Za marzenia s.II

serial tvp 2019

 • 07.12.2023 03:45- TVP2 odc. 9/13
  Wściekły Bartek jedzie o poranku ...

  Wściekły Bartek jedzie o poranku razem z Anką do Karola, pewien, że to on podpalił Wege - nację. W drodze mają wypadek i Sokół zostaje ranny, a jego ukochana porwana. Zosia dowiaduje się, że jej matka ostatnią noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Na miejscu spotyka Jacka Górskiego. Szymon zaczyna pracę nad nowym filmem - razem z Dorotą, która zostaje konsultantką produkcji. Tymczasem Agata odkrywa, że Inga ma męża, Roberta.

 • 14.12.2023 03:35- TVP2 odc. 10/13
  Ewa i Szczepan zbliżają się ...

  Ewa i Szczepan zbliżają się do siebie coraz bardziej. Jednak decyzją Ewy nie mówią nic Zosi. W kancelarii mecenasa Antoniego Wolańskiego trwają prace nad sprawą Wanda Anielak kontra doktor Marta Górska.
  Wandę reprezentuje Antoni, a doktor Martę Adam i współpracująca z nim Anka. Ta wykazuje się inicjatywą i pomysłowością. Bartek dowiaduje się niespodziewanie dla siebie, kto jest odpowiedzialny za spalenie Wegenacji. Policja prowadzi śledztwo, a sprawa bardzo się komplikuje. Zosia, spędzając popołudnie w spa z ojcem, zawiera niezwykłą znajomość z Arkadiuszem (Andrzej Nejman), dilerem luksusowych samochodów.

 • 21.12.2023 03:35- TVP2 odc. 11/13
  Blogerka (Julia Wieniawa), która przeprowadziła ...


  Blogerka (Julia Wieniawa), która przeprowadziła z Szymonem wywiad na planie, oskarża go o molestowanie. Temat od razu podchwytują media. Wybucha afera i Szymon z Zosią muszą ukrywać się przed paparazzi. Korczowi grozi utrata pracy w filmie. Tymczasem Anka nadal współpracuje z Adamem i pomaga prawnikowi wygrać nową sprawę. Gabi zabiera Bartka na spotkanie ze swoim dawnym profesorem śpiewu - Romanem. Tuż po ich wizycie, profesor zostaje brutalnie zaatakowany przez bandytów. Gwiazda odkrywa, że jej mentor jest hazardzistą i ma gigantyczne długi. Wieczorem Gabi i Bartek idą razem
  na galę Top Pop. Na imprezie piosenkarka zaczyna namiętnie całować Sokoła.

 • 28.12.2023 03:55- TVP2 odc. 12/13
  ODCINEK 12Ewa odkrywa, że zaszła ...


  ODCINEK 12
  Ewa odkrywa, że zaszła w ciążę. Jest załamana. Zwłaszcza że nie wie, kto jest ojcem dziecka. Z kolei Anka,
  zazdrosna o Gabi, postanawia nie tylko zerwać z Bartkiem, ale też... przeprowadzić się do Adama. Tymczasem
  Zosia zmienia się w swatkę. Wieczorem pani psycholog organizuje dla przyjaciół randkę - niespodziankę.
  Wcześniej, na prośbę dyrektorki szkoły, próbuje pomóc Cyprianowi - jej synowi. I robi wszystko, by połączyć
  chłopaka z Dorotą.

  Serial komediowy, obyczajowy, 43 min, Polska, 2019
  Reżyseria: Łukasz Wiśniewski
  Scenariusz: Karolina Frankowska, Katarzyna Golenia
  Zdjęcia: Kacper Zieliński, Rafał Paradowski
  Aktorzy: Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski, Renia Gosławska, Paulina Chruściel, Kamil Kula, Marcin Perchuć, Monika Krzywkowska, Mikołaj Cieślak, Magdalena Karel, Magdalena Lamparska, Martin Budny, Dominika Gwit - Dunaszewska, Rafał Szałajko, Stanisław Jaskułka

stacja telewizyjna
typ programu
podkategoria program
pierwsza emisja
07.12 03:45