TVP2 - Program TV na wtorek 13 czerwca 2023

 • 05:35 M jak miłość - odc. 1629 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Dawid wciąż czuwa przy ojcu ...

  Dawid wciąż czuwa przy ojcu i próbuje zmusić seniora, by w końcu zgłosił się na policję, przyznając, że to właśnie on doprowadził do wypadku Lisieckich. Basia po powrocie do domu opowiada o problemach ukochanego swoim rodzicom. Bartek podsłuchuje ich rozmowę i od razu jedzie do zajazdu, by się zemścić na Jaszewskim seniorze. Tymczasem Tadeusz postanawia wyznać w końcu Oli swoje uczucia i ostatecznie rozstać się z Edytą. Jego rozmowa z aktualną ukochaną okazuje się jednak dużo trudniejsza, niż sądził.

 • 06:25 Inaczej, czyli jak? reportaż, reportaż, 2023
  Jak we współczesnym świecie mówić ...

  Jak we współczesnym świecie mówić innym o Bogu, jak docierać do nich z przesłaniem Biblii, jak rozwijać duchowość? Odpowiedzią na to mogą być trzy metody: Godly Play, bibliolog z figurami biblijnymi i Kurs Nawigacji, prezentujące innowacyjny wymiar edukacji w Kościele luterańskim.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VII - odc. 167 "Urlop Boskich"sezon 7 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2015
  Ludwik wbrew woli Natalii zaprasza ...

  Ludwik wbrew woli Natalii zaprasza Marka na wyjazd do Kołobrzegu. Ona w odwecie zaprasza Janinę. Po podróży z przygodami docierają do Kołobrzegu. Tymczasem w domu Boskich Zenon chce odebrać poród Marii. • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:40 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:10 Natura bez granic - odc. 1 cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2023
 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Damian znajduje pretekst, by znowu ...

  Damian znajduje pretekst, by znowu umówić się z Beatą. W pracy wyznaje Aro, jak bardzo mu na tej znajomości zależy. Gdy wieczorem para znów trafia do sypialni, nieoczekiwanie w domu Wójcika zjawia się jego matka, Bogusia, która mówi, że właśnie wyszła z odwyku i nie ma gdzie mieszkać. Sebastian trenuje w domu choreografię do pierwszego tańca na weselu, a później zabiera Dominikę do wypożyczalni sukien ślubnych. Na miejscu narzeczeni wpadają na Kamę i Stawickiego. Marcin informuje Bruna, że policja odzyskała w końcu pieniądze z okupu. Biznesmen wybucha radością, podobnie jak Karolina, która wciąż obwinia się o to, że pomagała Rafałowi.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1230 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 109 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Manuela dochodzi do zdrowia po ...

  Manuela dochodzi do zdrowia po pożarze w kawiarni. Trini pisze za Casildę list do gazety w sprawach miłosnych. Leonor podejrzewa Casildę o romansowanie z Pablem. Consuelo uczestniczy w męskim spotkaniu, na którym w dyskusji rozkłada swojego zięcia Felipe na łopatki. Mimo pomocy sąsiadów Victor nie wierzy, że uda się wyremontować kawiarnię.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 164 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 446 "Na zimno" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Nowy nie wie, jak wyznać ...

  Nowy nie wie, jak wyznać Kubie, że Lena flirtuje z jego ojcem. Zwierza się więc Piotrowi. W końcu anonimowo przesyła Szczęsnemu dowód w postaci zdjęcia. Britney i Alek znów pomagają pani Stasi. Klis próbuje wykorzystać okazję, by na nowo się zbliżyć do wybranki. Martyna odkrywa, że musi wprowadzić w stacji cięcia kadrowe. Nie wie, jak powiedzieć o tym kolegom, którzy liczą na premię. Tymczasem Wiktor jedzie zzespołem do wychłodzonego mężczyzny, który zasłabł podczas morsowania w jeziorze. Życie uratowała mu nowo poznana partnerka. Pełna energii Ala rozgrzewała go własnym ciałem. Adam odbiera zgłoszenie od nastolatka, który został z bratem uwięziony na mrozie. Obaj próbowali polizać zamarznięty metal. Po uwolnieniu z pułapki jeden z chłopców zaczyna mieć dodatkowo problemy z ręką i ciśnieniem.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1682 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Franka wspiera Basię, traktując nastolatkę ...

  Franka wspiera Basię, traktując nastolatkę jak własną córkę, ale próbuje również na nowo spotkać się z Adamem. Widząc miłość, jaką okazuje chłopcu Lewicka, postanawia jednak się wycofać uspokojona, że jej syn jest bezpieczny i szczęśliwy. Później góralka jedzie razem z mężem do ginekolożki pragnąc jak najszybciej poddać się terapii i urodzić własne dziecko. Lenka rozpacza, bo egzamin poszedł jej średnio i w wymarzonej szkole trafiła na listę rezerwową. A Antek, w którym od dawna się podkochuje, został przyjęty. Kinga doradza jednak córce, jak przyciągnąć uwagę chłopaka nawet, jeśli nie będą się już razem uczyć. Tymczasem Misiek wpada w kłopoty, bo z kolegą Ryśkiem skorzystał z komputera wychowawczyni i zmienił wpisy w elektronicznym dzienniku ocen.

 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1231 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2768 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 236 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 165 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 110 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Paciencia nakłada na twarz krem ...

  Paciencia nakłada na twarz krem od Servanda. Koleżanki zauważają, że jej wygląd się zmienia, ale nie mają odwagi jej o tym powiedzieć. Maximiliano martwi się o spaloną kawiarnię i leżącą w szpitalu donię Julianę. Namawia Victora na wzięcie pożyczki, żeby odbudować kawiarnię. Ramon i Maximiliano wychwalają zalety umysłu Consuelo. Lubią jej towarzystwo, czemu Felipe się dziwi. Leonor dostaje list od dziewczyny o imieniu Camila, która prosi ją o poradę w sprawach sercowych.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 407 "Źli ludzie" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  407 Źli ludzieSerial fabularyzowany, Polska ...  407 Źli ludzie


  Serial fabularyzowany, Polska 2022
  Reżyseria: Milena Dutkowska
  Scenariusz: Andrzej Mańkowski
  Aktorzy: Hubert Jarczak, Grzegorz Gierak, Natalia Rewieńska, Wojciech Zygmunt, Jarosław Gruda, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Monika Mazur Chrapusta, Kamil Wodka, Paulina Zwierz, Adam Turczyk, Patryk Janas, Maksymilian Balcerowski

  Ratownicy odkrywają, że Alek udzielił wywiadu, w którym skrytykował niemal wszystkich kolegów ze stacji.
  Na dyżurze Britney i Klis zostają wezwani na boisko, na którym stracił przytomność jeden z piłkarzy.
  Adam ostrzega jednak zespół, że zgłoszenie wydało mu się podejrzane.
  Tymczasem doktor Góra, Nowy i Martyna trafiają na starszego mężczyznę w terminalnej fazie raka,
  który nie chce umrzeć samotnie i któremu próbują ulżyć w cierpieniu. Chory wyznaje ratownikom, że od lat
  jest skłócony z żoną i synem. Kiedys porzucił bliskich dla kochanki.
  Tymczasem Anna wciąż próbuje dotrzeć do Czarka zaniepokojona wpływem, jaki wywiera na niego brat.
  Kamil jednak uniemożliwia ich spotkanie i otwarcie lekarce grozi.

 • 20:10 Na sygnale - odc. 408 "Męskie sprawki" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Męskie sprawkiAnna, Wiktor i Benio ...  Męskie sprawki

  Anna, Wiktor i Benio zastanawiają się, jak pomóc Czarkowi. Gdy Vick próbuje porozmawiać z Kamilem, ten brutalnie go atakuje. Nieprzytomnego Benia znajduje Czarek i od razu dzwoni na numer alarmowy.
  Nastolatek podsłuchuje też, jak Kamil zapowiada, że zamierza "pogadać" również z Anną. Kuba i Nowy wciąż okazują sobie wrogość. Rywalizują o Lenę, która wypisała się ze szpitala na własne żądanie.
  Na dyżurze kolejnym pacjentem Martyny i Wiktora zostaje fotograf, który przygotowuje kalendarz charytatywny. Chce, by Strzelecka została jego modelką. Później ratownicy muszą pomóc seniorowi, który stracił na ulicy przytomność. Chory wyznaje, że opiekował się kilkuletnią wnuczką, która zniknęła podczas zabawy w chowanego. Z kolei zespół doktor Reiter trafia na mężczyznę w średnim wieku. Pacjent ma halucynacje, zachowuje się agresywnie i nagle zamyka wszystkich w swoim mieszkaniu. • 20:45 Znów cię kocham (Sealed with a Kiss) komedia, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2016
  Bradley Suttons zdobył sławę i ...

  Bradley Suttons zdobył sławę i serca wielbicieli swoimi nastrojowymi piosenkami country. Laureat nagrody Grammy najpierw podbił Nashville, teraz robi karierę w Los Angeles, dokąd ściągnęła go jego narzeczona Catherine, oscarowa gwiazda filmowa. Podczas telewizyjnego wywiadu para opowiada o swoich najbliższych planach zawodowych, a także zdradza wielbicielom, że wkrótce planują ślub. W małym rodzinnym miasteczku Bradleya w stanie Teksas program ogląda Sarah Standor. Ożywają wspomnienia. W dzieciństwie mieszkali w sąsiedztwie i przyjaźnili się. Kiedy rodzice chłopaka zginęli tragicznie, musiał wyjechać do sierocińca. Przed rozstaniem przysięgali sobie miłość i wierność. Mieli wówczas po 13 lat, a ich kolega jako syn pastora udzielił im fikcyjnego ślubu w stodole. Bradley podarował wtedy dziewczynie pierścionek swojej zmarłej matki. Nie miał nikogo, a ona była mu najbliższa. Sarah odnajduje pierścionek w swoich skarbach z dzieciństwa i postanawia odesłać Bradleyowi, by teraz mógł dać swojej prawdziwej narzeczonej. Przesyłka z rodzinnego miasteczka przypomina mu miejsce, gdzie spędził szczęśliwe dzieciństwo z rodzicami. Został po nich jeszcze dom, który teraz postanawia odwiedzić, by ewentualnie wystawić na sprzedaż. Kiedy Bradley Suttons wraca do Teksasu, spotyka starych znajomych, którzy wciąż go pamiętają. Odwiedza też Sarah. Dziewczyna została na ranczu swoich rodziców, skończyła weterynarię i otacza opieką chore konie, których właściciele się pozbywają. Okazuje się, że ma poważne problemy finansowe, grozi jej konfiskata majątku. Został jej miesiąc na załatwienie spraw. Ona nie traci nadziei, wierzy, że w tym czasie w końcu przyznają jej dotację. Na tę wiadomość czeka codziennie, ale urzędowe pismo wciąż nie nadchodzi. Bradley postanawia zostać na dłużej w miasteczku i tu tworzyć piosenki do swojej nowej płyty. Dużo czasu spędza z Sarah, pomaga jej w gospodarstwie. Zaczyna coraz bardziej doceniać towarzystwo przyjaciółki z dzieciństwa, przy której czuje się wolny i szczęśliwy. Tymczasem w Los Angeles Catherine szykuje się do hucznego wesela, choć Bradley zawsze chciał mieć cichy i romantyczny ślub.
  (SEALED WITH A KISS/A COUNTRY WEDDING)

 • 22:30 Obietnica - odc. 5 (La Promesse) serial kryminalny, telenowela, , kraj prod.Francja,Belgia 2020
 • 23:40 Morderstwa w Pont - l'Eveque (Meurtres a Pont - l'Eveque (Murder in Pont - l'Eveque)) dramat, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2021
  Podczas przygotowanej dla turystów rekonstrukcji ...

  Podczas przygotowanej dla turystów rekonstrukcji historycznej w nieczynnym już więzieniu w Pont - l'Eveque zwiedzający odkrywają zwłoki powieszonego sędziego Daniela. Śledztwo w tej sprawie rozpoczynają dwaj bracia: Franck i Julien Roussel, skłóceni ze sobą od lat o dawną dziewczynę Juliena, Marion, która zdradziła go z Franckiem. Marion była przez lata bliską współpracownicą sędziego Daniela, więc musi być przesłuchana. Ale jej spotkanie po latach z braćmi Rousselami budzi nieuchronnie wspomnienia i wzajemne urazy.

 • 01:30 La Bandida - odc. 51 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Altagracia znajduje w kuchni rannego ...

  Altagracia znajduje w kuchni rannego Salvadora. Wspólnie z Gracielą usuwają kulę i zszywają ranę i tym samym ratują mu życie. Marina nadal jest zbuntowana i prosi Damiana, by przedstawił ją swojej mamie.
  Nimfa postanawia dla Daniela opuścić Dom La Bandidy. Consuelo zaczyna odprawiać swoje czary, ale nie kończy ich przerażona. Milagros znajduje w sierocińcu niemowlę i Catalina postanawia zainteresować nim Valentinę i Artura. Federico informuje Gracielę, że musi sprzedać swoją część domu.

 • 02:25 Bolivar - odc. 5 (Bolivar) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kolumbia 2019
  Po nieudanej akcji w garnizonie, ...

  Po nieudanej akcji w garnizonie, Luisa i Adela uciekają z miasta. Kilku spiskowców dostaje się w ręce wojska. Sędzia jest bezlitosny i dochodzi do publicznej egzekucji. Garstka konspiratorów, którym udało się zbiec, planuje ucieczkę na Trynidad. Na plantacji Bolivarów trwają żniwa. Zbiory kakao są dobre, ale radość Carlosa słabnie, kiedy na hacjendzie pojawia się inspektor do spraw miar i wag.


 • 03:25 Wenezuela w cieniu Chaveza (Venezuela: The Chavista Revolution in the Land of Oil / Venezuela: L'ombre de Chavez) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2020
  Film dokumentalny o Wenezueli. Odkąd ...

  Film dokumentalny o Wenezueli. Odkąd do władzy w tym kraju doszedł Hugo Chavez w 1999 roku, obserwuje się tutaj spore zamieszanie. Komentatorzy postrzegają ten kraj jako model i antymodel. Propaganda Chaveza uwodzi wielu, ale i wielu zraża, co powoduje bunt. Jak wygląda chavizm określany jako lewicowy nurt polityczny, pochodzący od nazwiska prezydenta Chaveza? Czy to autokratyczne przywództwo? Po 20 latach reżimu komentatorzy i dziennikarze postanowili ocenić te rządy, pojechali do Wenezueli, aby zobaczyć efekty rewolucji, sytuację ekonomiczną, wojskową i polityczną tego kraju. W historii ludzkości trudno o podobny przykład kraju, który bez żadnej wojny czy innego kataklizmu, zubożał do tego stopnia, że 94% jego obywateli żyje w nędzy. A był to najbogatszy kraj Ameryki Południowej. Gdyby sytuacja była normalna, dochód narodowy Wenezueli sięgałby 700 miliardów dolarów. Teraz wynosi 100 miliardów. Nie wybrano Chaveza, żeby rządził przez 5 lat, lecz po to, by zmienił historię. W Wenezueli panuje przekonanie, że historię zmieniają wojskowi, nie cywile. Chavez miał wskrzesić to marzenie. Był silnym mężczyzną w mundurze i na koniu, który miał zaprowadzić porządek i przywrócić majątki, które ktoś nam odebrał. Film zawiera wywiady z Wenezuelczykami. To próba zrozumienia zjawiska chavizmu, określanego jako socjalizm XXI wieku.

 • 04:35 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 05:05 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv