TVP2 - Program TV na środę 21 czerwca 2023

 • 04:35 Na dobre i na złe - odc. 731 Winowajcy serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2019
  Zubrzycki próbuje zmusić Marcina, by ...

  Zubrzycki próbuje zmusić Marcina, by oddał mu wykradzioną ze szpitala dokumentację. Bart walczy nie tylko z kryzysem w swoim związku, ale też z wyjątkowo upartą pacjentką - doktor Wilczewską. Barbara decyduje się na eksperymentalną terapię raka za pomocą wirusa Zika. Biopsja wykazuje jednak, że chora ma nowotwór o niskim stopniu złośliwości, a Bart zmienia przez to swoje rekomendacje i radzi koleżance, by poddała się operacji. Z kolei Borys - wspólnie z bratem - zajmuje się starszą pacjentką, która cierpi na silne bóle brzucha i jej córką, która ma problemy ze stawami. Po pracy doktor Jakubek spotyka się z Hanią na wymarzonej randce, która okazuje się nie do końca randką.


  ,

 • 05:30 M jak miłość - odc. 1635 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Bartek wraca w końcu do ...

  Bartek wraca w końcu do równowagi, bo Jaszewski zostaje skazany na 12 lat więzienia. Dawid jest załamany wyrokiem w sprawie ojca, ale Rogowscy nadal robią wszystko, by chłopaka wspierać. Z kolei Modry obawia się, że ma problemy z pamięcią, bo z jego domu nagle "znika" ciasto i nie przypomina sobie, by je zjadł. Okazuje się jednak, że deser podkradła mu Jagoda siostrzenica seniora, która nagle przyjechała w tajemnicy do Grabiny. Tymczasem przyjaźń Barbary i Kisielowej przechodzi próbę, gdy Mostowiakowa odmawia ćwiczeń jogi razem z sąsiadką.

 • 06:25 Wokół nas morze ognia reportaż, reportaż, 2023
  Zapraszamy do Muzeum Polin i ...

  Zapraszamy do Muzeum Polin i zapoznania się z pierwszą wystawą o losach żydowskich cywilów podczas powstania w getcie warszawskim. To nie tylko rozmowa o ludziach, którzy poprzez opór walczyli, mimo że odarto ich z podstawowych wartości i boleśnie naruszono ich godność, ale również poruszający obraz ich codzienności.

 • 06:50 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Natalia złości się na mamę, ...

  Natalia złości się na mamę, która prosi ją o pomoc. Jest zdenerwowana, bo Janina poucza ją i wie wszystko lepiej. Marek i Maria odwiedzają Boskich po zakupach dla dziecka. Ludwik kupuje prezent
  Natalii z nadzieją, że spędzą wspólnie wieczór.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:40 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Wędrowiec Polski - Roztocze cykl reportaży, reportaż, 2023
  Celem tego cyklu programów jest ...

  Celem tego cyklu programów jest przybliżenie historii, tradycji i kultury różnych regionów Polski. Niekonwencjonalny, kulturalny przewodnik po Polsce prowadzi poeta, literaturoznawca i krytyk literacki Krzysztof Koehler.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Iza odwiedza Kasię i pokazuje ...

  Iza odwiedza Kasię i pokazuje jej zdjęcie z budowy apartamentów na Sycylii, które dostała od Anity. Sadowska odkrywa, że jej "przyjaciółka" prawdopodobnie oszukuje swoich inwestorów. Kępski kolejny raz zwierza się Oliwce ze swoich problemów podczas przyjacielskiego lunchu. Wcześniej Tomasza odwiedza w hotelu Grażyna i prosi byłego ukochanego, by teraz w końcu zbliżył się do Wiktora i był obecny w życiu syna. Bogusia próbuje przekonać Damiana, by zabronił córce pomieszkiwania w "melinie", a także sama zagląda do wnuczki, by ją skontrolować. Luiza wyznaje Aro, że nie ufa babci. Wkrótce młodych odwiedza
  Weronika wraz z odnalezioną przez nią właścicielką psa - Tosią.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1238 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 115 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Manuela wyznaje Germanowi, że to ...

  Manuela wyznaje Germanowi, że to ona porwała dziecko Celii, bo jest to jej córka, Inocencia. Świadkiem tego był don Justo i odwiódł ją od zamiaru uprowadzenia dziewczynki. Pablo dowiaduje się od Manueli, że Casilda się w nim kocha. Don Ramon wraz z Felipe zastaje w swoim domu podchmielone i rozbawione kobiety z sąsiedztwa, co doprowadza do awantury don Felipe z teściową.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 172 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 452 "Nigdy Cię nie zapomnę" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Pacjentem Artura jest młody mężczyzna, ...

  Pacjentem Artura jest młody mężczyzna, który pod wpływem narkotyków złamał nogę. Po przyjęciu pacjenta na SOR Lisicki wzywa policję. Brat chorego na widok patrolu wpada w panikę i wrzuca narkotyki do kubka z kawą, który stawia obok niego doktor Góra. Po dyżurze Artur umawia się z żoną w lesie obok szpitala, na poważną rozmowę o ich związku. Spotkanie przerywa jednak nadejście Wiesławy, która podrzuca rodzicom Patryczka, a po chwili lekarze zdają sobie sprawę, że ich synek zniknął. Gdy Góra zaczyna szukać chłopca, nagle widzi Lidkę. Doktor Reiter jedzie z zespołem do kierowcy, który ma zawał i w drodze do szpitala rozbił auto. Gdy lekarka próbuje oznaczyć miejsce wypadku, do czasu przyjazdu policji, sama zostaje ranna w głowę i traci przytomność. Pierwszej pomocy udziela jej mężczyzna łudząco podobny do doktora Potockiego. Nieznajomy twierdzi, że jest lekarzem.


 • 15:05 M jak miłość - odc. 1688 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Franka przechodzi zabieg usunięcia torbieli ...

  Franka przechodzi zabieg usunięcia torbieli i udrożnienia jajowodów, wspierana przez Pawła i całą rodzinę. W związku Anety i Olka pojawia się za to kolejny kryzys, bo Chodakowska, przemęczona pracą, zaczyna okazywać mężowi chłód, a zatrudniona przez nich niania Paulina uznaje chirurga za apetyczny kąsek i wyraźnie próbuje oczarować swego mocodawcę. Tymczasem Marcin czuje ukłucie zazdrości, gdy Iza przedstawia mu swojego nowego kolegę z redakcji - Radka. A gdy Chodakowska odwołuje przez pracę rodzinny wyjazd nad morze, jej mąż nawet nie próbuje ukryć irytacji.

 • 15:50 Przepis dnia - odc. (43) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1239 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2776 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 242 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 173 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 116 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Cayetana wypytuje Felipe o Justa. ...

  Cayetana wypytuje Felipe o Justa. Manuela przyznaje się rodzinie, że powiedziała Germanowi prawdę o swojej córce. Casilda chce urządzić imieniny dla przyjaciół. Na poddaszu odbywa się próba chóru. Consuelo próbuje porozmawiać z córką o jej małżeństwie. Germn bada córeczkę Celii i zauważa charakterystyczne znamię.

 • 19:30 Przepis dnia - odc. (44) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 19:40 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Niemcy , sprawozdanie, 2023
 • 19:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Niemcy , sprawozdanie, 2023
 • 22:15 Kino relaks - Na ringu z rodziną (Fighting With My Family) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania,USA 2019
  Historia kariery angielskiej zawodowej wrestlerki, ...

  Historia kariery angielskiej zawodowej wrestlerki, znanej w świecie pod pseudonimem Paige. Odniosła wielki sukces, podpisała kontrakt ze znaną amerykańską firmą WWE, o co bezskutecznie zabiegał również jej brat Zak Zodiac. Rick i Julia oraz ich dzieci Zak Zodiac i Saraya to rodzina uprawiająca wrestling i utrzymująca się z tego. Są bardzo aktywni, występują na ringach, a nawet trenują innych zawodników w tej dziedzinie sportu. Kiedy Saraya i Zak dorastają, marzą o podpisaniu kontraktu z WWE. Trener Hutch Morgan zgadza się wziąć ich na próbę. Poznają słynnego amerykańskiego wrestlera, Dwayne’a Douglasa Johnsona. To wtedy Saraya przyjmuje ringowy pseudonim Paige. Morgan uznaje, że Paige ma talent i postanawia przygotować ją do WWE. Odrzuca jednak kandydaturę Zaka, twierdząc, że ten nigdy nie będzie miał szansy dostąpienia tego wyróżnienia, co chłopak przypłaca depresją. Tymczasem Paige wraz z innym zawodniczkami trenuje na Florydzie. Pierwsze jej wystąpienie na żywo kończy się dezaprobatą tłumu. Paige opuszcza ring ze łzami. Próbuje jeszcze zmienić swój image, żeby przypodobać się publiczności, wzorując się na zawodowych wrestlerkach. Morgan nie podziela jej pomysłów, namawia ją raczej, żeby porzuciła marzenia o WWE i wróciła do rodziny. Kiedy Paige przyjeżdża na Boże Narodzenie do domu, oświadcza że rezygnuje z dalszej kariery w Ameryce. Ale Zak próbuje odwieść ją od tej decyzji, uważa, że nie powinna się poddawać i tak łatwo wyrzekać marzeń. Pod wpływem różnych perswazji, Paige wraca na Florydę i rozpoczyna treningi, by ostatecznie dołączyć do WWE.

 • 00:15 La Bandida - odc. 56 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Damin zaczyna pracę w biurze ...

  Damin zaczyna pracę w biurze Federico. Marina prosi męża, żeby wyprowadzili się z rodzinnego domu. Graciela i Catalina zauważają podejrzane zachowanie Valentiny. Miguel zaprasza Esperanzę do kawiarni.
  Graciela powstrzymuje Blondi, która chce zabić senatora Ayalę. W domu schadzek zjawia się Teresa, która potwierdza informacje zdobyte przez Maxa. Graciela wyrzuca Consuelo. Blondi dowiaduje się, że jest w ciąży z Salvadorem.

 • 01:15 Bolivar - odc. 8 (Bolivar) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kolumbia 2019
  Simon wraz z wujami zamieszkuje ...

  Simon wraz z wujami zamieszkuje w rezydencji Manuela Mallo, zaufanego człowieka królowej. Markiz de Uztariz wydaje bal na cześć goszczących u niego młodych dam. Simonowi udaje się ośmieszyć Lorenza de Ulloa. Maria Teresa coraz przychylniejszym okiem patrzy na młodego Bolivara. Matea i Maria Antonia rodzą dzieci w tym samym czasie. Oba porody odbiera Tomasa. Luis przyłapuje córkę z Juanem Vicente.
  Simon przypadkowo spotyka królową - ucinają sobie przyjacielską pogawędkę.

 • 02:10 Syn s.II - odc. 14 (ep. 14) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2017
  Rok 1852 - nowe zagrożenie ...

  Rok 1852 - nowe zagrożenie sprawia, że w grupie Indian odżywają stare waśnie. Rok 1915 - Eli i Phineas walczą z zakusami koncernu Standard Oil, którego działania wspiera żądna zemsty Maria Garcia.


 • 03:10 Influencer. W pogoni za lajkami (Jawline) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Wielka Brytania 2019
  Dokumentalna opowieść o nastolatku z ...


  Dokumentalna opowieść o nastolatku z USA, który postanawia zostać internetowym celebrytą. Film śledzi losy 16 - letniego Austyna Testera, wschodzącej gwiazdy ekosystemu transmisji na żywo. Tester stworzył grupę swoich zwolenników, odwołując się do optymizmu i żądzy nastolatek. To według niego jedyny sposób, by zdobyć sławę i uciec od monotonii życia w niewielkiej mieścinie w stanie Tennessee.

 • 04:50 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv