TVP2 - Program TV na wtorek 20 czerwca 2023

 • 05:35 M jak miłość - odc. 1634 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Franka i Paweł szykują się ...

  Franka i Paweł szykują się do ślubu w Bukowinie, wspierani przez całą rodzinę z Marią i Gutowskim na czele. Tuż przed uroczystością, w kościele zjawia się jednak nieproszony gość: Majka. Jest załamana i pod wpływem narkotyków. Zrobi wszystko, by do małżeństwa Zduńskiego nie dopuścić. Tymczasem Werner wpada w depresję po rozstaniu z Sandrą i prosi o pomoc Kamila.


 • 06:25 Konfirmacja u metodystów reportaż, reportaż, 2023
  W Kościele ewangelicko - metodystycznym ...

  W Kościele ewangelicko - metodystycznym konfirmacja to uroczyste potwierdzenie swojej wiary przez osoby świadome, najczęściej w wieku nastoletnim, które wcześniej zostały ochrzczone jako niemowlęta. Jakie ma to znaczenie i sens? Zapytamy młodych metodystów i młode metodystki z Ostródy, którzy na różnych płaszczyznach przygotowują się do tego wydarzenia. Zgodnie ze zwyczajem odbywa się to w święto Zesłania Ducha Świętego.

 • 06:55 Rodzinka.pl s.VIII - odc. 172 "Chłopaki kontra dziewczyny" sezon 8 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Kacper zastanawia się jak przekonać ...

  Kacper zastanawia się jak przekonać rodziców do kupna nowych okularów dla niego. Zosia zwierza się Kacprowi, że podoba jej się pewien chłopak, co bardzo smuci Kacpra. Marek podpowiada Kacprowi i Antkowi, co trzeba zabrać na protest przeciw systemowi. Maria jest pełna obaw przed nadchodzącym nowym. • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2023
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 10:35 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 10:40 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2023
 • 11:15 Natura bez granic - odc. 2 cykl dokumentalny, film dokumentalny, 2023
  Historia XX wieku i obecna ...

  Historia XX wieku i obecna wojna zdominowały myślenie o Ukrainie. Tymczasem nasze pogranicze to również obszar fascynującej i niezwykle zróżnicowanej przyrody: od Bieszczad, Gór Słonych i Pogórza Przemyskiego przez Roztocze i Polesie po Dolinę Bugu. Na tych terenach można spotkać gatunki zwierząt i roślin, których na próżno już dziś szukać w innych częściach Europy. Pogranicze jest domem niedźwiedzi, rysi i wilków. Wielkie leśne przestrzenie przemierzają stada jeleni i żubrów. Przyroda nie zna granic. Wilcze rodziny z pogranicza mają swoje terytoria na terenie obu państw. Po jednej stronie polują, po drugiej mają bezpieczne ostoje, w których wychowują potomstwo. Stada roślinożerców, jeleni czy żubrów, w rocznym cyklu wędrówki w poszukiwaniu najlepszych żerowisk regularnie przekraczają graniczny San. Administracyjne linie podziałów nie są też znane ptakom. Bociany gnieżdżące się w przygranicznych wioskach regularnie latają na łowy na łąki po obu stronach granicy. Podobnie rzecz ma się z orłami przednimi i orlikami zamieszkującymi lasy Pogórza Przemyskiego. Razem odpowiadamy za ochronę tego dziedzictwa. Polscy i Ukraińscy przyrodnicy od lat podejmują wspólne działania na rzecz ochrony unikalnych środowisk i gatunków. Współczesne metody badawcze potwierdzają, że czasami obserwują te same osobniki po obu stronach granicy.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Hubert martwi się o Kępskiego, ...

  Hubert martwi się o Kępskiego, gdy ten znika na całą noc i nie daje znaku życia. Tomek w końcu wraca do hotelu. Wyznaje Pyrce, że po szalonym rajdzie w lesie na nowo jest gotów zmierzyć się z życiem, tym razem już bez Iwony. Bogusi udaje się zbliżyć do Mirka, ku radości Damiana. O poranku seniorka wymyka się z domu, zastawia w lombardzie swój jedyny pierścionek i potem daje wnukowi pieniądze na naprawę jego telefonu. Kilka godzin później Wójcikowa przyłapuje Mirka na piciu piwa. Tłumaczy mu, jak łatwo może wpaść w nałóg. Tymczasem Beata podpowiada Damianowi, że jego matka mogłaby sprzątać nie tylko na budowach, ale również w szkole. Łukasz i Kasia zabierają Ksawerego oraz Paulinkę na rowerową wycieczkę, urządzają piknik przy opuszczonym domu na odludziu. I znowu cieszą się z chwil spędzanych z rodziną.
 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1237 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 114 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Cayetana oznajmia Germanowi, że Justo ...

  Cayetana oznajmia Germanowi, że Justo powie jej coś ważnego o Manueli. Cayetana nie zastaje go jednak w hotelu. German dopytuje Manuelę, o co może chodzić. Ale dziewczyna wymiguje się od odpowiedzi. Paciencia, Casilda i Fabiana godzą się śpiewać w kościele podczas chrztu Adriany. Pierwsza próba pod kierunkiem Cervanda nie idzie najlepiej.

 • 14:05 Va Banque s.I - odc. 171 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 14:35 Na sygnale - odc. 451 "Małe, wielkie kłamstewka" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Benio i Britney jadą na ...

  Benio i Britney jadą na wezwanie do nieprzytomnego mężczyzny. Na miejscu odkrywają, że pacjent ocknął się i wrócił do domu, na ulicy pozostały ślady krwi. Z pomocą sąsiadki ratownicy wchodzą do jego mieszkania. Pacjentem okazuje się Jarek, dawny kolega doktora Vicka... Między Beatą i Arturem trwa kryzys. Górska otwarcie zarzuca mężowi, że zaczął jej unikać. Kuba radzi Górze, by zagroził ukochanej odejściem, mobilizując tym żonę do walki o ich związek. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót... Na dyżurze zespół Artura odpowiada na wezwanie do dziewczyny cierpiącej na silny ból brzucha. Babcia chorej oskarża przy ratownikach jej chłopaka o próbę otrucia. Nagle sama traci przytomność. Po chwili okazuje się, że młodsza z pacjentek zatruła się herbicydami, bo jadła ziemię ze szklarni babci.

 • 15:05 M jak miłość - odc. 1687 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Ula żegna się z rodziną ...

  Ula żegna się z rodziną i wylatuje do Australii z Bartkiem oraz Kalinką. Mateusz wyznaje Rafałowi, jak bardzo pragnie uciec z Grabiny od wspomnień i myśli związanych z Lilką. Kinga z Piotrem decydują się na krótki, romantyczny wypad do siedliska, gdzie Magda dziękuje im za okazaną dotąd pomoc. A wcześniej Zduńscy poznają w końcu pierwszego chłopaka Lenki: Antka. Z kolei Barbara zapewnia Magdę o swojej przyjaźni i nakłania Łukasza, by on również spróbował Budzyńskiej pomóc, zwłaszcza że byli rodziną. A poza tym Wojciechowski zapewnia Patrycję, że w pełni popiera jej powrót do zawodu i chęć rozwijania prawniczej kariery. Tymczasem koło leśniczówki kręci się podejrzany mężczyzna, który podaje się za gazownika i wyraźnie próbuje zebrać informacje o mieszkańcach domu, co udaje mu się dzięki naiwności Kisielowej.

 • 15:50 Przepis dnia - odc. (42) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1238 ed. 12 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 16:35 Familiada - odc. 2775 teleturniej, teleturniej, 2022
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 241 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:00 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2023
 • 18:20 Va Banque s.I - odc. 172 teleturniej, teleturniej, 2021
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 115 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2015
  Manuela wyznaje Germanowi, że to ...

  Manuela wyznaje Germanowi, że to ona porwała dziecko Celii, bo jest to jej córka, Inocencia. Świadkiem tego był don Justo i odwiódł ją od zamiaru uprowadzenia dziewczynki. Pablo dowiaduje się od Manueli, że Casilda się w nim kocha. Don Ramon wraz z Felipe zastaje w swoim domu podchmielone i rozbawione kobiety z sąsiedztwa, co doprowadza do awantury don Felipe z teściową.

 • 19:30 Na sygnale - odc. 412 "Cena" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Alek sprowadza do stacji ekipę, ...

  Alek sprowadza do stacji ekipę, która ma nakręcić o nim reportaż, choć jego koledzy nie zgadzają się na filmowanie podczas pracy. Przez cały dzień Zdzisio obserwuje, jak Klis flirtuje z dziennikarką i postanawia donieść o wszystkim żonie ratownika. Zespół Benia zabezpiecza na dyżurze imprezę masową zawody sportowe w lesie - i trafia na dwa poważne przypadki. Najpierw przytomność traci biegacz ciężko chory na serce, a potem kolejny zawodnik, Kenijczyk, traci władzę w nogach, przez pękniecie tętniaka. Doktor Vick musi zdecydować, który ma dotrzeć do szpitala jako pierwszy. Ekipa doktora Banacha musi z kolei pomóc młodemu mężczyźnie, który po śmierci rodziców został jedynym opiekunem nastoletniej siostry, właśnie wrócił z podróży do Ameryki Południowej i nagle dostał ataku padaczki. Lekarz szybko odkrywa, że pacjent przemycił do Polski kokainę i musiał przedawkować, gdy jedno z opakowań, które połknął, uległo uszkodzeniu. Gdy "burzliwy" dzień dobiega końca ratownicy są tak wyczerpani, że kolejno rezygnują z udziału w urodzinach Britney i w efekcie na imprezie są tylko solenizantka i Benio.

 • 20:00 Przepis dnia - odc. (43) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
 • 20:10 Na sygnale - odc. 413 "Kryminał" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
  Kuba i Nowy chcą znowu ...

  Kuba i Nowy chcą znowu razem pracować. Będą się wzajemnie pilnować. Ratownicy odkrywają jednak, że dziewczyna na kolejną randkę umówiła się jednocześnie z obydwoma. Nagle zdają sobie sprawę, że ich wybranka ma poważny problem neurologiczny. Zespół doktora Góry pomaga prokuratorowi, który tuż przed rozprawą mógł doznać udaru. Po krótkim badaniu lekarz wyklucza udar, a dziwne objawy chorego nagle znikają. Sędzia podejrzewa nawet, iż prawnik symulował. Chwilę później stan pacjenta jednak się pogarsza. Benio jedzie z Britney do kolejnego wezwania. Kobieta w zaawansowanej ciąży nagle zaczęła krwawić. Na miejscu zostają brutalnie zaatakowani. Napastnikiem jest partner ciężarnej, wściekły, że dziecko jest owocem zdrady. W środku nocy ratownicy przyłapują Alka śpiącego w gabinecie Bielińskiego. Klis wyznaje, że żona wyrzuciła go z domu.


 • 20:45 Miłość w Daisy Hills (Love at Daisy Hills) film obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.USA 2020
  Jo Mason prowadzi niewielki sklep ...

  Jo Mason prowadzi niewielki sklep w Daisy Hills, który przed wieloma laty założyła jej nieżyjąca już matka. Kiedy okazuje się, że firma zaczyna tracić zyski, ojciec Jo, Duke, postanawia ratować rodzinny interes. Prosi byłego chłopaka córki, Blake’a, żeby pomógł postawić biznes na nogi. Blake pochodzi z Daisy Hills, ale chce wyrwać się stąd na dobre i zrobić wielką karierę. Początkowo Jo niechętnie przystaje na pomysł ojca, jednak zdając sobie sprawę, że nie ma innego wyjścia, musi się zgodzić. Niebawem dziewczyna zaczyna zmieniać zdanie. Okazuje się, że dawne uczucie nie wygasło. Wkrótce jednak pojawiają się nowe problemy. Blake otrzymuje wiadomość o pracy w Nowym Jorku, o jakiej marzył.


 • 22:25 Śmiertelne sekrety - odc. 2 (Beyond Signs (Visions)) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2022
 • 23:40 Morderstwa w Albi (Meurtres a Albi (Murder in Albi)) dramat, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Francja 2020
  Po 12 latach nieobecności Annabelle ...

  Po 12 latach nieobecności Annabelle Dalmasio wraca do rodzinnego Albi jako świeżo mianowana komisarz policji i szefowa miejscowego komisariatu policji. Jest pierwszą kobietą na tym stanowisku w Albi i od razu ściera się z jednym z inspektorów, Markiem Lemairem, który bardzo liczył, że jemu przypadnie ten awans. Kiedy na jednej z farm zostaje znaleziony zamordowany rolnik, któremu zabójca wyrył na ciele krwawy napis Libro vitae, a wkrótce potem w ten sam sposób ginie pracownica opieki społecznej, Annabelle i Mark - mimo wzajemnej niechęci - muszą wspólnie poprowadzić śledztwo w tej sprawie.

 • 01:25 La Bandida - odc. 55 (La Bandida) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Meksyk 2019
  Pedro odchodzi z Domu La ...

  Pedro odchodzi z Domu La Bandidy po awanturze z Maxem. W końcu dochodzi do ślubu Damiana i Mariny. Graciela i Benjamin liczą, że Antonio jednak zrobi coś, co przeszkodzi w ślubie. Senator Ayala wysyła
  swoich ludzi do Domu La Bandidy. Salvador ginie. Wszyscy są załamani, a Blondi rozpacza. Zastanawia się, kto zawiadomił senatora o tym, że Salvador jest u Bandidy. Antonio wraca do Stanów, do rodziców. Marina jest smutna, bo nie zdążyła się z nim pożegnać. Octavio i Valentina ukrywają swój romans, ale Benjamin wie o ich związku i postanawia coś z tym zrobić. Pedro wraca do Gracieli.

 • 02:25 Bolivar - odc. 7 (Bolivar) serial kostiumowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Kolumbia 2019
  Simon zaczyna pobierać nauki u ...

  Simon zaczyna pobierać nauki u markiza de Uztariz. Jest coraz częstszym gościem w jego domu i pomału ulega czarowi goszczącej tam Marii Teresy. Na scenie pojawia się Lorenzo Ulloa y Cardenas, któremu też wpada w oko urodziwa chrześniaczka markiza. Carlos zaczyna zachowywać się dziwnie i rodzina, po nieudanej interwencji egzorcysty, wysyła go do Caracas. Juan Vicente i Josefina stają się sobie bliscy.


 • 03:25 W sercu Azji Południowej: Indie, Nepal, Sri Lanka (South Asia - from the Himalayas to the Indian Ocean / Mittendrin Indien, Nepal, Sri Lanka) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Niemcy 2020
  Film dokumentalny, w którym wybierzemy ...

  Film dokumentalny, w którym wybierzemy się do krajów Południowej Azji. Będziemy świadkami zadziwiających widoków i poznamy różnorodne kultury Azji Południowej. Rozpoczynając na tętniącym życiem targowisku w Delhi, podróż prowadzi przez Indie, Nepal i Sri Lankę. W Indiach bierzemy udział w codziennym hinduskim rytuale Ganga Aarti w Varanasi i odwiedzamy jego największy meczet w Delhi. W Nepalu zobaczymy monumentalne hinduskie świątynie i targowiska, handlarzy przyprawami i najstarszego garncarza w Bhaktapur. Z zimnego, wysokogórskiego regionu Himalajów pojedziemy na południe do cieplejszego miejsca na Sri Lankę, wyspę buddyzmu. Pojedziemy zapierającą dech w piersiach trasą pociągu przez Central Highlands, przespacerujemy się po największym regionie uprawy herbaty i kończymy podróż przed jednym z najwyższych zabytków świata: imponującą stupą Ruwanwelisaya.

 • 04:25 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2023
stacja tv