłością. Artur nauczył się hebrajskiego, aramejskiego i greki. Odwiedza wspólnoty, grupy rekolekcyjne i młodzieżowe, by opowiadać o tym, w jaki sposób Bóg zmienił i nadal zmienia jego życie.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aleks nie chce zmienić szkoły. ...

  Aleks nie chce zmienić szkoły. Zawodówka z zajęciami z fotografii naprawdę mu się podoba. Aldona nie umie się z tym pogodzić. Gdy Grzelakowa naciska na syna, Borys zaczyna obawiać się, jak zachowanie żony wpłynie na przyszłość chłopaka. Marcin nadal szuka mężczyzny, który napadł na Dorotę. Wyraźnie wątpi w winę Omara, w przeciwieństwie do kolegów, którzy najchętniej zakończyliby już śledztwo. Policjant bierze na celownik także Adamskiego, właściciela auta, w którym doszło do ataku. Oliwka ma pretensje do Madzi o jej spotkanie z Grażyną. Odzyskuje jednak humor, gdy jej krem trafia do finału konkursu kosmetycznego magazynu Polskie Kobiety. Świętuje sukces z Tomaszem.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1671 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 319 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Leonor zapewnia Cayetanę, że powieść ...

  Leonor zapewnia Cayetanę, że powieść jest fikcją. Teresa zapewnia Maura, że wszystko sobie przypomniała i że teraz mogą zdemaskować Cayetanę. Susana podejrzewa, że Trini miała coś wspólnego z wypadkiem Lourdes. Victor odnajduje Marię Luisę, która po usłyszeniu wyznań matki ukryła się na portierni. Leonor chce zmusić dziennikarza Quirogę do napisania sprostowania.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 752 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 555 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  555 Koniec bajki Ojciec Reni ...

  555 Koniec bajki

  Ojciec Reni zostaje wypisany ze szpitala. Dziewczyna wraca do domu, by otoczyć go opieką, ale jest w szoku, gdy odkrywa, w jak poważnym jest stanie. Anna i Wiktor od razu nastolatkę wspierają. Zdzisio w pracy ledwo trzyma się na nogach i w końcu wyznaje Arturowi, że w nocy nie może spać, bo Wiesława chrapie. Błaga kolegę o interwencję. Na dyżurze doktor Góra znów jeździ z filmowcami i odpowiada na wezwanie do potrąconego pieszego. Nastolatek po wypadku ma wewnętrzny krwotok. Lisicki cały czas irytuje kolegów i popełnia niebezpieczny błąd. Najpierw lekarz flirtuje z pacjentką, która wcale nie potrzebuje pomocy ratowników. Później trafia na mężczyznę z podejrzeniem zawału. Mimo sugestii Piotra, że choremu należy zbadać brzuch, bo skarży się na ból żołądka, zleca podanie leków rozrzedzających krew. W drodze do szpitala stan pacjenta gwałtownie się pogarsza. Tymczasem jeden z kiboli, którzy zaatakowali ostatnio zespół Góry, postanawia pozwać ratowników do sądu.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1796 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1796 Otwarcie sklepu Kamy i ...

  1796
  Otwarcie sklepu Kamy i Ani okazuje się sukcesem, między innymi dzięki ich stryjowi Erwinowi, który zaprzyjaźnia się z zaproszoną na imprezę influencerką - Ślązaczką. Obu dziewczynom przez cały dzień pomagają także Marcin i Robert, którego Ania wieczorem odwiedza w domu. Gdy atmosfera robi się "gorąca", dziewczyna w ostatniej chwili jednak ucieka. Chodakowski zdaje sobie sprawę, jak bardzo Maja i Szymek polubili Kamę - mimo że Iza wciąż okazuje jej niechęć - i prosi ukochaną, by z nim zamieszkała, na co ona z radością przystaje. Stryj Erwin wciąż ukrywa się przed Brygidą, swoją wielbicielką ze Śląska. Gdy przypadkiem poznaje Aleksandrę - matkę Marcina - jest nią wyraźnie oczarowany. Kasia i Justyna postanawiają odszukać zaginionego kuzyna, syna ciotki. Poza tym siostra wyznaje Karskiej, że umówiła się z Krzysztofem i w końcu zdradziła chłopakowi, że czeka ją więzienie, ale Maliszewskiego wcale to nie odstraszyło. Aneta znów irytuje się przez Olka - widząc, jak koło "pana ordynatora" cały czas kręci się stażystka Edyta. Sytuacja jednak się zmienia, gdy Argasiński ściąga do kliniki gwiazdę ortopedii dziecięcej: doktora Wojciecha Majera, a ten okazuje się przyjacielem, a nawet adoratorem, Chodakowskiej ze studiów. Gdy lekarka, szczęśliwa ze spotkania, zaprasza kolegę na domową kolację, Olek od razu czuje ukłucie zazdrości.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1672 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2868 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 444 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yildiz postanawia zadbać o zdrowie ...

  Yildiz postanawia zadbać o zdrowie i zatrudnia trenerkę. Spisek Ender i Handan nie wypala. Asuman chce wyswatać Zeynep z Enginem. Kierownik restauracji wyrzuca Kumru z pracy. Selim jest w szoku. Psycholog zaproszony przez Canera dogaduje się z Kumru i sytuacja przybiera dziwny obrót.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 753 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 351 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Ramon ma być nazajutrz wypisany ...

  Ramon ma być nazajutrz wypisany ze szpitala. Leonor nie może dojść do siebie po śmierci ojca. Humildad wymienia zamki w drzwiach. Pilnuje jej też proboszcz, który otwiera Mauro drzwi, ale nie dopuszcza go do dziewczyny. Cayetanie nie udaje się kupić od biskupstwa ziemi pod budowę szkoły. Martin wyznaje Peiró, że to anarchista Calanda podłożył bombę, ale inspektor nie chce go słuchać. Fabiana opowiada Teresie o nocy, gdy w jej rodzinnym domu wybuchł pożar.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2978 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aleks nie chce zmienić szkoły. ...

  Aleks nie chce zmienić szkoły. Zawodówka z zajęciami z fotografii naprawdę mu się podoba. Aldona nie umie się z tym pogodzić. Gdy Grzelakowa naciska na syna, Borys zaczyna obawiać się, jak zachowanie żony wpłynie na przyszłość chłopaka. Marcin nadal szuka mężczyzny, który napadł na Dorotę. Wyraźnie wątpi w winę Omara, w przeciwieństwie do kolegów, którzy najchętniej zakończyliby już śledztwo. Policjant bierze na celownik także Adamskiego, właściciela auta, w którym doszło do ataku. Oliwka ma pretensje do Madzi o jej spotkanie z Grażyną. Odzyskuje jednak humor, gdy jej krem trafia do finału konkursu kosmetycznego magazynu Polskie Kobiety. Świętuje sukces z Tomaszem.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2979 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze ...

  Borys radzi Aleksowi, by jeszcze zastanowił się nad zmianą szkoły i nie robił nic wbrew sobie. Ostatecznie chłopak ulega presji, jaką wywiera na nim Aldona i przenosi się do liceum. Humor poprawia mu spotkanie z Ewą i Witkiem. Poza tym Grzelak daje synowi w prezencie voucher na kurs fotografii, by nadal mógł spełniać swoje marzenia. Jaworski za to cieszy się, bo odkrywa, że Krystyna jednak przyjmuje suplementy diety na poprawienie pamięci. Do tego zaczęła rozwiązywać krzyżówki. Nie zna jednak powodu takiego zachowania żony. Ona jest przerażona, bo podejrzewa u siebie poważną chorobę. Tymczasem Grażyna zagląda do Madzi, szukając kolejnej kreacji i przy okazji wpada na Oliwkę. Zbrowskiej to spotkanie wcale nie cieszy.

 • 20:45 Przepis Dnia , bez klasyfikacji, 2024
 • 20:55 Na dobre i na złe - odc. 917 Trzeba całej wioski serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Michał po przyjeździe z Ukrainy ...

  Michał po przyjeździe z Ukrainy wraca od razu do pracy, ale wyraźnie unika wizyty u synka, który wciąż leży w szpitalu. Falkowicz zaczyna obawiać się o stan psychiczny kolegi, z kolei Julka zauważa, że Wilczewski dziwnie się zachowuje: jakby Olena wciąż żyła. Gdy Michał przeprowadza pierwszą operację, nagle ogarnia go szaleństwo. Tymczasem pod opiekę Igi trafia pacjentka, która ma spontaniczne orgazmy i nie chce poddać się leczeniu cyst, które je wywołują. Gdy Markiewicz próbuje zmusić chorą do operacji, lekarka wchodzi z nim w konflikt i zyskuje sojusznika - profesora Barta. A przy okazji doktor Kaczorowska odkrywa, że Markiewicz skierował jedną z pacjentek do prywatnej kliniki, w której przez kilka miesięcy przepisywano jej niewłaściwe leki.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 556 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  556 Tak naprawdę Doktor Góra ...

  556 Tak naprawdę

  Doktor Góra jedzie ze swoim zespołem oraz filmowcami do pacjentki, która może mieć problemy z sercem. Kobieta nie chce jednak pomocy ratowników, bo postanowiła odejść od męża i właśnie pakuje walizkę. Nagle okazuje się, że jej małżonek - który wcale nie wygląda na chorego - jest o krok od śmierci. Doktor Vick odpowiada z kolei na wezwanie do dziewczyny, która po powrocie z nocnego klubu zasnęła i nie daje się obudzić. W trakcie badania chora dostaje drgawek, a gdy w końcu odzyskuje przytomność, cierpi na amnezję. A Benio, po rozmowie z jej partnerem, stawia tak odważną diagnozę, że doktor Górska jest w szpitalu naprawdę zaskoczona. Poza pracą doktor Vick odkrywa, że Wanda nosi nazwisko Lisicka – i sam jest w szoku. Lisicki postanawia w końcu z kolegą szczerze porozmawiać.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Stulecie Winnych - Odc. 43 (s. IV, odc. 4) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Rodzina Winnych wspólnie kolęduje z ...


  Rodzina Winnych wspólnie kolęduje z okazji Jasełek. Jasiek, dumny z syna, chwali się, że ten jest najlepszy na roku. Ania i Andzia nie mogą się nacieszyć obecnością małego Stasia. Jerzyk szantażowany przez służby, znajduje się w dramatycznej sytuacji. Ceną za utrzymanie biznesu jest donoszenie na najbliższych. Rozwija się związek Mirki i Antka. Źle dzieje się w małżeństwie Basi i Tomka. Bliźniaczki są świadkami ich ciągłych kłótni. Kasia poznaje uroczego lekarza, kolegę z roku Ewy. Przyjazd papieża Jana Pawła II budzi w rodzinie Winnych nadzieję na lepsze.

 • 00:10 Moje idealne życie (Muj bezvadnej żivot) komedia, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2019
  Po uroczystości rodzinnej, którą Dana ...

  Po uroczystości rodzinnej, którą Dana jak zwykle świetnie zorganizowała - a przynajmniej tak wynika z jej profilu na Facebooku - bohaterka filmu budzi się rano z tajemniczymi plamkami wokół oczu. Może nie przejęłaby się tym bardzo, ale wszyscy wokół zwracają na to uwagę. Stara się więc pozbyć plamek, jednak wszelkie próby zawodzą. Wyniki testów są negatywne, a lekarze pozostają bezradni. Szef wysyła pracownicę na przymusowy urlop, bowiem uważa, że z oszpeconą twarzą nie może obsługiwać klientów w banku, gdzie pracuje. Dana zaczyna się poważnie martwić utratą pracy, zwłaszcza że ma kredyt mieszkaniowy do spłacenia. Zdesperowana trafia do psychoterapeutki, którą poleciła jej przyjaciółka. Tu dowiaduje się, że przyczyną egzemy nie jest alergia, a raczej styl życia. Dana powinna bardziej przyjrzeć się sobie i wszystkiemu, co ją otacza.
  (MUJ BEZVADNEJ ŻIVOT)

 • 01:50 Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 28 (sezon 2. odc. 6) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Magdalena uruchamia produkcję nowego likieru ...

  Magdalena uruchamia produkcję nowego likieru kakaowego i potrzebuje więcej samochodów do jego dystrybucji. Rozmawia o tym z Vladimirem. Obserwuje ich Klara. Nie tylko ona ma wrażenie, że oboje niebezpiecznie się do siebie zbliżyli. Von Lippi podejrzewa Jaroslava, że maczał palce w zniknięciu Kloudy, ale ten nic sobie z tego nie robi. Wystraszy go dopiero pocztówka z zagranicy. Żart von Lippiego czy ostrzeżenie od Kloudy? Na wszelki wypadek Jaroslaw zleca pilnowanie firmy i domu ludziom Frańka. Maria chce wyprowadzić się z córeczką z domu Valentów do małego mieszkania. Jaroslaw się temu sprzeciwia. Irena kocha Andrlego, ale ma wątpliwości co do instytucji małżeństwa. Kiedy w automobilklubie dostaje różę i szampana od nieznanego wielbiciela, jest zachwycona. Andrle oświadcza się Irenie w jej domu i też przynosi różę. Ta w klubie nie była od niego. Na dziedzińcu firmy Valentów zostaje znaleziony zamordowany mężczyzna. Ktoś zaskoczył nocnego stróża. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy to nie wiadomość od Kloudy.

 • 02:55 Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 29 (sezon 2. odc. 7) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Inspektor i rodzina Valentów szukają ...

  Inspektor i rodzina Valentów szukają sposobu na odnalezienie Ireny, porwanej przez Kloudę. Jaroslaw jest już jednak zmęczony bezczynnością. Zamieszcza w gazecie ogłoszenie ze zdjęciem. Obiecuje dużą nagrodę za informację o Kloudzie. Policja otrzymuje dziesiątki fałszywych donosów o domniemanej kryjówce Kloudy. Musi się tym zajmować i traci drogocenny czas. Również w rodzinie Valentów nie wszyscy uważają pomysł Jaroslava za dobry. Vladimir szuka Krala, który po porwaniu Ireny zniknął. Znajduje go w Warsztatach Mechaniki. Kral nic nie wie, ale nie chce bez końca wyjaśniać policji, że jest niewinny. Proponuje, że dowie się, gdzie jest Klouda. Umawia się z Vladimirem, że będzie działał sam, aby nie wystraszyć Kloudy. Odnajduje go. Irenie nic się nie stało. Klouda jednak nie jest naiwny. Domyśla się, że Kral chce zgarnąć nagrodę. Konflikt wisi w powietrzu. W domu Valentów dzwoni telefon. Klouda żąda za Irenę pół miliona. Czy Valentowie znajdą na to pieniądze? A może spróbują uwolnić Irenę w inny sposób?

 • 04:05 Kret w Korei cz. 2 (The Mole: Undercover in North Korea) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Dania 2020
  Prawdziwa, choć pozornie daleka od ...

  Prawdziwa, choć pozornie daleka od prawdopodobna historia byłego szefa kuchni, który natknął się na spisek międzynarodowego handlu nielegalną bronią, narkotykami oraz inną działalność przestępczą, prowadzoną przez Koreę Północną. Film, kręcony potajemnie przez ponad dekadę, jest najbardziej niepokojącą historią naszych czasów. Pozostawia widza z poczuciem, że świat nigdy nie będzie już wyglądał tak samo. Nawet najlepszy hollywoodzki scenarzysta by tego nie wymyślił. 10 lat temu do Madsa Brüggera ("Ambasador", "Kto zabił sekretarza generalnego ONZ?"), przyszedł niejaki Ulrich Larsen, bezrobotny szef kuchni utrzymujący się z renty. Oznajmił mu, że chce szpiegować wewnątrz struktur powiązanych z Koreą Północną. W ciągu kolejnej dekady Larsen infiltruje The Korean Friendship Association (KFA), organizację sprzyjającą reżimowi Kim Dzong Una. Udaje mu się zdobyć zaufanie jej przywódców, dzięki czemu odkrywa szokujące fakty. Kto by pomyślał, że Korea Północna jest światowym producentem broni i narkotyków? Larsen jedzie w delegację do Pyongyang, a następnie trafia na wyspę w Ugandzie, gdzie Koreańczycy przekonują jego oraz podstawionego przez Brüggera fałszywego inwestora z Danii, że pod wodą można zbudować fabrykę produkującą broń i narkotyki. A wszystko pod przykrywką tworzenia luksusowego kompleksu hotelowego. Przez cały ten czas towarzyszą im jawne i ukryte kamery.

 • 05:15 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv