TVP3 - Program TV na czwartek 02 maja 2024

 • 06:00 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 06:10 Zielnik regionalny magazyn, magazyn, 2022
 • 06:40 Dobrego dnia magazyn, magazyn, 2024
 • 07:00 Dobrego dnia magazyn, magazyn, 2024
 • 07:25 Dobrego dnia magazyn, magazyn, 2024
 • 07:45 Dobrego dnia magazyn, magazyn, 2024
 • 08:00 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 10:00 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
 • 10:20 Na sygnale - odc. 321 "Szach mat" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Załoga Vicka odpowiada na wezwanie ...

  Załoga Vicka odpowiada na wezwanie do młodej kobiety, która cierpi na depresję. Jej stan nagle się pogorszył. Piotr doznaje przy okazji bolesnej kontuzji i wdaje się w kłótnię z agresywnym windykatorem długów. Ekipa Wiktora jedzie na zawody szachowe. Podczas zawodów dochodzi do zasłabnięcia jednego z trenerów, a tuż po nim także zawodniczki. Tymczasem Martyna nagrywa w bazie kolejne filmiki na internetowego bloga. Zdobywa coraz większą popularność. Basia źle się czuje i bierze w pracy wolne. Kuba od razu proponuje koleżance pomoc w opiece nad Tadziem.

 • 10:45 Klan - odc. 4327 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4327Czesia podpytuje Brajana, czy coś ...

  4327
  Czesia podpytuje Brajana, czy coś wie o stanie zdrowia Dymki. Brajan wie tylko, że Waldek został w szpitalu. Dżesika przedstawia się jako jego żona i udaje jej się porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Dymka ma zapalenie płuc i zostanie w szpitalu przynajmniej do końca tygodnia. Dżesika mu obiecuje, że zajmie się domem. Zosia wciąż przeżywa wczorajszy afront ze strony Zuzy. I w dodatku mama zabrała obie z Tosią do jednego samochodu. Tosia wszystko przemyślała i postanowiła zrezygnować z Cyryla. Mama Rafała informuje syna, że właśnie przyjęła zaproszenie od rodziców Oli na kolację. Nie wypadało odmówić. Obawia się, że znają powód jej przyjazdu i będą ją traktować protekcjonalnie. Gabriela musi dzisiaj wyjść wcześniej z pracy, bo wiezie Romana na ważną konsultację do profesora – onkologa. Tymczasem Roman zjawia się w biurze osobiście i twierdzi, że się świetnie czuje. Iga wpada do Rafalskich i sypie pomysłami, coraz bardziej szalonymi. Rafalski delikatnie pyta, czy nie męczy ją taka rozpierająca energia. Wspomina, że można temu zaradzić. Iga reaguje wybuchowo. Gabriela i Roman wychodzą z kliniki w dobrych nastrojach. Profesor na szczęście miał dla nich dobre wiadomości. Przy drzwiach mijają się z Konradem.

 • 11:10 Okrasa łamie przepisy - Podkarpacka cebula magazyn kulinarny, magazyn, 2024
  W tym odcinku Karol Okrasa ...

  W tym odcinku Karol Okrasa wyrusza na Podkarpacie, aby na swój kulinarny warsztat wziąć cebulę. To obecnie jedno z najbardziej wszechstronnych warzyw wykorzystywanych w kuchniach całego świata. Pierwsze ślady jej uprawy pochodzą sprzed siedmiu tysięcy lat z obszaru zachodniej Azji. W starożytnym Egipcie cebula jako symbol życia wiecznego wkładana była do grobowców razem z mumiami faraonów. Rzymski historyk Pliniusz Starszy szeroko opisywał zalety cebuli uprawianej między innymi w antycznych Pompejach. Pliniusz zginął w wybuchu wulkanu, który zniszczył Pompeje, ale dwa tysiące lat później archeolodzy odkryli ślady opisywanych przez Pliniusza upraw cebuli w odkopanym mieście. W Polsce cebula występuje od wczesnego Średniowiecza, a przez wieki była silnie kojarzona z polską kuchnią. Marx Rumpolt, autor pierwszej profesjonalnej niemieckiej książki kucharskiej z 1581 roku, zawarł w niej całą serię przepisów potraw "po polsku" i napisał, że Polacy kochają jeść wszystko z cebulą. Istnieje mnóstwo odmian cebuli, począwszy od tej najbardziej popularnej żółtej, poprzez czerwoną, słodką białą, a kończąc na wykwintnej w smaku, tak lubianej we Francji, szalotce. Cebula to składnik wielu sławnych dań, na przykład francuskiej zupy cebulowej, włoskiej konfitury z czerwonej cebuli czy angielskiego chutneyu cebulowego. Cebula marynowana w occie jest przekąską znaną na całym świecie. Znakomicie nadaje się do pieczenia, duszenia czy grillowanie, a na surowo jest nieodzownym dodatkiem do sałatek czy do śledzia w oleju. A jakie propozycje z cebulą w roli głównej przygotuje nasz kucharz?
  Proponowane dania: 1/Potrawa inspirowana rzeszowskim żurkiem - kwaśna cebulowa z twarogiem; 2/ Pieczony łosoś w cebulowej marynacie, podany z glazurowaną cebulką perłową i sałatką z kopru włoskiego; 3/Żeberka wieprzowe pieczone z cebulowym sosem BBQ, podane z serowo - cebulowymi kluseczkami.

 • 11:40 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny - Pałac Czartoryskich w Lublinie cykl reportaży, reportaż, 2023
  W XIX wieku mieściła się ...

  W XIX wieku mieściła się tu fabryka tytoniu i tabaki, na początku XX wieku tor do jazdy na wrotkach. W 1912 roku ulokowano tu kinematograf Oaza, a w okresie międzywojennym działało popularne kino Corso. Po zniszczeniach dokonanych w czasie II wojny światowej budynek został odremontowany według projektu Czesława Dorii - Dernałowicza.
  Pałac został wzniesiony w II połowie XVII wieku według projektu Tylmana z Gameren. Jest to typowa barokowa budowla pałacowa. Pierwszymi właścicielami obiektu byli Lubomirscy. Za inwestora uważa się Jerzego Sebastiana Lubomirskiego, po nim dwór przejął syn, Stanisław Herakliusz. Posiadłość przeszła w ręce Elżbiety z Lubomirskich Sieniawskiej, która w latach 17251728, przy współpracy z architektem Franciszkiem Mayerem z Moraw, przeprowadziła przebudowę obiektu. Z listów miedzy nimi wynika, że architekt pracował przy ryzalicie frontowym pałacu mieszczącym klatkę schodową i główne wejście. Opracował także zewnętrzne elewacje, nawiązując do aktualnych tendencji w architekturze, poprzez wprowadzenie zaokrąglonych narożników ujętych w pseudopilastry. Wykonał także wiele prac we wnętrzu między innymi wybudował kręcone schody i wyremontował wielkie schody drewniane. Mimo przeprowadzenia gruntownego remontu Sieniawscy w pałacu nie zamieszkali, a opiekę nad posiadłością zlecili rezydentom.
  W 1731 roku pałac przeszedł w ręce Czartoryskich poprzez małżeństwo Marii Zofii Sieniawskiej primo voto Dönhoffowej z Augustem Aleksandrem Czartoryskim, wojewodą ruskim. Związani z Puławami Czartoryscy nie mieszkali w Lublinie, traktowali posiadłość jako jeden z wielu pałaców, powierzając go opiece kolejnym rezydentom. Spisany przez nich w 1738 roku inwentarz stanowił cenne źródło informacji o pałacu i jego otoczeniu. Dzięki niemu wiemy, że główny wjazd do posiadłości był usytuowany od południa (od ulicy Krakowskie Przedmieście). Wśród najbliższych zabudowań otaczających pałac wymieniono karczmę, drewnianą komórkę, budynek kuchenny z wielkim kominem, dwie wozownie i dużą stajnię. Wspomniano także o ogrodzie i piętrowych arkadowych krużgankach, otwartych w fasadzie i mieszczących klatkę schodową na I piętro.

 • 12:00 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 12:30 Z miłości do zwierząt magazyn, magazyn, 2022
  Niechciane, skrzywdzone, często traktowane w ...

  Niechciane, skrzywdzone, często traktowane w bestialski sposób i porzucone. Choć los wcześniej je doświadczył to wciąż chcą zaufać człowiekowi. Historia tych zwierząt doprowadza do smutku, ale finał jaki je spotkał - daje nadzieję. Wszystkie dostały nowy dom. Azyl dla zwierząt.
  Azyle to nie tylko miejsca, w których otrzymują pożywienie, pomoc medyczną, czy po prostu mogą żyć w godnych warunkach. Pokrzywdzone zwierzęta dostają tutaj miłość, której nierzadko mogą doświadczyć tu dopiero po raz pierwszy. A takich miejsc nie byłoby gdyby nie ludzie z wielkim sercem i pasją nie tylko do psów, kotów, czy koni, ale też ptasich przyjaciół, czy nawet dzikich zwierząt.
  Beata i Tomasz wiedli spokojne życie pod Bydgoszczą, do czasu gdy w ich płocie zaklinował się mały, bezbronny jeż. Od tej pory, jak sami przyznają, ich codzienność wywróciła się do góry nogami. Liczba kolczastych przyjaciół, którym pomogli sięga tysiąca. Mimo tego, że było ich tak wielu każdy otrzymał tu nie tylko miłość, ale też własne imię. I tak żyje tu niewidomy Kręciołek, uratowana z pożaru Iskierka, czy Źródlak - poszkodowany w wypadku i znaleziony przy ulicy Źródlanej. W swoim azylu Beata i Tomasz, działają już nie sami, a z wolontariuszami, którzy towarzyszą im m.in. w karmieniu tzw. jeży - rezydentów, układaniu ich do snu, czy nawet w kąpielach. Tu każdy dzień jest inny - zdarza się, że trzeba wyjechać na interwencję uratować zaklinowanego jeża, odwiedzić weterynarza, czy wypuścić na wolność gotowe do życia w swoim naturalnym środowisku zwierzę. A to chwila, która Beacie i Tomaszowi przynosi najwięcej satysfakcji. I choć sam Tomasz nierzadko żartuje, że cieszy się, że Beata znalazła w płocie jeża, a nie hipopotama to sam najbardziej lubi otwierać jeżową stołówkę, czy jeździć na nierzadko pełne adrenaliny interwencje.
  Podobnie jest w Azylu dla świń Chrumkowo prowadzonym przez dwie przyjaciółki. Tam zaczęło się od jednej świnki, a skończyło na prawie dziewięćdziesięciu - choć to na pewno nie ostatnie słowo Katarzyny i Dobrawy. Żyją tu świnie z niełatwą przeszłością - niechciane prezenty, czy traktowane w bestialski sposób zwierzęta hodowlane. Po tym co przeszły, niełatwo jest im odnaleźć się w nowym miejscu. Z czasem, dzięki pracy Kasi i Dobrawy, stają się bardziej ufne i pokazują jakie są naprawdę, a to jak przekonują panie - niezwykle inteligentne zwierzęta. I choć sam azyl prowadzony jest na wsi w pobliżu licznych hodowli świń - kobiety przekonują, że zawsze będą namawiać mieszkańców do zaprzyjaźnienia się z podopiecznymi Chrumkowa i przejścia na bezmięsne diety.
  Właśnie tego typu miejsca ukazywane będą w programie Z miłości dla zwierząt. Poznamy właścicieli azyli dla jeży, świń, ale też koni, czy tych bardziej dzikich, zamieszkujących lasy istot. Nie zabraknie pełnych wzruszeń, ale też zabawnych historii. Wraz z kamerą będziemy towarzyszyć właścicielom azyli w ich codziennej pracy - opowiemy o trudach, troskach, ale przede wszystkim - szczęśliwych zakończeniach, których w takich miejscach nie brakuje. Pokażemy jak buduje się miłość i zaufanie.
  Każdy odcinek programu to przeplatające się z sobą historie czterech azyli - mieszczących się w różnych częściach Polski, dlatego jego realizacja będzie opierała się na współpracy z oddziałami terenowymi TVP, dziennikarzami, pasjonatami przyrody, ludźmi, którym nie są obojętne losy zwierząt. Efektem wspólnej pracy będą każdorazowo 23 - minuty pełne śmiechu, wzruszeń, czasem nawet napięcia. Wszystko po to by pokazać, że w dzisiejszych czasach nie brakuje ludzi, którzy otwierają swoje serca na tych najbardziej bezbronnych - zwierzęcych przyjaciół.

 • 13:00 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2024
 • 13:20 Działka na balkonie program poradnikowy, magazyn, 2022
 • 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek - Śladami rodziny Scipio del Campo reportaż, reportaż, 2022
  W odcinku przedstawimy kartę pocztową ...

  W odcinku przedstawimy kartę pocztową nadaną do Zofii Madeńskiej. Korespondencja została wysłana do dworu hrabiny Scipio del Campo w Brzezicach i to właśnie członkowie rodziny Scipio del Campo będą bohaterami tego odcinka. Karta pocztowa adresowana była na pocztę w Piaskach Luterskich w Guberni Lubelskiej. Została napisana 11 maja 1913 roku i nadana z Warszawy. Pod koniec XIX wieku Brzezice otrzymała Maria z Morchonowiczów i wniosła je w wianie mężowi, hrabiemu Edmundowi Scipio del Campo. Hrabia Edmund chętnie uczestniczył w życiu społecznym województwa i gminy. Współorganizował życie oświatowo - kulturalne w środowisku wiejskim prowadzone przez Macierz Szkolną. Z żoną i siostrą Julią założył i utrzymywał w Brzezicach Szkołę Ludową. Ze swojej biblioteki przekazał część zbiorów do Gminnej Biblioteki Publicznej w Piaskach. Wraz z innymi właścicielami ziemskimi w 1910 roku założył Towarzystwo Straży Ogniowych w Piaskach. Był aktywnym członkiem cukrowni w Trawnikach i jednym z pierwszych na Lubelszczyźnie propagatorów uprawy buraka cukrowego przez majątki dworskie. Po nim dobra odziedziczył syn Włodzimierz. Działał społecznie tak jak ojciec, był m.in. założycielem i pierwszym prezesem automobilklubu w Lublinie, a także dyrektorem Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Warszawie. W posiadłości w Brzezicach u Scipio del Campo bywali spokrewnieni z nimi gen. Kazimierz Sosnkowski i Władysław Tatarkiewicz. We wrześniu 1944 roku majątek Scipio del Campo, który obejmował ok. 344 hektary rozparcelowano na mocy dekretu PKWN, a dwór zamieniono na szkołę. Zespół dworski, który składał się z dworu, kuchni dworskiej, oranżerii, kuźni, młyna, stajni, obór dworskich i folwarcznych, spichlerzy, jest położony nad rzeką Giełczew, pośród starego parku. Do dworu prowadzi zabytkowa lipowa aleja. Na cmentarzu w Piaskach znajduje się grób rodziny Scipio del Campo.

 • 14:15 Szlachetne zdrowie 131 , magazyn, 2024
 • 14:30 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego , sprawozdanie, 2024
 • 15:20 Balans bieli magazyn, magazyn, 2024
  "Z głębokim niepokojem śledzę wydarzenia ...

  "Z głębokim niepokojem śledzę wydarzenia w Nikaragui, gdzie biskupi i kapłani zostali pozbawieni wolności. Wyrażam im, ich rodzinom i całemu Kościołowi w tym kraju moją bliskość w modlitwie. Do nieustannej modlitwy zachęcam także wszystkich tu obecnych i cały Lud Boży, wyrażając pragnienie, aby zawsze szukano drogi dialogu, aby przezwyciężyć trudności. Módlmy się dziś za Nikaraguę" - to słowa papieża Franciszka. Paulina Guzik w Balansie Bieli porozmawia z Ines San Martin oraz Davidem Agren o sytuacji katolików w Nikaragui, państwie Ameryki Środkowej.

 • 15:50 Przepis dnia s.VI - odc. (18) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W każdym odcinku szefowa kuchni, Jola Kleser przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie. • 16:00 Na sygnale - odc. 375 "Król Artur" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Artur z Beatą postanawiają odwiedzić ...

  Artur z Beatą postanawiają odwiedzić w wolnym czasie escape room. Po pracy też muszą jednak ruszyć do akcji jako lekarze. Tymczasem Wiktor na dyżurze próbuje pomóc pięciolatkowi. Chłopczyk niebezpiecznie wychłodził się na sankach. Jego stan pod opieką ratowników gwałtownie się pogarsza.


 • 16:30 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 16:45 Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:00 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:20 Gość Regionów , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:40 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:50 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1980 felieton, felieton, 2023
  Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w ...

  Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to wielkie muzyczne święto i jedna z najważniejszych polskich imprez cyklicznych. Przez 6 dekad na deskach amfiteatru wystąpili najwięksi artyści rodzimej sceny muzycznej, narodziły się nowe gwiazdy i niezapomniane przeboje. Z okazji jubileuszu 60 - lecia istnienia Krajowego Festiwalu na antenie TVP3 Opole przypomnimy najważniejsze momenty i występy, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

 • 21:00 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 21:25 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 22:00 STUDIO LOTTO , bez klasyfikacji, 2024
 • 22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:15 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:30 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
 • 22:45 Przysięga s.III - odc. 470 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Songul wynajmuje Talaza do śledzenia ...

  Songul wynajmuje Talaza do śledzenia Cavidan. Feride znajduje nową pracę. Ma posprzątać kamienicę. Cemre zawiadamia Emira, gdzie pracuje Feride. Mężczyzna znów ją prosi o rozmowę, ale bez skutku. Feride podczas sprzątania traci przytomność. Songul dokucza Melike. Chce sprawić, żeby kobieta sama odeszła z pracy. Uważa, że Melike ma za duży wpływ na Hikmeta i chce się jej pozbyć. Emir, korzystając z pomocy Cemre, chce załatwić Feride lepszą pracę.
  (YEMIN)

 • 23:40 Paradoks - odc. 8 Profil serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Odcinek 8W ciągu dwóch tygodni ...
  Odcinek 8

  W ciągu dwóch tygodni zostają zamordowane cztery atrakcyjne kobiety w różnym wieku. We wszystkich
  przypadkach morderstw pojawia się kilka powtarzających się motywów. Dodatkowo wychodzą na jaw inne
  szczegóły, które łączyły ofiary. Okazuje się, że ich profile były zamieszczone na jednej ze stron internetowych,
  na których kobiety prezentują swoje wdzięki, poszukując w ten sposób sponsorów. Wszystko wskazuje na to,
  że policjanci mają do czynienia z seryjnym zabójcą, dlatego do sprawy zostaje włączony zawodowy profiler,
  współpracujący z wydziałem.
  Od samego początku profiler zachowuje się jednak bardzo dziwnie. Miewa też niezwykłe stany psychotyczne
  i wizje, w których powracają zamordowane kobiety. Czy są to jego projekcje czy może wspomnienia?

  Serial kryminalny, sensacyjny,

 • 00:20 Całkiem niezła historia - Cudownie ocalona cykl reportaży, reportaż, 2021
  Rankiem 31 grudnia 2020 roku ...


  Rankiem 31 grudnia 2020 roku spłonął doszczętnie dom pani Teresy Młynarczyk z maleńkich Olszowic. Wśród gruzów ocalała
  tylko gipsowa figurka Matki Bożej i żelazny krzyż. Spontaniczna, błyskawiczna akcja pomocy sąsiedzkiej. W dwa miesiące
  powstaje dom wybudowany ręką sąsiadów, strażaków, ludzi dobrej woli i wielkiego serca. W pracowni konserwatorskiej
  Andrzeja Rozkocha, mieszkańca Swoszowic, została zrekonstruowana ocalała z pożaru figurka. Przygotowana została kapliczka,
  w której ustawiono Matkę Boską. W Olszowicach nie było maryjnej kapliczki. Mieszkańcy uważają, że wszystko jest wielkim
  cudem. Ocalenie rodziny i figurki Matki Bożej. Będą obok kapliczki śpiewać majówki, przez cały rok się modlić. Pod kapliczką
  została też umieszczona kapsuła czasu - metalowy pojemnik z blachy nierdzewnej - gdzie umieszczono zdjęcia z akcji,
  ważniejsze zapiski z jej przebiegu, a także nośnik elektroniczny ze wszystkimi materiałami oraz list do potomnych.

 • 00:40 Panorama , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 01:05 Dziedzictwo - odc. 234 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Yaman i Seher kontynuują swoją ...

  Yaman i Seher kontynuują swoją grę, po kolei nadrabiając wszystko to, co ich ominęło. Zabawa coraz bardziej ich do siebie zbliża. Bora wyrzuca Neslihan, że nie ma dla niego czasu. İbrahim próbuje przygotować śniadanie dla domowników, niestety skutki są opłakane. Sułtan wścieka się na panujący w domu nieporządek, Neslihan przychodzi z pomocą. İkbal wynajmuje człowieka, który ma zabić Seher. Melahat dręczy Zuhal, która jeszcze bardziej naciska na İkbal, żeby wyciągnęła ją z więzienia.

 • 01:50 Całkiem niezła historia - Latarnik cykl reportaży, reportaż, 2021
  Na całym polskim wybrzeżu jest ...

  Na całym polskim wybrzeżu jest ich 17, w zachodniopomorskim 7, w tym jedynie dwie są jeszcze obsługowymi latarniami morskimi. Miały wskazywać statkom i załogom drogę do portu. I tak czynią do dziś, choć trudno im wygrać konkurencję z nawigacją satelitarną. Są jeszcze w użytku, bo jak tłumaczą zwolennicy latarń morskich: nowoczesne technologie potrafią być zawodne. Nie zmienia to faktu, że zawód latarnika z wolna odchodzi w zapomnienie. Dziś ich rola nie polega nie wnoszeniu na szczyt wieży drewna i utrzymywania przez całą noc ognia w palenisku, by światło docierało do załóg. Dziś to serwis i bieżąca konserwacja urządzeń sterowanych elektronicznie włączonych w cały system oznakowania nawigacyjnego.

 • 02:00 Zranione ptaki - odc. 181 (Yarali Kuslar) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2019
  181Ayse bardzo przeżywa sytuację pomiędzy ...
  181

  Ayse bardzo przeżywa sytuację pomiędzy nią a Cemilem. Najbliższym trudno patrzeć na jej cierpienie.
  Melis przekonuje Hülyę, że powinny zabić Ulviye, zanim obudzi się i wyjawi ich tajemnicę. Serce Ulviye
  na chwilę się zatrzymuje, jednak lekarzom udaje się ją uratować. Levent i Meryem wspólnie czuwają
  przy Ulviye, Melis nie może znieść ich widoku. Melis odbiera lek, który ma zabić Ulviye. Levent o mały
  włos jej nie przyłapuje. Asli wykorzystuje nieobecność Metehanoglu, żeby zbliżyć się do Yasara.


  (YARALI KUSLAR)

  Serial obyczajowy, min, Turcja 2019
  Reżyseria: Yasemin Erkul, Cem Tabak
  Scenariusz: Hazel Sevim Unsal, Münevver Yildiz
  Aktorzy: Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ozan Turan, Sezgin Irmak, Ali Yasin Özegemen • 02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 03:20 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 03:25 Gość Regionów , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 03:50 Zielnik regionalny magazyn, magazyn, 2022
 • 04:05 Obalamy mity medyczne odc. 15 magazyn, magazyn, 2023
  Anna Łukasik walczy ze stereotypowym ...

  Anna Łukasik walczy ze stereotypowym i błędnym myśleniem o nowoczesnych metodach leczenia i współczesnych zdobyczach medycyny. Tematem odcinka jest niepłodność.

 • 04:15 Info Wilno - 1221 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 04:40 Całkiem niezła historia - Melodia znana jak pacierzerz. cykl reportaży, reportaż, 2020
 • 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I reportaż, reportaż, 2017
  Zespół klasztoru oo. paulinów na ...


  Zespół klasztoru oo. paulinów na Jasnej Górze od 1994 roku znajduje się na liście Pomników Historii. To jedno
  z najważniejszych miejsc na mapie Polski, duchowa stolica kraju i miejsce ważnych wydarzeń historycznych.
  To na Jasną Górę pielgrzymuje tysiące pątników, którzy od XIV wieku wypraszają o łaski u stop cudownego
  obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.
  W kolejnym odcinku programu odwiedzamy z kamerą między innymi jasnogórski Arsenał, klasztorną bibliotekę
  i Bastion św. Rocha.

 • 05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 05:20 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 05:45 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
 • 05:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv