TVP3 - Program TV na środę 10 kwietnia 2024

 • 06:00 Express Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 06:10 Agrobiznes , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 06:25 Agropogoda Info , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 06:40 PORANEK WOT , bez klasyfikacji, 2024
 • 07:00 PORANEK WOT , bez klasyfikacji, 2024
 • 07:25 PORANEK WOT , bez klasyfikacji, 2024
 • 07:45 Express Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 08:00 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 10:00 Reporterzy magazyn, magazyn, 2024
  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą ...

  Codzienny magazyn reporterski. Reporterzy dotrą wszędzie tam, gdzie cierpią ludzie. Opowiedzą historie, które nie mogą pozostać nieopowiedziane. Prowadzący - Agnieszka Górniakowska, Zbigniew Łuczyński oraz Jacek Pawlewski.

 • 10:20 Na sygnale - odc. 306 "Lepszy świat" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2021
  Basia zamartwia się o Tadzia, ...

  Basia zamartwia się o Tadzia, który przechodzi w szpitalu kolejne dializy. Kuba robi sobie badania i odkrywa, że mógłby oddać małemu nerkę. Piotr szykuje się na urlop tacierzyński, ale podczas ostatniego dyżuru z doktorem Banachem, zostaje ciężko ranny. Ratownicy jadą najpierw do nastolatka, który stracił przytomność, prawdopodobnie po zażyciu narkotyków. Później ekipa odpowiada na wezwanie z klubu Velvet, którego szef po tragicznej śmierci syna poprzysiągł Wiktorowi zemstę. Tymczasem Martyna wraca w końcu do pracy i trafia do ekipy doktor Reiter. Ratowniczki muszą pomóc dziewczynie, która grozi, że popełni samobójstwo.

 • 10:45 Klan - odc. 4313 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4313Paweł i Wiga wciąż są ...

  4313
  Paweł i Wiga wciąż są pod wrażeniem wczorajszego wystąpienia sąsiada. Zastanawiają się, czy Pawełek powinien wiedzieć, jak zaplanował mu dalsze życie. Ale Skoczek również zaczepia Pawełka. Pyta o plany względem jego córki, zapewnia, że Tola ma posag, a jak Pawełek będzie miał własną klinikę, on się dołoży. Ilonka ciągle jest zła na męża za pomysł inwestowania w niepewny interes. Anna zachęca do wspólnego wyjazdu na weekend, żeby odpocząć od Witka. Tymczasem Witold proponuje wejście z kapitałem również Barbarze. Okazuje się, że Barbara zna ten temat i nie jest zainteresowana. Radzi Witusiowi, żeby sam również odpuścił, bo z pewnością straci pieniądze. Bolek ma chętnego na wynajem ich mieszkania w Warszawie. Trzeba tylko o tym powiedzieć Loli, która wciąż jest u syna w Austrii. Heniutka nie ma ochoty do niej dzwonić, bo obawia się, że przyjaciółka się na nią obrazi. Córka Oksany – Daria - miała dzisiaj operację usunięcia przepukliny udowej. Na szczęście, wszystko się udało. Andrzej odprowadza Oksanę do hotelu, pyta, dlaczego mąż z nimi nie przyjechał. Ona z trudem wyznaje, że mąż wrócił na front. Wojna bardzo go zmieniała i nie umiał odnaleźć w normalnym życiu. Kiedy się żegnają, uczucia wracają. Andrzej bierze Oksanę w ramiona.

 • 11:10 Okrasa łamie przepisy - Sos holenderski magazyn kulinarny, magazyn, 2024
  Tym razem Karol Okrasa zaprasza ...

  Tym razem Karol Okrasa zaprasza widzów na opowieść o sosie holenderskim, robionym na bazie sklarowanego masła, żółtek, cytryny, białego wina lub octu winnego. Jeden z wielkich francuskich szefów kuchni Auguste Escoffier, w początkach XX wieku zaliczył ten sos do piątki najważniejszych, jak to ładnie nazywano, sosów - matek, bazowych sosów, z których powstają wszelkie inne warianty. Wynalazca sosu holenderskiego, jak to w przypadku odkryć kulinarnych bywa, chowa się przed nami w mrokach dziejów. Co ciekawe, sos holenderski nie pochodzi z Holandii, ale najprawdopodobniej z północy Francji, gdzie królowało masło, a nie oliwa. Emulsja z żółtek i oliwy, jest również znanym sosem, czyli majonezem. W 1651 roku Franois de La Varenne wydał swoją przełomową książkę kucharską "Le Cuisinier Francois" - czyli "Kucharz francuski". Opisał w niej sos podobny do holenderskiego zrobiony: z dobrym świeżym masłem, odrobiną octu, soli i gałki muszkatołowej oraz żółtkiem jaja do związania sosu. Ta książka wywarła bodaj największy wpływ nie tylko na kuchnię francuską, lecz także europejską, w tym polską i doczekała się do początku XIX wieku ponad 250 wydań. W eleganckiej kuchni polskiej XIX i XX wieku sosy holenderskie towarzyszyły młodym jarzynom, w szczególności szparagom, jajkom po benedyktyńsku czy daniom z ryb. Sosy przygotowane przez Karola Okrasę: 1/ Stek z dyni z orzechowym sosem holenderskim; 2/ Smażona makrela z ziołową salsą i sosem holenderskim na palonym maśle; 3/ Pieczona bułka z sałatką z kurczaka i konopnym sosem holenderskim.

 • 11:40 Stacja Innowacja 22 program edukacyjny, magazyn, 2021
 • 12:00 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 12:30 Trening czyni mistrza - 1/24 magazyn, magazyn, 2023
  W intymnych rozmowach opowiedzą o ...

  W intymnych rozmowach opowiedzą o swoim dzieciństwie, dawnych wyobrażeniach sukcesu, najważniejszych chwilach w sportowej karierze, porażkach i momentach zwątpienia.
  W każdym odcinku programu widz pozna bliżej historię innego sportowca. Sportowca, który już wkrótce stanie przed największym dla siebie wyzwaniem - Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu. Co więcej, będzie mógł go zobaczyć też w roli wymagającego trenera. Prowadząca pod okiem mistrzów zgłębiać będzie tajniki ich sportowej dyscypliny. Pokażemy, że wcale nie jest łatwo być biegaczem, wioślarzem, czy kolarzem. Podpowiemy, od czego zacząć swoją przygodę ze sportem. Zapytamy o najlepszy czas na trening, dietę i największe wyrzeczenia, którymi przecież okupiona jest droga do sukcesu.
  "Naturalna, szalona, nieokrzesana" tak o Idze Baumgart - Witan mówi rodzina i przyjaciele. W pierwszym odcinku cyklu poznajemy mistrzynię olimpijską w sztafecie mieszanej 4x400 metrów. W rozmowie z Kingą Wasilewską opowiada o swoich przygotowaniach do olimpiady, a także o tym, dlaczego brak jej pewności siebie i czy sztafeta odbiera indywidualność. Towarzyszymy w treningu i podglądamy relację z Igi z jej trenerką - mamą.
  "Trening czyni mistrza" to opowieść o ludzkiej drodze do sukcesu i szansa na poznanie swoich "mistrzów" z zupełnie innej, nieodkrytej wcześniej strony...chwilę przed wyjazdem do Paryża. • 12:45 Całkiem niezła historia - Potęga ramion cykl reportaży, reportaż, 2023
  Armwrestling to wyczynowa wersja swojskiego ...

  Armwrestling to wyczynowa wersja swojskiego siłowania się na rękę. Dominik Zaorski ma 20 lat. Był już mistrzem świata juniorów. Teraz rywalizuje z seniorami. Choć cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i porusza się na wózku, także w konkurencji z pełnosprawnymi rywalami odnosi sukcesy. W tej dyscyplinie najważniejsza jest siła rąk, a tę Dominik wyrobił sobie jeżdżąc na wózku i chodząc o kulach. Treningi armwrestlingu miały być dla niego formą rehabilitacji fizycznej. Szybko jednak okazały się również świetną terapią psychiczną: kiedy dziesięć lat temu zaczynał trenować ten sport, był nieśmiały i zamknięty w sobie. Teraz ma dużo pewności siebie, bardzo wzmocniła się jego wartość mentalna. l jest na tyle silna, że sportową pasją zaraził swojego tatę. Damian Zaorski najpierw tylko towarzyszył synowi podczas treningów i startów, z czasem jednak także sam został armwrestlerem i też odnosi sukcesy. Razem jeżdżą na zawody i razem w nich startują.

 • 13:00 Agrobiznes Info , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 13:05 Agropogoda magazyn, felieton, 2024
 • 13:20 Zielnik regionalny magazyn, magazyn, 2022
 • 13:50 Etno po lubelsku - Muzykant z Zakalinek cykl reportaży, magazyn, 2022
  Na świat przyszedł w 1943 ...

  Na świat przyszedł w 1943 roku w Zakalinkach na Podlasiu. Skrzypek, harmonista ludowy oraz trębacz - pochodzi z muzykanckiej rodziny - jego pierwszymi nauczycielami byli ojciec, znany muzykant weselny, oraz starszy brat Eugeniusz. W roku 1958 zdał egzaminy do szkoły muzycznej w Lublinie, niestety obowiązki związane z gospodarstwem nie pozwoliły mu do niej uczęszczać. Sam za to od wielu lat uczy i zachęca do nauki muzyki ludowej młodzież Podlasia.

 • 14:15 Całkiem niezła historia - Synek z gruby cykl reportaży, reportaż, 2023
  Konrad Kołakowski, zabrzański historyk wykazuje ...


  Konrad Kołakowski, zabrzański historyk wykazuje się no co dzień nietypową pasją. Górnictwo było w jego domu obecne
  od zawsze. Fedrował jego dziadek i ojciec. On marzył o tym samym - żeby zostać górnikiem. Koleje losu potoczyły się
  jednak inaczej. Skończył historię i rozpoczął pracę, jako przewodnik w Kopalni Guido. Ze swojej pasji jednak nigdy
  nie zrezygnował, poszerzając swoją wiedzę o górnictwie i przede wszystkim podróżując do czynnych kopalń - do miejsc,
  które dla większości ludzi są niedostępne. Wycieczki tego typu to nie jest all inclusive. Konrad musiał poznać, czym tak
  naprawdę jest praca górnika, jak wygląda sam proces wydobycia i jakie niebezpieczeństwa czyhają w kopalni. Odkrył
  jednak to, co od zawsze było wyłącznie tylko jego marzeniem - piękno podziemnego świata i istotę śląskości. • 14:30 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego , sprawozdanie, 2024
 • 15:20 Duchowym szlakiem cykl reportaży, reportaż, 2023
  W "Duchowym szlaku" tym razem ...

  W "Duchowym szlaku" tym razem zwiedzamy najbardziej urokliwe, choć czasem niepozorne drewniane i zabytkowe kościoły. Ich skromne wnętrza niosą za sobą głębokie opowieści o religijnych przeżyciach lokalnych wspólnot. O roli sztuki i pocieszenia w tym kontekście mówi ks. dr Łukasz Leonkiewicz.

 • 15:50 ZUS bez tajemnic program poradnikowy, magazyn, 2024
 • 16:00 Na sygnale - odc. 353 "Jak kocha to nie poczeka" serial fabularyzowany TVP, film fabularny telewizyjny, 2022
  Artur z Beatą szykują się ...

  Artur z Beatą szykują się na ważny dzień. Patryczek ma pójść do przedszkola. Wiktor z Anną cieszą się, bo Zosia ma ponownie wyjść za mąż, tym razem za Luigiego. Nowy też poznaje "dobrą nowinę". Postanawia polecieć do Włoch i odzyskać ukochaną. Tymczasem zespół doktora Banacha jedzie na wezwanie do kobiety, której "narzeczony" twierdzi, że mogła zasłabnąć w swoim mieszkaniu. Ekipa Góry próbuje za to pomóc pacjentce, której córka zniknęła nagle na placu zabaw. Pod wpływem silnych emocji ma problemy z oddychaniem.

 • 16:30 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 16:45 Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 17:00 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 20:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 20:20 Gość Regionów , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 20:40 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 21:00 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 21:25 OTV - PASMO LOKALNE , bez klasyfikacji, 2024
 • 22:00 Przepis dnia s.VI - odc. (4) , kameralne i studyjne (widowisko), 2023
  Sprawdzone receptury na pyszne, proste ...  Sprawdzone receptury na pyszne, proste i zdrowe dania, którymi zachwycisz rodzinę i znajomych. W każdym odcinku szefowa kuchni, Jola Kleser przygotowuje jedną potrawę od początku do końca. Podpowiada, jak oszczędzić w kuchni czas i jak efektownie zaprezentować danie.

 • 22:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:15 Pogoda 4 , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 22:30 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
 • 22:45 Przysięga s.III - odc. 454 (Yemin) serial obyczajowy, telenowela, , kraj prod.Turcja 2020
  W domu ruszają przygotowania do ...

  W domu ruszają przygotowania do ślubu. Przynoszą suknię ślubną dla Feride. Wszyscy koło niej skaczą, a ona nie jest szczęśliwa. Chce powiedzieć Emirowi prawdę, ale nie może. Kumru, bez wiedzy Kemala, zaprasza Hikmeta i Songul na śniadanie. Udaje, że są szczęśliwym małżeństwem. Przy okazji tak to organizuje, żeby Narin ich razem zobaczyła.
  (YEMIN)

 • 23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 7/13 serial sensacyjny TVP, film fabularny telewizyjny, 2007
  Jesień 1939 r. Aresztowany przez ...


  Jesień 1939 r. Aresztowany przez Harry'ego Sauera Herbert Russ, mąż Joanny, zostaje zakatowany przez niego podczas przesłuchania. W sali teatru w Szczawnie (Bad Salzbrunn), gdzie Joanna i Natalia słuchają koncertu, nasłany przez Sauera snajper ma zlikwidować Joannę. Zamach nie udaje się, gdyż do teatru przybywa admirał Canaris, aby poinformować Joannę o śmierci jej męża. Ostrzega, że musi ona natychmiast wyjechać do Szwajcarii. Szef RSHA, Heydrich, jest wściekły, że Sauer zamordował cennego świadka. Za karę odsyła go do służby w dalekim Berlinie. Marzec 1945 r. Natalia torturowana przez Beera decyduje się podjąć współpracę i wysyłać spreparowane depesze. Globcke sprawdza, czy nie ukrywa w tekście sygnału alarmowego. Nie odnajduje żadnego, ale jego ocena jest myląca. W Paryżu, gdzie odbierane są depesze od Natalii, Joanna niepokoi się brakiem łączności. Szef łączności uspokaja ją, że nie oznacza to, iż stało się coś strasznego. Compaigne i Czerny docierają do Remagen, gdzie wojska amerykańskie przechwyciły most na Renie i tamtędy wjeżdżają do Niemiec. Szef kryptologów, prof. Kunze, uzyskuje zgodę na dotarcie do archiwów w podziemiach zamku Książ, gdzie może być depesza poszukiwana przez Jorga, której szyfr ma umożliwić uruchomienie "Aparatu". Jorg wybiera się w podróż do Książa, lecz przy wyjściu z zamku zatrzymuje go Globcke i zaprasza na obiad. Oświadcza, że zdobył dowody na to, że jest szpiegiem. Jorg nie znajduje jednak odpowiedzi na pytanie, dlaczego Globcke go nie aresztuje. Zdaje sobie sprawę, że został włączony do gry, którą prowadzi esesman. Tylko o co w tej grze chodzi? Jorg jedzie do Książa, wiedząc, że rządzi tam Sauer, który nie zapomniał, że w 1939 r. Jorg odebrał mu więźnia, co doprowadziło do załamania jego kariery. Sauer odbiera jednak telefon od Globckego, który ostrzega, że nie wolno
  mu tknąć Jorga. Sauer, morfinista, nie ma zamiaru stosować się do tej rady. W narkotycznym transie szykuje się do dokonania zemsty.

 • 00:40 Klan - odc. 4314 telenowela TVP, telenowela, 2024
  4314Po porannej wizycie w szpitalu ...

  4314
  Po porannej wizycie w szpitalu u córki, Oksana dzwoni do Andrzeja. Wczoraj coś ważnego wydarzyło się między nimi, ale nie powinien robić sobie żadnych nadziei. Ona nie może teraz zostawić męża, choć nie układa się między nimi. Skoczek czai się przed domem na Pawła. Ma kolejną propozycję. Może wspólnie kupią samochód dla Pawełka i Toli. Witold dalej męczy Ilonę o pieniądze na swoją inwestycję, a ta kolejny raz kategorycznie odmawia. Po pracy zbiera się do wyjazdu z Anną do Zakąsek. Witold zostaje sam na gospodarstwie, bo Gustaw również jest poza domem. Bolek jedzie na spotkanie z nowym najemcą ich warszawskiego mieszkania. Już dzisiaj podpiszą umowę. Bolek zamierza zabrać rzeczy Loli na razie do ich domu. Heniutka martwi się na samą myśl, jak będzie znowu przepraszać Lolę. Miłosz po południu jedzie do warsztatu samochodowego nagrywać materiał do programu "Zakręceni na maksa". Mimo dobrej formy Norberta, nie udaje im się skończyć, bo ciągle ktoś przeszkadza. Na koniec wpada Sandra z dziećmi, panowie muszą odłożyć zdjęcia na inny dzień. Witold jest sam w domu i zastanawia się, skąd wziąć brakujące pieniądze na nowy biznes. Wyciąga klasery z numizmatami Koziełły i zaczyna je przeglądać. Zaskakuje go Iwonka, która nagle zjawia się w domu. Domyśla się, dlaczego Witold ogląda klasery. Tymczasem on niewinnie pyta o pożyczkę osiemdziesięciu tysięcy.

 • 01:05 Dziedzictwo - odc. 218 (Emanet) serial, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2020
  Po rozmowie z ciotką Sultan, ...

  Po rozmowie z ciotką Sultan, Kiraz nie może znaleźć sobie miejsca. Nie wierzy, że Ali mógłby ją zechcieć i postanawia go unikać, symulując chorobę. A ciocia Sultan robi wszystko, by Ali i Kiraz spędzali czas razem, prosi go więc, żeby zaopiekował się chorą. Oboje młodzi są tym bardzo zawstydzeni. Seher wciąż nie może wybaczyć Yamanowi, że uwierzył w pomówienia na jej temat. W rozmowie wyrzuca mu cały swój ból. Yaman jest bezradny, nie ma pojęcia jak to wszystko naprawić. İkbal przeprasza Seher za to, co zrobiła jej Zuhal. A Zuhal nie może znieść tego, że siostra tak bezwzględnie ją wykorzystała i poprzysięga zemstę. Ali zwierza się Arifowi ze swoich rozterek, a ten radzi mu podążyć za głosem serca. Ali postanawia oświadczyć się Kiraz i mówi o tym Sultan. Przypadkiem ich rozmowę słyszy również Kiraz.

 • 02:00 Zranione ptaki - odc. 165 (Yarali Kuslar) serial obyczajowy, film fabularny telewizyjny, , kraj prod.Turcja 2019
  165W domu Metehanoglu wszystko jest ...

  165
  W domu Metehanoglu wszystko jest gotowe do zaręczyn. Tylko czekają z niecierpliwością na pojawienie się Leventa.
  Gdy Melis zaczyna tracić nadzieję, Levent pojawia się i uroczystość się rozpoczyna. Niespodziewanie przerywa ją Meryem, zdecydowana, żeby wyznać prawdę. W tym momencie dostaje jednak wiadomość od Tekina i wycofuje się. Z ciężkim
  sercem składa życzenia narzeczonym. Meryem z przerażeniem ogląda film, który dostała od Tekina. Mężczyzna znów
  jej grozi i oświadcza, że niedługo po nią przyjedzie. Coraz wyraźniej widać, że Mine żywi uczucie do Dogana. On jednak
  nie dostrzega nikogo prócz Ayse. Oya jest wściekła, że Cemil ją ignoruje i podstępem ściąga do holdingu. Kiedy mężczyzna
  daje jej jasno do zrozumienia, że nic między nimi nie będzie, Oya postanawia się zemścić. Meryem trudno jest znieść
  widok Leventa i Melis razem, do tego Ulviye wyraźnie sugeruje, że nie jest w ich domu mile widzianym gościem.  (YARALI KUSLAR)

  Serial obyczajowy, min, Turcja 2019
  Reżyseria: Yasemin Erkul, Cem Tabak
  Scenariusz: Hazel Sevim Unsal, Münevver Yildiz
  Aktorzy: Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ozan Turan, Sezgin Irmak, Ali Yasin Özegemen EPG

 • 02:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 03:25 Gość Regionów , dysk./wywiad/debata, 2024
 • 03:50 Całkiem niezła historia - Brama niebios cykl reportaży, reportaż, 2020
 • 04:10 Całkiem niezła historia - Synek z gruby cykl reportaży, reportaż, 2023
  Konrad Kołakowski, zabrzański historyk wykazuje ...


  Konrad Kołakowski, zabrzański historyk wykazuje się no co dzień nietypową pasją. Górnictwo było w jego domu obecne
  od zawsze. Fedrował jego dziadek i ojciec. On marzył o tym samym - żeby zostać górnikiem. Koleje losu potoczyły się
  jednak inaczej. Skończył historię i rozpoczął pracę, jako przewodnik w Kopalni Guido. Ze swojej pasji jednak nigdy
  nie zrezygnował, poszerzając swoją wiedzę o górnictwie i przede wszystkim podróżując do czynnych kopalń - do miejsc,
  które dla większości ludzi są niedostępne. Wycieczki tego typu to nie jest all inclusive. Konrad musiał poznać, czym tak
  naprawdę jest praca górnika, jak wygląda sam proces wydobycia i jakie niebezpieczeństwa czyhają w kopalni. Odkrył
  jednak to, co od zawsze było wyłącznie tylko jego marzeniem - piękno podziemnego świata i istotę śląskości. • 04:30 Sanatoria cykl reportaży, reportaż, 2023
 • 05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów , serwis informacyjny (dziennik), 2024
 • 05:20 Dla niesłyszących - Telekurier , magazyn, 2024
 • 05:45 Kryminalna Siódemka magazyn, magazyn, 2024
stacja tv