TVP3 - Program TV na czwartek 04 kwietnia 2024

 • 06:00 Express Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 06:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 06:25 Agropogoda Info , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 06:40 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Franciszkanie z Prudnika magazyn kulinarny, magazyn, 2021
  Remigiusz Rączka odwiedza klasztor franciszkanów ...  Remigiusz Rączka odwiedza klasztor franciszkanów i Sanktuarium św. Józefa w Prudnickim Lesie,
  w Górach Opawskich, gdzie w latach 50. był więziony Prymas Stefan Wyszyński. Z bratem Salezym
  przygotowują placki Prymasa z blachy, gotowaną babkę i franciszkańskiego królika z czornymi kluskami
  i dymfkrautem.

 • 07:15 Rok w ogrodzie Extra magazyn, magazyn, 2023
 • 07:30 Agrobiznes Info , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 07:35 Agropogoda Info , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 07:45 Express Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 08:00 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 10:00 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 10:20 Na sygnale - odc. 302 "Ja nie odpuszczam" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Doktor Reiter obchodzi urodziny, niestety, ...

  Doktor Reiter obchodzi urodziny, niestety, jak zwykle w pracy. Podczas dyżuru jedzie ze swoją ekipą do klubu, w którym nastoletnia kelnerka padła ofiarą gwałtu. Tymczasem załoga Wiktora musi odnaleźć pijaną pacjentkę, która w nocy zgubiła się w pobliskim parku i której grozi zamarznięcie. Później ratownicy robią wszystko, by ocalić młodą parę, która została uwięziona w garażu i zatruła się spalinami.

 • 10:45 Klan - odc. 4309 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4309Anulka opowiada Czesi, na jaki ...

  4309
  Anulka opowiada Czesi, na jaki pomysł wpadli ze Stevem, czyli Łukaszem. Awantury w sieci mają większą oglądalność, więc będą się awanturować na niby. Czesi nie podoba się taka akcja. Uważa, że to oszukiwanie folowersów, dla których Ania jest jakimś wzorem do naśladowania. Po południu wpada Darek. Również nie podoba mu się takie postępowanie. Jerzy jeszcze raz przeprasza za zaproszenie Aliny na śniadanie wielkanocne. Elżbieta chce już skończyć temat. W zasadzie zaprosił przecież Szczepan, a on tu jest gospodarzem i może zapraszać kogo chce. Jerzy ma dzisiaj w firnie spotkanie świąteczne z pracownikami. Jak na złość, Antek znowu się spóźnia. Grażyna, Leokadia i Ula szykują świąteczne wypieki. Z Dublina dzwoni Piotrek. Okazuje się, że z lotniska jednak odebrała ich Żaneta i zabrała do siebie. Będą mieszkać u niej, a nie w hotelu. Ula jest wściekła. Pawełek pyta o plany Toli na jutro, skoro nie wyjeżdżają. Zdzwiona Tola twierdzi, że nie ma zamiaru rezygnować z planów, tylko nie chciała się kłócić z ojcem. Bolek podpytuje Miłosza, co z projektem cyklu programów Zakręceni na maksa. Miłosz odpowiada, że w zasadzie Leopold się zgodził, ale wyjechał i on szuka dalej. Namawia Bolka, żeby zgodził się wystąpić jako hodowca drobiu ozdobnego. Bolek nie ma na to ochoty. Na treningu Miłosz zaczepia w tej sprawie Norberta. Renowacja starych samochodów to też ciekawa pasja. Szczepan przynosi do pokoju przesyłkę kurierską od Mildy. W środku paczki jest jajo strusie z życzeniami z dalekiego Madagaskaru. Olga zaczyna płakać. Obawia się, że Milda nigdy do nich nie wróci.

 • 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko. - Wanilia , magazyn, 2021
  Blok kulturalno - kulinarny opowiadający ...

  Blok kulturalno - kulinarny opowiadający historie, anegdoty związane z przyprawami. Ciekawa narracja prowadzących połączona z przygotowaniem potraw z przyprawami. Wanilia.

 • 11:40 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny - Zespół pałacowy w Gardzienicach cykl reportaży, magazyn, 2023
  Zespół dworski w Gardzienicach leży ...

  Zespół dworski w Gardzienicach leży na wzgórzu, nad rzeką Giełczew. Rzeka od strony południowej i zachodniej oraz wielki staw, jak podają źródła archiwalne, otaczały dwór oblany wodą i dostępny przez zwodzony most. Budynek otoczony był również wysokim murem ze strzelnicami. Nazwa Gardzienice występuje po raz pierwszy w roku 1409. W wieku XV i XVI Gardzienice były własnością różnych rodzin szlacheckich. Od roku 1578 Gardzienice należały do Jakuba Snopkowskiego, wojskiego chełmskiego. W roku 1614, jego syn Stefan sprzedał majątek arianinowi Krzysztofowi Spinkowi, który rozpoczął budowę murowanego dworu. Śmierć Spinki w roku 1618 przerwała budowę dworu. Kolejnymi właścicielami Gardzienic były ariańskie rodziny szlacheckie m.in. Zbąscy i Orzechowscy. W roku 1637 majątek stał się własnością Andrzeja Suchodolskiego, a następnie jego syna i patrona zboru kalwińskiego w Piaskach, Adama Suchodolskiego. W roku 1648 podczas najazdu wojsk tatarsko - kozackich Chmielnickiego dwór został zniszczony.

 • 12:00 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 12:30 Z miłości do zwierząt magazyn, magazyn, 2022
  Azyle to nie tylko miejsca, ...

  Azyle to nie tylko miejsca, w których zwierzęta otrzymują pożywienie, pomoc medyczną, czy po prostu mogą żyć w godnych warunkach. Pokrzywdzone zwierzęta dostają tutaj miłość, której nierzadko mogą doświadczyć tu dopiero po raz pierwszy.

 • 13:00 Agrobiznes Info , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 13:05 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 13:20 Działka na balkonie program poradnikowy, magazyn, 2022
  cykl poradnikowy Magdaleny Żakowskiej

  cykl poradnikowy Magdaleny Żakowskiej

 • 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek - Bp Goral droga Sługi Bożego reportaż, reportaż, 2021
  Historia błogosławionego biskupa Władysława Gorala.W ...

  Historia błogosławionego biskupa Władysława Gorala.
  W odcinku, na podstawie kartek, zostanie przedstawiona postać błogosławionego biskupa Władysława Gorala. Jest to związane z obchodami 100. rocznicy jego święceń kapłańskich, które miały miejsce 18 grudnia 1920 roku w bazylice św. Jana na Lateranie w Rzymie. Dzień później odprawił mszę prymicyjną w bazylice św. Piotra w Watykanie. W Rzymie ks. Goral odbył studia doktorskie z zakresu filozofii na Uniwersytecie Gregoriańskim. Mieszkał w Papieskim Kolegium Polskim przy Via dei Maroniti 22. W późniejszym okresie studiował również teologię we Fryburgu w Szwajcarii. Po powrocie do Polski został mianowany biskupem pomocniczym lubelskim i biskupem tytularnym Maloe in Isauria. 17 listopada 1939 został aresztowany przez Niemców w ramach akcji eliminacji polskiej inteligencji pod nazwą Sonderaktion Lublin. 4 grudnia 1940 roku trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego Sachsenhausen. Został zamordowany w lutym 1945. Nie wiadomo, czy zmarł śmiercią głodową, w wyniku eksperymentów medycznych czy przez rozstrzelanie. W 1999 roku ks. Władysław Goral został beatyfikowany przez papieża Jana Pawła II.

 • 14:15 Szlachetne zdrowie 127 , magazyn, 2023
 • 14:30 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego , sprawozdanie, 2024
 • 15:20 To Słowo ma moc , reportaż, 2024
  Reportaż muzyczny na Poniedziałek Wielkanocny. ...

  Reportaż muzyczny na Poniedziałek Wielkanocny. Na tegoroczny reportaż muzyczny złożą się Słowo śpiewane i Słowo mówione. W warstwie muzycznej usłyszymy pieśni: Responsorium VI Expurgate vetus fermentum, Surrexit Christus, Benedicamus Domino czy Sekwencja Wielkanocna w wykonaniu 9 - osobowego znamienitego chóru Schola Cantorum Minorum Chosoviensis śpiewającego XIII - wieczny chorał cysterski. Solistą występującym w tym chórze będzie Andrzej Lampert znany i lubiany tenor, a także wokalista popularnej grupy PiN. Schola Cantorum, której dyrygentem jest Sławomir Witkowski, wykona pieśni w przestrzeni miejskiej Warszawy.

 • 15:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I reportaż, felieton, 2015
  Matka polskich katedr, nekropolia arcybiskupów ...


  Matka polskich katedr, nekropolia arcybiskupów gnieźnieńskich, miejsce wyjątkowe dla polskiej historii, religii i kultury.
  Symbol tradycji królewskiej państwa polskiego i tradycji katedry koronacyjnej królów polskich oraz miejsce kultu
  św. Wojciecha, apostoła i patrona Polski. Katedra pw. Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha w Gnieźnie to jeden
  z najcenniejszych Pomników Historii. Jakie skarby skrywają wnętrza i podziemia Kościoła? Po gnieźnieńskiej katedrze
  oprowadzi nas ksiądz kanonik Jan Kasprowicz.

 • 15:50 Przepis dnia s.VI - odc. (1) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W każdym odcinku szefowa kuchni, Jola Kleser przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie.

 • 16:00 Na sygnale - odc. 348 "Zagadka" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Ekipa doktora Vicka odpowiada na ...

  Ekipa doktora Vicka odpowiada na wezwanie do domowej awantury i próbuje pomóc parze skłóconych staruszków. Britney zostaje przy okazji zaatakowana przez kilku lokalnych "rozrabiaków". Załoga doktora Góry musi za to uratować mężczyznę, który miał na ulicy wypadek i jest wyraźnie pod wpływem alkoholu.

 • 16:30 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 16:45 Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:00 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:20 Gość Regionów , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:40 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 21:00 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 21:25 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:15 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:30 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
 • 22:45 Przysięga s.III - odc. 450 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  Feride boi się, że jej ...

  Feride boi się, że jej przeszłość i ojciec wpłyną na jej relacje z Emirem. Emir sprawdza Seyfiego. Okazuje się, że to przestępca. Emir zaczyna mieć wątpliwości, co do tego, jak ocenił Feride. Kumru za wszelką cenę chce być żoną i matką, ale nikt jej na to nie pozwala. Nie wie, co robić, żeby Kemal traktował ją jak żonę i pokochał. Songul rządzi się w domu i bardzo źle traktuje Melike i Sefera.
  (YEMIN)

 • 23:40 Paradoks - odc. 4 Tajemnica spowiedzi serial kryminalny TVP, film fabularny telewizyjny, 2012
  Na komendę przychodzi ksiądz, aby ...


  Na komendę przychodzi ksiądz, aby porozmawiać z Kaszowskim. Wyznaje, że wie o strasznych
  rzeczach, ale obowiązuje go tajemnica spowiedzi. Wkrótce Kaszowski dostaje wezwanie.
  Okazuje się, że w zapadłej wsi ów ksiądz popełnił samobójstwo. Miejscowi nie chcą rozmawiać
  na ten temat...


  Serial kryminalny

 • 00:40 Klan - odc. 4310 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4310Elżbieta komentuje wczorajszą przesyłkę od ...

  4310
  Elżbieta komentuje wczorajszą przesyłkę od Mildy. Zamiast spędzić święta z rodziną, przekazuje strusie jajo. Szkoda tylko małej Feli. Paweł i Wiga schodzą do kuchni na śniadanie. Na stole zastają stroik wielkanocny i życzenia od dzieci. Orientują się, że Pawełek i Tola jednak wyjechali, wbrew woli ojca dziewczyny. Niebawem do drzwi puka zdenerwowany sąsiad. Bolek odbiera telefon od Loli. Obiecuje, że Heniutka oddzwoni jak wróci. Nie ma wątpliwości, że chodzi o zaproszenie jej na święta. Tymczasem okazuje się, że Lola jedzie na święta do domu. Zofia i Zbigniew chcą pokazać dzieciom ich taniec przygotowywany na ślub. Zbyszek schyla się po łyżeczkę, która upadła na podłogę i nie może się wyprostować. Z pomocą Zofii i dzieci dochodzi do kanapy. Rafał i Agnieszka odbierają dzieci z przedszkola. Julcia i Filipek pokazują się z wymalowanymi w pisankowy wzór twarzami. Michał przyjeżdża z pasztetem od teściowej do domu Olgi i Szczepana. Próbuje Elżbiecie powiedzieć, że raczej go nie będzie na śniadaniu wielkanocnym. Rodzice Franki wyjeżdżają, więc nie chce, żeby dziewczyna siedziała sama. Olga decyduje się zaprosić Franię do nich na śniadanie. Z Elmedu wracają Jacek z Zofią i Zbyszkiem. Zbyszek na razie został wyposażony w elektryczny wózek inwalidzki, żeby mógł się swobodnie poruszać. Z humorem komentuje, że jeśli ból nie przejdzie przez najbliższe dni, to taką bryką pojedzie do ślubu.

 • 01:05 Dziedzictwo - odc. 214 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Ikbal postanawia powiedzieć Seher o ...

  Ikbal postanawia powiedzieć Seher o dowodach przeciwko niej. W ostatniej chwili Yamanowi udaje się ją powstrzymać. Yaman mówi Seher, że Zuhal dopuściła się defraudacji w firmie. Mężczyzna próbuje zdobyć się na szczerą rozmowę z Seher, nie potrafi jednak się przełamać. Zraniona po raz kolejny Seher nie dopuszcza go do słowa. Tymczasem do rezydencji przychodzi Ela z dobrą nowiną. Zaprasza Yamana i Seher na kolację, żeby uczcić swój nowy związek. Yaman jest skonsternowany, Seher jednak zapewnia Elę, że przyjdą do restauracji.

 • 02:00 Zranione ptaki - odc. 161 (Yarali Kuslar) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2019
  odc. 161Wieść o bankructwie Tekina ...  odc. 161

  Wieść o bankructwie Tekina szybko się rozniosła i nikt nie chce pożyczyć mu pieniędzy
  na spłatę długu u lichwiarza Ziyi. Meryem postanawia jednak zniszczyć list, który napisała
  do Leventa. Uświadamia sobie, że teraz będzie zupełnie sama. w rozmowie z ojcem wyrzuca
  mu brak troski i miłości. Durmus nie rozumie, dlaczego córka ma do niego żal, ale poruszony
  jej słowami prosi o radę Neriman. Tekin uświadamia sobie, że to działania Leventa doprowadziły
  do jego bankructwa. Uzbrojony jedzie do holdingu. Gdy już sięga po broń, Meryem powstrzymuje
  go mówiąc, że powinni wyjechać i zacząć wszystko od nowa. Tymczasem Cemil prosi Oyę,
  żeby nie wtrącała się w jego prywatne życie. Wściekła Oya dzwoni do Ayse i między słowami
  zdradza, że to z nią Cemil był w szpitalu. Zdesperowany Tekin zgadza się na sprzedaż udziałów.

  (YARALI KUSLAR)

  Serial obyczajowy, min, Turcja 2019
  Reżyseria: Yasemin Erkul, Cem Tabak
  Scenariusz: Hazel Sevim Unsal, Münevver Yildiz
  Aktorzy: Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ozan Turan, Sezgin Irmak, Ali Yasin Özegemen

 • 02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 03:25 Gość Regionów , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 03:50 Całkiem niezła historia - Cztery pory roku Wiktora Kabaca cykl reportaży, reportaż, 2020
  Pochodzący z Podlasia Wiktor Kabac ...


  Pochodzący z Podlasia Wiktor Kabac nazywa siebie malarzem Puszczy Białowieskiej. Mieszkając w Hajnówce,
  która leży na jej skraju bardzo, często przemierza ten wspaniały las w poszukiwaniu tematów kolejnych prac.
  Oprócz malarstwa zajmuje się także rzeźbą i płaskorzeźbą, wykorzystując do tego znalezione korzenie drzew,
  stare deski, kamienie, szkło i metal. W 2020 roku Wiktor Kabac obchodzi swoje 85. urodziny.

 • 04:10 Powrót do przeszłości - odc. 20 magazyn, magazyn, 2014
  W czasach, kiedy na półkach ...


  W czasach, kiedy na półkach królował ocet, każdy dar z zagranicy był na wagę złota. No, i z radością
  przyjmowaliśmy dosłownie wszystko - od żywności, po odzież. I choć darowanemu koniowi w zęby się
  nie zagląda, to nasi celnicy zaglądali. I to nie tylko w zęby, ale wszędzie, gdzie się dało.

 • 04:30 Zamknięty świat cykl reportaży, reportaż, 2022
 • 05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 05:20 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 05:45 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
 • 05:55 Zakończenie dnia , bez klasyfikacji, 2024
stacja tv