TVP2 - Program TV na wtorek 09 kwietnia 2024

 • 04:35 Na dobre i na złe - odc. 801 Przespać życie serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Hania z Michałem jadą do ...


  Hania z Michałem jadą do kościoła, by ustalić termin ślubu i przy okazji poznają księdza Andrzeja. Nie wiedza, że duchowny jest dawnym znajomym Lucyny, jej pierwszą miłością, o której nigdy nie zapomniała. Wyniki badań Kasi Smudy wciąż się pogarszają, a Falkowicz nie może ratować ukochanej, bo sam też leży w domu chory. Doktor Homolka ma spory powód do stresu, bo nagle kontaktuje się z nim Lenka, zakochana w nim Czeszka, której lekarz wyraźnie unika. Tymczasem na ginekologię trafia Mira - pacjentka w zaawansowanej ciąży, która cierpi na zaburzenia snu.

 • 05:35 M jak miłość - odc. 1551 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2020
  Aneta wciąż nie wie, jak ...


  Aneta wciąż nie wie, jak wyznać matce, że nie jest w ciąży i prosi w końcu o pomoc męża. Chodakowska postanawia również zająć się Arkiem - kolegą z pracy, który od kilku tygodni uparcie szkodzi Olkowi. Aby zrealizować swój plan, umawia się z lekarzem na gorącą randkę. Na romans w pracy ma także ochotę Ola, która cały czas stara się podbić serce Jakuba. Iza i Marcin przeżywają tymczasem dramat, bo ich dzieci znikają nagle z przedszkola. Chodakowska dostaje poza tym od Michała propozycję awansu na szefową marketingu. Okazuje się też, że Asia postanowiła zostać na razie we Francji. Marta spotyka swoją dawną koleżankę z sądu: Patrycję.

 • 06:25 Serce muzyki , reportaż, 2024
  To opowieść o ponad 350 ...

  To opowieść o ponad 350 - letniej historii przeobrażeń i odsłon wyjątkowego instrumentu - organów w Kościele Pokoju w Świdnicy. Nieczęsto bywa, aby jeden obiekt był źródłem tak wielu inspiracji i zdarzeń, jak ten. Pokonując lata dysfunkcji i niesławy, dziś stanowi odzwierciedlenie konsekwencji wielowiekowej determinacji licznych pokoleń świdnickich protestantów. To pełna splendoru muzyczna maszyneria, wrażliwa jak ludzki organ, którą poznajemy na tle znakomitego koncertu z okazji 339. urodzin Johanna Sebastiana Bacha.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Magda zachwyca się ciążą Marii. ...

  Magda zachwyca się ciążą Marii. Tomek prosi o poradę ojca w sprawie swojego związku z Magdą. Podczas nocnej burzy Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię. Natalia z Marią rozmawiają o zakupach dla dziecka, pojawia się Kuba i doprowadza je do łez.


 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Mieszkać piękniej - odc. 2 cykl reportaży, reportaż, 2022
  Aleksandra Napiórkowska zabierze nas w ...

  Aleksandra Napiórkowska zabierze nas w inspirującą podróż szlakiem miejsc i ludzi niezwykłych, których twórczość i kreatywność upiększa otaczającą nas przestrzeń. Przyjrzymy się założeniom architektonicznym znanych parków, poznamy zarówno artystów, twórców murali i rzeźb upiększających nasze miasta, jak i zwykłych pasjonatów sztuki, którzy dzięki swojej determinacji czynią otoczenie miłym dla oka. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się muralom, czyli często wielkim, naściennym malowidłom, które zdobią nasze bloki i kamienice. Jaka jest historia muralu? Czy zawsze muszą przedstawiać sztukę nowoczesną? O tym opowie nam Ola Napiórkowska.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona - załamana faktem, że ...

  Aldona - załamana faktem, że syn trafił do zawodówki - znajduje Aleksowi miejsce w liceum. Nie wie, że chłopak jest ze swojej szkoły całkiem zadowolony. Kasia znów spotyka się z Mariuszem, a gdy przypadkiem widzi ich Celina, od razu zaczyna plotkować na ich temat z Reginą. Wcześniej Brońska proponuje Łukaszowi kolejne wspólne śledztwo, przy okazji upewniając się, że to nie ich współpraca zniszczyła jego małżeństwo. Wiktor przekonuje w końcu Madzię, by zgodziła się na wizytę jego matki, chociaż ukochana wyraźnie próbuje uniknąć kolejnych spotkań z jego rodziną. W finale dziewczyna jednak bez trudu zaprzyjaźnia się z Grażyną, a zachwycony Wiktor kolejny raz wyznaje jej miłość.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1670 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 318 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Uciekając przed Trini i mężem ...

  Uciekając przed Trini i mężem Lourdes spada ze schodów. Jej stan jest ciężki. Kobieta wyznaje Ramonowi, że nigdy go nie kochała i że chciała ukraść jego pieniądze, by wydostać kochanka z więzienia. Czytając starą kołysankę Fabiany, Teresa przypomina sobie szczegóły z dzieciństwa. Humildad sugeruje Maurowi, że powinien ją poślubić. Mauro zbywa to milczeniem.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 751 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 554 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  554 Prawda ekranu Martyna informuje ...

  554 Prawda ekranu

  Martyna informuje kolegów, że w bazie może być kręcony serial dokumentalny, ale ratownicy ten pomysł odrzucają. Reżyser - Roch Wielgucki - ucieka się jednak do szantażu i zmusza Strzelecką, by na zdjęcia się zgodziła. Przyjaciele ze stacji martwią się o Benia, podejrzewając, że ma romans z żoną Lisickiego, który może się za to mścić. Na dyżurze zespół lekarza odpowiada na wezwanie do mężczyzny, którego pobił niedoszły kochanek żony. Tymczasem doktor Góra też ma pracowity dzień. Najpierw lekarz zauważa przed domem półnagiego, przemarzniętego mężczyznę, który potrzebuje pomocy. A na dyżurze odpowiada na wezwanie do chorego pasażera busa, który wrócił właśnie z USA i mógł zarazić wszystkich w aucie oraz na pokładzie samolotu gorączką krwotoczną. W finale Artur rozwiązuje też skomplikowane, policyjne śledztwo.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1795 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1795Do Grabiny wracają nagle Natalia ...

  1795
  Do Grabiny wracają nagle Natalia z Hanią oraz Bartek, robiąc tym Barbarze i Marii radosną niespodziankę. Lisiecki od rodziny się jednak odsuwa - wyznając, że po rozwodzie chce przez jakiś czas "pobyć z boku". Chłopak pada w ramiona Doroty, która uprzedza kochanka, że nie lubi konkurencji i upewnia się, że z Natalią łączy go tylko przyjaźń, przy okazji otwarcie okazując Mostowiakównie niechęć. Tymczasem stalker milionerki nie poddaje się i gdy Kawecka jest z Bartkiem, wybija w jej domu okno. Kisielowa też wpada w panikę, przekonana, że koło leśniczówki pojawia się zjawa. Seniorka donosi o wszystkim Barbarze, a później zmusza do wypędzenia "duchów nieczystych" księdza Grzegorza. Duchowny odkrywa, że za całe zamieszanie są odpowiedzialni Modry i Żak, którzy w tajemnicy produkują w domowym składziku leczniczą nalewkę. Budzyński organizuje dla Magdy krótkie wakacje, gdy ukochana wyznaje, jak bardzo czuje się ostatnio zmęczona. Tymczasem Dima zapowiada, że planuje wrócić na kilka tygodni do Polski. Andrzej próbuje też pomóc Rotkiewiczowi, który zostaje nagle w kancelarii aresztowany i zdradza jedynie koledze, że w końcu dorwał kierowcę, który zabił jego rodzinę. Po kilku godzinach okazuje się, że mężczyzna, którego adwokat zaatakował, ma pękniętą podstawę czaszki i walczy w szpitalu o życie.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1671 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2867 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 443 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Zeynep, Emir i Sedahi przyłapują ...


  Zeynep, Emir i Sedahi przyłapują Bulenta na gorącym uczynku. Ender postanawia zajść w ciążę. Zachowanie Kumru budzi niepokój Ender. Asuman chce "uzdrowić" Dogana swoimi starymi metodami. Caner postanawia zaspokoić zachcianki Kumru.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 752 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:35 Przepis Dnia , bez klasyfikacji, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 350 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Mauro dowiaduje się od księdza, ...

  Mauro dowiaduje się od księdza, że Humildad jest śmiertelnie chora i postanowiła resztę życia poświęcić Bogu. Peiro chce aresztować Guadalupe, ale Casilda przyznaje się, że to ona postawiła zielony wazon na ołtarzu. Zrobiła to na prośbę nieznanego mężczyzny. Zostaje aresztowana. Leandro zachowuje się wobec Juliany obcesowo i czeka, aż sama wyzna mu prawdę, że Victor jest jego synem.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2977 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aldona - załamana faktem, że ...

  Aldona - załamana faktem, że syn trafił do zawodówki - znajduje Aleksowi miejsce w liceum. Nie wie, że chłopak jest ze swojej szkoły całkiem zadowolony. Kasia znów spotyka się z Mariuszem, a gdy przypadkiem widzi ich Celina, od razu zaczyna plotkować na ich temat z Reginą. Wcześniej Brońska proponuje Łukaszowi kolejne wspólne śledztwo, przy okazji upewniając się, że to nie ich współpraca zniszczyła jego małżeństwo. Wiktor przekonuje w końcu Madzię, by zgodziła się na wizytę jego matki, chociaż ukochana wyraźnie próbuje uniknąć kolejnych spotkań z jego rodziną. W finale dziewczyna jednak bez trudu zaprzyjaźnia się z Grażyną, a zachwycony Wiktor kolejny raz wyznaje jej miłość.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2978 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Aleks nie chce zmienić szkoły. ...

  Aleks nie chce zmienić szkoły. Zawodówka z zajęciami z fotografii naprawdę mu się podoba. Aldona nie umie się z tym pogodzić. Gdy Grzelakowa naciska na syna, Borys zaczyna obawiać się, jak zachowanie żony wpłynie na przyszłość chłopaka. Marcin nadal szuka mężczyzny, który napadł na Dorotę. Wyraźnie wątpi w winę Omara, w przeciwieństwie do kolegów, którzy najchętniej zakończyliby już śledztwo. Policjant bierze na celownik także Adamskiego, właściciela auta, w którym doszło do ataku. Oliwka ma pretensje do Madzi o jej spotkanie z Grażyną. Odzyskuje jednak humor, gdy jej krem trafia do finału konkursu kosmetycznego magazynu Polskie Kobiety. Świętuje sukces z Tomaszem.

 • 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1529 , film dokumentalny, 2024
  Relacja z planu serialu, ciekawostki ...

  Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu.

 • 20:55 M jak miłość - odc. 1796 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1796 Otwarcie sklepu Kamy i ...

  1796
  Otwarcie sklepu Kamy i Ani okazuje się sukcesem, między innymi dzięki ich stryjowi Erwinowi, który zaprzyjaźnia się z zaproszoną na imprezę influencerką - Ślązaczką. Obu dziewczynom przez cały dzień pomagają także Marcin i Robert, którego Ania wieczorem odwiedza w domu. Gdy atmosfera robi się "gorąca", dziewczyna w ostatniej chwili jednak ucieka. Chodakowski zdaje sobie sprawę, jak bardzo Maja i Szymek polubili Kamę - mimo że Iza wciąż okazuje jej niechęć - i prosi ukochaną, by z nim zamieszkała, na co ona z radością przystaje. Stryj Erwin wciąż ukrywa się przed Brygidą, swoją wielbicielką ze Śląska. Gdy przypadkiem poznaje Aleksandrę - matkę Marcina - jest nią wyraźnie oczarowany. Kasia i Justyna postanawiają odszukać zaginionego kuzyna, syna ciotki. Poza tym siostra wyznaje Karskiej, że umówiła się z Krzysztofem i w końcu zdradziła chłopakowi, że czeka ją więzienie, ale Maliszewskiego wcale to nie odstraszyło. Aneta znów irytuje się przez Olka - widząc, jak koło "pana ordynatora" cały czas kręci się stażystka Edyta. Sytuacja jednak się zmienia, gdy Argasiński ściąga do kliniki gwiazdę ortopedii dziecięcej: doktora Wojciecha Majera, a ten okazuje się przyjacielem, a nawet adoratorem, Chodakowskiej ze studiów. Gdy lekarka, szczęśliwa ze spotkania, zaprasza kolegę na domową kolację, Olek od razu czuje ukłucie zazdrości.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 555 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  555 Koniec bajki Ojciec Reni ...

  555 Koniec bajki

  Ojciec Reni zostaje wypisany ze szpitala. Dziewczyna wraca do domu, by otoczyć go opieką, ale jest w szoku, gdy odkrywa, w jak poważnym jest stanie. Anna i Wiktor od razu nastolatkę wspierają. Zdzisio w pracy ledwo trzyma się na nogach i w końcu wyznaje Arturowi, że w nocy nie może spać, bo Wiesława chrapie. Błaga kolegę o interwencję. Na dyżurze doktor Góra znów jeździ z filmowcami i odpowiada na wezwanie do potrąconego pieszego. Nastolatek po wypadku ma wewnętrzny krwotok. Lisicki cały czas irytuje kolegów i popełnia niebezpieczny błąd. Najpierw lekarz flirtuje z pacjentką, która wcale nie potrzebuje pomocy ratowników. Później trafia na mężczyznę z podejrzeniem zawału. Mimo sugestii Piotra, że choremu należy zbadać brzuch, bo skarży się na ból żołądka, zleca podanie leków rozrzedzających krew. W drodze do szpitala stan pacjenta gwałtownie się pogarsza. Tymczasem jeden z kiboli, którzy zaatakowali ostatnio zespół Góry, postanawia pozwać ratowników do sądu.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Stulecie Winnych - Odc. 42 (s. IV, odc. 3) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Mania pogrąża się w rozpaczy, ...

  Mania pogrąża się w rozpaczy, ale jak zawsze może liczyć na wsparcie siostry. Ania na przekór wszystkiemu postanawia zjednoczyć Winnych i zebrać całą rodzinę na święta. Szuka sposobu na ściągnięcie Ewy z Izraela, co w tych czasach graniczy z cudem. Czy Ania zobaczy jeszcze ukochaną córkę? Po śmierci Lotty, do domu wraca Antek. Syn Jaśka próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a pomagają mu wpierający go dziadek i Mirka, szalona hipiska. Iskierkę nadziei w życie Winnych wnosi wybór Karola Wojtyły na papieża.

 • 00:00 Jak najdalej stąd film fabularny, film fabularny kinowy, 2020
  Ojciec Oli żyje i pracuje ...

  Ojciec Oli żyje i pracuje w Irlandii. Nastolatka została w Polsce z matką, której pomaga opiekować się niepełnosprawnym bratem. Ma żal do ojca, że zostawił rodzinę i żyje na obczyźnie, a powinien być z nimi w kraju. Utrzymuje jednak z nim kontakt, bo ten obiecał jej samochód, kiedy tylko zda egzamin na prawo jazdy. Ola bardzo liczy na tę darowiznę, chciałaby w przyszłości wykorzystać auto do pracy. Snuje wielkie plany, a tymczasem los szykuje coś zupełnie innego. Ojciec ginie w tragicznym wypadku na budowie. Ola musi samotnie wyruszyć do Irlandii, żeby zająć się sprowadzeniem jego ciała do Polski i wyegzekwować pieniądze z ubezpieczenia. Ma nadzieję, że w końcu kupi sobie wymarzony samochód, który obiecał jej ojciec. Gdy przybywa na miejsce, dowiaduje się, że ofiara wypadku nie miała kasku ochronnego, więc ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania. Na domiar złego córka poznaje tajemnicę ojca. Okazuje się, że miał kochankę. Przedsiębiorcza i twarda dziewczyna nie zamierza się jednak poddawać. Zrobi wszystko, by dostać pieniądze. Zaczyna szantażować kierownika budowy, który zatrudniał jej ojca. Przyparty do muru szef daje w końcu dziewczynie 2500 funtów na pogrzeb. Aby zaoszczędzić, Ola decyduje się na kremację ciała, zresztą wbrew woli matki. Ale w ten sposób zyskuje 1000 funtów na samochód. Kiedy dopełnia wszystkich formalności związanych z transportem prochów do kraju, postanawia jeszcze skontaktować się z kochanką. To dużo młodsza od ojca Sara, która w tej chwili znajduje się w fatalnej sytuacji finansowej. Mimo początkowej niechęci do niej, Ola zaprzyjaźnia się z nią. Próbując pomóc Sarze wpędza ją w jeszcze większe kłopoty. Teraz nie ma wyboru, zamierza oddać jej wszystkie pieniądze przeznaczone na zakup samochodu. Ola wraca bez grosza do Polski busem, w plecaku ma urnę z prochami ojca. Zrezygnowała z marzeń, ale zyskała coś znacznie więcej.


 • 01:40 Siła marzeń (Wild Rose) film fabularny, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2018
  23 - letnia Rose - ...

  23 - letnia Rose - Lynn Harlan (Jessie Buckley), samotna matka z Glasgow, wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wyroku. Spędziła rok za kratkami za próbę przemytu narkotyków. W domu oprócz dwójki ukochanych pociech czeka na nią jej matka, Marion (Julie Walters), która opiekowała się wnukami podczas nieobecności córki. Marion ma już zdecydowanie dość ekscesów Rose-Lynn. Pragnie, by się ustatkowała, znalazła stałą pracę, porzuciła marzenia o karierze piosenkarki i więcej czasu poświęcała swoim dzieciom. Dzięki jej pomocy, Rose znajduje zatrudnienie jako sprzątaczka w domu Susannah. Nie rezygnuje z marzeń o śpiewaniu, wierzy, że pewnego dnia opuści rodzinne Glasgow, by spróbować swoich sił w stolicy muzyki country - Nashville. Chce pożyczyć pieniądze od Susannah na wyjazd do Ameryki. Ta wprawdzie odmawia, ale daje jej kontakt do znajomego prezentera Radia BBC, Boba Harrisa, który zachęca obiecującą piosenkarkę do pisania własnych utworów. Rose-Lynn ma wystąpić podczas wielkiego przyjęcia w domu Susannah, która namawia swoich gości, by składali datki na jej wyjazd do Nashville. Wszystko jednak idzie na opak. I gdy podróż za ocean wydaje się marzeniem nieosiągalnym, Rose nadal jest gotowa zrobić wszystko, by odmienić swój los.

 • 03:25 Kret w Korei cz. 1 (The Mole: Undercover in North Korea) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Dania,Norwegia,Szwecja,Wielka Brytania 2020
  Prawdziwa, choć pozornie daleka od ...

  Prawdziwa, choć pozornie daleka od prawdopodobna historia byłego szefa kuchni, który natknął się na spisek międzynarodowego handlu nielegalną bronią, narkotykami oraz inną działalność przestępczą, prowadzoną przez Koreę Północną. Film, kręcony potajemnie przez ponad dekadę, jest najbardziej niepokojącą historią naszych czasów. Pozostawia widza z poczuciem, że świat nigdy nie będzie już wyglądał tak samo. Nawet najlepszy hollywoodzki scenarzysta by tego nie wymyślił. 10 lat temu do Madsa Brüggera ("Ambasador", "Kto zabił sekretarza generalnego ONZ?"), przyszedł niejaki Ulrich Larsen, bezrobotny szef kuchni utrzymujący się z renty. Oznajmił mu, że chce szpiegować wewnątrz struktur powiązanych z Koreą Północną. W ciągu kolejnej dekady Larsen infiltruje The Korean Friendship Association (KFA), organizację sprzyjającą reżimowi Kim Dzong Una. Udaje mu się zdobyć zaufanie jej przywódców, dzięki czemu odkrywa szokujące fakty. Kto by pomyślał, że Korea Północna jest światowym producentem broni i narkotyków? Larsen jedzie w delegację do Pyongyang, a następnie trafia na wyspę w Ugandzie, gdzie Koreańczycy przekonują jego oraz podstawionego przez Brüggera fałszywego inwestora z Danii, że pod wodą można zbudować fabrykę produkującą broń i narkotyki. A wszystko pod przykrywką tworzenia luksusowego kompleksu hotelowego. Przez cały ten czas towarzyszą im jawne i ukryte kamery.

 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv