TVP2 - Program TV na wtorek 16 kwietnia 2024

 • 04:35 Na dobre i na złe - odc. 805 Nie jestem tym, za kogo mnie masz serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Tadek pożycza pieniądze od Glorii ...

  Tadek pożycza pieniądze od Glorii oraz Jorge, żeby zapłacić okup za ojca. Odebrawszy Janusza z rąk porywaczy, przywozi go nieco poturbowanego do szpitala. Badania, które na prośbę młodszego kolegi po fachu zleca Hania Sikorka, wykazują, że senior jest poważnie chory. Tymczasem Kazia i Bart na dyżurze próbują pomóc Ernestowi, który stracił nagle w domu przytomność. Młodemu mężczyźnie towarzyszy zdenerwowana narzeczona Luiza. Lucyna wciąż próbuje zbliżyć do Wawrzyniaka i dowiedzieć się, gdzie ukrył przed laty swój skarb.


 • 05:35 M jak miłość - odc. 1556 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Ula wyznaje Bartkowi, że popełniła ...


  Ula wyznaje Bartkowi, że popełniła błąd, który może zniszczyć ich życie. Jacek zdradza Marii, że jest biologicznym ojcem Lilki i że pragnie, by dziewczyna się o tym dowiedziała. A ich rozmowę słyszy przypadkiem Mateusz Tymczasem Basia Rogowska poznaje sympatycznego chłopaka, który sprowadził się niedawno z rodziną do Grabiny: Dawida Jaszewskiego. Janek z Sonią na nowo zaczynają planować ślub - nieświadomi, że cały czas obserwują ich ludzie Maxa Gadowskiego.

 • 06:25 Zmartwychwstał Pan, Alleluja! , reportaż, 2024
  Uroczystości wielkanocne dla mariawitów są ...

  Uroczystości wielkanocne dla mariawitów są najważniejszą częścią roku liturgicznego, do nich dostosowany jest cały kalendarz i układ ksiąg liturgicznych. O znaczeniu Wielkiej Nocy i tradycjach z nią związanych opowiedzą duchowni i wierni tego Kościoła.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 179 "Gdyby kózka nie skakała..." sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Kontuzjowany Tomek negocjuje z Natalią ...

  Kontuzjowany Tomek negocjuje z Natalią w sprawie leczenia bolącej kostki. Nie chce zgodzić się na wizytę w szpitalu, ale chętnie skorzystałby z szybkiej i płatnej konsultacji prywatnej. Kacprowi śni się, że studiuje razem z Kubą, co mocno motywuje Kubę do nauki. Ludwik zazdrości Tomkowi, że może leżeć na kanapie i oglądać telewizję. Magda chce zeswatać Kacpra ze swoją kuzynką.

 • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Mieszkać piękniej - odc. 3 cykl reportaży, reportaż, 2022
  Aleksandra Napiórkowska zabierze nas w ...

  Aleksandra Napiórkowska zabierze nas w inspirującą podróż szlakiem miejsc i ludzi niezwykłych, których twórczość i kreatywność upiększa otaczającą nas przestrzeń. Przyjrzymy się założeniom architektonicznym znanych parków, poznamy zarówno artystów, twórców murali i rzeźb upiększających nasze miasta, jak i zwykłych pasjonatów sztuki, którzy dzięki swojej determinacji czynią otoczenie miłym dla oka. W dzisiejszym odcinku obejrzymy niezwykłe, regionalne domy i ich wyjątkowych właścicieli. Obejrzymy wnętrza malowanych zalipiańskich chat oraz eleganckich podwarszawskich świdermajerów.

 • 11:45 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Marcin na nowo przesłuchuje Omara, ...

  Marcin na nowo przesłuchuje Omara, tym razem gromadząc kolejne dowody przeciwko Adamskiemu. Gdy mężczyzna wychodzi w końcu z aresztu, Dorota prosi Klemensa, by zorganizował ich spotkanie. Rodzice Kępskiego zaglądają do Madzi, by okazać wsparcie Grażynie. Henryk przy okazji na nowo z ukochaną wnuka "flirtuje", ignorując fakt, jak bardzo jej się to nie podoba. Madzia, oburzona jego zachowaniem, opowiada później o swoich "przygodach" z mężczyzną Oliwce. Zbrowska wybiera kreację na wręczenie nagród w konkursie kosmetycznym. Liczy na to, że na imprezie "zakasuje" w końcu Ewę Poraj. A DJ Michał, który zapewnia rozrywkę gościom gali, prosi nagle o zastępstwo DJ Margo i w efekcie prawdziwą gwiazdą imprezy zostaje właśnie Małgorzata.

 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1677 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 323 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Służące, Sevando i Paciencia pokornie ...

  Służące, Sevando i Paciencia pokornie lecz ze smutkiem przyjmują decyzję o zwolnieniu z pracy. Leonor nie chce się z nią pogodzić. Szef Maura nie chce wydać mu akt Cayetany twierdząc, że zostały skradzione. Mauro w to nie wierzy. Teresa dowiaduje się od Celii, że Mauro ma ukochaną. Leonor szantażem wymusza na Cayetanie rozważenie decyzji o zwolnieniu służby.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 757 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 558 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  558 Śliska sprawa Alek – ...

  558 Śliska sprawa

  Alek – korzystając z pomocy policjanta Mareczka - wprowadza w życie sprytny plan, dzięki któremu Roksana ma w końcu zostawić go w spokoju. Jego ukochana okazuje się jednak wyjątkowo zdeterminowana. Lisicki zmusza Benia do kolejnej rozmowy o Wandzie. Wyznaje koledze, że doktor Lisicka nie jest jego żoną, tylko siostrą. W pracy doktor Vick musi pomóc pacjentom, na których przewrócił się regał z książkami. Z kolei zespół doktora Góry jedzie do szkoły - do nauczycielki, która poślizgnęła się i po upadku straciła przytomność. Tymczasem Nowy przerywa dyżur, gdy odbiera telefon ze szpitala z informacją, że stan jego brata gwałtownie się pogorszył.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1797 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  1797 Werner wciąż nie radzi ...

  1797

  Werner wciąż nie radzi sobie z konfliktem między Sylwią i panią Olą, co jego ukochaną coraz bardziej irytuje. Dzięki pomocy Anity, Kostecka zawiera jednak z gosposią cichy rozejm - przekonując seniorkę, że bez stałego związku prawnik na nowo zacznie imprezować i wpadnie w kłopoty. Tymczasem partnerzy Adama z kancelarii postanawiają Sylwię zatrudnić - świadomi, że firma Rotkiewicza zostanie wkrótce zamknięta - ale ostateczną decyzję pozostawiają właśnie koledze. Stryj Franki zagląda do Warszawy i wyznaje Zduńskim, że ma zamiar się ożenić - z Haneczką, gaździną z Zakopanego, u której mieszka już od kilku miesięcy. Gutowski postanawia oddać młodym swój dom w Bukowinie. W tej sytuacji Zduńscy rezygnują z budowy domu w Grabinie, na co na razie i tak ich nie stać. Poza tym Franka wpada na pomysł, by w bistro organizować imprezy taneczne i na pierwszą potańcówkę zaprasza Elkę i Artura, uparcie oboje swatając. Nie wie, że para od jakiegoś czasu jest już razem. Anita spotyka się z matką, gotowa ostatecznie zerwać z seniorką kontakt. Gdy Anna zauważa, że dziewczyna jest chora i źle się czuje, od razu otacza ją troskliwą opieką, co na nowo je do siebie zbliża.


 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1678 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2872 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 448 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Kumru radykalnie rozwiązuje problem niskiej ...


  Kumru radykalnie rozwiązuje problem niskiej sprzedaży w kwiaciarni. Yildiz zabiega, by zostać jurorką w telewizji. Zeynep zamieszkuje u Engina. Ender odgrywa niesprawiedliwie skrzywdzoną.

 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 758 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 356 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Mauro oświadcza Teresie, że obowiązek ...

  Mauro oświadcza Teresie, że obowiązek nakazuje mu zaopiekować się umierającą Humildad i na razie nie mogą być razem. Casilda wraca na Akacjową, ale Rosina i Leonor nie chcą jej wysłuchać, a liczni sąsiedzi ją piętnują. Ramon przeżywa kryzys oddechowy i musi przejść na dietę. Lenardo wyjawia Julianie powód swojej złości - wie, że Victor jest jego synem, i zamierza mu o tym powiedzieć.

 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2982 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Marcin na nowo przesłuchuje Omara, ...

  Marcin na nowo przesłuchuje Omara, tym razem gromadząc kolejne dowody przeciwko Adamskiemu. Gdy mężczyzna wychodzi w końcu z aresztu, Dorota prosi Klemensa, by zorganizował ich spotkanie. Rodzice Kępskiego zaglądają do Madzi, by okazać wsparcie Grażynie. Henryk przy okazji na nowo z ukochaną wnuka "flirtuje", ignorując fakt, jak bardzo jej się to nie podoba. Madzia, oburzona jego zachowaniem, opowiada później o swoich "przygodach" z mężczyzną Oliwce. Zbrowska wybiera kreację na wręczenie nagród w konkursie kosmetycznym. Liczy na to, że na imprezie "zakasuje" w końcu Ewę Poraj. A DJ Michał, który zapewnia rozrywkę gościom gali, prosi nagle o zastępstwo DJ Margo i w efekcie prawdziwą gwiazdą imprezy zostaje właśnie Małgorzata.

 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2983 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Impreza w "Feel Good" okazuje ...

  Impreza w "Feel Good" okazuje się sukcesem. To cieszy nie tylko Dominikę i Renatę, ale przede wszystkim DJ Margo. A Michał proponuje Małgorzacie kolejne zlecenie. Jerzy, widząc jak blisko jego żona przyjaźni się z młodym muzykiem, robi się zazdrosny. Aleks z kolei odkrywa, że koledzy jednak posadzili sadzonki konopi w jego rodzinnej szklarni. Robi im z tego powodu w szkole wymówki, a później opowiada o swoim problemie z "Dżejami" Ewie. Bruno jedzie z rodziną na zakupy i wpada przypadkiem na Karolinę. Amelia od razu dostrzega, jak bardzo to spotkanie go poruszyło i na nowo ma do syna pretensje, co zauważa w końcu Bożena. W finale Stańska podsłuchuje rozmowę teściowej z Karoliną przez telefon.

 • 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1531 , film dokumentalny, 2024
  Relacja z planu serialu, ciekawostki ...

  Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu.

 • 20:55 M jak miłość - odc. 1798 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
  Natalia zaczyna pracę w policji ...


  Natalia zaczyna pracę w policji i zostaje przydzielona do sprawy stalkera Kaweckiej. A gdy podczas wizyty u milionerki wpada na Bartka, oboje są tym wyraźnie skrępowani i w końcu chłopak wyznaje Mostowiakównie, że Dorota bardzo mu pomogła i stała się dla niego "kimś ważnym". Sama Kawecka postanawia pomóc Kiemliczom i gdy Bartek wspomina, że przyjaciele mają po kradzieży sprzętu finansowe kłopoty, zamawia u Tadeusza prace w ogrodzie, płacąc od razu wysoką zaliczkę - całą sumę, której jego firma potrzebuje, by przetrwać. Żak, wspólnie z Modrym i Leonem, dopracowuje pomysł alkoholowego biznesu. A gdy Kisielowa odkrywa "zakład produkcyjny" w składziku, przy okazji hojnie się "bimberkiem" częstując, senior – by ukochaną udobruchać – wybiera dla trunku nazwę: "Lecznicza nalewka Zosi". Basia pomaga Michałowi uratować szczeniaka, którego jeden z okolicznych gospodarzy trzyma na mrozie i na łańcuchu. Gdy podczas próby odebrania zwierzęcia dochodzi do kłótni, a nawet bójki, dziewczyna wzywa na pomoc policję, a także ojca. I to Rogowski w końcu agresywnego właściciela psa obezwładnia.

 • 21:55 Na sygnale - odc. 559 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  559 Ojcowie Kosowicz senior odwiedza ...

  559 Ojcowie

  Kosowicz senior odwiedza w końcu Rafała w szpitalu i prosi przy okazji Gabriela, by dał mu kolejną szansę. Alek za to wciąż ukrywa się przed Roksaną, która nadal uważa go za chodzący ideał, choć Britney robi wszystko, by przemówić dziewczynie do rozsądku. Z kolei na dyżurze Klis poznaje razem z Piotrem słynną piosenkarkę Kiarę Skibińską, która twierdzi, że cierpi na silne zatrucie i podstępem wykrada z torby ratowników narkotyki. Zespół Wiktora jedzie do lasu – na wezwanie do dziecka, które zostało przypadkiem porażone prądem. A po dotarciu na miejsce doktor Banach odkrywa, że jest także druga ofiara wypadku – ojciec malca, który ratował syna, nie zważając na własne obrażenia.

 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Stulecie Winnych - Odc. 45 (s. IV, odc. 6) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Ewa planuje przyjazd ze Stasiem ...

  Ewa planuje przyjazd ze Stasiem na święta. Dziadkowie, Andzia i Stanisław nie mogą się tego doczekać. Małgosia wciąż się buntuje, nie potrafi zaakceptować związku Kasi i Czerwca. Rodzina Winnych modli się za zdrowie postrzelonego Jana Pawła II. Trwają aresztowania. Do domu Michelle, Agnieszki i Michała wkracza służba bezpieczeństwa. 13 grudnia 1981 roku generał Jaruzelski ogłasza stan wojenny.

 • 23:55 Demon (Demon) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Izrael,Polska 2015
  Piotr, nazywany przez przyjaciół Pytonem, ...


  Piotr, nazywany przez przyjaciół Pytonem, przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą. W starym domu otrzymanym w prezencie od przyszłego teścia zamierza urządzić rodzinne gniazdko dla siebie i narzeczonej. Plany komplikują się, gdy w przeddzień wesela mężczyzna znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. W trakcie oględzin dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Piotr traci przytomność, a po odzyskaniu świadomości odkrywa, że jego makabryczne znalezisko zniknęło, a on sam nie potrafi przypomnieć sobie niczego z ostatnich godzin. Tymczasem rozpoczyna się wesele. Zaproszeni na uroczystą ceremonię goście, na czele z bratem Żanety - Jasnym - dostrzegają, że z panem młodym zaczyna się dziać coś niepokojącego.
  Nagrody: 2015Austin (Fantastic Fest) - Nagroda dla najlepszego filmu w kategorii: Horror; Hajfa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) - Nagroda za najlepszy film w kategorii "Between Judaism and Israelism"; Sitges (MFF Fantastycznych i Grozy) - nagroda za najlepsze zdjęcia; Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) - Wyróżnienie Specjalne.
  (filmpolski.pl)

 • 01:45 Nadzwyczajni (Hors normes) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Francja 2019
  Bruno i Malik są najlepszymi ...


  Bruno i Malik są najlepszymi kumplami, którzy od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z biednych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się trudnymi przypadkami.
  Film pokazuje osoby, które poświęcają się dla innych, nie mając zbytnio środków finansowych, wymaganych pozwoleń i dyplomów.

 • 03:50 Słowacja - zabici kochankowie (Slovakia, the murdered lovers / SLOVAQUIE - LES FIANCES ASSASSINES) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Kanada 2021
  Film dokumentalny. 26 lutego 2018 ...

  Film dokumentalny. 26 lutego 2018 r. w pewnym domu pod Bratysławą na Słowacji odkryto ciała 27 - letniego Jana Kuciaka i jego narzeczonej Martiny Kusnirovej. Jan, dziennikarz śledczy, miał opublikować wyniki dochodzenia, dotyczącego powiązań między przywódcami politycznymi kraju a Ndranghetą. Ujawnione pośmiertnie ustalenia śledztwa doprowadziły do dymisji ówczesnego premiera Ficy.

 • 04:55 Rodzinka.pl serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 05:30 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv