TVP2 - Program TV na wtorek 23 kwietnia 2024

 • 05:35 M jak miłość - odc. 1561 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Iza i Michał organizują spotkanie ...  Iza i Michał organizują spotkanie Iwańskiego z czytelnikami, ale pisarz w ostatniej chwili odwołuje swój przyjazd.
  Tymczasem Bosacki wciąż jest wściekły na Marcina za to, że pomógł jego żonie zdobyć dowody jego zdrady.
  Po cichu planuje zemstę. Kasia niepokoi się, że Łukasz zaczął nagle jej unikać. Wojciechowski kolejny raz spotyka się
  z Patrycją i po masażu zabiera ją na lunch, który szybko zamienia się w randkę. Aneta ma przeprowadzić w klinice
  swoją pierwszą samodzielną operacją, ale tuż przed zabiegiem pojawiają się problemy.

  Serial obyczajowy,

 • 06:25 Kobieca twarz Kościoła , reportaż, 2024
 • 06:55 Rodzinka.pl s.IX - odc. 184 "Smutek apartamentów" sezon 9 serial komediowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2016
  Boscy są coraz bardziej poirytowani ...

  Boscy są coraz bardziej poirytowani życiem w apartamencie. Na domiar złego Natalia zalewa sąsiadów z dołu. Tych samych, którym tydzień wcześniej, Ludwik niechcący zarysował auto. Wszystko to sprawia, że Natalia decyduje się na wizytę w biurze nieruchomości. Oglądają kilka domów, ale wszystkie są poza ich finansowym zasięgiem. Pośredniczka znajduje im tani dom, który pojawił się na rynku dzień wcześniej, ale uprzedza, że budynek jest zaniedbany o niskim standardzie i na pewno nie przypadnie im do gustu. Zdesperowana Natalia nalega na wizytę w tej nieruchomości. Na miejscu okazuje się, że pośredniczka zawozi Boskich pod ich stary adres. • 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka , magazyn, 2024
 • 07:55 Pytanie na śniadanie , magazyn, 2024
 • 11:15 Mieszkać piękniej - odc. 4 cykl reportaży, reportaż, 2022
  Aleksandra Napiórkowska zabierze nas w ...

  Aleksandra Napiórkowska zabierze nas w inspirującą podróż szlakiem miejsc i ludzi niezwykłych, których twórczość i kreatywność upiększa otaczającą nas przestrzeń. Przyjrzymy się założeniom architektonicznym znanych parków, poznamy zarówno artystów, twórców murali i rzeźb upiększających nasze miasta, jak i zwykłych pasjonatów sztuki, którzy dzięki swojej determinacji czynią otoczenie miłym dla oka.
  W tym odcinku poświęcimy uwagę rzeźbom, które upiększają nasze miasta. Odwiedzimy park bródnowski, który zdobią dzieła Pawła Althamera. Ukazane przez niego postacie łączą w sobie oddającą rzeczywistość prostotę, ale i metafizyczne tęsknoty człowieka. Z rzeźbami balansującymi zapoznamy się w pracowni Jerzego Kędziory. Naszą wędrówkę skończymy w Warszawie, gdzie w różnych miejscach miasta stołecznego podziwiać można rzeźby jednego z najbardziej utytułowanych polskich artystów - Igora Mitoraja.

 • 11:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 12:30 Koło fortuny - odc. 1684 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 13:15 Akacjowa 38 - odc. 328 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
  Martin chce, by on i ...

  Martin chce, by on i Casilda byli parą. Leandro wypomina matce, że kłamiąc doprowadziła Marię Luisę do zerwania zaręczyn z Victorem. Cayetana coraz bardziej podupada na zdrowiu. Zmartwiona Celia zawozi ją do szpitala. Teresa jest tego świadkiem. Korzystając z tego, że Cayetany nie ma w domu, wkrada się do jej mieszkania. Bandyta napada na Maximiliana żądając zaprzestania kampani przeciwko pseudolekarzom.

 • 14:05 Va Banque s.IV - odc. 763 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 14:35 Na sygnale - odc. 562 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 15:05 M jak miłość - odc. 1799 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 16:00 Koło fortuny - odc. 1685 ed. 13 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 16:35 Familiada - odc. 2877 teleturniej, teleturniej, 2023
 • 17:15 Zakazany owoc - Odc. 453 (Yasak Elma) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
 • 18:10 Va Banque s.IV - odc. 764 teleturniej, teleturniej, 2024
 • 18:45 Akacjowa 38 - odc. 362 (Acacias 38) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Hiszpania 2016
 • 19:35 Barwy szczęścia - odc. 2987 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 20:10 Barwy szczęścia - odc. 2988 serial obyczajowy TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1533 , film dokumentalny, 2024
 • 20:55 M jak miłość - odc. 1800 serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2024
 • 21:55 Na sygnale - odc. 563 serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2023
 • 22:30 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 23:10 Stulecie Winnych - Odc. 48 (s. IV, odc. 9) serial TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Antek, niesłusznie oskarżony o posiadanie ...  Antek, niesłusznie oskarżony o posiadanie alkoholu, ucieka z Monaru, mimo że nie skończył jeszcze leczenia.
  Jasiek nie wierzy w kłamstwa syna, widzi, że jest w bardzo złym stanie, próbuje mu pomóc.
  Basia uświadamia Jaśkowi, że pomóc może tylko sam Antek. Z kolei Agnieszka żyje w ciągłym stresie, boi się,
  że Michał zostanie internowany. Traci wiarę w to, że uda się jej zajść w ciążę. Próbuje jej pomóc Czerwiec,
  specjalista w leczeniu niepłodności. Janusza i małą Hanię po raz kolejny nachodzi Gołębianka, która znowu
  szantażuje syna. Przypadkowo natyka się na nią Ania. Nie może uwierzyć, że jej była koleżanka, prokurator
  Hanna Gołębianka, to matka Janusza. Ania prosiła ją o ratunek Pawła, uznanego za wroga ludu. Wracają stare
  demony. Czy Gołębianka mści się na Michelle właśnie za stare czasy?

  Serial historyczny, obyczajowy,

 • 23:55 Ostatni garnitur (El ultimo traje) dramat, film fabularny kinowy, , kraj prod.Argentyna,Hiszpania 2017
  Bohater filmu, Żyd Abraham Bursztein, ...

  Bohater filmu, Żyd Abraham Bursztein, podczas II wojny światowej trafił do obozu koncentracyjnego. Mimo przeżytego tam piekła ocalał, a to za sprawą sąsiada, Piotra. Również dzięki jego pomocy po wojnie Abraham wyemigrował do Argentyny. Nigdy nie chciał sięgać wspomnieniami do tamtych lat. U schyłku życia, mając 88 lat, emerytowany krawiec decyduje się jednak na powrót do Polski, zwłaszcza że jego córka zamierza sprzedać mieszkanie, a ojca umieścić w domu opieki. Po 70 latach Abraham pragnie odnaleźć swego wybawcę, z którym nigdy później nie miał kontaktu, a któremu przecież zawdzięcza życie. Zresztą obiecał mu wtedy, że pewnego dnia wróci. Chce też podarować mu ostatni garnitur, jaki uszył. Nigdy nie opuszczał Argentyny, teraz rusza w daleką podróż samolotem z przesiadkami. W drodze poznaje różne osoby, które okazują mu wiele życzliwości, choć jest stary i zrzędliwy. Na końcu - już resztkami sił - dociera wreszcie do Łodzi, a towarzyszy mu polska pielęgniarka, Gosia.

 • 01:40 Polegaj na mnie (Lean on Pete) film obyczajowy, film fabularny kinowy, , kraj prod.Wielka Brytania 2017
  Poruszający film powstał na kanwie ...

  Poruszający film powstał na kanwie powieści pod tym samym tytułem, znanego amerykańskiego pisarza i muzyka, Willy’ego Vlautina. To historia 15 - letniego Charleya, który mieszka w pobliżu toru wyścigów konnych w Portland w stanie Oregon. Nastolatek dostaje wakacyjną pracę u trenera koni, Dela Montgomery’ego. Pewnego razu dowiaduje się, że trener chce oddać do rzeźni schorowanego konia o imieniu Pete, którzy nie bierze już udziału w wyścigach. Charley, który zaprzyjaźnił się ze zwierzakiem nie może się pogodzić z decyzją Dela. Postanawia wykraść konia i uciec z nim. Wraz z Pete wyrusza w drogę do Wyoming, do swojej dawno niewidzianej ciotki. Ma nadzieję, że tam znajdzie nowy dom dla swego przyjaciela.

 • 03:55 DNA - koniec zbrodni? (DNA: The End of Crime? / ADN, la fin du crime?) film dokumentalny, film dokumentalny, , kraj prod.Francja 2022
  Było to przełomowe osiągnięcie, które ...

  Było to przełomowe osiągnięcie, które pociągało za sobą rozwiązanie każdej zbrodni. W marcu 2018 r. policja amerykańska wytropiła seryjnego mordercę Golden State, który pozostawał niewykryty przez 40 lat, identyfikując członków jego rodziny w komercyjnej bazie danych DNA. Po raz pierwszy wykorzystano genealogię genealogiczną dochodzeniową do rozwiązania sprawy i pomogła stworzyć nową dyscyplinę. Od tego czasu genealogia genetyczna została wykorzystana do złapania prawie 300 zabójców. Jeśli w bazie danych znajdują się profile DNA zaledwie 3% populacji, możesz znaleźć każdego. Punkt już osiągnięty w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Ale ponieważ DNA może łatwo ulec skażeniu lub przeniesieniu, profile DNA doprowadziły również do niesłusznego skazania ludzi. Na świecie technologia i nauka już do tego dojrzały. Dzięki ogromnym bazom danych DNA możliwe jest odnalezienie każdego. Gdzie może nas doprowadzić masowe wykorzystywanie danych DNA? Jeśli można odnaleźć zabójców, można by też wytropić oponentów politycznych, emigrantów, członków waszej rodziny i was samych. Niektóre najbardziej zaludnione stany, takie jak Kalifornia czy Teksas, zachowują dożywotnio DNA noworodków w ogromnych kartotekach. Oficjalnie dane te służą badaniom medycznym. Ale kto wie, czemu posłużą później. Policji? Rejestrom genealogicznym? Wojsku? Czy tak ma wyglądać świat?

 • 04:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv