TVP2 - Program TV na środę 17 kwietnia 2024

 • 05:35 M jak miłość - odc. 1557 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Iwona stresuje się przed kolejną ...

  Iwona stresuje się przed kolejną wizytą u lekarza, a Aneta przed rozmową z szefem, bo ordynator Argasiński wyraźnie jej nie lubi. Tymczasem żona ordynatora, Patrycja, zostaje pacjentką Łukasza i jest nim naprawdę oczarowana. Z kolei Marcin ma w agencji nową klientkę, Annę Bosacką, która chce zdobyć dowody na zdradę męża. Iza zaczyna współpracę z Janem Bosackim, z pozoru sympatycznym kolegą z wydawnictwa.

 • 06:25 Program gminy żydowskiej , , 2024
 • 06:50 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 180 "Boskie życie" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Do Kacpra przychodzi korepetytorka, która ...

  Do Kacpra przychodzi korepetytorka, która wzbudza zainteresowanie Ludwika i Marka, dlatego Natalia zmienia korepetytorkę na korepetytora. Nim zainteresowane są Natalia i Maria. Tomek zakłada się z Ludwikiem, że potrafiłby wytrzymać z małym dzieckiem. Kacper przegrywa mecz z drużyną młodszych koleżanek.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Zrujnowani odbudowani magazyn, magazyn, 2024
  Magazyn religijny prezentujący świadectwa mężczyzn ...

  Magazyn religijny prezentujący świadectwa mężczyzn - mężów, ojców i synów, doświadczonych przez różne kryzysowe sytuacje i życiowe trudności. W programie opowiadają o swoich radykalnych przemianach. To świadectwo działania Ducha Świętego w życiu każdego człowieka, który otworzy się na Jego działanie. Symboliczna scenografia - ruiny starego kościoła - ukazują proces odbudowy Kościoła i wspólnoty, w której żyje bohater. Karol Gnat, w sposób dociekliwy, ale jednocześnie taktowny, będzie pogłębiał historię życia bohatera danego odcinka.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Impreza w "Feel Good" okazuje ...

  Impreza w "Feel Good" okazuje się sukcesem. To cieszy nie tylko Dominikę i Renatę, ale przede wszystkim DJ Margo. A Michał proponuje Małgorzacie kolejne zlecenie. Jerzy, widząc jak blisko jego żona przyjaźni się z młodym muzykiem, robi się zazdrosny. Aleks z kolei odkrywa, że koledzy jednak posadzili sadzonki konopi w jego rodzinnej szklarni. Robi im z tego powodu w szkole wymówki, a później opowiada o swoim problemie z "Dżejami" Ewie. Bruno jedzie z rodziną na zakupy i wpada przypadkiem na Karolinę. Amelia od razu dostrzega, jak bardzo to spotkanie go poruszyło i na nowo ma do syna pretensje, co zauważa w końcu Bożena. W finale Stańska podsłuchuje rozmowę teściowej z Karoliną przez telefon.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1678 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 324 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  W ręce Cayetany trafia sprawozdanie ...

  W ręce Cayetany trafia sprawozdanie lekarskie, z którego wynika, że w dzieciństwie była operowana na wyrostek robaczkowy. Ale na jej brzuchu nie ma żadnej blizny. Leonor usiłuje się dowiedzieć, czemu Maria Luisa jest taka przygnębiona. Pablo zwraca wzruszonej Rosinie broszkę, którą zastawiła w lombardzie, by mieć pieniądze na operację plastyczną. Cayetana chce wiedzieć, kim jest i pyta o to Fabianę.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 758 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 559 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  559 Ojcowie Kosowicz senior odwiedza ...

  559 Ojcowie

  Kosowicz senior odwiedza w końcu Rafała w szpitalu i prosi przy okazji Gabriela, by dał mu kolejną szansę. Alek za to wciąż ukrywa się przed Roksaną, która nadal uważa go za chodzący ideał, choć Britney robi wszystko, by przemówić dziewczynie do rozsądku. Z kolei na dyżurze Klis poznaje razem z Piotrem słynną piosenkarkę Kiarę Skibińską, która twierdzi, że cierpi na silne zatrucie i podstępem wykrada z torby ratowników narkotyki. Zespół Wiktora jedzie do lasu – na wezwanie do dziecka, które zostało przypadkiem porażone prądem. A po dotarciu na miejsce doktor Banach odkrywa, że jest także druga ofiara wypadku – ojciec malca, który ratował syna, nie zważając na własne obrażenia.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1798 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Natalia zaczyna pracę w policji ...


  Natalia zaczyna pracę w policji i zostaje przydzielona do sprawy stalkera Kaweckiej. A gdy podczas wizyty u milionerki wpada na Bartka, oboje są tym wyraźnie skrępowani i w końcu chłopak wyznaje Mostowiakównie, że Dorota bardzo mu pomogła i stała się dla niego "kimś ważnym". Sama Kawecka postanawia pomóc Kiemliczom i gdy Bartek wspomina, że przyjaciele mają po kradzieży sprzętu finansowe kłopoty, zamawia u Tadeusza prace w ogrodzie, płacąc od razu wysoką zaliczkę - całą sumę, której jego firma potrzebuje, by przetrwać. Żak, wspólnie z Modrym i Leonem, dopracowuje pomysł alkoholowego biznesu. A gdy Kisielowa odkrywa "zakład produkcyjny" w składziku, przy okazji hojnie się "bimberkiem" częstując, senior – by ukochaną udobruchać – wybiera dla trunku nazwę: "Lecznicza nalewka Zosi". Basia pomaga Michałowi uratować szczeniaka, którego jeden z okolicznych gospodarzy trzyma na mrozie i na łańcuchu. Gdy podczas próby odebrania zwierzęcia dochodzi do kłótni, a nawet bójki, dziewczyna wzywa na pomoc policję, a także ojca. I to Rogowski w końcu agresywnego właściciela psa obezwładnia.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1679 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2873 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 449 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Zeynep nie może wrócić do ...


  Zeynep nie może wrócić do Ameryki, bo Asuman donosi, że w jej samolocie jest bomba. Prawda o ślubie na niby wychodzi na jaw. Ender marzy o zajściu w ciążę. Yildiz wykorzystuje to do cynicznej intrygi.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 759 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 357 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Cayetana poucza Teresę jak wykorzystywać ...

  Cayetana poucza Teresę jak wykorzystywać mężczyzn, zaś Juliana twierdzi, że powinna walczyć o miłość i nie pozwolić jej sobie odebrać. Mieszkańcy Akacjowej są oburzeni wyglądem figurki Matki Boskiej Cudownej, z której taki dumny jest Servando. Mauro przekonuje Humildad, że jest z nią, bo tego chce, nie z litości, a ona stara się dla niego jak może. Próbuje też przekonać Martina, by wyznał, iż jest niewinny i pomógł odnaleźć Calandę.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2983 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Impreza w "Feel Good" okazuje ...

  Impreza w "Feel Good" okazuje się sukcesem. To cieszy nie tylko Dominikę i Renatę, ale przede wszystkim DJ Margo. A Michał proponuje Małgorzacie kolejne zlecenie. Jerzy, widząc jak blisko jego żona przyjaźni się z młodym muzykiem, robi się zazdrosny. Aleks z kolei odkrywa, że koledzy jednak posadzili sadzonki konopi w jego rodzinnej szklarni. Robi im z tego powodu w szkole wymówki, a później opowiada o swoim problemie z "Dżejami" Ewie. Bruno jedzie z rodziną na zakupy i wpada przypadkiem na Karolinę. Amelia od razu dostrzega, jak bardzo to spotkanie go poruszyło i na nowo ma do syna pretensje, co zauważa w końcu Bożena. W finale Stańska podsłuchuje rozmowę teściowej z Karoliną przez telefon.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2984 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Bożena odkrywa, że mąż ją ...

  Bożena odkrywa, że mąż ją zdradził i otwarcie pyta Bruna o jego romans, gotowa zakończyć ich związek. W "Feel Good" nagle zjawiają się robotnicy. Wynajął ich Stefaniak, by wyremontować dach, co odstrasza od lokalu resztkę gości. A gdy Renata i Dominika proszą o pomoc Damiana, ten okazuje się bezradny. Z kolei Olga wspiera Marka, gdy ten martwi się o zdrowie matki, ale nadal nie chce na nowo z nim zamieszkać. Tymczasem Witek po rozstaniu z Michaliną odreagowuje emocje tworząc piosenki i zaniedbuje przy okazji szkołę, co dodatkowo jego ojca niepokoi.

 • 20:45 Przepis Dnia , bez klasyfikacji, 2024
 • 20:55 Na dobre i na złe - odc. 918 Dla twojego dobra serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Przerażeni rodzice przywożą do Leśnej ...

  Przerażeni rodzice przywożą do Leśnej Góry półprzytomną, wycieńczoną córkę twierdząc, że zachorowała na "grypę". Iga szybko jednak odkrywa, że dziewczyna ma problemy ze zdrowiem już od kilku lat, a cała rodzina padła ofiarą lekarki - doktor Haliny Murawskiej z kliniki Medmex, która popełniła fatalny w skutkach błąd. Pod opiekę Blanki trafia z kolei kobieta w zaawansowanej ciąży, która zaczyna nagle rodzić po wypadku samochodowym. A gdy pacjentka wyznaje, że próbowała uciec od agresywnego męża, lekarka nie tylko ją w szpitalu przed brutalem ukrywa, ale też zaprasza później młodą matkę pod swój dach. Tymczasem Mario zaczyna na ukochaną naciskać, bo pragnie dziecka, jednak Blanka woli takie plany odłożyć do końca specjalizacji. A ostatecznie Milewska uświadamia sobie, że mąż ją okłamuje i że tak naprawdę nic nie wie na jego temat

 • 21:55 Na sygnale - odc. 560 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  560 Wanda, co nie chciała ...

  560 Wanda, co nie chciała Benia

  Alek po rozstaniu nadal niepokoi się o Roksanę. Gdy odkrywa, że miała wypadek, od razu pędzi jej na ratunek – razem z Britney. Okazuje się, że dziewczyna jest poważnie ranna. Do akcji wkracza doktor Banach – gotów na wszystko, by ocalić jej życie. Z kolei Wanda po ostatnich wydarzeniach nie chce w ogóle rozmawiać z Beniem, ale ten się nie poddaje i o wsparcie prosi Lisickiego – nieświadomy, że to właśnie on zniechęcił siostrę do ich związku. Na dyżurze doktor Vick próbuje pomóc starszemu mężczyźnie, który ma problemy z krążeniem i do tego jest prawdopodobnie więziony w domu przez córkę.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Stulecie Winnych - Odc. 46 (s. IV, odc. 7) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Trwa stan wojenny. Rodzina Winnych ...

  Trwa stan wojenny. Rodzina Winnych pogrąża się w rozpaczy po ogromnej stracie. Nie działają telefony, nie ma kontaktu z Antkiem, Michałem Jr i Michelle, która zostaje przewieziona do ośrodka dla internowanych. Tymczasem Agnieszka zaczyna traktować Hanię jak własną córkę, przelewa na nią swoją niespełnioną, macierzyńską miłość. Ze Stanów Zjednoczonych powraca Janusz. Czy uda mu się uwolnić Michelle i zawalczyć o ich związek?

 • 00:10 Człowiek sukcesu (Solitary Man) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.USA 2009
  Akcja filmu rozpoczyna się w ...

  Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy 54 - letni Ben Kalmen, właściciel sieci salonów samochodowych z Nowego Jorku udaje się na kontrolne badanie medyczne. Lekarz zleca tomografię komputerową ze względu na zły wynik EKG. Mija sześć lat. Ben nigdy nie poddał się dodatkowym badaniom, ignorując opinię doktora. Ale dociera do niego, że nie jest nieśmiertelny, dlatego korzysta z życia bez umiaru. Ma na koncie niezliczone romanse, rozwód z żoną Nancy, swoją miłością z lat szkolnych, a przez fatalne decyzje biznesowe w dodatku nieomal trafia za kratki. Niedawny król biznesu jest spłukany, pożycza pieniądze od swej córki Susan, która ostatecznie zrywa z nim wszelkie kontakty. Ben nie umie pogodzić się z upływem czasu, nie dopuszcza do siebie myśli o starzeniu się, lekceważy problemy zdrowotne i wdaje się w kolejne romanse. Szczęście wyraźnie go opuszcza. Pakuje się w dodatkowe kłopoty i pobity trafia do szpitala. Przy jego łóżku czuwa córka Susan. Wkrótce spotyka swoją byłą żonę Nancy. Czy Ben Kalmen doceni rodzinne wartości i przekona się wreszcie na kim naprawdę może polegać?


 • 01:50 Tajemnice rodu Valentów s.II - odc. 30 (sezon 2. odc. 8) (Prvni Republika) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Czechy 2014
  Jaroslav i Maria przyznają się ...

  Jaroslav i Maria przyznają się rodzinie, że są razem. Wszyscy się cieszą, że wraz z mamą zostaje Rozarka. Maria jednak chorobliwie boi się o córkę. Kiedy niespodziewanie odwiedzają ich dawni opiekunowie Rozarki, Maria szybko ich odprawia. Wszyscy starają się wieść normalne życie, choć policja nadal szuka Kloudy, który po nieudanym porwaniu znowu znika. Irena dochodzi do siebie w ramionach Andrlego. Jaroslaw nie wierzy, że wszystko się skończyło. Policja też wie, że Klouda jest cierpliwy. Fredy rozpoznaje pieniądze, którymi zapłacono okup za Irenę. Banknoty były znaczone. Wydaje się, że to von Lippi wpuszcza je do obiegu. Policja wzywa go na przesłuchanie. W jego portfelu znajdują się kolejne znaczone banknoty. Lippi twierdzi, że nie pomagał Kloudzie. Policja nie znajduje Kloudy również w samochodach Lippiego zmierzających do Niemiec. Lippi nie zostaje zatrzymany, ale podejrzenia rzucają cień na jego interesy. Szkwor przerywa z nim współpracę i za pośrednictwem Magdaleny składa ofertę Valentom. Freddy odkrywa, że pieniądze z okupu mogły pochodzić od kogoś innego. Czy odnajdzie kryjówkę Kloudy?

 • 03:00 Nietykalny Harvey Weinstein (Untouchable (Harvey Weinstein)) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2019
  Film o Harveyu Weinsteinie, który ...

  Film o Harveyu Weinsteinie, który był uważany z tytana pracy, wizjonera, twórcę snów, samozwańczego cesarza Hollywood. Wszystko jednak upadło z powodu wielu zarzutów: molestowanie, szantaże, napaści na tle seksualnym, gwałty. Jak mógł działać tak długo bezkarnie? Film pokazuje upadek jednego z największych potentatów filmowych naszych czasów i ujawnia kulisy życia Harveya oraz osób, które z nim pracowały, spotykały się, a on nimi manipulował. Kto pozwolił na takie zachowanie, jest współwinny. To jak szekspirowski dramat w naszych czasach: gdzie potężny człowiek, który okazuje się socjopatycznym drapieżnikiem, zniszczonym przez własną chciwość i potrzebę sławy, chwałę i aklamację. Czy dzisiejsza kultura lubi naśladowców? Film jest portretem człowieka z magicznego Hollywoodu i jednocześnie skandalisty wszech czasów. Ale wpływ tego skandalu sięga daleko poza Hollywood i ten film bez wątpienia stawia trudne pytania dotyczące współczesnego, globalnego społeczeństwa. W związku z toczącą się przeciwko niemu sprawą karną - pada pytanie, czy znacząca zmiana w systemie wymiaru sprawiedliwości i w przemyśle filmowym jest naprawdę możliwa?

 • 04:50 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 05:20 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv