TVP2 - Program TV na środę 14 czerwca 2023

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1630 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Gutowski ustala z Franką oraz ...

  Gutowski ustala z Franką oraz Pawłem ostatnie szczegóły wesela w Bukowinie. Przy tym ostro się kłóci z panną młodą. A do tego próbuje opanować nowy kryzys w swoim "związku" z Iwoną. Tymczasem Paweł przed ślubem szykuje dla Franki romantyczną niespodziankę - nieświadomy, że Majka wcale nie zniknęła z jego życia i cały czas go obserwuje. Piotrek z Kingą odkrywają, że mały Misiek ma problemy z kolegami i chodzi przez to na wagary.

 • 06:20 Pożyteczni.pl magazyn, magazyn, 2023
 • 06:55 Rodzinka.pl s.VII - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Ludwik próbuje przy pomocy Tomka ...

  Ludwik próbuje przy pomocy Tomka przekonać Natalię do kupienia skutera. Ludwik nie ma pomysłu na urodzinowy prezent dla Natalii, prosi Kubę o pomoc. Kacper biega po domu, by zdążyć wypełnić wszystkie swoje obowiązki domowe i zarobić na kieszonkowe. Ludwik próbuje pomóc ciężarnej Marii, w efekcie wybucha awantura. Natalia szykuje dla Marii paczkę z ubrankami dla dziecka, ale ciężko jej się z nimi rozstać, wiąże się z tym zbyt wiele wspomnień. Kuba szuka pracy, jednak żadna mu nie odpowiada.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:45 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 297 Muzeum Pamieci Sybiru w Białymstoku magazyn, magazyn, 2023
  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się ...

  Ponadczasowa seria podróżnicza, wpisująca się w cykl inicjatyw promujących i popularyzujących Polskę w oparciu o jej potencjał historyczny, kulturowy, przyrodniczy i rekreacyjny. Tomasz Bednarek odwiedza najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w wielu zakątkach kraju, wędrując nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale docierając również do miejsc, o których wiedzą nieliczni.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Damian otwarcie mówi matce, że ...

  Damian otwarcie mówi matce, że nie ma do niej zaufania. Obawia się, że nie zerwała wcale z nałogiem i okradnie go, by zdobyć pieniądze na alkohol. Gdy do domu wraca Mirek, też nie wita babci serdecznie, pamiętając, że to właśnie z jej winy trafił z siostrą do domu dziecka. Z kolei Malwina martwi się o Kacpra. Po wyjeździe na zawody chłopak zamyka się w pokoju i nie wpuszcza nawet Hani. Kępski kontaktuje się z hotelem Stańskich, by zrobić kolejną rezerwację. Karolina i Oliwka domyślają się, że jego związek jednak się rozpadł. Tymczasem Hubert i Agata informują Marka o kryzysie w związku Iwony. Złoty postanawia polecieć do USA, by sprawdzić, jak Pyrka radzi sobie po rozstaniu z Tomkiem z opieką nad ich córką.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1231 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 110 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Paciencia nakłada na twarz krem ...

  Paciencia nakłada na twarz krem od Servanda. Koleżanki zauważają, że jej wygląd się zmienia, ale nie mają odwagi jej o tym powiedzieć. Maximiliano martwi się o spaloną kawiarnię i leżącą w szpitalu donię Julianę. Namawia Victora na wzięcie pożyczki, żeby odbudować kawiarnię. Ramon i Maximiliano wychwalają zalety umysłu Consuelo. Lubią jej towarzystwo, czemu Felipe się dziwi. Leonor dostaje list od dziewczyny o imieniu Camila, która prosi ją o poradę w sprawach sercowych.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 165 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 447 "Tu i teraz" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Marietta jedzie do urzędu, by ...


  Marietta jedzie do urzędu, by zarejestrować córkę. Zostawia małą pod opieką Zdzisia, który ściąga od razu do pomocy Wiktora. Gdy senior zostaje na chwilę z wnuczką sam, dziecko nagle tajemniczo znika.
  Doktor Reiter trafia z zespołem na wypadek w warsztacie stolarskim. Nastolatek postrzelił ojca w brzuch z pistoletu na gwoździe. Gdy na miejsce przyjeżdża matka chłopca, ten zaczyna się nagle dziwnie zachowywać. Anna diagnozuje katatonię, która może wystąpić w reakcji na silny stres. Ekipa Benia próbuje pomóc seniorowi, który ma problemy z sercem. Mężczyzna przez rodzinną kłótnię zapomniał o wzięciu leków, a później odkrył, że jego brat nie żyje. Gdy stan pacjenta się poprawia, doktor Vick postanawia obejrzeć także ciało "zmarłego" i odkrywa, że drugi z mężczyzn jednak żyje. Po pracy Britney wybiera się z Beniem na jego zjazd klasowy, choć lekarz do ostatniej chwili próbuje zrezygnować ze spotkania. Na imprezie doktor Vick odkrywa, że jego dawna ukochana, Agnieszka, wcale nie jest szczęśliwa ze swoim mężem.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1683 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Lilka wyznaje Barbarze, jak bardzo ...


  Lilka wyznaje Barbarze, jak bardzo żałuje, że zraniła Mateusza. A chłopak przyjeżdża nagle do Grabiny i gdy spotyka byłą żonę na ulicy, odwraca się i odchodzi bez słowa. Ula zdradza Bartkowi, że wcale nie czuje się ostatnio szczęśliwa, wciąż nie wie, co właściwie chciałaby robić w życiu i marzy, by na jakiś czas wyjechać do Australii zwłaszcza do siostry, za którą naprawdę się stęskniła. Tymczasem Krystyna oraz Staszek szykują się do ślubu, cały czas wspierani przez Rogowskich i Mostowiaków. Kisielowa postanawia wprosić się na uroczystość, mimo że narzeczeni celowo nie wpisali jej na listę gości.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1232 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2769 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 237 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 166 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 111 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Celia przygotowuje chrzciny córki. Consuelo ...

  Celia przygotowuje chrzciny córki. Consuelo próbuje uzmysłowić córce, że jest zbyt zależna od męża i przyjaciółki. Trini pomaga Manueli sprzątać spaloną kawiarnię. Victor nie ma pieniędzy na remont i postanawia sprzedać lokal. Leandro informuje Victora, że Juliana jest umierająca. Pablo zastaje Manuelę w pokoju hotelowym Justa.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 408 "Męskie sprawki" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Męskie sprawkiAnna, Wiktor i Benio ...  Męskie sprawki

  Anna, Wiktor i Benio zastanawiają się, jak pomóc Czarkowi. Gdy Vick próbuje porozmawiać z Kamilem, ten brutalnie go atakuje. Nieprzytomnego Benia znajduje Czarek i od razu dzwoni na numer alarmowy.
  Nastolatek podsłuchuje też, jak Kamil zapowiada, że zamierza "pogadać" również z Anną. Kuba i Nowy wciąż okazują sobie wrogość. Rywalizują o Lenę, która wypisała się ze szpitala na własne żądanie.
  Na dyżurze kolejnym pacjentem Martyny i Wiktora zostaje fotograf, który przygotowuje kalendarz charytatywny. Chce, by Strzelecka została jego modelką. Później ratownicy muszą pomóc seniorowi, który stracił na ulicy przytomność. Chory wyznaje, że opiekował się kilkuletnią wnuczką, która zniknęła podczas zabawy w chowanego. Z kolei zespół doktor Reiter trafia na mężczyznę w średnim wieku. Pacjent ma halucynacje, zachowuje się agresywnie i nagle zamyka wszystkich w swoim mieszkaniu. • 20:10 Na sygnale - odc. 409 "Ostateczny wybór" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Martyna czuje się skrępowana. Jej ...  Martyna czuje się skrępowana. Jej sesja zdjęciowa okazuje się dużo bardziej odważna, niż planowała. Piotr, widząc gotowy kalendarz, jest o krok od wybuchu. Postanawia "porozmawiać" z fotografem. Pacjentem Anny zostaje cierpiący na hemofilię mężczyzna, którego potrąciła rowerzystka.. Po odzyskaniu przytomności ranny wyznaje, że zostawił niemowlę w rozgrzanym od słońca aucie. Piotr i Basia podczas kolejnego wezwania próbują pomóc alkoholikowi, który przykuł się do kaloryfera, by w ten sposób zerwać z piciem. Pacjent nie chce pójść na odwyk i odmawia opuszczenia mieszkania. Gdy Strzelecki wraca do niego po kilku godzinach, mężczyzna jest już bliski śmierci. Ratownicy muszą wykonać ryzykowny zabieg, intubację wsteczną. Tymczasem Czarek próbuje powstrzymać Kamila przed atakiem na Annę. Brat jednak zamyka go w magazynie i podstępem nakłania lekarkę, by przyjechała do opuszczonego budynku.

 • 20:45 Kino relaks - Miłość aż po ślub (Jour J) komedia romantyczna, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2017
  Juliette z powodzeniem organizuje śluby ...

  Juliette z powodzeniem organizuje śluby dla innych, ale sama wciąż pozostaje singielką i wcale nie spieszy się z założeniem rodziny. Do kolejnych "narzeczonych" podchodzi raczej rozrywkowo, nie traktuje poważnie luźnych związków. Chętnie też w kontaktach z mężczyznami wykorzystuje wszystkie atuty swojej urody, zwłaszcza że w szkole uchodziła za "brzydkie kaczątko". Juliette nawet się nie spodziewa, że jej beztroskie życie nagle się zmieni. A wszystko zaczyna się od dnia, gdy ma zorganizować wesele Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. I jakby tego było mało, okazuje się, że narzeczonym dziewczyny jest czarujący Mathias. To ten, z którym Juliette spędziła ostatnio niezapomnianą noc. Teraz uświadamia sobie, że jest w nim po prostu zakochana. Sytuacja wygląda więc beznadziejnie. Nie wyobraża sobie, jak ma zorganizować wspaniałą uroczystość dla kobiety, której nienawidzi i która poślubi jej ukochanego. Juliette nie może sobie jednak pozwolić na stratę ważnego zlecenia. Ślub musi się odbyć, ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże.

 • 22:35 Obietnica - odc. 6 (La Promesse) serial kryminalny, telenowela, , kraj prod.Francja,Belgia 2020
 • 23:50 Masz talent (One Chance) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania,USA 2013
  Wieczorem 9 czerwca 2007 roku ...

  Wieczorem 9 czerwca 2007 roku ITV, popularny kanał telewizji komercyjnej w Wielkiej Brytanii, emituje pierwszy odcinek nowego reality show "Britain's Got Talent" - odpowiednik polskiego Mam talent. Jednym z uczestników programu jest 37 - letni sprzedawca Paul Potts (James Corden), nieśmiały i bardzo skromny. Paul śpiewa słynną arię "Nessun dorma" z opery Turandot Giacomo Pucciniego i od razu podbija serca publiczności i jurorów. Piękne, wzruszające wykonanie zmienia całe jego życie. Zostaje zwycięzcą tej edycji programu i staje się niekwestionowanym królem YouTube'a. Jego fenomenalnym głosem zachwyca się cały świat. Gdy wielbiciele jego talentu szaleją z zachwytu, tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, jak heroicznego wysiłku dokonał, by znaleźć się w tym miejscu. Zaledwie garstka osób wie, jak bolesne były potknięcia i upadki, które poprzedziły ostateczny występ przed szeroką widownią. Tytuł filmu zaczerpnięty z wydanego w 2007 roku albumu One Chance, który znalazł się na I miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się płyt. • 01:45 La Bandida - odc. 52 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Nimfa opuszcza Dom La Bandidy, ...

  Nimfa opuszcza Dom La Bandidy, jednak rozstaje się z Danielem. La Bandida obiecuje, że nadal będzie opłacała jej studia. Max umawia się z La Bandidą, że odkupi udziały Federica, co bulwersuje zazdrosnego Pedra. Valentina całuje się z Octaviem, ale przyrzeka sobie i Benjaminowi, że więcej tego nie zrobi, po czym znów całuje się z nim następnego dnia. Marina nie chce wrócić do szkoły. Żąda od matki, by zabrała ją do domu schadzek, lecz ta odmawia. Maria zostaje pozbawiona funkcji przewodniczącej Ligi Obrony Przyzwoitości i nie chce widzieć Mariny w swoim domu, choć Damian bardzo o to prosi.

 • 02:40 Bolivar - odc. 6 (Bolivar) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kolumbia 2019
  Simonowi udaje się powstrzymać zapędy ...

  Simonowi udaje się powstrzymać zapędy inspektora i tym samym ratuje zbiory kakao. Carlos posyła młodego Bolivara do szkoły oficerskiej. Po uzyskaniu tytułu podporucznika, Simon udaje się do Hiszpanii. Ma poznać wpływowych ludzi i pomóc wujom w odzyskaniu tytułu szlacheckiego dla rodziny Bolivarów. Na scenie pojawia się Maria Teresa Rodriguez del Toro.

 • 03:40 Syn s.II - odc. 13 (ep. 13) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2017
  Rok 1852 - Komancze oraz ...

  Rok 1852 - Komancze oraz Eli szukają schronienia, próbując za wszelką cenę uniknąć grożących zewsząd niebezpieczeństw. Rok 1915 - Eli i Pete muszą współpracować, by stawić czoło nowemu wrogowi.

 • 04:30 Echo serca s.II - odc. 25 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Cały personel jest zaskoczony dziwnym ...

  Cały personel jest zaskoczony dziwnym zachowaniem Zuzy. Dziewczyna sprawia wrażenie wręcz szalonej. Zagląda lekarzom przez ramię, wtrąca się do stawianych diagnoz. Porywa się nawet na całowanie Andrzeja. Na oddział chirurgii zgłasza się 47 - letnia Beata. U kobiety stwierdzono nowotwór mięśni twarzy. Wymaga to natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Lekarze Szpitala Północnego przygotowując się do zabiegu wiedzą, że taka operacja wiąże się ze znacznym oszpeceniem pacjentki. Razem z Beatą do szpitala przyjeżdżają jej mąż Wiktor oraz 15 - letni syn Miłosz, który w pewnym momencie mdleje i sam staje się pacjentem szpitala. Szymon, który się nim zajmuje nie potrafi znaleźć przyczyny załamania kondycji u chłopaka i znacznego spadku wagi. Niespodziewanie trafną diagnozę stawia Zuza, która sama staje się pacjentką oddziału psychiatrycznego. Agnieszka kontaktuje się z macochą Zuzy i prosi ją o pomoc. Okazuje się, że Zuza ma ChAD. Jan próbował pomóc Małgośce, ale teraz dla dobra Poli odcina się od niej. Małgośka zostaje na dłużej zatrzymana w areszcie.

 • 05:15 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv